27 wyraźnych znaków, że dziewczyna chce, abyś ją zauważył i wykonał ruch - Wrzesień 2022

27 wyraźnych znaków, że dziewczyna chce, abyś ją zauważył i wykonał ruch

Jestem prawie pewien, że wszyscy mężczyźni przynajmniej raz zastanawiali się, skąd wiedzieć, kiedy kobieta je lubi i chce, żeby się do niej zbliżyły, a teraz w końcu to ujawnię.

Twoim zadaniem jest pozostawienie wszystkiego, co robisz w tej chwili, i zwrócenie szczególnej uwagi na te wyraźne znaki, że dziewczyna chce, abyś ją zauważył.Wiem, że czasami może to być mylące, ponieważ nie wiesz, czy ona naprawdę cię lubi, czy po prostu jest dla ciebie miła. Niestety, większość mężczyzn błędnie interpretuje życzliwość kobiety i w końcu myśli, że to dobry znak, że ona się nimi interesuje.

Prawda jest taka, że ​​kiedy kobieta chce być z tobą więcej niż tylko przyjaciółmi, znajdzie właściwy sposób, by to pokazać.

Zacznie dawać ci bardziej oczywiste wskazówki i znaki, że cię pragnie.Wszyscy jakoś wierzymy, że to niepisana zasada, że ​​to mężczyźni muszą zrobić pierwszy krok.Jednak nie jest niczym niezwykłym, że kobieta przejmuje inicjatywę. Jeśli mimo wszystko chcemy zostawić tę część mężczyźnie, którego lubimy, na pewno znajdziemy sposób, aby przyspieszyć to.

Wiem, że większość mężczyzn chciałaby mieć supermoc, aby zajrzeć w głowę dziewczyny i czytać jej myśli. Uważają, że to jedyny sposób, aby dowiedzieć się, czego naprawdę chce i jak podejść do niej we właściwy sposób.

Nie nie nie. Nie życz sobie czegoś, z czym nie możesz sobie poradzić. Nie chcesz wiedzieć, o czym myślą kobiety, zaufaj mi. Niezależnie od tego, czy chodzi o mężczyzn, czy ogólnie o życie, po prostu nie chcesz znać naszych myśli. Najlepiej dla wszystkich, uwierz mi.Najważniejsze jest to, że możesz nauczyć się rozpoznawać znaki, które dziewczyna chce, abyś ją zauważył i wykonał pierwszy ruch. To nie takie trudne.

Musisz tylko zwracać uwagę na drobiazgi, ponieważ one mają największe znaczenie.Kobiety lubią rzucać subtelne aluzje, kiedy kogoś lubią, ale tobie nie ułatwią tego, to na pewno.

Jednak przy odrobinie cierpliwości nauczysz się rozpoznawać te wskazówki i wykorzystywać je na swoją korzyść. Te małe wskazówki mogą pomóc ci podejść do niej w sposób, który jej się spodoba ipozyskaj ją. Oni ci pomogąZdobądź dziewczynę.

27 Oczywiste znaki, że dziewczyna chce, żebyś ją zauważył

na zdjęciu kobieta z długimi brązowymi włosami w kapeluszu

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy kobieta, którą lubisz, lubi Cię z powrotem, nie przegap tych wyraźnych znaków, że chce, abyś ją zauważył.

Dzięki poniższym znakom dowiesz się również, jak zdobyć serce dziewczyny i zbliżyć się do kobiety swoich marzeń.

Wystarczy, że zostaniesz ze mną do końca i zwrócisz baczną uwagę na to, co przeczytasz poniżej.

Zawsze się ubiera, żeby zaimponować

kobieta z długimi blond włosami w kapeluszu stoi i śmieje się

cómo sentirse más sexy todo el tiempo

Jeśli kobieta zawsze stara się wyglądać jak najlepiej, gdy jest wokół ciebie, to dobry znak, że chce, abyś ją zauważył.

Gdyby tylko chciała się z tobą przyjaźnić, nie miałaby nic przeciwko temu, jak wygląda, kiedy jesteście razem.

To fakt, że kobiety lubią dobrze ubierać się dla mężczyzn, których lubią. Oczywiście, nie zrozum mnie źle, najpierw robimy to dla siebie, ponieważ sprawia to, że czujemy się dobrze ze sobą, pozytywnie wpływając na naszą samoocenę.

Ten znak nie powinien być trudny do rozpoznania. Jeśli twoja dziewczyna jest sportowcem lub po prostu lubi nosić wygodne ubrania, takie jak spodnie dresowe lub bluzy z kapturem, ale zauważyłeś, że zawsze nosi sukienki lub modne ciuchy, gdy jesteś w pobliżu, to całkiem dobry znak, że chce, żebyś ją zauważył .

Łączenie przez kontakt wzrokowy

kobieta siedzi, pije kawę i odwraca wzrok

Myślę, że zarówno kobiety, jak i mężczyźni są przerażeni całym kontaktem wzrokowym. Wiemy, że to świetny sposób, aby pokazać komuś, kogo lubimy, ale nie wiemy, jak to zrobić, nie czyniąc tego zbyt niezręcznym.

Jeśli zauważysz, że dziewczyna, którą lubisz, częściej patrzy w Twoim kierunku, to prawdopodobnie dlatego, że chce nawiązać z Tobą kontakt wzrokowy. Powinieneś spojrzeć jej prosto w oczy przez kilka sekund, a następnie uśmiechnąć się do niej i odwrócić wzrok.

Jeśli zauważysz, że też się do ciebie uśmiecha, to świetny znak, że lubi cię tak samo, jak ty ją lubisz. Ponadto, jeśli jest w tobie, utrzyma kontakt wzrokowy, gdy zamkniesz oczy, a nawet gdy odwrócisz wzrok.

Flirtując przez jej język ciała

mężczyzna i kobieta siedzą przy stole i śmieją się pijąc kawę

Kobiety lubią komunikować się za pomocą mowy ciała. Możesz zrozumieć tak wiele rzeczy na podstawie ich mimiki, gestów i postawy ciała.

Dlatego ważne jest, aby zwracać szczególną uwagę na to, jak się zachowują, gdy stoją blisko Ciebie lub rozmawiają z Tobą.

Stacie Ikka, światowej sławy trenerka randkowa, mówi: Kiedy flirtujesz, co jest formą komunikacji, mowa ciała jest ważniejsza niż słowa, które są wypowiadane.

O ile musisz zwracać uwagę na to, co próbuje ci powiedzieć za pomocą mowy ciała, musisz także skupić się na sobie, ponieważ musisz wysłać jej właściwe sygnały, że jesteś nią zainteresowany.

Powinieneś nauczyć się najważniejszych znaków mowy ciała dziewczyny, która jest w tobie. Na przykład, jeśli ma „pozę wybiegową”, gdy jesteś w pobliżu, jest to wyraźny znak, że cię lubi. Następnie upewnij się, że zareagowałeś we właściwy sposób.

Bawi się włosami

mężczyzna i kobieta przy kawie rozmawiają i śmieją się

To kolejna niewerbalna wskazówka, którą prawdopodobnie ci poda, jeśli chce ci pokazać, że cię lubi.

Prawdopodobnie robi to, ponieważ jest zdenerwowana i nie wie, jak się zachowywać przy tobie. Czasami nawet nie jesteśmy świadomi, że to robimy.

Z drugiej strony niektóre kobiety używają tego jako potężnego narzędzia do flirtu. Większość mężczyzn uważa, że ​​jest uroczy i uwodzicielski.

Tak czy inaczej, ważne jest to, że w obu przypadkach, jeśli dziewczyna bawi się włosami podczas rozmowy z tobą, to bardzo dobry znak, że jest tobą zainteresowana i stara się to jasno powiedzieć.

Wokół ciebie zmienia się w nieśmiałą dziewczynę

mężczyzna i kobieta stoją i rozmawiają

Jeśli znacie się od dawna, może jesteście współpracownikami lub przyjaciółmi, to prawdopodobnie ją znasz i potrafisz stwierdzić, czy naprawdę jest cichą i nieśmiałą dziewczyną, czy też jest taka tylko wtedy, gdy jesteś w pobliżu.

Jeśli zauważyłeś, że jest nieśmiała tylko wtedy, gdy jesteś blisko niej, oznacza to, że twoja nieśmiała dziewczyna cię lubi . Twoja obecność sprawia, że ​​czuje się zdenerwowana, ponieważ nie wie, jak się zachowywać przy tobie.

Zanim wykonasz ruch, powinieneś najpierw sprawić, by poczuła się dobrze przy tobie. Powinieneś znaleźć sposób na rozluźnienie atmosfery między wami i pokazać jej, że nie ma potrzeby się denerwować wokół siebie.

ZWIĄZANE Z:32 Oczywiste znaki Kobieta Współpracownik Lubi cię, ale to ukrywa

Śmieje się z twoich żartów, nawet tych złych

mężczyzna i kobieta patrzą na siebie i śmieją się

Jeśli dziewczyna, którą lubisz, śmieje się ze wszystkiego, co mówisz (wszystkie twoje żarty, nawet te kiepskie), to ogromny znak, że chce być kimś więcej niż przyjaciółmi.

To oczywista wskazówka, ponieważ jeśli twój żart jest okropny, prawdopodobnie tylko ona będzie się z niego śmiała. Dla innych może to być niezręczne, ale jestem pewien, że pomyślisz, że to naprawdę bardzo słodkie.

Zaufaj mi, kiedy to mówię, im bardziej śmieje się z twoich żartów, tym bardziej cię lubi. Oto kilka rad dla Ciebie:po prostu sprawiaj, że się uśmiecha, ponieważ kluczem do serca kobiety jest humor.Humor to najgorętsza cecha, jaką może mieć mężczyzna.

Obsypuje cię komplementami

mężczyzna i kobieta siedzą przy stole i rozmawiają

Gdy po raz pierwszy cię komplementuje, wcale nie będzie to dla ciebie dziwne. Nie zauważysz, że to znak, że chce, abyś ją zauważył. Możesz nawet nie zauważyć, że kilka następnych razy ci komplementuje.

Jednak po tym, jak zacznie zasypywać cię komplementami, zaczniesz zauważać, że coś się dzieje i nie pomylisz się, ponieważ to zdecydowanie dobry znak, że jest w tobie.

Nie myśl też, że jej komplementy nie są szczere tylko dlatego, że czasami przesadza. Robi to tylko po to, abyś zdał sobie sprawę, że powinieneś w końcu wykonać ruch.

POWIĄZANE: 9 znaków, które testuje, aby zdecydować, czy jesteś materiałem na chłopaka

Ona cię odzwierciedla

mężczyzna i kobieta śmieją się, gdy coś oglądają

Jednym z najlepszych znaków, że dziewczyna chce, abyś ją zauważył, jest to, że zaczyna cię odzwierciedlać. Przede wszystkim musisz zrozumieć, że robi to nieświadomie i jest to coś, za co nigdy nie powinieneś jej mieć pretensji, bez względu na to, jak czasami może to być irytujące.

Kiedy ktoś zaczyna naśladować Ciebie, Twoje zachowanie, postawę lub gesty, jest to oczywisty znak podświadomego przyciągania.

Możesz o tym myśleć w ten sposób; zaczynają Cię odzwierciedlać, ponieważ są tak zakochani w tobie, ale wciąż nie są gotowi, by ci to powiedzieć, i w ten sposób ich serce walczy, by ci to pokazać.

Lubi spędzać z tobą czas

mężczyzna i kobieta siedzą na kanapie i rozmawiają

Jeśli zawsze znajduje powód, by być z tobą i spędzać z tobą czas, myślę, że to dość oczywisty znak, że jest tobą zainteresowana.

Wie, że im więcej was dwoje spędzacie razem, tym bardziej się poznacie. Pomoże jej też pokazać, co do ciebie czuje.

To dobrze, ponieważ w ten sposób staniecie się przyjaciółmi i nawiążecie głębszy związek emocjonalny . W ten sposób, kiedy zaczniesz związek, wszystko będzie o wiele łatwiejsze. Dobrze się już znacie, co pomoże w zbudowaniu zdrowej relacji.

Próbuje cię lepiej poznać

mężczyzna i kobieta śmieją się, gdy rozmawiają

Kiedy dziewczyna cię polubi, najpierw opowie o swoim życiu, a przez to sprawi, że otworzysz się i porozmawiasz również o swoim życiu osobistym.

Jestem pewien, że nie chcesz pozwolić jej myśleć, że zanudza cię na śmierć, prawda? Staraj się więc kontynuować rozmowę i zadawaj kilka intymnych pytań, które pomogą ci lepiej się poznać.

Będzie Cię aktywnie słuchać, a po pewnym czasie zobaczysz, że zapamiętała małe, nieistotne rzeczy, które jej o sobie powiedziałeś.

To dlatego, że jest w tobie i uważa wszystkie rzeczy związane z twoim życiem osobistym za interesujące i ważne.

Prosi cię o spotkanie jeden na jednego

mężczyzna i kobieta piją wino i rozmawiają

cómo vestir una camisa lisa

Jeśli dziewczyna zaprasza cię do wyjścia i spędzania czasu w samotności, to ogromny znak, że jest tobą zainteresowana. Chce być z tobą sam na sam, abyś mógł rozwinąć wyższy poziom bliskości.

Byłaby to również dobra okazja, abyś zdał sobie sprawę, że pokazuje którykolwiek z tych znaków, że jest w tobie. Będziesz mieć większą szansę na zrobienie tego, jeśli będziesz sam.

Jeśli zaprosi cię na kolację u siebie, to tyle. Jestem prawie pewien, że nie musisz szukać więcej znaków, ponieważ to najbardziej oczywisty znak, że chce być z tobą więcej niż przyjaciółmi.

Robi rzeczy, o których wie, że lubisz

mężczyzna i kobieta są fotografowani z kartami

Jeśli nadal zastanawiasz się, jak sprawdzić, czy dziewczyna Cię lubi , jest to wyraźny znak, który pomoże Ci to rozgryźć. Jeśli próbuje robić lub robić rzeczy, które już wie, że lubisz, to jeden z najlepszych znaków, że chce cię źle.

Jeśli piłka nożna to twoja sprawa i ona kupuje ci bilet na mecz lub jeśli wybiera hobby, o którym wie, że ty też je posiadasz, jest to dość oczywista wskazówka, że ​​cię lubi.

Ona lubi się z tobą drażnić

mężczyzna i kobieta siedzą na schodach i się śmieją

To może być trochę mylące, ponieważ najlepsi przyjaciele cały czas się dokuczają. Jeśli jednak nagle zacznie się z tobą drażnić w sposób, w jaki nie robi tego z nikim innym, oznacza to, że jest w tobie.

To dobry znak, że czuje się dobrze przy tobie i nie boi się ani nie denerwuje, gdy jest w twoim otoczeniu. Ty też powinieneś jej drażnić, ale bądź ostrożny, nie przekraczaj granicy.

Oznacza to również, że wasza więź jest już większa i silniejsza niż przyjaźń.

Kiedy dwoje ludzi czuje się wystarczająco swobodnie i swobodnie, by częściej się dokuczać, uważa się to za flirt i jest to jeden z najwyraźniejszych oznak przyciągania.

POWIĄZANE: Jak drażnić dziewczynę i wygrać ją jak profesjonalista

Drzwi do jej osobistej przestrzeni są otwarte tylko dla Ciebie

mężczyzna całuje kobietę w głowę, gdy ona siedzi za laptopem

Większość z nas docenia swoją przestrzeń osobistą i nie lubimy, gdy wkraczają w nią nasi bliscy. To miejsce przeznaczone tylko dla nas.

Dlatego powinieneś uważać się za szczęściarza, jeśli dziewczyna, którą lubisz, pozwala ci wejść do swojej osobistej przestrzeni. Oznacza to, że już ci ufa i czuje się przy tobie bezpieczna.

Prawdopodobnie jesteś jedyną osobą, która ma prawo ingerować w jej osobistą przestrzeń. Czy potrzebujesz bardziej oczywistego znaku niż ten?

Tęskni za tobą, gdy nie ma cię w pobliżu

kobieta rozmawiająca przez telefon przy kawie

Jeśli cię lubi, pokaże ci lub powie, że tęskni za tobą, gdy nie ma cię w pobliżu. Najlepsi przyjaciele również tęsknią za sobą, gdy są osobno, ale zauważysz, że jest inaczej.

Jeśli wyjeżdżasz na wycieczkę lub coś, ona będzie się do ciebie stale kontaktować. Będzie Cię również wielokrotnie pytać, kiedy wracasz, i powie Ci, że nie może się doczekać, kiedy Cię zobaczy.

Jeśli zapytasz ją bezpośrednio, czy tęskni za tobą, może się zawstydzić i prawdopodobnie nie otrzymasz odpowiedzi, o której myślałeś. Więc pozwól jej powiedzieć/pokazać ci to w sposób, który uważa za słuszny.

Udzieli długich wyjaśnień dla niektórych swoich działań

kobieta pociesza mężczyznę

Kiedy cię zrani lub niechcący popełni błąd, natychmiast za to przeprosi. Będziesz mógł zobaczyć na jej twarzy, jak bardzo tego żałuje.

Jeśli jesteś zdezorientowany z powodu czegoś, co zrobiła, lub nie uważasz tego za słuszne i skonfrontujesz się z nią, natychmiast otrzyma długie wyjaśnienia przygotowane, aby wyjaśnić te rzeczy.

To ogromny znak, że jest w tobie. Chce, żebyś miał o niej dobrą opinię i zrobi wszystko, aby tak pozostało.

Udając, że potrzebuje twojej pomocy z czymś

mężczyzna i kobieta siedzą i rozmawiają

Jeśli zauważyłeś, że prosi Cię o pomoc w drobiazgach, które mogłaby zrobić sama, to ogromny znak, że lubi Cię bardziej niż myślisz .

Chce się do ciebie zbliżyć i w ten sposób próbuje to zrobić. Wie, że może to być dobra okazja, aby pobyć sam na sam i być może nawiązać z tobą głębszą rozmowę.

Jest to prawdopodobnie jedna z najstarszych technik stosowanych przez kobiety, aby mężczyzna zrozumiał, że jest nim zainteresowany.

Zbyt często inicjuje kontakt fizyczny

mężczyzna i kobieta chodzą i trzymają się za ręce

Jeśli dziewczyna, którą lubisz, jest drażliwa podczas rozmowy, jest to wspaniały znak fizycznego pociągu między wami.

Powinieneś odpowiedzieć w ten sam sposób. Na przykład możesz ją przytulić, gdy ją zobaczysz, lub „przypadkowo” dotknąć jej ręki podczas rozmowy.

Wtedy wystarczy zwrócić baczną uwagę na jej reakcję. Jeśli się do ciebie uśmiecha, to znaczy, że cię lubi.

Z drugiej strony, jeśli robi dziwny wyraz twarzy, oznacza to, że nie wie, dlaczego ją dotknąłeś i że nie powinieneś próbować tego robić ponownie.

Jej twarz robi się czerwona, gdy zbliża się do ciebie inna dziewczyna

siedzi mężczyzna z dwiema dziewczynami

dónde conseguir macarrones con queso cerca de mí

Kiedy kobieta cię lubi, nie będzie lubiła wszystkich innych kobiet wokół ciebie, które nie są częścią twojej rodziny lub kręgu przyjaciół. To takie proste.

Jeśli zauważysz, że jest zazdrosna lub że jej nastrój zmienia się za każdym razem, gdy zbliża się do ciebie inna kobieta, to wyraźny znak, że twoja dziewczyna już się w tobie zakochała.

Chociaż zazdrość jest głęboko niezdrowa, jest to również jeden z najlepszych znaków, że dziewczyna cię lubi. Ona chce cię tylko dla siebie i nie może znieść myśli o tobie z kimś innym.

Wysłała zaproszenia do znajomych na wszystkich twoich kontach w mediach społecznościowych

mężczyzna siedzi na podłodze i przycisk w telefonie

Jeśli chce połączyć się z tobą na wszystkich twoich kontach w mediach społecznościowych, to całkiem wyraźny znak, że chce być włączona w to, co dzieje się w twoim życiu osobistym.

Nie zaprzyjaźniła się z tobą tylko dlatego; zrobiła to, bo chce wiedzieć więcej o tobie. Chce wiedzieć więcej o Twojej rodzinie, przyjaciołach, o tym, co robisz i co lubisz.

Z drugiej strony może zrobiła to, bo to jej znacznie ułatwi.W ten sposób może podpowiedzieć Ci przez swoje zdjęcia, posty i komentarze.Zwróć uwagę na jej aktywność w mediach społecznościowych, a zobaczysz.

Lubi wszystkie twoje aktualizacje statusu i zdjęcia

kobieta siedząca pijąca kawę i klucz do telefonu

Zauważysz, że jako pierwsza polubi Twoje posty w mediach społecznościowych. Jak tylko coś opublikujesz, jej polubienie będzie tam. Kto wie, może dodała Cię do swojej listy bliskich przyjaciół.

Może nawet przejść przez cały Twój profil i polubić Twoje starsze posty. To zdecydowanie jeden z najbardziej oczywistych znaków, że chce, abyś ją zauważył.

Jeśli otrzymasz powiadomienie, że przypadkowo polubiła niektóre z Twoich zdjęć lub postów, zwróć uwagę na te posty.

Może wybrała je losowo, ale może chce ci coś powiedzieć. Jeśli to piosenka lub cytat, zwróć szczególną uwagę na jego znaczenie.

Odpowiada na twoje wiadomości natychmiast

kobieta siedzi przy stole i ma klucz w telefonie

Jednym z wyraźnych znaków, że chce, abyś wykonał ruch, jest to, że zawsze natychmiast reaguje na twoje wiadomości. Możesz przyciągnąć dziewczynę poprzez SMS-y i jest to prawdopodobnie Twoja największa szansa, aby dowiedzieć się, czy naprawdę jest w tobie, czy nie.

Oznacza to, że nie chce, abyś czekał i lubi z tobą rozmawiać. Robiąc to, pokazuje Ci również, że w takich chwilach nie ma nic ważniejszego niż odpowiadanie Ci.

Bez względu na to, jak bardzo jest zajęta, jeśli naprawdę jest w tobie, zawsze będzie miała czas, aby odpowiedzieć na twoje wiadomości. Zna swoje priorytety, a teraz jest to jeden z jej największych priorytetów, ponieważ chce ci pokazać, że cię lubi.

Wszyscy jej przyjaciele już wiedzą, kim jesteś

mężczyzna i kobieta siedzą z przyjaciółmi

Jeśli zauważysz, że wszyscy jej znajomi wiedzą, kim jesteś, bez konieczności przedstawiania się, oznacza to, że mówi o tobie, a to całkiem niezły znak.

Gdy tylko zaczynamy romantycznie czuć coś do kogoś innego, od razu mówimy o tym naszemu najlepszemu przyjacielowi. Myślę, że to jest coś, co robią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tak więc jej przyjaciele na pewno już wiedzą, że jest tobą zainteresowana.

Poza tym, jeśli jej przyjaciele zaczną się z nią drażnić, gdy jesteś w pobliżu, to prawdopodobnie dlatego, że wiedzą, że ona cię lubi. Jeśli tak się stanie, po prostu zwróć uwagę na jej reakcję, ponieważ wtedy pokaże, czy jest w tobie.

Rumieni się, gdy ktoś zakłada, że ​​jesteście parą

mężczyzna i kobieta witają się z przyjaciółmi

Jeśli pracujesz razem, inni współpracownicy mogą zacząć myśleć, że jesteście razem i zapytać, czy to prawda. Jeśli idziesz ulicą, być może uśmiechając się i trzymając się za ręce, ludzie wokół ciebie mogą uznać, że jesteście parą i komplementować.

W takich sytuacjach twoja dziewczyna się zarumieni, jeśli naprawdę jest tobą zainteresowana. Poczuje się, jakby została przyłapana i nie będzie wiedziała, jak się zachować.

Będzie czekała na twoją reakcję. Więc nie zaprzeczaj temu od razu, ponieważ może sprawić, że pomyśli, że jej nie lubisz i że nigdy nie będziesz z nią w związku. Zastanów się, jak najlepiej poradzić sobie w takiej sytuacji.

Pijane spowiedzi

kobieta siedząca pijąca piwo i klucz na telefonie

W zeszłym tygodniu usłyszałem świetne powiedzenie:Trzeźwe uczucia = pijane wyznania,i po prostu nie mogę się z tym bardziej zgodzić.

Rzeczy, o których myśli i czuje trzeźwa osoba, wychodzą na jaw, kiedy się upija.

Jeśli dziewczyna, którą lubisz, zadzwoniła lub napisała do Ciebie pijany przynajmniej raz i wyznała, że ​​czuje do Ciebie uczucia, to prawda, nawet jeśli następnego dnia zachowywała się tak, jakby nigdy się to nie wydarzyło.

Alkohol jej do tego nie zmusił; to tylko dodało jej odwagi, by powiedzieć ci prawdę. Będzie cię unikać następnego dnia, ponieważ będzie się tym wstydzić. Może nawet całkowicie cię unikać przez kilka następnych dni.

Jeśli widzisz, że nie chce o tym rozmawiać, nie powinieneś jej popychać. Nie konfrontuj się z nią, jeśli nie wspomni o tym jako pierwsza. Teraz wiesz, że cię lubi i możesz tylko poczekać, aż poczuje się gotowa, by o tym porozmawiać.

Jeśli wychodzicie razem i oboje się upijacie, a ona podchodzi do ciebie i wyznaje swoje uczucia, dopiero wtedy przyznaj, że też ją lubisz. Nie wykonuj wtedy żadnych ruchów, ponieważ byłoby to całkowicie błędne.

Będzie cię bardziej szanować następnego dnia, jeśli nie wykorzystasz tej sytuacji do wykonania ruchu. Pokaże jej, że masz wobec niej poważne intencje i nie chcesz jej wykorzystywać i bawić się jej uczuciami.

Wspomina o tobie w niektórych swoich planach na przyszłość

mężczyzna i kobieta chodzą i trzymają się za ręce

Jeśli mówisz o przyszłości, a ona wspomina o Tobie gdzieś w swoich planach, to subtelny znak, którego chce i widzi Cię z nią w przyszłości.

Nie proś jej o wyjaśnienie. Po prostu uśmiechnij się i zachowuj zgodnie z aprobatą, ponieważ musisz odpowiedzieć, że się z nią zgadzasz i że również ci się to spodoba.

Może powiedziała to, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, a może zrobiła to celowo, aby zobaczyć twoją reakcję. W obu przypadkach to bardzo dobry znak, że twoja sympatia cię lubi .

Ona jest zawsze tam, kiedy jej potrzebujesz

kobieta rozmawiająca z mężczyzną

Jeśli zawsze ma dla ciebie czas, jeśli jest zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz, to znak, że twoja dziewczyna szczerze cię żywi i chce, żebyś ją zauważył.

Nawet jeśli wdajesz się w bójkę lub się o coś nie zgadzasz, nie będzie się na ciebie długo gniewać. Oznacza to, że po prostu bardzo się o ciebie troszczy.

Innym znakiem, że dziewczyna chce, abyś ją zauważył, jest moment, w którym staje się Twoim zwolennikiem numer jeden.

Jeśli twoja dziewczyna naprawdę cię lubi, wesprze cię we wszystkim. Zachęci Cię również do bycia lepszym mężczyzną i podążania za swoimi marzeniami, bez względu na to, dokąd Cię zaprowadzą.

¿Cómo sabes cuando una relación termina?

Podsumowując

mężczyzna i kobieta siedzą i piją gorącą czekoladę

Wiem, że ustalenie, czy dziewczyna, która im się podoba, może być dla mężczyzn niełatwą pracą. Właśnie dlatego przygotowałem tę listę znaków, które dziewczyna chce, abyś ją zauważył i wykonał pierwszy ruch.

Dzięki tej liście na pewno się nie pomylisz ani nie znajdziesz się w niezręcznej sytuacji. Po prostu zwróć uwagę na jej zachowanie, gdy jest w pobliżu. Jeśli naprawdę cię lubi, znajdzie sposób, by pokazać ci to w subtelny sposób.

Niektóre dziewczyny będą otwarte i powiedzą ci bezpośrednio, ale większość kobiet po prostu rzuci małe wskazówki i pozwoli ci to rozgryźć.

Kobiety są naprawdę bardziej tajemnicze niż mężczyźni i to jest coś, co musisz zaakceptować. Nawet jeśli naprawdę kogoś lubimy, lubimy grać, których trudno jest zdobyć. Chcemy, aby człowiek, którego lubimy, ciężko pracował, aby nas pozyskać.

Jeśli zdałeś sobie sprawę, że twoja wymarzona dziewczyna robi większość z tych rzeczy, nie powinieneś już tu być. Powinieneś być z nią właśnie teraz, robiąc pierwszy krok.

Naprawdę mam nadzieję (właściwie, jestem prawie pewien), że ją zdobędziesz. Mimo to trzymam za Was kciuki. Zawsze kibicuję miłości, tak jak teraz kibicuję Tobie.