9 rzeczy, których nie wiedziałeś o Kim Kardashian jako mama - Czerwiec 2022

Ludzie, Kurtka skórzana, Kurtka, Moda, Skóra, Odzież wierzchnia, Moda uliczna, Tekstylia, Ochroniarz, Getty

Dla Kim Kardashian bycie matką nie było łatwe. PlikZ kamerą u Kardashianówgwiazda cierpiała na stan zwany łożyskiem łokciowym podczas porodu swojej trzyletniej córki North West, co jeszcze bardziej utrudniało poczęcie jej syna, Saint Westa, który ma obecnie roczek. I ona jestwielokrotnie wypowiadała się o zagrożeniach dla zdrowia, z jakimi się spotkajeśli spróbuje mieć trzecie dziecko - Chrissy Teigen, Kris Jenner i Kourtney Kardashian zaproponowali, że zostaną jej zastępczynią. Ale jako mama Kim głośno o niej mówitechniki wychowawczei jak chce wychować swoje dzieci, mówiąc, że najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że musiszZrób to po swojemu. Niektóre z jej metod mogą cię zaskoczyć.

Reklama - czytaj dalej poniżejNapad w Paryżu zmienił jej styl rodzicielski.

Mój słodziak!Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) 13 kwietnia 2017 o 7:46 PDT

Kim mówi, że atak w jej pokoju hotelowym w Paryżu w październiku miał się przydarzyć jej, aby mogła nauczyć się lekcji, a jej rodzice są z tego powodu inaczej. `` Prawdopodobnie nie było to tajemnicą, widzisz to w programie i jest krzykliwe, zdecydowanie wcześniej byłem materialistą '' - powiedział Kim podczas niedawnego wystąpienia wPokaz Ellen DeGeneres. `` Nie żeby było coś złego w posiadaniu rzeczy i ciężkiej pracy, aby je zdobyć, i jestem naprawdę dumny ze wszystkich wokół mnie, którzy odnoszą sukcesy, ale jestem bardzo szczęśliwy, że moje dzieci to mnie rozumieją i że to jest osoba, którą wychowuję. dzieci, bo po prostu nie dbam już o te rzeczy. Naprawdę nie.

Jest kreatywna w rozwiązywaniu problemów z zazdrością wśród rodzeństwa.

#Międzynarodowy Dzień RodzeństwaPost udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) 10 kwietnia 2017 o 19:45 PDT

alimentos que aumentan su deseo sexual

North jest stale zazdrosna o Sainta, do tego stopnia, że ​​nie wpuści go nawet do swojego pokoju. Kim musiała być sprytna, aby zapobiec niechęci do karmienia Sainta. „Kiedy karmiłam piersią [Saint], [North] była tak zazdrosna, że ​​musiałem wziąć małe pudełko mleka i włożyć je do drugiego stanika ze słomką, żeby mogła pić i pić” - powiedziała również Kim.Przeciwko. - Jest taka zazdrosna.

Daje Northowi swobodę ubierania się & hellip; czasami.

Kiedy Kim dorastała, ona i jej siostry nie miały prawie żadnej kontroli nad wyborem garderoby, więc stara się zachować równowagę, jeśli chodzi o ubieranie North.„Każdego ranka i każdej nocy jest jej czas, by zabłysnąć” - powiedziałapowiedział w wywiadzie dlaVancouver Sun. . „Potrafi nosić kostiumy, które naprawdę kocha. Nosi dziką piżamę. A kiedy wychodzimy, ona naprawdę po prostu ubiera się, co chcę. Ona naprawdę to ułatwia. Ale mamy to.


Jej dzieci będą musiały pracować tak jak ona.

Tak bardzo tęsknię za moimi dziećmi

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) 16 lutego 2017 o 17:49 czasu PST

Kiedy Kim była w szkole, musiała pracować i oszczędzać na rzeczy, których rodzice jej nie kupili. Chce, żeby jej dzieci robiły to samo. „Mówiłem to wcześniej moim przyjaciołom:„ Zastanawiam się, jaka będzie pierwsza praca [Northa] ”. A oni na to: „Co? Będzie miała pracę? a ja na to: „Żartujesz sobie ze mnie? Oczywiście, że tak ”. Będzie musiała pracować na to, czego chce - mówipowiedział doWieczorny standard .

Jest surowa co do czasu i harmonogramu snu.

Tym razem North ma czas i jest trochę za cicho ... Idę do jej pokoju, żeby sprawdzić, co u niej, a ona jest w łazience, zrobiła własne spa i mówi mi, że odpoczywa 😂

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) 9 maja 2017 o 9:45 czasu PDT

W porównaniu do swojej siostry Kim mówi, że ma więcej zasad, jeśli chodzi o warunki spania. `` Jestem naprawdę zabawny i żartobliwy, ale jestem bardzo surowy w czasie drzemki i śpię w jej własnym łóżeczku '' - powiedziała Kim Poczta online . „Tak jak styl Kourtney polega na tym, że jej dzieci śpią w łóżku z nią & hellip; A może w weekendy [North] przyjdzie i prześpi się z nami w łóżku.

Chciałaby podążać za swoimi dziećmi bez ich wiedzy.

Wwywiad zBazar harfara ,Kim powiedziała, że ​​gdyby była niewidzialna, chciałaby cały dzień podążać za swoimi dziećmi. „[Chciałabym] zobaczyć, jak się zachowują, zobaczyć, o czym mówią” - powiedziała. „Nagrywam, jak moja córka mówi tylko dlatego, że rzeczy, które mówi, są takie zabawne. Przez cały dzień mógłbym oglądać, jak mówi.


Macierzyństwo wpłynęło na jej decyzje biznesowe.

Z radością ogłaszamy, że możesz otrzymać podpisaną, limitowaną kopię „Selfish” z zupełnie nową okładką - dostępną wyłącznie na @Gilt! Link znajduje się w mojej biografii

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) 4 maja 2017 o 8:51 czasu PDT

„Usunąłem wiele rzeczy, które wydawały mi się w 100% nieistotne lub nie warte czasu, który spędzałem z dala od rodziny. Nie będę pracować nad projektem, jeśli nie będę nim pasjonował się na miliard procent i to po prostu ma sens - powiedziała Różnorodność.

Chce, aby North miała kontrolę nad swoją obecnością w mediach społecznościowych.

nie ma pojęcia, co oznacza 100 milionów obserwujących, ale jest podekscytowana, bo jestem podekscytowany lol, dzięki za obserwacje i miłość 💯

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) 18 maja 2017 o 19:43 PDT

Kim powiedziała swoim młodszym siostrom, że zawsze powinny mieć świadomość, że to, co robią, może skończyć się w Internecie, i to samo powie swoim dzieciom, ale chce, aby czuły się swobodnie, tworząc własny wizerunek. „Ja też dam [North] wolność, jeśli ona jest o wiele bardziej konserwatywna niż ja, to też byłoby wspaniale. Jeśli czuje się dobrze ze sobą i uwielbia robić selfie, to też byłoby świetnie - powiedziaław wyglądzieThe Today Show .

Jest dumną zwolenniczką Planned Parenthood.

Moje siostry i ja niedawno odwiedziliśmy Planned Parenthood i dowiedzieliśmy się, że Izba Reprezentantów przeforsowała ustawę, która pozbawia miliony ludzi ubezpieczenia zdrowotne i podnosi koszty opieki zdrowotnej, w tym pacjentów Planned Parenthood. 😢To niesamowite miejsce, które dostarcza tak wielu ludziom! #istandwithpp

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) 13 maja 2017 o 9:31 czasu PDT

„Moje siostry i ja niedawno odwiedziliśmy Planned Parenthood i dowiedzieliśmy się, że Izba Reprezentantów przeforsowała ustawę, która pozbawia miliony ludzi ubezpieczenia zdrowotne i podnosi koszty opieki zdrowotnej, w tym pacjentów Planned Parenthood. Są tak niesamowitym miejscem, które dostarcza tak wielu!#istandwithpp- napisała w poście na Instagramie.

maneras de hacer eyacular a un hombre