5 niezaprzeczalnych znaków, które masz do czynienia z facetem, który miał toksyczną ex - Może 2022

Pozbycie się toksycznego partnera nie kończy nieszczęścia ofiary.

Zamiast tego bagaż emocjonalny i szkody, jakie taka osoba pozostawia, wpływają na życie ofiary i nowe relacje długo po jej odejściu.Jeśli podejrzewasz, że facet, z którym jesteś zaangażowany, przeżył poważną traumę emocjonalną w swoim poprzednim związku, oto 5 pewnych oznak ognia, że ​​masz rację i że naprawdę miał toksycznego byłego, który go uszkodził.

1. Jest zbyt niepewny

Kiedy poznajesz nieśmiałego faceta, nie od razu łączysz jego toksyczne zachowanie z traumami związanymi z przeszłością.

Niemniej jednak, twój chłopak jest zbyt niepewny, jest jednym z pierwszych oznak, że miał toksycznego byłego.Oczywiście wielu mężczyzn na początku nie jest pewnych, ale z tym facetem jest inaczej.

Zachowuje się, jakby nieustannie obawiał się, że cię straci, i zawsze boi się twoich reakcji na wszystko, co powie lub zrobi.

Jeśli twój chłopak myśli, że nie wystarczy i że nie zasługuje na ciebie lub kogokolwiek, kto go traktuje uprzejmie, jedno jest jasne - jego były przekonał go, że nie powinien być kochany iz czasem zaczął wierzyć jej.2) Jest emocjonalnie niedostępny

Choć rzeczy tak nie wyglądają, prawda jest taka, że ​​mężczyźni tak naprawdę nie różnią się od nas kobiet.

saber cuando terminar una relación

Kiedy zostali skrzywdzeni, stawiają też straż i stają się wyjątkowo ostrożni, jeśli chodzi o miłość i romans.

Kolejną wskazówką, że masz do czynienia z facetem, który miał w przeszłości toksycznego byłego, jest jego emocjonalna niedostępność.

Prawda jest taka, że ​​wielu kolesi myśli, że będą większymi mężczyznami, jeśli ukrywają swoje emocje, ale facet, o którym mówimy, nie próbuje być twardy; bardzo się boi, by otworzyć się na ciebie lub kogokolwiek innego w swoim życiu.

Wygląda na to, że ma w sobie tę barierę i wpuszcza cię tylko do pewnego momentu.

Musisz zrozumieć, że serce tego mężczyzny jest poważnie złamane, a jego prawidłowe wyleczenie wymaga czasu i cierpliwości.

3) Zawsze przeprasza

Jeśli twój chłopak miał toksycznego byłego, ta dziewczyna prawdopodobnie obwiniała go za wszystko, co działo się między nimi obojgiem.

Z czasem zaczął jej wierzyć, że wszystko jest zawsze jego winą i że tylko on jest odpowiedzialny za upadek ich związku.

Właśnie dlatego boi się powtarzać te same błędy, które jego zdaniem mogą cię odepchnąć.

Jest wyjątkowo ostrożny i upewnia się, że nie zrobi najmniejszej rzeczy, która mogłaby cię zdenerwować.

Mało tego - nieustannie przeprasza za rzeczy, z którymi nie ma nic wspólnego, ponieważ nie może nie czuć się winnym przez cały czas.

4. Jest zaskoczony pewnymi rzeczami, które powinny być normalne w związku

Najbardziej oczywistym znakiem, że twój chłopak miał niezdrowy związek, jest fakt, że jest zaskoczony i podekscytowany niektórymi rzeczami, które mają się wydarzyć w związku.

Dosłownie nie może być wystarczająco wdzięczny za to, co dla niego robisz i za to, że jest tak niesamowitą dziewczyną.

Ten facet nie może uwierzyć, że bierzesz pod uwagę jego potrzeby, że stawiasz go na pierwszym miejscu lub że pamiętasz trochę pozornie małe szczegóły na jego temat.

Jest zaskoczony faktem, że nigdy się na niego nie wycofujesz i że zawsze starasz się produktywnie rozwiązać swoje problemy.

Mimo że postrzegasz tego rodzaju zachowanie jako normalne i jedyny akceptowalny sposób radzenia sobie z relacją, oczywiste jest, że przywykł do innego traktowania.

I to jest dla niego coś nowego i odświeżającego.

5 Ma problemy z zaufaniem

Wszyscy ludzie, którzy mieli toksycznego byłego partnera, mają poważne problemy z zaufaniem.

Ci ludzie zostali porzuceni i zdradzeni przez kogoś, na kim mogli polegać, więc jest rzeczą naturalną, że zbyt ostrożnie ufają komuś nowemu. A twoja była nie jest wyjątkiem.

Ten mężczyzna był ranny w przeszłości i uważa, że ​​każda napotkana kobieta będzie jak jego były.

On jest przerażony pokazaniem ci swoich słabości, ponieważ jest przekonany, że widzisz go jako ofiarę, z której chcesz skorzystać.