5 sił, które kobieta powinna pociągnąć, jeśli chce prawdziwego związku

5 sił, które kobieta powinna pociągnąć, jeśli chce prawdziwego związku

Czy nie żałujesz, że urodziłeś się w epoce staromodnej miłości? Wygląda na to, że wtedy było łatwiej. Jeśli nic więcej, wszystko było bardziej autentyczne i uczciwe.W dzisiejszych czasach umawianie się na randki i znajdowanie miłości to bałagan. Sztuka zalotów i długich randek została zastąpiona spędzaniem czasu i umawianiem się, co spowodowało gigantyczny bałagan w naszym życiu miłosnym.

Zamiast być w prawdziwym związku, kończymy w pół-dupach, przeciętnych sytuacjach. I to nie jest tak, że nie chcemy czegoś sensownego. Tyle tylko, że trudno go znaleźć.To trudne, ale nie niemożliwe, zwłaszcza jeśli wiemy, co robić. Istnieje 5 ruchów mocy, które kobieta może wykonać, jeśli chce prawdziwego związku:

Natychmiast usuń wszystkie darmowe aplikacje randkowe

wieczorem w łóżku kobieta korzysta z telefonu komórkowego

Na pewno znasz kogoś lub znasz kogoś, kto zna kogoś, kto znalazł miłość za pośrednictwem aplikacji randkowych. Ale ci ludzie są naprawdę rzadcy. Są wyjątkami.Jeśli używasz Hinge, Tinder lub czegoś podobnego, musiałeś zauważyć wszystkie gęsią skórkę, które się tam pojawiają.

¿Cuáles son los carbohidratos buenos para perder peso?

Jeśli jest tam ktoś przyzwoity, to jest on przyćmiony przez wszystkich, którzy próbują uprawiać seks lub po prostu zabijają czas, a przy okazji marnują twój.

Więc jeśli poważnie myślisz o znalezieniu prawdziwej miłości, są szanse, że te aplikacje Ci nie pomogą. Po prostu ukradną ci czas i wyczerpią twoje wysiłki.Nie zadowalaj się fałszywymi, last minute, przeciętnymi datami

para pije kawę i rozmawia na ulicy

Nie mam nic lepszego do roboty, więc równie dobrze mogę z nią spędzać czas. to nie jest data, na którą powinieneś iść. Nie potrzebujesz, aby ktoś dzwonił do Ciebie znikąd tylko dlatego, że jest to dla nich wygodne.

Upewnij się, że powiedz im, że to nie jest dla ciebie wygodne i że powinni byli zapytać cię wcześniej. Nie jesteś tym, który siedzi przy telefonie i podskakuje, gdy tylko dzwoni — przynajmniej nie powinieneś.

Daty powinny być wcześniej zaplanowane, przemyślane i dawać coś, na co można czekać. Nie muszą być luksusowe ani drogie – nie o to chodzi.

Chodzi o to, że widzisz, że włożył w to trochę myśli i nie może się doczekać, kiedy cię zobaczy. Tylko mężczyzna, który się stara, jest godny twojego czasu.

Jego wysiłek na pierwszą randkę wiele Ci powie.

Nie pozwól mu zbyt szybko przekroczyć progu Twojego domu

kochająca para siedzi i rozmawia w domu

Nie idź też do niego. To pułapka. Większość z nas ma skłonność do odpoczywania i spędzania czasu w zaciszu własnego domu.

la mejor comida para comer para perder grasa abdominal

Większość z nas popełnia błąd, zbyt wcześnie zapraszając kogoś do tej strefy komfortu.

To sprawia, że ​​ludzie podświadomie myślą, że robiąc, jesteśmy gotowi na bardziej wyluzowany i swobodny związek. Nie chodzi tylko o to, aby nie uprawiać seksu zbyt wcześnie. Chodzi o przekształcenie randki w spędzanie czasu.

Nie dawaj wszystkich korzyści chłopaka komuś, kto nie jest twoim chłopakiem.

Lepiej trzymać go z dala od swojej sofy przynajmniej przez kilka pierwszych tygodni, dopóki nie poznasz go lepiej. Będzie mnóstwo czasu na kanapy, przytulanie, Netflixa i relaks później.

4. Opuść go delikatnie, jeśli zacznie grać w gry

czarna kobieta myśli i trzyma w dłoni telefon komórkowy

Do tej pory możesz dostrzec gracza z odległości mili. Będzie grał w gry tekstowe. W jednej chwili tam będzie, a w następnej nigdzie nie będzie. Poprowadzi cię na wszystkie możliwe sposoby.

Oczywiście nie zniesiesz tego. Byłem tam, zrobiłem to. Nie ma sensu przechodzić przez to ponownie. Dlatego musisz wysłać ten tekst, którego tak naprawdę nie chcesz wysłać, ale wiesz, że musisz.

Może wyglądać mniej więcej tak:
Cześć. Nie lubię owijać w bawełnę, więc będę z tobą szczery. Nie przepadam za przypadkowymi przystawkami. Lubię prawdziwe randki i uważam, że mężczyźni, którzy dokładają starań, są niesamowicie gorący. Potrzebuję czasu, żeby poznać kogoś lepiej, żeby z nimi i tylko z nimi wskoczyć do łóżka. Jeśli nie podzielasz mojej opinii, to w porządku. Lubię informować ludzi, na czym stoją ze mną.

Wiedz, czego chcesz i nie bój się tego powiedzieć

kochająca się para mówi poważnie

Zwykle się okłamujemy. Wchodzimy w coś z kimś, co nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem dounikaj na początku odchodzenia jako zbyt potrzebujących.

W jakiś sposób ten początek się przedłuża i kończymy prawie w związku, nie chcąc tego. A wszystko, co robimy, to siniaki naszych serc i marnowanie czasu.

Nie pozwól, aby ktoś włożył ci do ust słowa, które nie są twoje. Nie mów, że nie lubisz etykietek i nie masz nic przeciwko utrzymywaniu luzu, jeśli zamiast tego naprawdę chcesz być czyjąś dziewczyną.

Więc najpierw bądź szczery ze sobą i bądź szczery z osobą, z którą się spotykasz. Określ swoje granice i nie odchodź daleko od swoich standardów .

como se si mi esposa se masturba

Jeśli chcesz prawdziwej relacji z kimś, kto nie boi się być w jednym i kto jest gotów sprostać wszystkim twoim wysiłkom, nie zadowalaj się niczym mniej.

5 sił, które kobieta powinna pociągnąć, jeśli chce prawdziwego związku