30-dniowe wyzwanie miłości do siebie: zostań najlepszą wersją siebie

30-dniowe wyzwanie miłości do siebie: zostań najlepszą wersją siebie

Dbanie o siebie jest tak ważne, szczególnie w tych dniach, kiedy życie jest całkowicie nieprzewidywalne. To 30-dniowe wyzwanie miłości do siebie ma na celu złagodzenie negatywnych myśli i skupienie się na zdrowiu psychicznym.Celem jest pomoc w wydostaniu się z opresji i chwytaniu każdego dnia, jakby był ostatnim.

Te inspirujące zajęcia pomogą Ci zwiększyć poczucie własnej wartości, oczyścić umysł i poprawić codzienną rutynę.Wszyscy potrzebujemy pozytywności w naszym życiu, a to 30-dniowe wyzwanie przypomni Ci, że dnimiłość do siebiepowinna przewyższać liczebnie tych, których spędzasz na rozmyślaniu o negatywności.

Czas na poważną rozmowę ze sobą, aby przekonać siebie, że rozwój osobisty jest rzeczywiście możliwy i odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Nie pozwól, aby niepowodzenia zniechęciły Cię do życia spełnionego. Twoja przyszłość jest w Twoich rękach i w ten sposób wykorzystasz ją jak najlepiej.Zobacz też: Potężne sposoby na zwiększenie poczucia własnej miłości i przestanie czuć się niechcianym

DZIEŃ 1: Zrób listę rzeczy, które w sobie kochasz

szczęśliwa młoda kobieta pisze w swoim notatniku podczas kucania na ziemi

Aby jak najlepiej rozpocząć to 30-dniowe wyzwanie, wystarczy zacząć od miłości do siebie.Zapisz 5 rzeczy, które najbardziej w sobie kochasz. W ten sposób Twoja pewność siebie będzie rosnąć i w końcu zobaczysz, że jest dla Ciebie o wiele więcej, niż sobie przypisujesz.

Zasługujesz na pochwałę za to, co robisz dobrze, a wszystko musi zacząć się od Ciebie. To podkreśli wszystkie twoje piękne cechy i pomoże ci spojrzeć na sprawy z innej perspektywy.

Tak, wszyscy przechodzimy przez ciemne okresy, ale to nie znaczy, że nie powinieneś celebrować swojej odporności i wytrwałości.

Wręcz przeciwnie – znajdowanie małych rzeczy, z których można być szczęśliwym, pomoże Ci przetrwać nawet najciemniejsze chwile.

DZIEŃ 2: Wycisz swój umysł, ćwicząc uważność

spokojna cicha kobieta siedząca na ziemi nad górami

A dlaczego nie zacząć od razu? Poświęć 5-10 minut swojego dnia i zdecyduj się poświęcić je swojemu zdrowiu psychicznemu.

Skoncentruj się po prostu na byciu obecnym i zestrojonym ze swoim umysłem.

Chodzi o to, aby dać sobie bardzo potrzebną przerwę, złagodzić cały stres, który możesz odczuwać, i nawiązać kontakt ze swoim umysłem, ciałem i duszą.

Jest to proste, łatwe, nie zajmuje dużo czasu i pozwala rozpocząć każdy dzień mentalnie gotowym na to, co nas czeka.

A to 30-dniowe wyzwanie związane z miłością do siebie dotyczy ciebie i twojego wewnętrznego szczęścia. Bądź swoim najlepszym przyjacielem i choć raz postaw się na pierwszym miejscu.

DZIEŃ 3: Rozkoszuj się

kobieta je smoothie trzymając łyżkę w widoku z boku

Niech dzisiaj chodzi o to, by pozwolić sobie na trochę zdrowego (lub nie tak zdrowego) pobłażania bez odrobiny poczucia winy.

Lubisz ciasteczka z kawałkami czekolady? Kup je i zjedz, oglądając Real Housewives. Zasługujesz na to!

Czy jesteś fanatykiem lodów? Zrób to samo i zdobądź największy.

Tylko upewnij się, że nie przesadzisz w sposób, który sprawi, że później będziesz chory. Jeśli mnie pytasz, wszystko jest dozwolone, ale z umiarem.

Dzisiaj chodzi o zrobienie czegoś dla siebie bez konieczności nikomu tego uzasadniać.

Zjedz ciastko (lub całą bułkę), upiecz całe ciasto, jeśli chcesz, lub zjedz swój ulubiony talerz meksykańskich potraw w ulubionej restauracji.

Wybory są nieograniczone i można je wziąć.

DZIEŃ 4: Zrób sobie dzień wolny od mediów społecznościowych

kobieta zamykająca laptop umieszczony na stole

Wiesz, że tego potrzebujesz – wszyscy to robimy. Miłość własna jest niezbędna i wszyscy wiemy z pierwszej ręki, jak szkodliwe mogą być media społecznościowe dla twojej pewności siebie.

Więc dzisiaj trzymaj się z daleka. Bez mediów społecznościowych i bez sprawdzania telefonu. To jest twój bardzo potrzebny detoks w mediach społecznościowych.

Dbanie o siebie w dużej mierze zależy od tego, jak zdolni jesteśmy po prostu odłączyć i słuchać tego, co mówi nam nasze ciało.

Czy możesz sobie wyobrazić, ile czasu będziesz mieć teraz, kiedy to jest twoja dzisiejsza zasada? Będzie to niezwykle korzystne dla Twojego zdrowego umysłu, nie wspominając o tym, jak odświeży Cię to.

A jutro możesz sprawdzać pocztę e-mail i odpowiadać na wiadomości DM.

Pamiętaj, jeśli ktoś naprawdę Cię potrzebuje, zawsze może do Ciebie zadzwonić. Zapewniamy więc, że wszystko jest w porządku i od Twojej obecności w Internecie nie zależy życie nikogo.

Weź głęboki oddech i zrób dziś, co ci się podoba.

DZIEŃ 5: Przeczytaj nową książkę

kobieta czytająca książkę na świeżym powietrzu, śmiejąc się

Czytanie nowych książek to jedna z moich ulubionych rzeczy, podobnie jak odkrywanie nowego, niesamowitego podcastu.

Aby wyostrzyć swój umysł i naprawdę poświęcić się dbaniu o siebie, nauka nowych rzeczy jest naprawdę ważna. Nigdy nie lekceważ potęgi dobrej książki.

Nie ma lepszego sposobu na naukę, odkrywanie i odkrywanie niż czytanie mądrych słów ludzi, którzy przeszli przez pewne wyzwania i przeżyli, aby opowiedzieć historię.

Miłość własna oznacza pozwolenie sobie na rozwój każdego dnia. A książki to jeden z najlepszych sposobów na wzbogacenie duszy.

Zobacz też: 24 najczęstsze gry umysłowe, w które kobiety grają z mężczyznami

DZIEŃ 6: Zrób sobie południową sesję relaksacyjną

kobieta tańczy sama na sofie w salonie

Czasami wszyscy potrzebujemy tylko drzemki, prawda? Nie, ale poważnie. Całą przesłanką tego 30-dniowego wyzwania miłości do siebie jest dbanie o siebie.

A pozwolenie sobie na przerwę w ciągu dnia (niezależnie od tego, jak gorączkowo jest) będzie miało kluczowe znaczenie dla tego, jak przebiegnie reszta dnia.

Wiesz, co lubię robić? Są dni, kiedy jestem tak zestresowany – co do pracy, życia, zdrowia i tak dalej – że po prostu wyłączam to wszystko na 10 minut i mam sesję taneczną.

Nawet nie żartuję. Kiedy czuję, że jestem na granicy wytrzymałości, wstaję, włączam ulubioną playlistę i tańczę, jakby nikt nie oglądał (bo nikt nie jest, lol).

To zabawne, relaksujące i sprawia, że ​​zapominam o tym, co robię i o stresie, który odczuwam. Spróbuj. Zrób to w sposób, który pozwoli Ci się całkowicie odprężyć i zrelaksować.

To tylko kilka minut twojego dnia, ale działa cuda na twój umysł.

DZIEŃ 7: Posprzątaj swój dom

kobieta sprząta szafę stertą ubrań pod ręką

Czy po prostu nie czujesz się najlepiej, gdy twój dom jest czysty, czysty i gdziekolwiek spojrzysz, daje poczucie spełnienia?

Wiem, że tak. Dlatego zachęcam do uporządkowania swojego domu (lub ulubionego pokoju), co z kolei odciąży umysł.

Przestawiaj meble, o których myślałeś od wieków. Pozbądź się wszystkich ubrań, których nie nosiłeś od ponad roku.

Odłóż wszystkie ubrania na swoje miejsce, wyrzuć śmieci, odkurz wszystkie powierzchnie i zmień prześcieradła.

Są to rzeczy, które sprawiają, że twoja przestrzeń życiowa jest o wiele bardziej znośna, a twoje ogólne poczucie spełnienia sprawi, że będziesz jeszcze bardziej produktywny, niż planowałeś tego dnia.

DZIEŃ 8: Zapisz swoje cele życiowe

osoba

Juegos del 4 de julio para adultos

Jest to bardzo proste, ale niezwykle korzystne dla Twojego długoterminowego sukcesu.

Połóż trzy rzeczy na kartce papieru. Niech te rzeczy będą celami, które chcesz kiedyś osiągnąć.

Niektóre mogą być teraz tylko snem, ale niektóre mogą być wykonalne. Celem ich zapisania jest, aby nigdy nie zapomnieć o tym, czego naprawdę chcesz.

Życie zabierze Cię w wiele miejsc, ale nigdy nie pozwól zapomnieć o tym, czego sobie życzysz. I nie, to nie jest myślenie życzeniowe.

To twój sposób na zapewnienie sobie, że zawsze będziesz starał się urzeczywistniać swoje cele i marzenia.

DZIEŃ 9: Śmiech to najlepsze lekarstwo!

cztery kobiety rozmawiające i śmiejące się na świeżym powietrzu z napojami pod ręką

Wyśmiej swój łup. Idź obejrzeć zabawną nową komedię. Spędź dzień ze swoim najlepszym przyjacielem, ponieważ wiesz, że doprowadzi to do wielu LOL-ów.

Rób wszystko, co rozpala twoją duszę i sprawia, że ​​twoje serce jest naprawdę szczęśliwe.

Chodzi o otaczanie się ludźmi, którzy potrafią cię rozśmieszyć, gdy jedyne, czego chcesz, to płakać!

Czy masz tych ludzi w swoim życiu? Jeśli tak, poświęć im ten dzień i pozwól, aby boli Cię brzuch od śmiechu.

DZIEŃ 10: Zaangażuj resztę domowników

młoda rodzina sprząta podłogę w swoim domu

Nie jesteś jedyny w domu, prawda? Dlaczego więc każdy obowiązek domowy miałby być na ciebie? To po prostu nie w porządku.

Niech ten dzień będzie poświęcony zaangażowaniu członków Twojej rodziny i sprawieniu, by wszyscy rzucili się równo.

W ten sposób wszystko zostanie zrobione o wiele szybciej i będzie to miłe wspólne doświadczenie, w którym wszyscy zrobili coś miłego.

Zwłaszcza jeśli masz zły dzień. Niech Twoi bliscy Ci pomogą!

To twój wspólny dom i pasuje tylko to, że każdy członek wkłada trochę wysiłku w jego utrzymanie.

DZIEŃ 11: Rozpocznij prowadzenie dziennika

kobieta pisze na notebooku na zewnątrz, siedząc na zielonej trawie

To jest coś, co bardzo lubię robić. I uważam, że najlepiej sprawdza się wieczorami, jako sposób na przygotowanie się na kolejny dzień.

I dlatego chciałem włączyć go do tego niesamowitego 30-dniowego wyzwania na miłość do siebie. To piękny sposób na schludne spisanie swoich myśli na wypadek, gdybyś następnego dnia o czymś zapomniała.

Możesz pisać o swoich myślach, uczuciach, doświadczeniach lub planach. Wszystko zależy od Ciebie!

Uważam, że jest to bardzo pomocne, gdy jestem pod wpływem stresu, ponieważ pozwala mi zobaczyć moje najskrytsze myśli, które zawsze w jakiś sposób mnie skupiają i łagodzą moje negatywne myśli.

DZIEŃ 12: Świętuj swoje małe zwycięstwa

kobieta biurowa podnosząca rękę, stojąc twarzą w twarz z laptopem

Pomoże to nie tylko w zwiększeniu poziomu produktywności, ale także pomoże Ci zobaczyć, jakim jesteś niesamowitym pracownikiem!

Zawsze jest się z czego cieszyć. Może to być udane zadanie, w którym nie sądziłeś, że będziesz się wyróżniać (w którym się udało) lub projekt, który ułożyłeś i wdrożyłeś do perfekcji.

Pomoże ci to, jeśli utkniesz, i przypomni ci o wszystkich osiągnięciach, o których nigdy nie myślisz.

Zawsze radzisz sobie znacznie lepiej niż myślisz.

DZIEŃ 13: Spróbuj nowego posiłku, na który normalnie byś się nie wybierał

kobieta je pizzę z widelcem w dłoni, próbując zdobyć kawałek

W życiu ważne jest, aby zawsze próbować nowych rzeczy. A jeśli chodzi o jedzenie, dlaczego nie spróbować trochę przygód?

Idź do tej nowej restauracji i spróbuj tego posiłku, którego chciałeś spróbować od tygodni. Co z tego, że ci się to nie spodoba?

juegos sexuales para jugar con mi marido

Teraz na pewno będziesz wiedział! Nigdy nie odmawiaj sobie tych małych przyjemności i po prostu jedz, co chcesz.

Życie jest zbyt krótkie, by zawsze grać bezpiecznie. Rozgałęziaj się, eksploruj i zobacz, co jeszcze tam jest. Możesz być po prostu zaskoczony tym, co odkryjesz.

Zobacz też: Jak oderwać się od kogoś emocjonalnie: 14 kroków do sukcesu

DZIEŃ 14: Wybacz komuś dzisiaj

kobieta prosząca o przebaczenie do innej pani siedzącej na schodach przy drzwiach

Może twoja siostra ukradła ci koszulkę i od wielu dni żywisz urazę. A może to poważniejsza sprawa, na przykład twój najlepszy przyjaciel zdradzający twoje zaufanie.

Cokolwiek to jest, przebacz im. To więcej dla ciebie niż dla nich.

Znajdź w swojej duszy spojrzenie na rzeczy z ich punktu widzenia i zdecyduj, że nie będziesz już dłużej nosił ze sobą tej urazy.

Nie musisz ich wpuszczać z powrotem, jeśli zrobili ci źle. Po prostu wybacz dla własnego spokoju.

DZIEŃ 15: Rozpieszczaj się samemu

skoncentruj się na zdjęciu portretowym kobiety stojącej przed lustrem, pocierającej coś o twarz ręcznikiem w głowie

Noś coś, co sprawi, że poczujesz się piękna. Zdobądź nową fryzurę i zrób tyle selfie, ile chcesz.

Idź na mani-pedi lub odwiedź spa ze swoim najlepszym przyjacielem. Częścią miłości własnej jest dobre samopoczucie we własnej skórze. Więc zrób to.

Rób wszystko, co sprawia, że ​​czujesz się pewnie i szczęśliwy, i poświęć temu swój dzień. Kiedy czujesz się najlepiej, twoja miłość własna będzie się rozwijać.

Nikt nie jest doskonały, ale cholernie dobrze możesz mieć ochotę na ten jeden wspaniały dzień.

DZIEŃ 16: Moc powiedzenia NIE

kobieta wypychająca mężczyznę na zewnątrz w zimowych ubraniach

Możesz powiedzieć nie i nadal być dobrym człowiekiem, wiesz? Nie ma nic złego w znaniu swoich granic i niedopuszczaniu do przekraczania ich.

W ramach tego 30-dniowego wyzwania miłości do siebie chcę, żebyś nauczył się mówić „nie”, nie czując się z tym źle. Spróbuj – to nie takie trudne!

Następnym razem, gdy ktoś poprosi o przysługę, z którą nie czujesz się komfortowo, odmów. W porządku, obiecuję.

Im więcej będziesz to robił, tym łatwiej się to stanie, a zobaczysz, że nie możesz zadowolić wszystkich. I to jest w porządku.

DZIEŃ 17: Pozbądź się złego nawyku

kobieta przestała palić, łamiąc papierosa

Wszyscy je mamy, nie martw się. Ale dlaczego nie skorzystać z okazji, aby pozbyć się przynajmniej jednego z nich.

Z pewnością uszczęśliwi Twoich bliskich, nie wspominając o tym, że pomoże Ci zobaczyć, że możesz osiągnąć wszystko, na co masz ochotę.

Bądź dla siebie miły w tym procesie i rób to krok po kroku. Może chcesz rzucić palenie lub desperacko chcesz przestać obgryzać paznokcie!

To całkowicie wykonalne. Zrób trochę badań i zajmij się tym. Łatwo to robi.

DZIEŃ 18: Spotkaj się z bliskimi

kobieta przytulona przez matkę w kuchni

Spędź trochę czasu z osobami, które są dla Ciebie najważniejsze. Jeśli nie widziałeś swojej mamy od jakiegoś czasu, zadzwoń do niej i umów się na kawę.

Jeśli tęsknisz za swoim najlepszym przyjacielem, FaceTime z nią już teraz i porozmawiaj od serca. To samo dotyczy każdej innej ważnej osoby w twoim życiu, której obecności pragniesz.

Nigdy nie bierz za pewnik ludzi, którzy czynią twoje życie lepszym. Odrobina wysiłku to długa droga.

DZIEŃ 19: Zdobądź nowe hobby

instruktorka w szkole tańca ucząca parę tańczyć

Dla mnie zawsze byłam wielką fanką tańca. Tak długo zajęło mi podjęcie decyzji i zrobienie tego, ale chłopcze to się opłaciło!

Serdecznie zachęcam Cię do uprawiania hobby, które zawsze potajemnie chciałeś podjąć.

Może to być wszystko, od zajęć sportowych po lekcje gry na pianinie, zajęcia z malowania po naukę nowego języka.

Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się czegoś nowego i wzbogacić swoje życie, a tym samym swoją duszę.

DZIEŃ 20: Przekaż dalej

młoda kobieta pomagająca mężczyźnie na wózku inwalidzkim przez krawężnik

Innymi słowy, oddaj. Może to być pozornie mały akt dobroci, który będzie oznaczał świat dla innej osoby.

Zapłać opłatę za zupełnie nieznajomego w kolejce za tobą lub napisz słodką wiadomość zachęcającą do współpracownika. Te rzeczy naprawdę mają znaczenie w szerokim zakresie rzeczy.

Zrób coś sensownego, nie oczekując niczego w zamian, a zobaczysz, jak wzbogacające może to być.

Zobacz też: Relacja epistolarna: 6 powodów, by przywrócić staromodny romans

DZIEŃ 21: Ćwicz!

kobieta biegająca po lesie podczas słuchania muzyki przez słuchawki

Kiedy ostatnio poszedłeś pobiegać? A może wybrałeś się na długi spacer?

Ćwiczenia są tak ważne dla ogólnego stanu zdrowia, nie wspominając już o tym, jak orzeźwiające się czujesz. Słuchaj swojego ciała i angażuj się w aktywność fizyczną.

alimentos para que sepa mejor

Może to być tak proste, jak pójście na krótki bieg, albo udanie się na siłownię z przyjacielem i podjęcie decyzji o zmianie stylu życia.

To zależy wyłącznie od Ciebie, ale pamiętaj, że dbanie o swoje ciało, umysł i duszę powinno przebić każdą potrzebę niezdrowych nawyków.

DZIEŃ 22: Kup sobie piękny bukiet kwiatów

młoda kobieta kupuje kwiaty na targu, wąchając je

A co jeśli zdobędziesz kwiaty dla siebie? Nie ma nic złego w tym, że chcesz, aby Twój dom wyglądał oszałamiająco.

Zapach kwiatów każdego ranka wraz z zapachową świecą tuż obok sprawi, że każdy dzień będzie o wiele przyjemniejszy.

To naprawdę proste rzeczy w życiu robią największą różnicę, nie sądzisz?

DZIEŃ 23: Oglądaj zachód słońca

para spotykająca się z kieliszkiem wina patrząca na zachód słońca

Zachody słońca to moja ulubiona część dnia. W ich obserwowaniu jest coś tak kojącego i uspokajającego.

W ramach 30-dniowego wyzwania miłości do siebie chcę, abyś całkowicie cieszył się zachodem słońca z kimś, na kim ci bardzo zależy.

Usiądź, napij się wina, ciesz się widokiem i nie zawracaj sobie głowy słowami. Czasami są po prostu tak niepotrzebne. Ciesz się chwilą i nie próbuj jej opisywać.

Wystarczy, że w nim jesteś.

DZIEŃ 24: Odłącz się od całej elektroniki

stara kobieta siedzi obok młodszej kobiety w salonie

Tak, dobrze słyszałeś. Nie tylko media społecznościowe, zostaw swojego iPhone'a, Androida, tablet i laptopa w innym pokoju i po prostu odłącz.

Odłącz się od tego wszystkiego i ciesz się czasem robienia rzeczy w prawdziwym życiu.

Zamiast cały dzień pisać SMS-y z najlepszym przyjacielem, spotkaj się i porozmawiaj osobiście. Zamiast dzwonić do mamy z prośbą o radę, odwiedź ją i rozjaśnij jej dzień.

Życie jest o wiele piękniejsze, gdy przypomina się Ci, jak bezcenne są chwile z prawdziwego życia. I przyznajmy, czasami nasze telefony sprawiają, że o tym zapominamy.

Nie potrzebujesz tablicy wizyjnej, która pomoże Ci zapamiętać, jak ważny jest kontakt międzyludzki. Dokonaj wyboru inie oglądaj się za siebie!

DZIEŃ 25: A co z twoim zdrowiem?

lekarz sprawdzający pacjenta w klinice

Jeśli nie chciałeś odwiedzać lekarza, mimo że źle się czułeś, niech to 30-dniowe wyzwanie zainspiruje Cię do pójścia dzisiaj.

Dbanie o swoje zdrowie (zarówno fizyczne, jak i psychiczne) ma ogromne znaczenie.

Nie odkładaj wizyty u lekarza tylko dlatego, że myślisz, że to nic. Lepiej być bezpiecznym niż żałować, prawda?

Nie igraj ze swoim zdrowiem. Weź to na poważnie. Jeśli nie, kto to zrobi?

DZIEŃ 26: Idź na zakupy

piękna elegancka kobieta przynosząca tuzin toreb na zakupy

Mam teraz twoją uwagę, prawda? Czasami po prostu potrzebujesz nowych ubrań i nie ma nic złego w ulepszaniu swojej garderoby.

Przygotuj się na lato, kup nowe, urocze stroje i ten wspaniały jednoczęściowy kostium, na który patrzysz od tygodni.

W końcu terapia detaliczna to najlepsza terapia! Żartowałem oczywiście.

Mówię tylko, że jeśli potrzebujesz uzupełnić zapasy, dzisiaj to zrobić. Ciężko pracujesz i kochasz ciężej, a dziś jest twój dzień, aby uszczęśliwić siebie.

DZIEŃ 27: Zanurz się w promieniach

kobieta kąpiąca się w słońcu w białych biustonoszach na zewnątrz

Jeśli większość dni spędzasz w pomieszczeniach, skorzystaj z okazji, aby zażyć tak potrzebnego słońca!

Jeśli nie mieszkasz w pobliżu plaży, wystarczy balkon. Nałóż krem ​​z filtrem, zagraj ulubioną muzyką i ciesz się słońcem i doskonałym relaksem.

Prawdopodobnie nie zbliżasz się do wystarczająco dużo słońca, więc popracujmy nad tym, dobrze?

Zobacz też: Jak odpuścić wszystko: 12 sekretów ostatecznej wolności

DZIEŃ 28: Złóż komplement całkowicie obcej osobie

młodzi ludzie rozmawiają poza centrum handlowym

Ale to musi być autentyczne. W drodze do pracy, jeśli zauważysz, że ktoś robi coś miłego dla innej osoby, koniecznie zauważ i powiedz, jak bardzo to uprzejmie.

Jeśli zdarzy ci się zobaczyć niesamowicie piękną osobę, powiedz im, jak elegancko wygląda. Wiem, że może się to wydawać dziwne, ale czy nie zarumieniłoby się, gdyby ktoś zupełnie obcy powiedział ci, jaka jesteś ładna?

To nie musi być nic wielkiego. Po prostu zaoferuj słowo życzliwości komuś, kogo nie znasz. Naprawdę nigdy nie wiesz, jak bardzo może to rozjaśnić ich dzień.

DZIEŃ 29: Pogłaszcz zwierzę

kobieta bawi się z psem na zewnątrz na drewnianej platformie

Zwierzęta są po prostu najlepsze. Naprawdę uwielbiam wszystkie zwierzęta, ale psy są zdecydowanie moimi ulubionymi. Gdybym mógł, spędziłbym dosłownie cały dzień z jak największą liczbą psów.

Po prostu sprawiają, że moja dusza się uśmiecha! W przedostatnim dniu tego 30-dniowego wyzwania miłości do siebie idź pogłaskać psa lub kotka!

Może to być zwierzak sąsiada, przyjaciela, kolegi, a nawet ukochane, wygłodzone zwierzęta w lokalnym centrum ratunkowym.

Spędź trochę czasu z cennymi zwierzętami, ponieważ uważa się, że działają cuda na zdrowie psychiczne – a dodatkowo uwielbiają uwagę!

DZIEŃ 30: Wyjdź ze swojej strefy komfortu i zrób coś strasznego

kobieta skacze na bungee w powietrzu, wkładając nogi do środka

To twój ostatni dzień 30-dniowego wyzwania miłości do siebie. Chcesz skończyć z hukiem? Oto pomysł. Mam nadzieję, że siedzisz.

Spróbuj czegoś, czego zawsze bałeś się spróbować, ale potajemnie naprawdę chcesz zrobić! Może… skoki na bungee?

Cokolwiek podniesie Ci poziom adrenaliny – po prostu to zrób! Oczywiście umawiaj się z wyprzedzeniem i nie stchórz w ostatniej chwili.

Niezależnie od tego, czy prowadzisz samochód wyścigowy, czy skaczesz ze spadochronem, albo idź na całość, albo w ogóle tego nie rób. Dziś jest dzień, w którym należy opuścić strefę komfortu i pobudzić krążenie krwi.

Miłość własna oznacza rozgałęzianie się na rzeczy, których nigdy nie próbowałeś, ale naprawdę chcesz. Idź idź idź! To będzie dla książek

(Po prostu to wiem).

Zobacz też: Mądre używanie mocy słów zmieni twoje życie

30-dniowe wyzwanie miłości do siebie: zostań najlepszą wersją siebie