15 potężnych znaków, których doświadczasz intensywnej, duchowej miłości

15 potężnych znaków, których doświadczasz intensywnej, duchowej miłości

Miłość. Jest to jedna z najbardziej skomplikowanych i boskich rzeczy na świecie, a jej istotą jest miłość duchowa. Większość ludzi twierdzi, że doświadczyła prawdziwej miłości, chociaż rzadko znają jej prawdziwą definicję.Używają pojęcia miłości do usprawiedliwiania działań takich jak prześladowanie, obsesja, zastraszanie… Ale to nie jest miłość. Jest to rodzaj miłości, która jest urojona i daleka od rzeczywistości.

Miłość duchowa jest całkowitym przeciwieństwem.Jest podnoszący na duchu, inspirujący i wyjątkowy!Więc jakie jest znaczenie duchowej miłości?

uśmiechnięty mężczyzna i kobieta trzymający się za ręce, stojąc w pobliżu roślin

To wtedy, gdy kochacie się pomimo swoich dziwactw i wad, kiedy obejmujecie swoje niedoskonałości zamiast osądzać, kiedy dajecie sobie przestrzeń do osobistego rozwoju.

To wtedy, gdy szanujecie się nawzajem pomimo różnic, kiedy pomagacie sobie stać się najlepszą wersją siebie i kiedy kochacie się bezwarunkowo.Miłość duchowa nie zna egoizmu, kłamstw ani oszustwa, ponieważ opiera się na zaufaniu, wzajemnym szacunku i docenieniu. Obejmuje zarówno twoje serce, jak i umysł.

Nie możesz tego gonić i nie możesz tego udawać.

To potężne uczucie głęboko w tobie motywuje cię do wstania rano i objęcia nowego dnia, powąchania tego pięknego kwiatu, gdy idziesz na spacer i bycia wdzięcznym za wszystko, co masz.To potężna siła, która motywuje Cię do zauważania tych wszystkich małych rzeczy, o których nie wiedziałeś. I to jest prawdziwe piękno duchowej, boskiej miłości.

To wtedy czujesz, że jesteś z właściwą osobą, ponieważ Twoje życie nie jest już takie samo.

Wiesz, że jesteś zakochany, kiedy nie chcesz zasnąć, ponieważ rzeczywistość jest w końcu lepsza niż twoje marzenia. – dr Seuss

Kiedy spotykasz swoją bratnią duszę, twoja rzeczywistość staje się jaśniejsza. Nie widzisz już świata w czerni i bieli, ale w tysiącach odcieni szarości.

Duchowa miłość inspiruje Cię do odnalezienia wewnętrznego spokoju i osiągnięcia pełnego potencjału. To miłość romantyczna ma najsilniejszy wpływ na naszą duszę.

Jest to duchowa podróż, podczas której dwoje ludzi doświadcza duchowego przebudzenia i duchowego wzrostu.

To najbardziej intensywna ludzka miłość, jaka kiedykolwiek istniała. A oto wszystkie oznaki, że możesz tego doświadczać!

15 znaków duchowej miłości – najintensywniejszej miłości ze wszystkich

1. Prowadzisz głębokie, znaczące rozmowy

mężczyzna i kobieta siedzą na krzesłach w pobliżu drzewa podczas zachodu słońca

Jedną z największych oznak duchowej miłości są głębokie rozmowy, które prowadzisz ze swoim partnerem.

Kiedy byłem na wczesnym etapie doświadczania tej potężnej miłości, nieustannie prowadziłem sesje znaczących rozmów z moim partnerem (zwykle w małych godzinach).

Nie zdarzyło się to wcześniej z innymi partnerami, a prawdziwe pytanie brzmi: dlaczego? A odpowiedzią jest INSPIRACJA.

Miłość duchowa jest rodzajem miłości, która inspiruje cię do wchłaniania i myślenia o każdej otaczającej cię rzeczy, która do tej pory nie miała dla ciebie znaczenia.

Głębokie, długie rozmowy o wszechświecie, sensie życia, naszym celu itp. zbliżają do siebie dwoje ludzi.

Dzieląc się swoimi najgłębszymi myślami, wzmacniają swoją miłość – czyniąc ją jeszcze potężniejszą.

Jeśli twoje rozmowy są znaczące i inspirujące (w zasadzie nigdy się nie kończą), to wiesz, że jesteś na duchowej ścieżce doświadczania głębokiej, duchowej miłości.

2. Zdajesz sobie sprawę, że potrzebujesz mniej, aby być naprawdę szczęśliwym

mężczyzna w białej koszuli i kobieta przytulająca się stojąc na zewnątrz

Przez pół życia myślałem, że prawdziwe szczęście jest ściśle związane z materializmem – innymi słowy posiadaniem rzeczy.

Pomyślałam, że jeśli kupię fajny strój, będę szczęśliwa. Albo gdybym kupił drogi samochód, w końcu poczułbym się godny.

Miłość duchowa zmieniła moją perspektywę i błędną definicję szczęścia. Ponieważ duchowa miłość uczy cię, że aby być naprawdę szczęśliwym, potrzebujesz mniej zamiast więcej.

Innym potężnym znakiem, że doświadczasz tego podnoszącego na duchu rodzaju miłości, jest to, że czujesz, że nie potrzebujesz już połowy tego, co masz, ponieważ prawdziwe szczęście nie jest czymś namacalnym.

To wtedy uświadamiasz sobie piękno minimalizmu, najwyższe ciepło jednej osoby, duży uścisk i uczucie błogości, patrząc głęboko w oczy ukochanej osoby.

Zdajesz sobie sprawę, że wszystko, czego potrzebujesz, aby być naprawdę szczęśliwym, jest tuż przed tobą. Nie spędzasz już połowy czasu marząc o rzeczach, które chciałbyś mieć, ale praktykujesz wdzięczność za wszystko, co już masz.

Szczęście staje się uczuciem, które odczuwasz, gdy budzisz się w środku nocy i widzisz krzepiącą wiadomość od ukochanej osoby lub gdy całujesz ją tylko po to, by wiedzieć, że jesteś przy niej, nawet gdy śni.

3. Twój związek opiera się na równości i zaufaniu

mężczyzna i kobieta siedzą w pobliżu wody i trzymają się za ręce

Nie osądzacie się nawzajem i nie sprawiacie, że czujecie się mniej wartościowi. Twój związek opiera się na równości i zaufaniu, gdzie twoje cechy są równie chwalone i uznawane.

Masz świadomość, że jesteś zupełnie inny i postrzegasz to jako coś inspirującego, a nie skomplikowanego.

cómo hacerle saber a un hombre que lo amas

I o to właśnie chodzi w duchowej miłości – o wzajemne rozpoznawanie wyjątkowego potencjału i ożywianie głębokiego zaufania.

Wiesz, że twój partner jest lepszy niż ty wpewne rzeczyi nie postrzegasz tego jako słabości, ponieważ wiesz, że są rzeczy, w których jesteś lepszy od nich.

Na przykład Twój partner może być w stanie zrobić idealną pizzę lub naprawić rzeczy w domu, ale nie jesteś zazdrosny, ponieważ wiesz, że robisz idealną lasagne i wiesz, jak robić na drutach jak profesjonalista.

Być może wiedzą, jak pisać idealne listy miłosne, ale ty wiesz, jak napisać romantyczną piosenkę i zagrać ją na gitarze.

I to jest piękno miłości duchowej! Postrzegacie się nawzajem jako dwie wyjątkowe osoby o różnych umiejętnościach i cechach, które są równie ważne. Wiesz, że nigdy nie uznasz swojej wyjątkowości za pewnik.

4. Masz głęboki emocjonalny i fizyczny związek

mężczyzna i kobieta stojący na świeżym powietrzu podczas złotej godziny

Istnieje wiele rodzajów pociągu między dwojgiem ludzi, a najbardziej intensywnym jest pociąg duchowy.

Zwykłe rodzaje przyciągania zwykle składają się tylko z połączenia fizycznego, podczas gdy pociąg duchowy obejmuje zarówno połączenie emocjonalne, jak i fizyczne.

To wtedy, gdy czujesz się tak, jakbyś był w głowie ukochanej osoby i dokładnie wiesz, o czym myśli, nawet nie pytając.

Zakochałeś się w ich umyśle, ciele i duszy, które są składnikami intensywnego duchowego doświadczenia miłości.

Doświadczasz wszystkich ich emocji na głębszym poziomie. Kiedy czuje się źle lub smutno, czujesz się tak samo i jedyne, co możesz zrobić, to znaleźć sposób, aby poczuć się lepiej.

Ponieważ ich szczęście jest odbiciem twojego własnego!

Mógłbyś mieć wszystko, czego kiedykolwiek chciałeś, ale nadal nie byłbyś naprawdę szczęśliwy, gdybyś wiedział, że twoja wyjątkowa osoba nie czuje się dobrze. Jesteście dwoma ciałami z jedną duszą, a wasze fizyczne połączenie jest nie z tego świata.

Jeden subtelny dotyk może sprawić, że twoje ciało dozna potężnych doznań. Uprawianie miłości nie jest zadaniem, ale głębokim duchowym doświadczeniem, które za każdym razem sprawia wrażenie, jakby to był twój pierwszy raz.

Zobacz też: 7 cholernie dobrych powodów, dla których powinieneś kochać duchową kobietę

5. Doceniasz się nawzajem za to, kim naprawdę jesteś

mężczyzna i kobieta siedzą na kocu na plaży podczas zachodu słońca

Nie ma udawania ani udawania. Doceniacie się nawzajem za to, kim naprawdę jesteście, ponieważ kochacie swoje dziwactwa i wady, a nie perfekcję.

Obejmujecie się nawzajem niedoskonałościami, ponieważ jesteście świadomi swojej prawdziwej natury. Wiesz, że jesteś wadliwym człowiekiem i rozumiesz, że właśnie to czyni cię naprawdę wyjątkowym.

Lubisz ich niezdarność i dziwne poczucie humoru. Nie osądzasz ich, gdy mówią coś naprawdę niezręcznego, ponieważ jest to część ich wyjątkowego sposobu myślenia.

Nie obrażasz się, gdy nie udaje im się sprawić, że poczujesz się wyjątkowo, ponieważ tak naprawdę nie są romantyczną osobą. To, co jest dla Ciebie ważne, to chęć podjęcia wysiłku.

Wiesz, że nie są idealne i nigdy nie chciałbyś, aby były, ponieważ lubisz je takimi, jakimi są.

Doceniasz ich urocze gesty i odważne próby rozśmieszenia Cię, gdy czujesz się na nich zły.

Pod koniec dnia wiesz, że prawdopodobnie nie zwariowałbyś na ich punkcie, gdyby zrobili wszystko tak, jak chcesz.

Doceniasz ich styl, sposób myślenia i podejście do życia, ponieważ to właśnie sprawia, że ​​są tym, kim naprawdę są i to przede wszystkim sprawiło, że się w nich zakochałeś.

6. Ufasz swoim wnętrznościom

kobieta z zamkniętymi oczami otoczona białymi kwiatami

Miłość duchowa nigdy się nie spieszy ani nie zadaje pytań. Wiesz, że doświadczasz intensywnej, duchowej miłości, jeśli czujesz, że jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być w tej chwili.

Nie kwestionujesz swojej decyzji, by zacząć się z nimi spotykać, być z nimi w związku lub zawiązać węzeł. Ufasz swojemu instynktowi i nie zadajesz sobie już pytania:Czym jest miłość ?

Wiesz, że miłość dzieje się tuż przed tobą i to nie byle jaki rodzaj miłości, ale najintensywniejsza miłość ze wszystkich.

Być może w przeszłości popełniłeś kilka błędów, podjąłeś złe decyzje, ale teraz ufasz sobie bardziej niż kiedykolwiek.

Wiesz, że jesteś na dobrej drodze, ponieważ rzeczywistość jest w końcu lepsza niż twoje marzenia. Wcześniej kontemplowałeś swojego idealnego partnera, który ma czarne włosy, jest namiętnym artystą lub beznadziejnym romantykiem.

A teraz widzisz, jak bardzo się myliłeś, ponieważ twój wyjątkowy partner nie pasuje do twojej definicji idealnego partnera, ale sprawia, że ​​jesteś całkowicie szczęśliwy.

Jesteś wolny od kajdan nierealistycznych oczekiwań, ponieważ ufasz swoim wnętrznościom.

Ufasz wszechświatowi, kochasz Boga i wierzysz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Uważasz, że istnieje powód, dla którego musiałeś spotkać kilka niewłaściwych, zanim spotkałeś właściwego.

7. Świat wydaje się o wiele spokojniejszy

blondynka w dżinsowej kurtce stojąca na polu

Wcześniej byłeś świadomy i często irytowany każdą zmianą, dźwiękiem i ruchem wokół ciebie. Obserwowałeś świat jak kolejkę górską, pełną różnych wyników każdego dnia.

Nieustannie dążyłeś do szczęścia, myśląc, że nigdy go nie znajdziesz w tym niedoskonałym, pełnym wad świecie, bez względu na to, jak bardzo się starałeś.

Ale teraz świat wydaje się o wiele spokojniejszy. To tak, jakbyś przez całe życie słuchał metalu, a teraz przerzucił się na muzykę klasyczną.

Nie prowadzisz już normalnego życia, ale inspirujące, duchowe życie, w którym wszystko pachnie, smakuje i wygląda inaczej. Nie widzisz już świata w czerni i bieli, ale w tysiącach odcieni szarości.

Nawet jedzenie i picie smakują lepiej, ponieważ spożywasz je z duchową energią.

Możesz rozróżnić tony zapachów, których wcześniej nie byłeś świadomy, a najbardziej intensywny ze wszystkich to zapach twojej słodkiej miłości do siebie.

8. Jesteś w stanie komunikować się tylko za pomocą oczu

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy trzymając się za ręce

Mówią, że nasze oczy są zwierciadłem naszej duszy. Rzeczywiście, oczy tak wiele o nas mówią, a my często nawet nie jesteśmy tego świadomi.

Ujawniają, kiedy czujemy się niespokojni przed dużą prezentacją lub przemówieniem, ujawniają, kiedy mamy zamiar płakać, ponieważ ktoś nas bardzo zranił, i kiedy czujemy się szczęśliwi i zadowoleni.

Lubię myśleć, że nasze oczy są pośrednikami naszej duszy. Mówią innym, czego nie potrafią nasze słowa i wyrażają różnorodne emocje, od miłości po nienawiść.

A co najważniejsze, nie możesz komunikować się oczami tylko z byle kim. Potrzeba szczególnej więzi i głębokiego, emocjonalnego połączenia, aby móc zamknąć oczy bez odczuwania dyskomfortu lub potrzeby odwracania wzroku.

Kiedy jesteś w stanie spojrzeć sobie głęboko w oczy, oznacza to, że jesteś w stanie zobaczyć siebie takim, jakim naprawdę jesteś. Możesz zobaczyć swoje lęki, marzenia i nadzieje.

Komunikując się tylko oczami, mówisz językiem miłości, który jest najpotężniejszym językiem ze wszystkich. Potrzeba ogromnej siły, aby móc spojrzeć sobie w oczy bez potrzeby ukrywania się.

Zobacz też: Techniki ochrony energii – duchowe

9. Zauważasz rzeczy, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi

kobieta w czarnym topie pachnący żółty kwiat

Wcześniej skupiałeś się na kilku rzeczach, które były dla Ciebie ważne: pracy, rodzinie, zwierzaku lub hobby. Ale teraz widzisz, że świat jest czymś więcej.

Nagle zauważasz rzeczy, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi. Dostrzegasz czyste, błękitne niebo w letni dzień, kojący dźwięk kropel deszczu podczas przytulania się ze swoim pupilem, piękne drzewa, kwiaty, wyjątkowe chwile…

Dostrzegasz prawdziwe piękno wokół siebie, które jest bezcenne.

Duchowa miłość otworzyła ci oczy i pomogła ci zobaczyć świat w inspirujący, kolorowy sposób.

Twoje priorytety się zmieniły, ponieważ teraz rozumiesz, że szczęście jest w tobie, a nie coś, za czym musisz gonić, aby osiągnąć.

Zauważasz niezręczność, smutek, szczęście i wiele więcej i nie boisz się tego. Nie boisz się, że poczujesz się załamany, ponieważ w końcu dostrzegasz prawdziwe piękno różnych emocji.

Ufasz wszechświatowi, ponieważ wiesz, że wszechświat ci ufa.

10. Inne obszary Twojego życia również kwitną

kobieta w brązowej bluzce trzymająca pędzel

Jeśli chodzi o doświadczanie duchowej miłości, istnieje coś, co nazywa się synchronicznością. Kiedy jesteś w zgodzie ze swoim wyższym ja, inne obszary twojego życia również zaczynają kwitnąć.

To jeden z powodów, dla których świat wydaje się o wiele spokojniejszy i zauważasz rzeczy, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi.

Dzieje się tak dlatego, że jesteś połączony ze wszechświatem i w rezultacie przyciągasz do swojego życia więcej pozytywnych rzeczy.

Poprawiłeś się w swojej pracy, twoje przyjaźnie są silniejsze, a jeśli chodzi o pasje, jesteś bardziej kreatywny. Zauważasz, jak każda inna dziedzina twojego życia uległa znacznej poprawie.

Czujesz się tak, jakbyś obudził się ze złego snu, a teraz jesteś w krainie czarów, pełnej błogosławieństw i obfitości. Nagle wszystko w twoim życiu jest zsynchronizowane i jesteś za to naprawdę wdzięczny.

Teraz kluczowym słowem jest wdzięczność. Im bardziej jesteś wdzięczny, tym więcej pozytywnych rzeczy przyciągniesz do swojego życia. Miłość duchowa budzi wdzięczność i pomaga docenić wszystko, co już masz.

11. Miłość duchowa zachęca do osobistego rozwoju

kobieta w czarnym topie ćwiczy jogę w pomieszczeniu

Wiesz, że doświadczasz duchowej miłości, jeśli jesteś zdeterminowany, aby stać się najlepszą wersją siebie.

Tak naprawdę nie byłeś wcześniej siłownią, ale teraz ćwiczysz, wykonujesz zestaw codziennych medytacji i starasz się żyć zdrowym stylem życia.

Bardziej uważasz na to, co wkładasz w siebie, jeśli chodzi o dietę, znasz toksyczność niektórych produktów i ludzi i chcesz jak najlepiej dla siebie i swojego partnera.

Miłość duchowa zachęca do rozwoju osobistego, ponieważ budzi świadomość ciała, umysłu i ducha.

​​​​W końcu zdajesz sobie sprawę, że bycie najlepszą wersją siebie nie polega na posiadaniu idealnej fryzury czy drogim samochodzie. Wiesz, że to proces, a nie cel.

Zdajesz sobie sprawę, że w jeden dzień możesz zrobić tak wiele dla siebie i innych, co może znacznie poprawić twoje życie. Obserwujesz swoje ciało, umysł i ducha jako całość i wykorzystujesz możliwość odżywiania się i rozwoju.

12. Nigdy nie czujesz się samotny – nawet gdy jesteś sam

kobieta trzymająca kubek siedząc na fotelu

Miłość duchowa ma moc sprawiania, że ​​czujesz się pełny i połączony z wszechświatem i twoim wnętrzem. To jest powód, dla którego nigdy nie czujesz się samotny – nawet gdy jesteś sam.

Wcześniej bałeś się chodzić do kina na własną rękę lub być sam w domu, ale teraz tak nie jest.

Nie czujesz się samotny, jeśli nie jesteś otoczony obecnością innych ludzi, ponieważ jesteś w zgodzie ze swoim prawdziwym ja.

Mógłbyś wpatrywać się w sufit przez cały dzień i i tak nie nudziłbyś się, bo masz na głowie tyle inspirujących rzeczy, że po prostu nie możesz się nudzić – nawet gdybyś chciał.

Miłość duchowa odblokowuje Twój potencjał i wzbogaca Cię o różne perspektywy. Wypełnia twoje serce intensywnymi uczuciami bezwarunkowej miłości.

Ilekroć jesteś sam, nadal czujesz ciepło uścisku ukochanej osoby i nadal czujesz miękkość jej ust.

Bez względu na to, gdzie jesteś, ich duch jest zawsze z tobą i dlatego nigdy nie czujesz się samotny – nawet gdy jesteś sam. Ty też je zauważaszznaki, że ktoś o tobie myśli.

Są twoim partnerem w zbrodni, twoim bratem/siostrą, twoim prawdziwym przyjacielem i kochankiem w jednym. To Twoja wyjątkowa osoba, której obecność jest zawsze obecna – nawet w Twoich snach.

Zobacz też: 9 oznak, że masz głęboki duchowy związek ze swoim partnerem

13. Jesteś połączony ze swoim wyższym ja

uśmiechnięta kobieta w żółtej górze patrząca w lustro

Miłość duchowa wykracza poza ludzkie doświadczenie miłości i łączy cię z twoim wyższym ja. Zmienia twoją perspektywę na pewne rzeczy i kwestionuje twoje przekonania.

Inspiruje Cię do wyjścia ze swojej strefy komfortu i stawienia czoła swoim lękom. Miłość duchowa jest odważna, bezinteresowna i cierpliwa. Uczy wdrażania duchowej praktyki miłości do siebie.

¿Puede un cinturón apretado causar diarrea?

Pokazuje, co naprawdę oznacza kochanie siebie. Poprawia twoją samoocenę, szacunek do samego siebie i pewność siebie. Pomaga Ci połączyć się z Twoim prawdziwym potencjałem i pomaga Ci stać się najlepszą wersją siebie.

Nie widzisz już siebie jako istoty ludzkiej o ograniczonych możliwościach. Wiesz, że możesz osiągnąć wszystko, co chcesz, jeśli tylko podejmiesz wysiłek.

Duchowa miłość wywołuje w tobie uczucie niepowstrzymania, ponieważ to jest klucz do ewolucji.

W chwili, gdy zdecydujesz się objąć wszystko wokół siebie, stajesz się połączony z prawdziwą esencją swojej istoty.

Stajesz się tym, kim powinieneś być i wreszcie zdajesz sobie sprawę, że wszystkie twoje dziwactwa i wady są w rzeczywistości twoimi największymi zaletami i czymś, co czyni cię tym, kim jesteś.

14. Miłość duchowa karmi ciekawość

mężczyzna i kobieta rozmawiają przy kawie

Pamiętasz to uczucie, gdy spotykasz kogoś nowego i nie możesz przestać zadawać mu przypadkowych pytań (w tym tych niezręcznych), ponieważ chcesz wiedzieć o nim wszystko?

Chcesz wiedzieć, jak funkcjonuje ich umysł, ciekawi Cię ich preferencje, pasje i rzeczy, które ich inspirują.

Ilekroć spotykasz kogoś nowego, kogo naprawdę lubisz, to normalne, że jesteś nim ciekawy. Jednak ten poziom ciekawości często zanika z czasem.

Ale nie, jeśli chodzi o duchowa miłość !

Nawet jeśli czujesz, że wiesz o sobie wszystko, nadal jesteś ciekaw wszystkiego, tak jakbyś właśnie był na pierwszej randce.

Nadal jesteś zahipnotyzowany sposobem, w jaki robią rzeczy, sposobem, w jaki się śmieją i sposobem, w jaki pokazują swoją zrzędliwą stronę.

Masz wyimaginowaną kolekcję wszystkich ich uśmiechów, ponieważ nie mają tylko jednego.

Nadal jesteś ciekaw, jak działa ich umysł i czujesz, że nigdy nie będziesz w stanie dowiedzieć się o nich wszystkiego, nawet jeśli będziesz badać ich psychikę przez wieczność.

Każdego dnia odkrywasz o nich nowe rzeczy i często są to te małe rzeczy, które są zaniedbywane w innych rodzajach miłości.

15. Wiesz, że jesteś dokładnie tam, gdzie musisz być teraz

uśmiechnięta kobieta w czarnym kapeluszu stojąca w lesie

Jest terazkapelusz, jeśli powinienem mieć,lub jakiekolwiek inne podobne zwroty w twoim słowniku.

Mogły istnieć wcześniej, ale miłość duchowa zastąpiła je mocniejszym zdaniem, a mianowicie:Jestem dokładnie tam, gdzie muszę być teraz.

Nie kwestionujesz już słuszności swojej ścieżki, ponieważ wiesz, że jesteś na dobrej drodze.

Wiesz, że wszystkie dotychczasowe ścieżki z Twojej przeszłości musiały kierować Cię na tę najważniejszą – ścieżkę miłości duchowej.

Zamiast rozpamiętywać swoją przeszłość lub kontemplować przyszłość, żyjesz chwilą. Cieszysz się każdą sekundą swojego życia, ponieważ w końcu znalazłeś swój cel.

Rozumiesz, że jesteś tutaj, aby ewoluować i szerzyć miłość, i nie chciałbyś być nigdzie indziej niż teraz. Życie jest pełne wzlotów i upadków i jesteś tego świadomy.

Duchowa miłość wyposażyła cię w mądrość, odwagę i siłę, które są najpotężniejszą bronią ze wszystkich, dlatego nie boisz się stawiać czoła życiowym wyzwaniom i radzić sobie z trudami.

Wiesz, że bez względu na to, co się stanie, w końcu wszystko będzie dobrze.

Miłość duchowa oznacza życie w harmonii!

To obserwowanie świata w specjalnych, inspirujących okularach i odnajdywanie piękna we wszystkim, co cię otacza. Miłość duchowa oznacza wdzięczność i zadowolenie ze wszystkiego, co już masz.

Miłość duchowa oznacza przebaczenie, proszenie o przebaczenie i zrozumienie. Oznacza życie w harmonii z wszechświatem i wyższą jaźnią.

Daje ci odwagę, by marzyć i uświadomić sobie, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko uwierzysz.

Zobacz też: Żyj przy słońcu, Miłość przy księżycu: dwie wersje ciebie

15 potężnych znaków, których doświadczasz intensywnej, duchowej miłości