Czy potrzebuje przestrzeni, czy to już koniec? (7 sposobów, aby powiedzieć) - Grudzień 2021

Na tej planecie nie ma kobiety, która chciałaby usłyszeć, jak jej partner mówi, że potrzebuje miejsca. To brzmi okropnie i w kobiecym umyśle oznacza to, że wszystko się skończyło na dobre.

Jednak męski umysł działa w zupełnie inny sposób, a „przestrzeń” niekoniecznie oznacza, że ​​wszystko się kończy.Ale nie możemy przestać się zastanawiać, co tak naprawdę oznacza „przestrzeń” - czy on potrzebuje przestrzeni, czy to już koniec?

Odpowiedzi na te pytania nie są łatwe. Byłem w podobnej sytuacji. Mój chłopak powiedział mi, że potrzebuje przestrzeni, a ja rozpłakałam się, bo myślałam, że mnie zostawia.

Płakałam przez około godzinę, dopóki jego słowa nie dotarły do ​​moich uszu - próbował wyjaśnić, że nie chciał ze mną zerwać, po prostu potrzebował trochę czasu, ponieważ spędzaliśmy razem zbyt dużo czasu.Na początku nie byłem zadowolony z tej odpowiedzi, ale zdałem sobie sprawę, że miał rację.

Spędzaliśmy razem każdą godzinę i naprawdę posunęliśmy się za daleko. Na początku było fajnie i naprawdę dobrze spędzony czas.

Ale ostatnio wpadliśmy na tę rutynę, gdzie przestaliśmy zwracać uwagę na siebie i byliśmy fizycznie razem, z naszymi umysłami gdzie indziej.Dałem mu miejsce, którego chciał, mimo że to była najstraszniejsza rzecz. Obawiałem się, że stracę go na dobre.

Ale zdałem sobie sprawę z tego, że dając mu miejsce, którego potrzebował, pomogłem nam tylko zbliżyć się znacznie.

Spędzaliśmy razem mniej czasu, ale cały czas spędzaliśmy razem więcej niż dobrze spędziliśmy. Chodzi o jakość, niet o ilości czasu.

Niestety, widziałem wiele prawdziwych przykładów zakończeń związków, ponieważ nie byli oni w stanie zapewnić sobie nawzajem bardzo potrzebnej wolności, lub ponieważ ktoś potrzebujący miejsca oznaczał, że mieli o wiele głębsze problemy, a koniec był nieunikniony.

Pytanie brzmi: w jaki sposób rozróżniamy te dwa elementy? Czy potrzebuje miejsca, czy to już koniec?
Najlepszym sposobem na udzielenie odpowiedzi na te pytania jest cofnięcie się o krok i spojrzenie na sprawy z męskiej perspektywy i możliwych przyczyn braku miejsca.

1. Dla niego sprawy idą zbyt szybko.

Jak już wspomniałem, kobiety i mężczyźni działają na różnych poziomach.

cuando quieras salir de un matrimonio

Biorąc to pod uwagę, musimy zdawać sobie sprawę, że kobiety mogą mieć głębsze uczucia lub być gotowe do przeniesienia rzeczy na wyższy poziom przed mężczyznami.

Nie oznacza to, że twój mężczyzna nie dba o to mniej niż ty, to po prostu oznacza, że ​​potrzebuje więcej czasu, aby dostać się do miejsca w twoim związku, w którym już jesteś.

Więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Mężczyźni zwykle wyrażają się jasno.

Jeśli mówi, że potrzebuje miejsca, ponieważ rzeczy poruszają się zbyt szybko, oznacza to, że opuszczają strefę komfortu i potrzebuje trochę miejsca, aby zmniejszyć prędkość.

Dostosuj tempo, spotkaj go w połowie drogi i daj mu to miejsce, aby mógł cię dogonić.

2. On boi się w pełni ci oddać.

Innymi słowy, boi się swoich uczuć. Nie wszyscy mężczyźni mają kontakt ze swoimi uczuciami i może im być trudno wyrazić je, a nawet sobie z nimi poradzić.

Dlatego odczuwają potrzebę odejścia, gdy tylko poczują, że sprawy staną się poważniejsze.

Jeśli jesteś pierwszą kobietą, którą kiedykolwiek uważał za coś poważniejszego, będzie przerażony jak diabli. To go przerazi.

Z drugiej strony, jeśli masz do czynienia z prawdziwym sługą oddania, ucieka on przez całe życie i nic nie możesz na to poradzić.

W obu przypadkach należy dać mu miejsce. Wymuszanie rzeczy i próba przywiązania go nigdzie cię nie doprowadzą.

Potrzebuje dystansu, aby widzieć rzeczy z innej perspektywy.

Jeśli on jest dla ciebie mężczyzną, to w pewnym odstępie czasu uświadomi sobie, że jest po prostu głupi i że po prostu cały czas będzie tęsknił jak szalony.

Jeśli wszystko potoczy się inaczej, przynajmniej unikniesz sytuacji, w której ktoś nie byłby dla ciebie dobry.

3. Jest już partnerem „niskiego poziomu inwestycji”.

Już nie spędza z tobą prawie wystarczającej ilości czasu i nie pasuje do twoich wysiłków.

Tylko ty dajesz i inwestujesz w związek, a on nigdy nie jest tam, kiedy go potrzebujesz.

To wszystko oznaki, że jest już jedną stopę za drzwiami. Jeśli, oprócz tego wszystkiego, poinformuje cię, że potrzebuje miejsca, to wszystko się kończy.

Prawdopodobnie używa przestrzeni, aby zmniejszyć intensywność zerwania.

Nie ma pewności co do ciebie, a szanse na to, że nigdy nie będzie.

Jeśli ocenisz, że ma już wystarczająco dużo miejsca dla siebie, swoich zainteresowań i przyjaciół oraz jeśli przyznasz sobie, że przez cały czas cię zaniedbywał, zobaczysz, że ta przestrzeń jest właściwie przestrzenią, którą musisz zobaczyć związek nie działa.

Nie staraj się trzymać kogoś, kto jest wyraźnie niegodny ciebie. Puść go, jeśli nie jest gotowy na wszystko.

4. Czuje się zmuszony do przeniesienia twojego związku na wyższy poziom.

Jest to związane z pierwszą pozycją na tej liście, ale składa się z jego rodziny, przyjaciół, a nawet ciebie, którzy wywierają na niego presję, aby wzniósł rzeczy na wyższy poziom - aby był bardziej zaangażowany, wprowadził się lub wziął ślub.

Im większy nacisk na niego wywrzesz, tym bardziej będzie chciał uciec.

como sabes cuando estas embarazada

Jeśli będziesz wywierać na niego presję, twój związek się skończy. Jeśli się odprężysz i pozwolisz, aby sprawy potoczyły się po ich myśli, dotrze tam, gdzie chcesz, żeby był. Odwrotna psychologia jest wszystkim, czego potrzebujesz.

Jeśli jego przyjaciele i rodzina wywierają presję, upewnij się, że wie, że nic z ciebie nie pochodzi.

Daj mu przestrzeń, której potrzebuje, otwarcie rozmawiając i zapewniając go, że nie chcesz niczego zmuszać i że pozwolisz, aby rzeczy ułożyły się na swoim miejscu.

5. Za dużo walczysz.

Jeśli potrzebuje miejsca, ponieważ cały czas walczysz, powinieneś ponownie rozważyć cały związek.

To, że łączysz silne uczucia, nie oznacza, że ​​jesteś kompatybilny. Twoje ciągłe walki wskazują, że nie jesteś w stanie normalnie funkcjonować.

Po pewnym czasie zrobi ci dobrze. Rozważ wszystkie zalety i wady swojego związku.

Sprawdź, czy ty i twój partner jesteście w stanie znaleźć wspólny grunt i sposób na przezwyciężenie różnic.

Jeśli nie, nie ważne jak bardzo to boli, będziesz musiał położyć temu kres. Jeśli nie jesteś w stanie pracować jako zespół w swoim związku i zgadzasz się w niektórych momentach nie zgadzać, to w miarę postępu związku sytuacja będzie się pogarszać.

6. Czuje się zamknięty w klatce.

Tak mi się stało. Mój chłopak czuł się uwięziony w związku, ponieważ zapomniał o tym, kim był beze mnie.

color de cabello para cabello largo 2017

Nasz związek stał się silniejszy, ponieważ dałem mu przestrzeń. Jeśli miłość jest prawdziwa, na tym świecie nie ma przestrzeni, która mogłaby cię od siebie odepchnąć.

Więc jeśli twój chłopak potrzebuje trochę czasu dla siebie lub jeśli rozpaczliwie potrzebuje prywatności i wolności, aby realizować swoje inne interesy, to nie ma się czym martwić.

To tylko znak, że możesz poluzować wodze. To znak, że jesteś zbyt przywiązany i że dusisz się w związku, jeśli nie zapewnisz mu miejsca.

7. Ma pewne problemy niezwiązane z tobą.

Mężczyźni nie są tak dobrzy w wielozadaniowości jak kobiety; wolą skupiać się na jednej rzeczy na raz.

Jeśli więc jest zbyt zestresowany w pracy lub ma jakieś osobiste problemy poza związkiem, będzie musiał cofnąć się, aby rozwiązać te problemy.

Poinformuj go, że jesteś tam dla niego i że nie uważasz, że odsuwa się od ciebie jako dobre rozwiązanie jego problemów.

Powinniście być zespołem, który wspiera się nawzajem w trudnych sytuacjach, nie powinniście szukać ucieczki, gdy sytuacja stanie się trudna.

Możesz zapewnić mu wystarczającą ilość miejsca, akceptując, że będziesz się mniej widywać i że zrozumiesz, jeśli jego uwaga zostanie na razie skierowana gdzie indziej.

Krótko mówiąc, nie wszystko jest tak czarno-białe. Zadając sobie pytanie: „Czy on potrzebuje przestrzeni, czy to już koniec?” musisz zdać sobie sprawę, że relacje są pełne szarych obszarów.

Obecny stan i jakość twojego związku decyduje, czy macie trwać, czy zakończyć, ponieważ wasz związek nie sprawia, że ​​oboje jesteście szczęśliwi.

Podsumowując, jeśli twój człowiek chce trochę przestrzeni, powinieneś mu to zapewnić. Kiedy uwolnisz kogoś, to naprawdę powie ci, czy to on jest dla ciebie, czy nie.

Jeśli wróci, będziesz mieć silniejszy związek i lepsze poczucie przynależności niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli będzie trzymał się z daleka, lepiej dla ciebie.

Związki nie mogą i nie powinny być zmuszane. Więc jeśli potrzebuje trochę miejsca, jest czymś stałym, będziesz musiał pogodzić się z faktem, że nigdy tak nie było.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zapewnieniu partnerowi miejsca, którego tak desperacko szuka, pobierz Daj swojemu partnerowi przestrzeń i pozwól, aby twój związek rozkwitł
i zobacz, jak wzajemna wolność sprawi, że będziesz bardziej połączony.