10 sposobów, w jakie pięknie zepsuta dziewczyna kocha inaczej - Grudzień 2022

10 sposobów, w jakie pięknie zepsuta dziewczyna kocha inaczej

Poświęć chwilę i spójrz trochę głębiej w jej oczy – zobaczysz, jak umęczone i zmęczone wyglądają. Wszystkie te dawne związki miłosne pozostawiły głębokie blizny, ale stara się je ukryć. Jest dziewczyną, która kiedyś kochała tak głęboko i całym sercem, że to ją zniszczyło, ale teraz wraca, silniejsza niż kiedykolwiek – wstaje z popiołów jak Feniks.

Ale jest jedna rzecz, której o niej nie wiesz – kocha trochę inaczej niż inni… a oto jak:1. Zna swoją siłę

Jeśli w jej życiu jest coś, czego się nauczyła, to jest to, jak być silną. Po tych wszystkich złych rzeczach, które ją skrzywdziły, nauczyła się (w trudniejszy sposób) radzić sobie z problemami życiowymi. Dla takiej dziewczyny nie będzie problemu z podniesieniem się po złym dniu.

Teraz wie, że jest w stanie zrobić dużo lepiej, niż myślała, że ​​może. A kiedy życie poda jej trochę cytryn, po prostu zrobi lemoniadę!

2. Nie otworzy się przed Tobą od razu

Jest takie powiedzenie: spalone dziecko boi się ognia! Tak reaguje złamana dziewczyna, gdy spotyka kogoś nowego. Ponieważ została pobita na śmierć emocjonalną i pozostawiła blizny, nie chce ci ufać z dnia na dzień.Zajmie jej trochę czasu, zanim poczuje się wystarczająco komfortowo, aby się przed tobą otworzyć. Pamiętaj jednak, że gdy się uwolni, zdasz sobie sprawę, że warto było na nią czekać!

3. Ale kiedy to zrobi, opowie ci swoją historię

Ostatnio przeszła przez wiele złych rzeczy i to normalne, że nie chce się nimi z tobą podzielić. Ale kiedy poczuje się gotowa, opowie ci o ciężkim emocjonalnym ciężarze, który dźwigała przez cały ten czas. Nawet jeśli będzie płakać lub jej głos będzie drżący, nie podda się, dopóki nie podzieli się z tobą ostatnią rzeczą ze swojej przeszłości.

4. Zachowuje dystans

Nie jest jej łatwo mieć serce na rękawie za każdym razem, gdy spotyka kogoś nowego. Trzyma czujność, ponieważ kiedyś została zraniona i nie chce już odczuwać tego rodzaju bólu.Jeśli dobrze ją potraktujesz, może będziesz tą wyjątkową osobą, która usunie wszystkie bariery ochronne, które stworzyła.

5. Ona jest wyzwaniem

Za nią toczy się wiele bitew, więc zawsze będzie to uczucie, że wojna może się nie skończyć. Życie z nią nie będzie płynną przejażdżką, ale kolejką górską uczuć.

Mimo to, jeśli zdecydujesz się trzymać ją za rękę w nadchodzących złych dniach, nie zawiedziesz się, ponieważ jest opiekunką.

6. Zna swoją wartość

W swoim życiu doświadczyła wielu złych rzeczy i dlatego nie zadowoli się mniej, niż na to zasługuje. Wszystkie te rzeczy, które ją uszkodziły emocjonalnie, pokazały jej, jak naprawdę jest silna.

¿Los niños de mariah carey tienen síndrome de down?

Właśnie dlatego nie pozwala innym się z nią pieprzyć i ma cholernie dobry powód, by tak się czuć — jest po prostu niesamowita!

7. Zna ekstremalne szczęście

Taka dziewczyna wie, jak to jest płakać całą noc, myśląc o ukochanej osobie. Wciąż czuje w ustach mieszankę papierosów i alkoholu, kiedy próbowała o nim zapomnieć.

To ona trafiła na dno i właśnie dzięki temu wie, jak rozpoznać prawdziwe szczęście. Potrafi każdego ranka budzić się z uśmiechem na twarzy, świętując nadchodzący nowy dzień!

8. Wie, jak o ciebie walczyć

Spójrzmy prawdzie w oczy, walka była częścią jej życia. Robiła to na co dzień, aby chronić swoje emocje. Ale tym razem pokaże ci, że nie ma problemów z wstawaniem się za tymi, których kocha, w tym z tobą.

Ona się nie poddaje i zrobi nawet niemożliwe, by uratować cię od łez. Tylko dlatego, że wie, jak miłość może ranić, robi wszystko, aby cię nie skrzywdzić!

9. Potrzebuje tak mało, aby czuć się dobrze

Są pary, które deklarują swoje związki na portalach społecznościowych i popisują się w ten sposób. Ale jest zupełnie inna. Tak niewiele potrzeba, by ją uszczęśliwić.

Tylko kwiat, uśmiech lub miły gest może sprawić, że jej serce rozpłynie się. A kiedy się nad tym zastanowisz, ma to sens. Życie kręci się wokół drobiazgów, a ona jest na tyle sprytna, by je zdobyć!

10. Nie boi się miłości

Nawet jeśli w jej życiu był mężczyzna, który rozbił ją na kawałki i sprawił, że zabolało ją serce, nadal wierzy w miłość. Nie jest kimś, kto podda się przed pierwszym wybojem na drodze.

Ma tylko jedno życzenie dla następnego mężczyzny, który pojawi się w jej życiu, a to życzenie brzmi: Proszę, nie zakochuj się we mnie, chyba że masz zamiar zostać!