5 niesamowitych wskazówek, jak umówić się na randkę z uszkodzonym emocjonalnie mężczyzną - Grudzień 2021

Po pierwsze, załóżmy coś prostego! Co to znaczy być emocjonalnie uszkodzonym mężczyzną? W jaki sposób mężczyźni zostają uszkodzeni emocjonalnie? Jakie rzeczy muszą im się przytrafić, aby stać się tak zamkniętymi i niegotowymi do okazania emocji? Czy to może zdarzyło się w ich przeszłości, czy też pewna kobieta była winna tych szkód?

Myślę, że na te pytania bardzo trudno jest odpowiedzieć, szczególnie jeśli nigdy nie umawiałeś się z takim facetem.Niestety większość ludzi uważa, że ​​tylko kobiety mają uczucia i emocje. Są matkami lub siostrami i zawsze są tam dla swoich bliskich.

Z drugiej strony faceci często nie wyrażają swoich emocji. Może wstydzą się tego zrobić. Może po prostu chcą wyglądać jak samce alfa. Myślą, że jeśli to zrobią, zostaną narażeni i zranieni przez ludzi wokół nich, w tym przez ich partnera miłości. Więc nie przywiązują się tak łatwo i nie pozwalają innym ludziom w życiu, zanim ich dobrze poznają.

Bez względu na przyczynę, faktem jest, że ludzie są ludźmi. Mają też emocje i tylko dlatego, że nie pokazują ich tak często, jak kobiety, nie oznacza to, że nie można ich skrzywdzić.Szczerze mówiąc, w emocjonalnie uszkodzonych mężczyznach jest coś atrakcyjnego. Nie jestem do końca pewien, co to jest.

Może to ich pół-uśmiech nigdy nie dociera do ich oczu. Może to maska, którą stale noszą na twarzy, aby ukryć swoje wewnętrzne bitwy. Może wyglądają tak, gdy mówi do ciebie inny mężczyzna.

Chodzi o to, że emocjonalnie uszkodzony mężczyzna również potrzebuje miłości. Prawdopodobnie myślisz: „Jaka dziewczyna umawiałaby się z takim mężczyzną?”, Prawda?
Są dziewczyny, które umawiają się z takimi mężczyznami. Kochają ich całym sercem i pomagają im walczyć ze starymi demonami, które wciąż w nich żyją. Są tam, aby im powiedzieć, że miną nawet złe czasy i że bez względu na to, co się stanie, będą tam, aby ich pocieszyć i udzielić im wsparcia.Każdy emocjonalnie załamany facet ma złą przeszłość. Jest coś, co tworzyło blizny na jego sercu.

alimentos que ayudan a aliviar los gases y la hinchazón

Pomyśl tylko o Christianie Grayu.

Był milionerem, odnoszącym sukcesy biznesmenem, był przystojny i uprzejmy, ale wciąż był załamany. Przez całe życie był niekompletny. Miał wszystko, o czym marzył, ale nie miał miłości. A miłość jest istotną częścią naszego życia.

Jeśli zastanawiasz się, jak to jest umawiać się z emocjonalnie załamanym mężczyzną, czytaj dalej. Oto kilka wskazówek dla wszystkich, którzy zmagają się ze swoim Panem Niedoskonałym!

1. Bądź cierpliwy

Uszkodzeni emocjonalnie mężczyźni zostali ranni. Przeszli przez piekło iz powrotem, a oni tylko proszą o kogoś, kto ich pokocha. Potrzebują tylko kogoś, kto zaakceptuje je ze wszystkimi ich niedoskonałościami i będzie mógł je kochać bez ograniczeń.

Powinieneś mu powiedzieć, jak ważny jest, ponieważ jeśli nie, nigdy w to nie uwierzy. Powiedz mu, że go kochasz. Powiedz mu, że znaczy dla ciebie świat. Powiedz mu, że nie ma miejsca, w którym wolisz być, niż w jego ramionach. Kiedy usłyszy to wychodzące z twoich ust, zakocha się w tobie jeszcze mocniej, ponieważ będzie wiedział, że w jego życiu jest kobieta, która jest gotowa zaakceptować go takim, jakim jest, ze wszystkimi swoimi bliznami i demonami z jego przeszłość. W końcu będzie szczęśliwy i zadowolony, ponieważ jego życie ma sens.

Wiesz dlaczego?

Ponieważ musi usłyszeć te słowa. Są jak paliwo, które pcha go do przodu.

Jeśli będziesz cierpliwy, otworzy się przed tobą. Powie ci nawet swoje najciemniejsze sekrety. Nie będzie się bał, że go skrzywdzisz. Wreszcie znalazł osobę, na którą warto było czekać. I nigdy nie pozwoli ci odejść. Życie z uszkodzonym emocjonalnie mężczyzną jest jak kolejka emocji. Jeśli więc spotykasz się z takim mężczyzną, upewnij się, że masz wystarczającą siłę i energię, ponieważ będzie to męczące. W końcu, jeśli naprawdę go kochasz, nie będzie nic, co będzie dla ciebie trudne. Zniesiesz jego szaleństwo, ponieważ wiesz, że potrwa to tylko kilka dni, a potem znów będzie kochającym i troskliwym partnerem. Jeśli go kochasz, przygotuj się na zmiany w jego zachowaniu. Musisz wiedzieć, że pewnego dnia poczuje się świetnie, a następnego dnia będzie zaborczy i zazdrosny. Jeśli go nie kochasz, nie będziesz w stanie tego znieść. Pomyśl więc dwa razy, zanim powiesz „I DO!”

2. Bądź tam dla niego

Mężczyźni uszkodzeni emocjonalnie naprawdę doceniają, gdy jesteś w pobliżu. Nawet jeśli są otoczeni przez wiele osób, zawsze będą czuć się samotni.

Na początku bardzo trudno będzie mu zdobyć zaufanie, ale kiedy zobaczy, że jesteś przy nim, zacznie ci ufać. Może to potrwać długo, ale jeśli naprawdę się o niego troszczysz, poczekaj. Upewnij się więc, że jesteś tam od początku swojego związku, ponieważ musi on zyskać zaufanie od samego początku. Pokaż mu, że planujesz zostać i że znalazłeś wszystko, czego szukałeś w dniu, w którym go spotkałeś.

Uszkodzony emocjonalnie mężczyzna może także kochać. W rzeczywistości ma więcej miłości do zaoferowania niż jakikolwiek inny człowiek, którego kiedykolwiek spotkasz. Jest po prostu bardzo ostrożny z ludźmi, których wpuszcza do swojego życia.

I to czyni go tak wyjątkowym!

3. Nie możesz go naprawić

cómo tener un mejor orgasmo para los hombres

Powinieneś pamiętać o tym fakcie. Mimo że nie jest idealny, na pewno nie poczuje się lepiej, jeśli spróbujesz go zmienić. Pomyśl tylko, jak byś się czuł, gdyby ktoś próbował cię zmienić. Jeśli masz się zmienić; będzie, kiedy zdecydujesz, a nie kiedy inni zdecydują, prawda? Tak właśnie się czuje.

Mężczyźni zmieniają się, kiedy są gotowi. Nie możesz wpłynąć na jego decyzję, więc zostaw go, dopóki nie będzie gotowy. Na pewno się nie zmieni, jeśli go popchniesz i istnieje możliwość, że cię opuści, gdy zobaczy, że cały czas mówisz o jego przeszłości.

Wiele kobiet próbuje naprawić swoich emocjonalnie uszkodzonych mężczyzn, mówiąc o swojej przeszłości. Cóż, ich przeszłość jest głównym powodem, dla którego tak się czują. Jeśli będziesz o tym mówić, tylko pogorszysz sytuację.

Więc upuść to.

Jeśli naprawdę go kochasz, poczekaj, aż się otworzy. To on będzie wiedział, kiedy będzie na to właściwy czas. Wystarczy być cierpliwym i dać mu trochę przestrzeni, czyniąc mu niesamowitą przysługę. Wiem, że może ci być trudno dać tyle i otrzymać tak mało, ale kiedy zacznie ci ufać i całkowicie cię zaakceptuje, pokaże ci, że wszystkie twoje wysiłki nie poszły na marne i że masz mężczyznę swoich marzeń .

4. Nie bądź nachalny

Jedną z najważniejszych rzeczy w umawianiu się z emocjonalnie uszkodzonym mężczyzną jest nie być nachalnym.

que comer cuando tienes gas

Nie możesz oczekiwać, że powie, że cię kocha po miesiącu. Tak, ma serce, ale trzyma je zamknięte, z dala od wszystkich. W przeszłości był ranny i to jest jego mechanizm samoobrony.

Jeśli nie odsłoni swojego serca, nikt go nie skrzywdzi. To takie proste!
Powodem, dla którego nie eksponuje swojego serca, jest to, że wie, że nie jest w stanie tego kontrolować. Jeśli nie jest w stanie tego kontrolować, ryzykuje, że zostanie ponownie zraniony.

I szczerze mówiąc, nie jest to coś, przez co chce przejść ponownie.

Więc proszę, spróbuj go zrozumieć. Niełatwo jest walczyć z demonami, które w nim żyją. Jest człowiekiem, ale nie czuje się takim. Chciałby, żeby mógł żyć jak my wszyscy i otworzyć się na każdą nową osobę, która pojawiła się w jego życiu. Ale trudna prawda jest taka, że ​​nie może. Jest człowiekiem, który potrzebuje trochę czasu, aby wpuścić cię do swojego serca, ale kiedy tam dotrzesz, nie usunie cię tak łatwo. To tylko emocjonalnie uszkodzony mężczyzna, schwytany w stanie psychicznym, którego nie lubi. On wie, jak trudno jest tak żyć, więc upewnij się, że tak często mu nie przypominasz. Po prostu pozwól mu się otworzyć, gdy uzna, że ​​jest na to właściwy czas. Spróbuj go zrozumieć, bo tak trudno żyć. Więc znoś go i bądź jego skałą. Jestem pewien, że znajdzie sposoby na spłacenie cię!

5. Nie przepraszaj za to, że masz uczucia

Wiem, że to ty będziesz cały czas okazywał jej uczucia. I nie ma w tym nic złego.

Musisz tylko zdawać sobie sprawę z tego, że twój facet nie pokazuje swoich uczuć tak często jak ty. Ma je, są obecne, ale trudno mu je wyrazić. Można się wzajemnie wspierać. Jeśli dasz mu trochę czasu na otwarcie, zrobi to. Ale spróbuj go zrozumieć, gdy mówi, że ma w sercu pewne blizny i pęknięcia, które trzeba wyleczyć. Daj mu czas, aby pokazał swoją prawdziwą twarz i był tam bez względu na to, co się stanie. Wiem, że czasami pomyślisz o jego odejściu, ponieważ łatwiej jest odejść niż kogoś naprawić, ale twoje serce każe ci tego nie robić. Ale zaufaj mi, jeśli dasz sobie wystarczająco dużo czasu na poznanie takiego człowieka, zobaczysz, że warto było dla niego walczyć i że może on zapewnić ci o wiele więcej miłości niż jakikolwiek inny człowiek, z którym umawiałeś się w przeszłości . Nikt nie powiedział, że miłość jest łatwa i że prawdziwy mężczyzna po prostu spadnie z nieba na twoje kolana i że będziesz żył długo i szczęśliwie. To coś więcej niż tylko cierpliwość, aby poczekać, aż ktoś wejdzie w twoje życie i nic z tym nie zrobić. Pozyskanie prawdziwego człowieka oznacza walkę o niego wszelkimi niezbędnymi środkami i akceptowanie go takim, jakim jest. To się nazywa szacunek, a jeśli to zrobisz, będzie cię jeszcze bardziej pielęgnował.

Możesz przyzwyczaić się do jego ciszy i chłodu, a on przyzwyczai się do namiętnej Ciebie. Razem możesz stworzyć idealne połączenie. I w końcu o to właśnie chodzi w miłości!

Więc nigdy nie poddawaj się z Panem Niedoskonałym. Bóg wysłał go do twojego życia z jakiegoś powodu.

I jeszcze jedno: ludzie uszkodzeni emocjonalnie najbardziej kochają!