Do dziewczyny randki z narcystycznym facetem: Nie możesz oswoić bestii - Może 2022

Czy znasz historię Narcyza? Wygląda to tak: Grecki łowca był znany ze swojej urody. Był synem boga rzeki i nimfy, niezwykle dumny z siebie, ale gardził tymi, którzy go kochali. Pewnego dnia bogowie zauważyli jego arogancję i przyciągnęli go do sadzawki, gdzie zobaczył swoje odbicie w wodzie i natychmiast się zakochał. Narcyz, nie mogąc pozostawić piękna swojego odbicia, stracił wolę życia. Patrzył na swoje odbicie, dopóki nie umarł.

Co z Narcyzem, z którym się spotykasz? Oczekujesz, że to on go zmieni, prawda? Myślisz, że będziesz tym, który jest inny i na który warto się zmienić.cómo realizar oral en hombres

Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale termin „narcyzm” jest pojęciem nadmiernego egoizmu i wiąże się głównie z próżnością i podziwem. To może nie zadzwonić, ale jestem pewien, że w tym artykule są rzeczy, które będą Ci bardziej niż znane.

Każda dziewczyna na tym świecie lubi postrzegać siebie jako „wyjątkową”, na którą warto się zmienić. Prawda jest taka, że ​​jesteśmy wyjątkowi i są ludzie, którzy zrobią wszystko, aby być dla nas lepszymi mężczyznami. Nie chcę ci tego łamać, ale ten facet nie jest twoim narcyzem. Nie zmieni się ani dla ciebie, ani dla żadnej innej dziewczyny na tym świecie i niewiele możesz z tym zrobić.

Nienawidzę być tym, który każe ludziom odejść, ale czy wszystko, przez co przechodzisz, jest warte twojego czasu? Jesteś bardziej niż świadomy tego, jak on się zachowuje wobec ciebie i że nigdy nie będziesz na tronie, a przynajmniej nie na stałe, ponieważ to miejsce zostało zajęte dawno temu.Walczysz o to, by twoje poglądy i uczucia zostały wysłuchane i oczywiście to „twoja wina”, że coś zapomniał - nie zawracałeś sobie głowy przypomnieniem mu! To on przesadza i używa innych bez względu na to, czy jest wrażliwy. Po prostu w żaden sposób go nie dotyka. To wszystko, co musi zrobić dla swojej próżności i on to zrobi.

To tak, jakby lubi robić rzeczy, aby zrobić wrażenie na innych. Robi to, poprawiając wygląd zewnętrzny. Jest to również znane jako kompleks „trofeum”. Musi się wykazać fizycznie, romantycznie, seksualnie, finansowo, a Bóg wie, w jaki inny sposób. To jego sposób, by powiedzieć innym: „Jestem lepszy od ciebie”, ponieważ jego zdaniem świat krąży wokół niego.

Widzisz, ma ten dar - wiesz najlepiej - być bardzo charyzmatycznym i przekonującym, gdy kogoś interesuje. Sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowy i pożądany. Może być najśmieszniejszą i najmilszą osobą, aby cię przekonać. Minusem tego jest fakt, że nie jest trwały. Kiedy traci na tobie zainteresowanie (głównie dlatego, że dostał to, czego potrzebował / chciał lub znalazł coś bardziej interesującego), może cię rzucić bez namysłu. Ponieważ jest zainteresowany osobą tylko dla własnej satysfakcji.Kolejnym jego wielkim darem są jego negatywne emocje. Nie mówmy o jego potrzebie pogardy dla wszystkiego, tematem są twoje uczucia. Często sprawia, że ​​czujesz się niepewnie i niezrównoważony. Być może nie zauważysz, że robi to celowo lub robisz wszystko, co w jego mocy, aby spełnić jego oczekiwania, ale nie ma ostatecznej linii - będziesz kontynuować bieg niekończącego się maratonu, ponieważ linia mety zawsze się porusza. Nigdy nie możesz spełnić jego oczekiwań i wiesz dlaczego? Ponieważ to nie ty, to on. Sprawia, że ​​czujesz się tak, ponieważ potrzebuje cię, aby czuć się niepewnie, aby mógł czuć się lepszy. To daje mu siłę rano. Karmi się tym.

Możesz pomylić go z człowiekiem alfa, gdy w rzeczywistości podejmuje decyzje, by inni odpowiadali jego własnym potrzebom. Może użyć cię, aby zaspokoić swoje nieuzasadnione potrzeby samolubstwa lub ukryć swoje postrzegane przez siebie niedociągnięcia i wady.

A teraz nadchodzi część odmowy. Jest to część, w której zaprzeczasz, co zostało powiedziane, ponieważ w ten sposób jest to o wiele łatwiejsze. Możesz po prostu zignorować wszystko, co zostało powiedziane i kontynuować życie tak, jak teraz, przekonany, że jeśli spróbujesz wystarczająco mocno, on się zmieni, da ci miłość, której pragniesz, i będzie cię traktował inaczej. Ale w końcu dojdziesz do ślepej uliczki i dobrze o tym wiesz.

¿Está bien detectar a las 5 semanas de embarazo?

Każda dziewczyna na tym świecie lubi postrzegać siebie jako „wyjątkową”, na którą warto się zmienić. Prawda jest taka, że ​​jesteśmy wyjątkowi. Są ludzie, którzy zrobią wszystko, aby być dla nas lepszym człowiekiem. Nie chcę ci tego łamać, ale ten facet nie jest twoim narcyzem. On się nie zmieni i nie możesz oswoić bestii.

Zasługujesz na kogoś, kto będzie cię traktował jak królową. Jest ktoś, kto jest gotowy, aby dać ci wszystko, na co zasłużyłeś - ten, który zejdzie z tronu, aby cię tam umieścić. Ale to nie będzie facet, który dzień po dniu łamie ci serce.

Wiem, że to boli i wiem, że kochasz, ale zakochałeś się w niewłaściwym facecie. Dajesz z siebie wszystko i po co? Na koniec, żeby się załamać?

Głupia dziewczyno, czas nauczyć się odejść od ludzi, którzy robią tylko ciebie. Czas przyznać, że nie możesz zmienić osoby, która nie widzi, że coś z nim jest nie tak. Nie możesz być dywanikiem, po którym wszyscy chodzą.

Przestań próbować zmieniać innych i skup się na sobie. Pracuj ciężko, aby być najlepszą wersją siebie. Naucz się kochać siebie, a kiedy nadejdzie właściwy czas, nie będziesz już dłużej otaczany przez toksycznych ludzi, ani nie uwierzysz, jak możesz zmienić kogoś, kto jest w porządku, samolubny i samolubny.

Kiedy nadejdzie właściwy czas, odpowiedni facet będzie kroczył w twoim życiu i będziesz wdzięczny, że udało ci się zerwać wszystkie więzi ze swoim narcyzem i że ostatecznie zdecydowałeś się zaakceptować fakt, że nie możesz oswoić bestii.