Toffi z Chrupiącym Masłem - Październik 2021

[wynik oceny = „5,00”]

Po prostu pyszne (i cudownie proste) nasze maślano-chrupiące toffi to idealny prezent dla każdego z Twojej listy.

Reklama - czytaj dalej poniżej Cal / Serv:334Plony:1Czas przygotowania:0godzinydwadzieściamin Czas gotowania:0godzinydwadzieściamin Czas całkowity:0godziny40min Składniki1 Cz. posiekane migdały 1 Cz. masło niesolone 1 Cz. cukier 3 łyżki. woda 1 łyżka. syrop kukurydziany (jasny lub ciemny) 1/4 łyżeczki. Sól 6 oz. słodko-gorzka lub półsłodka czekoladaTen moduł zakupów składników jest tworzony i obsługiwany przez stronę trzecią i importowany na tę stronę. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści w ich witrynie internetowej. Wskazówki
  1. Wyłóż blachę do pieczenia o wymiarach 13x9x2 cali folią, rozciągając folię na końcach blachy. Wsyp 1/2 szklanki migdałów na patelnię. Drobno posiekaj pozostałe 1/2 szklanki migdałów.
  2. Maślane boki z ciężkiego 2-litrowego rondla. W rondelku rozpuść masło. Dodaj cukier, wodę, syrop kukurydziany i sól. Gotuj, mieszając, na średnim ogniu, aż mieszanina się zagotuje. Włóż cukierkowy termometr. Zmniejsz temperaturę do średniej i gotuj, często mieszając, aż termometr cukierkowy zarejestruje 290 stopni F (etap miękkiego pękania). Gdy mieszanina osiągnie 280 stopni F, zamieszaj i uważnie obserwuj, aby zapobiec przypaleniu. Zdejmij rondel z ognia; wyjąć termometr i wlać cukierki na migdały na patelni.
  3. Odstaw na 5 minut; posyp czekoladą. Odstaw na około 2 minuty, aż czekolada zmięknie. Rozprowadź czekoladę równo na cukierkach. Posyp posiekanymi migdałami. Cukierki przechowywać w lodówce, aż będą twarde. Użyj folii, aby podnieść cukierki z patelni; rozpaść się na kawałki. Przechowywać szczelnie przykryty w temperaturze pokojowej.

    Informacje żywienioweopiera się na 2-uncjowej porcji.Chrupiące maślane toffi Rita Maas5,00 5

Po prostu pyszne (i cudownie proste) nasze maślano-chrupiące toffi to idealny prezent dla każdego z Twojej listy.