Możesz ją skrzywdzić, ale to Ty przegrałeś na końcu - Wrzesień 2022

Jak mogłeś skrzywdzić dziewczynę, która po prostu chciała cię kochać? Jak mogłaś nie zauważyć, że zasłużyła na świat, ponieważ była gotowa zrobić dla ciebie wszystko?

Po prostu chciała być twoja, o to tylko prosiła.imagínate en una sala de estar

Obiecałeś kochać ją na zawsze, ale okłamałeś ją. Powiedziałeś, że nigdy nie będzie dla ciebie innego, ale to nie była prawda. Przysiągłeś ją docenić, ale ostatecznie uznałeś ją za coś oczywistego.

Zasłużyła na znacznie więcej, niż jej dałeś. Zasługiwała na coś więcej niż zranienie kogoś, kogo kochała bardziej niż siebie.

Sprawiłeś, że zakochała się w tobie, obiecałeś jej przyszłość i sprawiłeś, że uwierzyła, że ​​jesteś jej bratnią duszą, że jesteś tą jedyną i że naprawdę jesteście przeznaczeni. I byłeś, ale potem się zmieniłeś.W końcu dostała tylko ból i dźgnięcie nożem prosto w serce, ilekroć masz na to szansę.

Nie wybrałeś narzędzi, zrobiłeś wszystko, co możliwe, aby ją skrzywdzić. Zaczęłaś ją okłamywać, grać w gry, bawić się na gorąco i zimno, używać jej, kiedy ci to odpowiada, a potem zdmuchiwać ją, gdy tylko ona cię potrzebuje.

Okazałeś się jednym z tych samolubnych dupków, którzy wykorzystują innych do własnych potrzeb.Co ty zrobiłeś?

Ta dziewczyna zasługiwała na to, by ją kochać, ponieważ miała dla ciebie tylko miłość. Zasługiwała na uznanie, ponieważ pochyliła się tylko dla ciebie. Powinna była cię zostawić dawno temu, ale postanowiła walczyć o ciebie i walczyła o twoją miłość. Kiedy nikogo nie miałeś, była przy tobie. Kiedy wszyscy postanowili cię zostawić, postanowiła zostać.

Wiesz dlaczego ona jest taka? Ona nic na to nie poradzi, to po prostu jej natura. Kiedy kocha, kocha do końca, w przeciwieństwie do ciebie. Kiedy kocha, akceptuje zarówno dobre, jak i złe strony. Kiedy kocha, czyni nawet niemożliwe dla tych, na których jej zależy. I nigdy się nie poddaje, ponieważ zawsze znajduje powód, by pozostać w miejscach, o których nikt inny nawet nie pomyślałby, żeby szukać.

cómo satisfacer al marido en la cama

Widzisz, naprawdę jesteś kimś. Udało ci się nacisnąć wszystkie jej przyciski do tego stopnia, że ​​po prostu nie mogła już tego zrobić. Sprawiłeś, że zrezygnowała z osoby, którą tak bardzo kochała.

Po prostu zmęczyła się twoimi kłamstwami, grami i manipulacjami. Zmęczyło ją słuchanie tych samych obietnic, których nigdy nie zamierzałeś dotrzymać. Zmęczyło ją dawanie jej wszystkiego i nieotrzymywanie niczego w zamian. Zmęczyło ją życie z okruchów twojej miłości. A co najważniejsze, była wyczerpana tym, że zawsze przychodzi na twoją listę, kiedy zawsze stawia cię na pierwszym miejscu. To było niesprawiedliwe i powinna dostać więcej. Zasłużyła na to.

consejos sexuales para complacer a tu hombre

Po prostu chciała być twoja, o to tylko prosiła.

Zamiast ją kochać, postanowiłeś ją skrzywdzić. To kłamstwo, że nie chciałeś jej skrzywdzić. Nikt przypadkowo nie rani ludzi. Ponieważ za każdym razem, gdy zdecydowałeś się nie stawiać jej na pierwszym miejscu, za każdym razem, gdy ją odsuwałeś, za każdym razem, gdy używałeś złych słów, aby ją obalić, za każdym razem, gdy odmawiałeś jej miłości, raniłeś ją. Widzisz, to był wybór, więc przestań gadać.

Jest dobrą dziewczynką i nie zasługiwała na piekło, przez które ją przeżyłeś. Zasługiwała na szczęście i potrzebowała tylko trochę, ale nawet to niewiele było zbyt wiele, by cię o to poprosić.

W porządku, nie martw się, bo to Ty w końcu wyciągnąłeś krótką słomkę.

Ona sobie z tym poradzi. To tylko kwestia czasu. Wkrótce zorientuje się, że nie zrobiłeś jej nic dobrego. Zrozumie, że byłeś tylko pasożytem, ​​który karmił się jej miłością. I może teraz boli, ale się wyleczy.

Wszyscy cierpią z powodu miłości i wszyscy mamy swój krzyż do noszenia, ale ona przejdzie nad tobą, wszystko będzie dobrze. A ty? Nie jestem pewien, czy kiedykolwiek ją pokonasz. Ponieważ nawet jeśli ją skrzywdzisz, to w końcu przegrałeś.

Czy w ogóle wiesz, jaką dziewczynę udało ci się stracić?

Straciłeś dziewczynę, która tak naprawdę chciała być twoja.

Nikt nigdy cię nie pokocha tak jak ona. Nikt nigdy nie będzie próbował dla ciebie tak jak ona. Nikt inny nie pochyli się do tyłu tylko po to, aby cię uszczęśliwić. Nikt nigdy nie poświęci własnego szczęścia tylko po to, by zobaczyć, jak się uśmiechasz.

Gratulacje, chłopcze, naprawdę to popsułeś. Udało ci się stracić dobrą dziewczynę.

Być może teraz tego nie widzisz, ale obiecuję ci, że w końcu cię to uderzy. Uderzy cię, a zrozumiesz, że straciłeś dziewczynę, która po prostu chciała cię kochać i sprawiać, że będziesz szczęśliwy. A kiedy w końcu odzyskasz rozum i chcesz ją odzyskać, nie przejmuj się. Nie będzie na ciebie czekać. Ponieważ przeprowadzi się z kimś, kto woli umrzeć niż ją skrzywdzić.

nombres bíblicos de niña con significado