Najlepsze sposoby na powiedzenie „kocham cię” obejmują kreatywne gesty - Grudzień 2022

Najlepsze sposoby na powiedzenie „kocham cię” obejmują kreatywne gesty

Niech zgadnę. Czujesz, że twoje serce będzie eksplodować w każdej sekundzie od intensywnych uczuć, które masz do ukochanej osoby.

Kiedy patrzysz im w oczy, czujesz, że są jedyną osobą na świecie, która naprawdę zna Ciebie, w tym wszystkie Twoje niedoskonałości i dziwne nawyki.Kochasz je bardziej niż słowa, które kiedykolwiek będą w stanie powiedzieć, a czasami masz wrażenie, że te trzy słowa po prostu nie wystarczą.

W rzeczywistości, kiedy jesteś w kimś szaleńczo zakochany, bardzo trudno (jeśli nie niemożliwe) jest wyrazić swoje intensywne uczucia do niego.

Całkowicie cię rozumiem i chcę, abyś zapamiętał następujące zdanie:Najlepsze sposoby na powiedzeniekocham Cięsą zwykle ukryte w drobiazgach wokół ciebie.cómo detener una aventura antes de que comience

Zapewne chcesz obdarować ukochaną osobę całym wszechświatem, nie wiedząc, że zadowoli się poranną filiżanką kawy i uściskiem.

Kiedy koncentrujesz się tylko na wielkich gestach, tracisz wszystkie te słodkie małe rzeczy, które mówiąkocham Cięw najbardziej romantyczny sposób!

Kreatywność to kluczowa część każdego romantycznego gestu

romantyczna para jedząca ciastko podczas śniadania w domuPomyśl tylko o tych wszystkich wynalazkach, od technologii po inne dziedziny życia. Jaka jest jedna rzecz, która łączy wszystkie sukcesy? To kreatywność.

Być może brzmi to trochę nie na temat, ale kreatywność jest również ważną częścią romantycznych gestów.

Każdy może wypowiedzieć te trzy słowa lub powtórzyć je tysiąc razy dziennie, ale potrzeba czasu i poświęcenia, aby zrobić coś bardziej znaczącego.

Nie zrozum mnie źle. Nie ma nic złego w powiedzeniu „kocham cię” swojemu partnerowi, ale jeśli te trzy słowa są szczytem twoich romantycznych starań, możesz mieć problem.

Wdrażanie kreatywności w każdym aspekcie twojego związku pomoże ci utrzymać iskrę przy życiu!

Każda relacja jest wyjątkowa i pełna wzlotów i upadków.

Są pewne rzeczy, na które nie możesz wpływać (np. relacje na odległość z powodu pracy w innych stanach), ale utrzymanie iskry w związku powinno być najwyższym priorytetem każdej pary.

Biorąc to wszystko pod uwagę, oto niektóre z największych cichych zabójców w każdym związku:

  • Powtarzanie w każdym aspekcie twojego związku
  • Brak zdrowej komunikacji
  • Brak kreatywnych, romantycznych gestów

Powiedzmy, że Twoim ulubionym romantycznym gestem jest przytulanie ukochanej osoby o poranku i robienie jej kawy.

Jeśli robisz to już od jakiegoś czasu, Twój partner prawdopodobnie się do tego przyzwyczaił i stało się to częścią Twojej i ich rutyny.

Słowem kluczowym jest tutaj ROUTINE. Powtarzanie, obok braku kreatywnych gestów, jest jednym z największych cichych zabójców każdego związku. Kiedy coś staje się rutyną, traci swoją początkową wartość.

Nie można już tego nawet uważać za romantyczny gest, ponieważ jest to coś, co robisz każdego dnia, a im częściej to robisz, tym bardziej staje się to czymś, czego oczekuje od ciebie drugi partner.

¿Son buenos los pimientos para adelgazar?

Partnerzy nie powinni oczekiwać romantycznych gestów, ale powinni być nimi zaskoczeni

kochająca para pijąca kawę rano w łóżku

Nie oznacza to, że każdego dnia musisz wychodzić z siebie, aby zrobić coś niezwykłego dla swojego partnera. Na przykład, jeśli codziennie rano robisz im kawę, spróbuj dodać do niej więcej kreatywnych elementów.

kocham Cięcytaty mogą Ci w tym pomóc! Możesz wybrać jeden z tych cytatów, napisać go na kartce papieru i położyć obok filiżanki kawy.

Możesz to robić codziennie i nadal uda ci się zachować kreatywność. W jaki sposób? Ponieważ każdy kolejny cytat będzie inny niż ten, który przeczytali wczoraj.

Oto, co robię.Ilekroć mój chłopak wychodzi do pracy, mocno go przytulam, a pewnego razu napisałam na kartce, dlaczego go kocham i schowałam do kieszeni.

Dopiero później zorientował się, co zrobiłem. Potem wysłał mi SMS-a, mówiąc, że to jedna z najbardziej romantycznych rzeczy, jakie ktokolwiek kiedykolwiek dla niego zrobił. Byłem z siebie bardzo dumny, że wymyśliłem tak kreatywny gest.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że KAŻDY może to zrobić tylko wtedy, gdy ma na to ochotę. Możesz napisać własne powody, dla których kochasz tę wyjątkową lub możesz użyć kilku z poniższych pięknych powodów, dla których Cię kocham, jako inspiracji:

  • Kocham cię za to, jak trzymasz mnie w swoich ramionach.
  • Uwielbiam to, że tęsknię za Tobą za każdym razem, gdy nie ma Cię w pobliżu.
  • Kocham cię za małe, proste rzeczy, które sprawiają, że mój dzień.
  • Kocham Cię, bo zawsze znajdujesz dla mnie czas.
  • Kocham cię, ponieważ jesteś moim największym zwolennikiem.

Pomyśl o wszystkich rzeczach, które Twój partner robi dla Ciebie na co dzień i zapisz je. Nie pisz tylko wielkich rzeczy, ale skup się także na małych rzeczach, które rozjaśniają Twój dzień.

Pomyśl o tym, jak czujesz się z ich obecnością. Nie możesz się pomylić z tymi powodami, dla których Cię kocham, ponieważ są to w większości proste zdania, które w uroczy sposób wyrażają Twoje uczucia.

Sprawienie, by ukochana osoba poczuła się wyjątkowo, nie jest tak trudne, jak nam się wydaje. Nie musisz być profesjonalnym pisarzem, aby wyrazić swoje uczucia. Wystarczy, że będziesz chciał to zrobić.

Najlepszym sposobem, aby powiedzieć, że cię kocham, jest robienie tego z głębi serca

romantyczna para trzymająca się za ręce i patrząca na siebie w ciemności

Przestań myśleć, że twój partner może nie lubić niektórych twoich nowych romantycznych gestów. Jeśli robisz to od serca, nie musisz się o nic martwić.

Oto kolejny romantyczny gest, który zrobiłam niedawno dla mojego chłopaka.Rozmawialiśmy o różnych rodzajach pocałunków, a mój chłopak powiedział coś takiego:Są dwa rodzaje pocałunków. Tych, o których myślisz, i tych, których nie masz.

Odpowiedziałem:Są dwa rodzaje pocałunków. Te, które kradniesz, i te, które chcesz ukraść. Roześmiał się i wkrótce poszedł do pracy.

Później tego samego dnia pisałem artykuł o rodzajach pocałunków, aw pierwszym zdaniu napisałem to, co powiedział mi tego dnia. Zrobiłem zrzut ekranu tego artykułu i wysłałem go do niego.

Odpowiedział:Jestem głęboko poruszony. Dziękuję kochanie.I… to jest siła kreatywności!

POWIĄZANE: Najlepsze 40 emocjonalnych listów miłosnych dla niego, które sprawią, że będzie płakać

cómo ser más sexy en la cama

Bycie kreatywnym polega na znalezieniu idealnego momentu na włączenie nowych romantycznych elementów do swojego związku

Mogłabym napisać ten artykuł, nie wspominając żadnego z jego słów, ale biorąc pod uwagę, że zainspirował mnie tego ranka, czułam się w pewien sposób zobligowana do dodania jego myśli.

Pomogło mi to osiągnąć dwie rzeczy: napisać świetny artykuł i sprawić, by moja ukochana poczuła się wyjątkowo. Chyba jestem oszczędną kobietą.

To był mój sposób na podziękowanie mu i powiedzenie mu, że cię kocham, w słodki i prosty sposób.

Kolejną rzeczą, którą dla niego zrobiłam (bardzo lubię go rozpieszczać) jest napisanie miłosnego cytatu na kartce papieru i przyklejenie go obok lustra w łazience.

Biorąc pod uwagę, że wstaje wcześniej ode mnie, zrobiłem to wieczorem przed pójściem spać. Tak więc, kiedy obudził się rano, byłam tak podekscytowana, że ​​WRESZCIE zobaczyłam tę notatkę na ścianie.

Śmiał się z tego całego ciepła i podekscytowania, co powiedziało mi, że właśnie rozjaśniłem jego dzień.

que significa sentirse embarazada

Pocałował mnie i włożył cytat do kieszeni, żeby móc czytać go dalej w ciągu dnia. Myślę, że zachował to jako przypomnienie mojej bezwarunkowej miłości do niego, co jest naprawdę romantyczne.

Jeśli chcesz zrobić to samo dla swojego partnera, oto niektóre z najbardziej budujących sercakocham Cię tak bardzocytaty do wyboru:

Kocham cię nie tylko za to, kim jesteś, ale za to, kim jestem, kiedy jestem z tobą. Kocham cię nie tylko za to, co z siebie zrobiłeś, ale za to, co ze mnie robisz. Kocham cię za tę część mnie, którą wydobywasz. – Roy Croft

Masz miejsce w moim sercu, którego nikt inny nie mógłby mieć. – F. Scott Fitzgerald

Będę twoim marzeniem, będę twoim życzeniem, będę twoją fantazją. Będę twoją nadzieją, będę twoją miłością, będę wszystkim, czego potrzebujesz. Kocham Cię z każdym oddechem, naprawdę szaleńczo głęboko… Będę silna, będę wierna, bo liczę na nowy początek. Powód do życia. Głębsze znaczenie. - Dziki ogród

Jesteś moim sercem, moim życiem, moją jedyną myślą. – Arthur Conan Doyle

Kocham cię, nie wiedząc jak, kiedy i skąd. Kocham cię prosto, bez zawiłości i dumy; więc kocham cię, ponieważ nie znam innego sposobu niż ten. – Pablo Neruda

Być twoim przyjacielem było wszystkim, czego kiedykolwiek chciałem; być twoim kochankiem było wszystkim, o czym kiedykolwiek marzyłem. – Valerie Lombardo

Niezależnie od tego, którą wybierzesz, jestem pewien, że sprawi, że Twoja ukochana będzie wyjątkowa, o ile będzie pochodzić z serca!

Pamiętaj: Miłość nigdy nie powinna stagnować

para spędza romantyczny wieczór przy świecach w domu jedząc chińskie jedzenie

Każdy romantyczny związek jest wyjątkowy. Kreatywne romantyczne gesty to te, które pomagają utrzymać iskrę w twoim związku i chronić twoją miłość przed stagnacją. Miłość nigdy nie powinna pozostawać w stagnacji; powinien rosnąć.