Daj sobie trochę czasu - Grudzień 2022

Daj sobie trochę czasu

Rzym nie został zbudowany z dnia na dzień i twoje serce również nie uleczy przez noc.

Ale co się liczyna końcujest to, że Rzym został w końcu zbudowany i ty też w końcu go pokonasz. Po prostu daj sobie trochę czasu.Wiem wszystko o złamanym sercu, przez które przechodzisz. Zbyt dobrze to znam. Wiem, jak beznadziejnie się teraz czujesz.

Wiem, że chcesz po prostu wczołgać się do łóżka pod prześcieradło i zostać tam do końca życia.

Wiem, że twoja ręka wciąż nieświadomie wpisuje jego numer i jak prawie dzwoniłaś do niego kilkanaście razy.Wiem, że nadal sprawdzasz jego media społecznościowe, aby zobaczyć, czy się ruszył. Wiem, że zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby wszystko naprawić i czy nadal myśli o tobie tak samo, jak ty o nim.

Wiem o tym wszystko i jestem tutaj, aby ci powiedzieć, że jest w porządku. W porządku jest czuć się złamanym sercem. W porządku jest za nim tęsknić.

mejores cadenas de hamburguesas en los EE. UU.

Ale nie jest w porządku wracać do niego . Nie można ciągle płakać nad rozlanym mlekiem. Nie jest w porządku bić się za to, że utknąłeś. Bo nie utknąłeś.Idziesz dalej, uzdrawiasz. A wszystko to, co czujesz? To wszystko jest częścią pokonania go.

Mówią, że jedyną niebezpieczną rzeczą od wojny jest miłość. Poczułeś to na własnej skórze. Czujesz się, jakbyś przeszedł przez strefę wojny, a nie związek.

I wygląda na to, że każda wystrzelona kula w jakiś sposób trafiła do ciebie.

¿Por qué el maíz me da diarrea?

Kochałeś i zostałeś złamany. Pobudzałeś nadzieje tylko po to, by zobaczyć, jak znikają w proch. Wspólnie zaplanowaliście swoją przyszłość tylko po to, by nigdy się nie urzeczywistnić.

I to boli. Wszystko to tak bardzo boli. Ale pamiętaj: najciemniej jest zawsze przed świtem.

Chciałeś go zatrzymać. Zaplanowałeś z nim swoją przyszłość. Naprawdę chciałeś, żeby został. Ale jeśli nie został, oznacza to, że nigdy nie został wysłany do ciebie.

Wysłano go, aby został przez jakiś czas, dał ci nauczkę, a kiedy jego praca została wykonana, odejdź.

Był powód, dla którego Bóg skierował ku Niemu twoje serce i był powód, dla którego przywiązałeś się bardziej niż z jakąkolwiek inną osobą w swoim życiu.

Kiedy spojrzysz wstecz, zobaczysz, że odegrał ważną rolę w twoim życiu, ale musiał być w nim tylko tymczasowo, aby mógł wypełnić swój obowiązek pokazania ci innego sposobu życia, a następnie uwolnienia.

Nic – ani nikt – nigdy nie odchodzi, dopóki nie nauczy nas tego, co powinniśmy wiedzieć.

Powód, dla którego pojawił się w twoim życiu i misja, którą miał, są znane tylko tobie, ale nie będziesz w stanie tego pojąć, dopóki nie pozwolisz odejść bólowi.

Więc pozwól sobie czuć wszystko, co czujesz. Wypłakać rzekę. Zbudować most. A potem pozbądź się tego.

señales de que tu esposa no te respeta

Znajdź pocieszenie w tym, że prawdopodobnie lepiej pozostawić twoją historię taką, jaka jest.Daliście sobie nawzajem wszystko, co mieliście do zaoferowania.

Jeden dostał miłość, a drugi smutek. Ale tak czy inaczej, to, co zostało zrobione, jest zrobione. Nadszedł czas, by przyznać przed sobą, że rozdział twojej książki, w którym gra on główną rolę, dobiegł końca.

Teraz możesz albo kontynuować ponowne czytanie, albo przejść do pisania nowego rozdziału, a może nawet całej nowej książki.

Czas leczy wszystko, więc daj sobie czas na uzdrowienie. Ale proszę nie buduj ścian. Nie potrzebujesz całej tej zbroi. Ponieważ to, co żyje w środku, nie może zostać złamane.

Pewnego dnia nie będziesz już tęsknił za jego ramionami. Pewnego dnia przestaniesz go kochać.

Pewnego dnia nie będziesz już żałować, że sprawy potoczyły się inaczej, ponieważ w końcu zrozumiesz, że go potrzebowałeś, a wszystko, co z nim mieszkałeś, zaprowadziło cię w lepsze miejsce.

cosas divertidas que hacer para la noche de cita

Twoje serce w końcu znów będzie całe i będziesz mógł pokochać kogoś, kto tak naprawdę ma zostać.

Zbudujesz swój własny Rzym, własne imperium z kimś innym, kto nie jest tymczasowy. Po prostu daj sobie trochę czasu.

Jeśli byłeś na tyle odważny, by kogoś pokochać, to też jesteś wystarczająco silny, by go pokonać.

Więc bądź silny, masz to.

Daj sobie trochę czasu