Mężczyzna skazany na prawie 3 lata więzienia za seks na plaży - Może 2022

Głowa, nos, warga, policzek, brąz, fryzura, skóra, podbródek, czoło, brwi,

W lipcu zeszłego roku Elissa Alvarez, 21 lat, i Jose Caballero, 40, zdecydowali się to zrobićrozbrykanyw Brandenton Beach na Florydzie, w biały dzień. Problem (poza oczywistymi) polega na tym, że robili to w obecności małoletniego.

PlikMiami Heraldpoinformował, że skazanie namiętnej pary lubieżnych i lubieżnych zachowań zajęło jury zaledwie 15 minut po tym, jak świadkowie zeznali, że 3-letnia dziewczynka widziała ich na gorącym uczynku, który został uchwycony przez sprytną babcię.W maju para musiała zarejestrować się jako dożywotni przestępca seksualny w stanie Floryda, w ramach kary.

ideas de comida para una fiesta de 30

Teraz Cabellero został skazany na spędzenie dwóch i pół roku za kratkami.

„Jesteśmy wdzięczni, że państwo zaoferowało nam dwa i pół roku” - powiedział Ronald Kurpiers, obrońca Caballero, ale dodał, że nazywanie klienta „przestępcą seksualnym” jest „przerażająco niesprawiedliwe”.Prokuratorzy twierdzą, że byli surowi w stosunku do Caballero, ponieważ wcześniej odsiadywał osiem lat za handel kokainą.

Chodzi nam o dzikie letnie plenerowe nooky, ale szaleństwo, gdy w odległości okrzyku znajdują się ludzie, jest wielkim, starym nie, nie, którego Caballero niestety musiał się nauczyć na własnej skórze.