Beauty Chat z Sharon Stone

Piękno Sharon Stone WireImage

Kiedy zobaczyliśmy niedawne zdjęcie z sesji zdjęciowej 54-letniej aktorki i rzeczniczki Diora, naszą pierwszą myślą było:Cholera.Nasza druga myśl: co może zrobić normalny człowiek, żeby choć trochę wyglądać tak dobrze? Tutaj Sharon Stone ujawnia swoje najlepsze porady dotyczące pielęgnacji skóry i makijażu.cincuenta sombras de movimientos sexuales grises

Niezbędne do pielęgnacji skóry Sharon:„Kiedy miałam 12 lat, mama wręczyła mi słoik kremu nawilżającego i powiedziała:„ Nakładaj to rano i wieczorem, a będziesz mi wdzięczny ”. Nadal jej dziękuję. Dzięki temu moja skóra wygląda na bardziej jędrną i promienną ”.

W jej torbie:„Krem przeciwsłoneczny - nie wychodzę na zewnątrz bez jej nałożenia - szczotka do włosów, uchwyt na kucyk, Mentos i Purell. Zawsze jestem na lotniskach!Sekret czerwonego dywanu:„Nakładam cały makijaż, a potem biorę gorącą kąpiel. Para pomaga w zatopieniu się w makijażu i sprawia, że ​​moja skóra wygląda jak zroszona ”.

Wizyty w nocy:- Znowu naprawdę lubię czerwone usta. Niezależnie od tego, czy jest to czysty połysk, czy głęboka, wampirzyca szminka, po prostu uwielbiam to, jak jest elegancka. Dior robi również ten fantastyczny ołówek do wypełniania brwi - wygląda całkowicie naturalnie ”.

A czego nauczyła się po ponad 30 latach jako ogłuszacz:`` Cóż, w dzisiejszych czasach wstaję codziennie o 6 rano z moimi dziećmi - to z pewnością zmieniło moje podejście do piękna! Z wiekiem jestem bezpieczniejszy. Kiedy byłem młodszy, byłem o wiele mniej pewny siebie niż teraz ”.formas más fáciles de perder grasa corporal

W przypadku marki Glam Sharon spróbuj:Cover Girl Wetslicks Gloss in Red Riot, 6,25 USD; Serum Dior Capture Totale One Essential, 120 USD; Kredka do brwi Dior w kolorze blond, 29 USD; Philosophy Here Comes the Sun SPF 40 na twarz, 30 dolarów.