20 rzeczy, których żadna dziewczyna nigdy nie przyzna do swojego chłopaka - Grudzień 2021

Bez względu na to, jak długi, poważny lub pełen zaufania jest romantyczny związek między dwojgiem ludzi, są pewne rzeczy, których dziewczyna nigdy nie przyzna się do swojego chłopaka, a oto 20 z nich.

1. Liczba jej partnerów seksualnych

Pierwszą rzeczą, o której żadna dziewczyna nie będzie całkowicie szczera, jest liczba facetów, z którymi uprawiała seks.Nie twierdzę, że to musi oznaczać, że była wyuzdana w ciągu dnia - po prostu uważa to za część swojego życia prywatnego i prawdopodobnie nigdy nie powie chłopakowi właściwej liczby.

cómo encender a tu hombre a través de mensajes de texto

Poza tym, cokolwiek mu powie, boi się, że ją osądzi. Jeśli nie spała z wieloma facetami, boi się, że pomyśli, że jest niedoświadczona, a jeśli spała z większą liczbą facetów, boi się, że nie weźmie jej poważnie i że po prostu pomyśli o włożeniu się w jej spodnie.

2. Jej historia seksualna w ogóle

Liczba partnerów seksualnych dziewczyny nie jest jedyną rzeczą, którą dziewczyna będzie próbowała ukryć przed swoim chłopakiem. Większość dziewcząt mówi ogólnie niejasno o swojej historii seksualnej.Jeśli dziewczyna eksperymentowała z osobą tej samej płci lub gdy była młodsza, zajmowała się dziwnymi rzeczami, prawdopodobnie nie wspomina o tym obecnemu partnerowi. Jest tak szczególnie w przypadku, gdy są na początku swojego związku.

Każda dziewczyna będzie się martwiła, że ​​jej facet może uznać ją za dziwadrę w prześcieradłach, jeśli powie mu o każdym drobiazgu o sobie, a ona nie wie, jak zareaguje, jeśli dowie się o wszystkich jej preferencjach seksualnych, więc po prostu wybiera zostawić sobie pikantne rzeczy.

3. Jej waga

Większość dziewcząt jest świadoma swojej masy ciała i rzadko jest z niej zadowolona. Uważają się za zbyt grubych lub zbyt szczupłych.Tak czy inaczej, większość dziewcząt nigdy nie przyzna swojego chłopaka swojej prawdziwej wagi. Te dziewczyny nie wiedzą, że waga to tylko liczba, a większość facetów nie dba o to, ile waży.
Zamiast tego, jeśli mężczyzna lubi dziewczynę, lubi ją, nawet nie myśląc o jej wadze.

4. Ile makijażu ma na sobie

Ilekroć pytasz przypadkowego faceta o rodzaj preferowanej przez siebie dziewczyny, prawie każdy powie ci, że lubi naturalne dziewczyny, które nie noszą tak wielu makijaży.
Ale większość facetów nie wie, że prawie każda dziewczyna ma makijaż, nawet jeśli myślą inaczej.

Prawda jest taka, że ​​większość dziewcząt nigdy się nie przyzna, ile makijażu ma na sobie. Zamiast tego, kiedy mówią ci, że nie nakładają makijażu i po prostu wychodzą w dresach, w rzeczywistości nakładają korektor, tusz do rzęs i błyszczyk, myśląc, że to nie jest nawet makijaż.

5. Jeśli kochała kogoś bardziej niż on

Kiedy dziewczyna pozostaje w długotrwałym związku ze swoim partnerem, ma pewne głębokie uczucia do faceta. Ale to nie wyklucza faktu, że mogła kochać kogoś ze swojej przeszłości bardziej niż teraz. Oczywiście nie oznacza to, że jej uczucia do tego faceta nie są prawdziwe.

Ale to jest coś, czego żadna dziewczyna nigdy nie przyzna się do swojego chłopaka. Zamiast tego będzie się starać przekonać go, że jest miłością jej życia, jej prawdziwą bratnią duszą i jej wieczną osobą, nawet jeśli nie jest tak do końca. Zawsze będzie mu mówić, że nigdy nie istniał mężczyzna, który sprawiłby, że poczułaby się tak, jak on.

6. Jeśli bardziej lubiła seks z innym facetem

Tak samo jest z seksem. Jeśli dziewczyna lubiła uprawiać seks z kilkoma byłymi partnerami, nigdy nie przyzna tego swojemu chłopakowi.

Zamiast tego każda dziewczyna powie swojemu chłopakowi, że jest najlepszy w łóżku i że nigdy nie miała lepszego, bardziej namiętnego lub bardziej zgodnego partnera seksualnego, nawet jeśli nie może to być dalsze od prawdy.

To proste - dziewczyny robią to, aby nie zranić uczuć partnera. Czasami dziewczyna może najbardziej kochać swojego chłopaka i prawdopodobnie lubi z nim uprawiać seks, ale po prostu bardziej podobało jej się z kimś innym. I to nie jest coś, co może zmienić.

7. Że nie jest zadowolona z jego rozmiarów

Każda dziewczyna ma preferencje co do wielkości faceta. Ale, oczywiście, nie jest to coś, o czym będzie szczera.

Prawda jest taka, że ​​większość facetów nigdy nie dowie się, czy ich penis jest za duży, czy za mały, ponieważ większość dziewcząt doskonale zdaje sobie sprawę, że jest to ich słaby punkt i wiedzą, że jest to coś, czego nie można zmienić, a czego nie można wpłynęło. Naturalnie wybierają milczenie na temat faktu, że nie są zadowoleni z wielkości swojego chłopaka.

8. Jej niepewność

Spójrzmy prawdzie w oczy - czasami wszyscy czujemy się niepewnie w naszym związku i życiu w ogóle.

Większość dziewcząt nie jest pewna różnych rzeczy dotyczących jej ciała lub osobowości. Większość z nich chciałaby być cieńsza lub grubsza, chcieliby mieć dłuższe włosy, mniejszy nos, większe usta, większy tyłek lub większe piersi… i lista jest długa.

Kiedy dziewczyna jest zakochana, będzie kwestionować każdy jej ruch. Zapyta się, czy jest wystarczająca dla faceta, z którym jest, i do pewnego stopnia będzie niepewna.

Ale jest to coś, o czym dziewczyna będzie rozmawiać tylko ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi. Z pewnością nie powie tego wszystkiego swojemu chłopakowi. Nie chodzi o to, że nie uważa go za godnego zaufania - każda dziewczyna po prostu wstydzi się mówić o takich rzeczach.

9. Że czasem myśli o jego odejściu

Kiedy para się kłóci, nie ma nic nienaturalnego w myśleniu o odejściu od drugiej osoby. To nie ma nic wspólnego z siłą miłości, którą do siebie czują - to tylko rozmowa z gniewem.

muéstrame algunas fotos de animales

I każda dziewczyna ma te fazy, fazy, w których rozważała odejście ze swojego chłopaka i w których zastanawiała się, jak wyglądałoby jej życie, gdyby po prostu odeszła.

Ale zwykle jest to tylko myśl, która przechodzi jej przez głowę i jest to coś, o czym żadna dziewczyna nie wspomina swojemu chłopakowi.

Bo po co rozmawiać o tych rzeczach po ich wydarzeniu?

10. Że sprawdza innych facetów

Bez względu na to, jak zakochany jest facet, faktem jest, że sprawdzi inne dziewczyny. Ale nie wiedzą, że dziewczyny też to robią, jeśli chodzi o facetów. Robimy to z większą ostrożnością i nie dajemy się tak łatwo złapać.

Oznacza to, że dziewczyny sprawdzają facetów innych niż ich chłopak. Jest nawet możliwe, że znajdą innego faceta bardziej atrakcyjnego.

I to nie ma nic wspólnego z emocjami żadnej dziewczyny. Tak właśnie jest.

11. Że rozmawia ze swoimi koleżankami o wszystkim

Większość facetów wie, że dziewczyny lubią ze sobą rozmawiać na różne tematy.
Ale nie wiedzą, że dziewczyny ich dziewczyny znają każdy szczegół na ich temat. Każdy facet nie ma pojęcia, że ​​najlepszy przyjaciel jego dziewczyny prawdopodobnie wie wszystko o jego wielkości i kształcie penisa, o jego preferencjach seksualnych, o wszystkich czasach, gdy płakał przed swoją dziewczyną oraz o każdym słodkim i romantycznym tekście, który jej wysłał.

Oczywiście dziewczyny nie przyznają się do tego swoim chłopakom, ponieważ uświadomienie sobie tego byłoby katastrofą.

12. Jak bardzo kochała swoją byłą

Kolejną rzeczą, której żadna dziewczyna nigdy nie przyzna do swojego chłopaka, jest ilość miłości, którą odczuwała dla swojego byłego. Może mu wspomnieć, że miała poważny związek lub że w jej przeszłości był facet, na którym bardzo jej zależało. Może nawet wspomnieć, jak ten facet ją bardzo zranił.
Ale o to chodzi.

Żadna dziewczyna nigdy nie powie swojemu chłopakowi o ilości miłości, jaką odczuwała dla jednego z byłych i o bólu, przez który ją przeżył.

To proste - robi to, aby chronić swojego obecnego chłopaka. Nie chce, żeby czuł się zastraszony ani nie musiał porównywać się z żadnym z jej byłych.

13. Jeśli lubi, kiedy jest trochę zazdrosny

Pozwól, że powiem ci sekret - każda dziewczyna cieszy się, jeśli jej partner jest trochę zazdrosny. Oczywiście nie twierdzę, że mężczyzna powinien być zazdrosny i niebezpiecznie zaborczy, aby zadowolić swoją dziewczynę, ponieważ byłaby to bez wątpienia jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą się zdarzyć w każdym związku.

Ale odrobina zazdrości jest zawsze mile widziana.

Jeśli facet jest zazdrosny, dziewczyna będzie wiedziała, że ​​boi się jej stracić, a tym samym pochlebi temu fakt. Będzie się cieszyła, widząc, jak denerwuje go drobiazg i poczuje się, jakby naprawdę należała do tego mężczyzny.

14. Że porówna go do wszystkich swoich byłych

Prawda jest taka, że ​​każda dziewczyna porównuje swojego obecnego chłopaka z większością swoich byłych. Czy są rzeczy, w których jest gorszy? Czy są rzeczy, w których jest lepszy? Kto traktował ją najlepiej? Kogo najbardziej kochała?

Nie wpływa to na miłość, jaką ta dziewczyna odczuwa wobec swojego obecnego partnera - to tylko jeden ze sposobów jej introspekcji.
Ale oczywiście żadna dziewczyna nie powie partnerowi, że porównuje go do niektórych byłych, ponieważ byłby to wobec niego brak szacunku i mogłoby to uczynić go niepewnym, a to ostatnia rzecz, jakiej pragnie każda dziewczyna.

¿Cuándo queda embarazada kourtney kardashian?

15. Że nieustannie go analizuje

Kolejną rzeczą, której dziewczyny nie przyznają się do swojego chłopaka, jest to, że stale je analizują. Próbują dotrzeć do sedna swojego zachowania i próbują znaleźć wszystko, co jest dla nich ukryte. Każdy ich wygląd, słowo i ruch są analizowane i analizowane.

Nie jest to niczym niezwykłym - dziewczyny po prostu analizują i analizują ludzi bardziej niż większość facetów. Ale nie chcą wydawać się psychotyczni, więc postanowili zatrzymać coś takiego dla siebie.

16. Że go prześladuje

Kiedy dziewczyna spotyka faceta, prawdopodobnie poszuka jego imienia we wszystkich mediach społecznościowych. Prawdopodobnie zapyta i zapyta ludzi blisko, czy go znają.

I to trwa nawet wtedy, gdy oboje wchodzą w związek.

Żadna dziewczyna w poważnym związku nie przyzna się swojemu chłopakowi, że śledziła go w Internecie, kiedy właśnie się spotkali. Nie przyznaje się, że wciąż sprawdza rzeczy, które lubi, że sprawdza listę przyjaciół lub od czasu do czasu sprawdza telefon.

Ale to nie znaczy, że tak się nie dzieje. Ponieważ na pewno tak. To tylko coś, czego dziewczyny się nie przyznają.

17. Że prześladowała jego byłego przynajmniej raz

Jeśli facet wspominał kiedyś swojej byłej dziewczynie, nawet jeśli było to przypadkowe, z pewnością pamiętała wszystko, co było do zapamiętania. Jeśli wypowiedział jej imię tylko raz, jego dziewczyna pamiętała je i szukała jej w mediach społecznościowych.

To nie znaczy, że ta dziewczyna jest zastraszona przez byłego chłopaka. To nie znaczy, że boi się, że jej chłopak nie jest lepszy od swojego byłego.

Po prostu zrobiła to z ciekawości. Chciała sprawdzić, czy ta dziewczyna była ładniejsza od niej i czy dwoje z nich ma coś wspólnego, czy też są zupełnie inni. Po prostu potrzebowała potwierdzenia, że ​​w jakiś sposób jest od niej lepsza.

Ale oczywiście jest to coś, o czym żadna dziewczyna nie będzie mówić, ponieważ boi się, że będzie wyglądać jak szalona.

18. Że jest zazdrosna

Pomimo całej pewności siebie, jaką może mieć dziewczyna, i bez względu na to, czy jest pewna miłości do niej swojego chłopaka, większość dziewcząt jest bardziej zazdrosna, niż się przyzna.

Po prostu boją się, że facet, którego kochają, zostawi ich dla innej dziewczyny i nie lubią, gdy ich chłopak nawet sprawdza inne dziewczyny. Większość dziewczyn nie lubi, gdy ich chłopak ma koleżanki, nie mówiąc już o tym, że może być coś więcej.

Ale większość dziewcząt wie również, że ich obawy są irracjonalne i bardzo starają się ich odegnać lub utrzymać pod kontrolą. I dlatego ich chłopak nie ma pojęcia o swojej zazdrości.

19. Że lubi, żeby był „mężczyzną”

Każda dziewczyna chce mieć równego partnera, który przejdzie życie przez ramię w ramię, trzymając się za ręce. I tak właśnie powinno być.

Ale większość dziewcząt nigdy się nie przyzna, że ​​lubią, gdy ich chłopak „nosi spodnie” w związku. To na pewno nie oznacza, że ​​musi mieć więcej praw do podejmowania decyzji lub więcej praw w ogóle - to po prostu oznacza, że ​​chcą kogoś silnego, kogoś, kto będzie miał swoje plecy i kto będzie ich opoką.

Żadna dziewczyna nigdy się tego nie przyzna, ponieważ wie, że jej słowa mogą być źle interpretowane i że można ją źle zrozumieć.

20. Że umiera z nim spać

Kiedy dwoje ludzi się poznaje, teraz standardem dla mężczyzny jest inicjowanie seksu. Poza tym uważa się, że mężczyźni mają większą obsesję na punkcie seksu.
Ale to nie może być dalsze od prawdy, ponieważ dziewczyny lubią uprawiać seks z taką samą intensywnością jak faceci. Są zbyt nieśmiali, aby to przyznać.

Dotyczy to zwłaszcza początku nowego związku. Kiedy dziewczyna dopiero poznaje faceta, rzadko przyznaje się do śmierci. Zamiast tego najprawdopodobniej będzie ciężko grać, aby ukryć swoje pragnienia.