10 rzeczy, których ludzie nie rozumieją, że robisz to, ponieważ jesteś introwertykiem

Robisz tyle rzeczy, których Twoi znajomi nie rozumieją. Wydaje się, że nie rozumieją, że niektóre wydarzenia są dla Ciebie przytłaczające i że idealny wieczór dla Ciebie to Twoja książka lub telefon.W przypadku ekstrawertyków tak trudno jest zrozumieć, że zamawianie czegoś przez Internet jest o wiele łatwiejsze niż wychodzenie i spotykanie się z tymi wszystkimi ludźmi, a czasem nawet dzwonienie to dla Ciebie za dużo. I jest tak wiele innych rzeczy, których Twoi przyjaciele mają trudności ze zrozumieniem, że robisz to po prostu dlatego, że masz taki temperament.A oto lista najczęstszych i najbardziej mylących.1. Nigdy nie odbieraj połączeń telefonicznych

Nie rozumieją, że wolisz pisać SMS-y, ponieważ w ten sposób masz czas na zrozumienie tego, co czuje druga osoba i masz czas na wymyślenie najlepszej odpowiedzi. W przypadku SMS-ów jesteś dowcipny, zabawny i niesamowicie współczujący, ale kiedy rozmawiasz przez telefon, stres daje ci radę, więc zaczynasz jąkać się i mówić nonsensy, żałując, że nigdy nie odebrałeś tego telefonu.

Gdy rozmawiasz przez telefon, nie widzisz, jak zareagowała druga osoba. Wszystko, co powiedziałeś, wydaje się głupie lub całkowicie tępe, a całe to doświadczenie jest dla ciebie tak stresujące, że próbujesz tego uniknąć w każdy możliwy sposób.2. Czytanie lub praca w kawiarni

Jest coś w byciu otoczonym przez ludzi, ale bez konieczności rozmawiania z nimi. Tworzą dla Ciebie idealny hałas w tle, ponieważ w ten sposób nie czujesz się samotny, ale nie odczuwasz presji związanej z rozmową.mejor peinado para cara larga ovalada

A do tego po prostu uwielbiasz obserwować ludzi i wymyślać historie w swojej głowie, a to idealny sposób, aby to zrobić.

3. Kiedy wcześnie opuszczasz imprezy

Zwykle jako pierwszy wychodzisz z imprezy, mówiąc, że jesteś taki zmęczony. Ale chodzi o to, że nie jesteś śpiący ani wyczerpany. Masz już dość rozmawiania z ludźmi lub przebywania w ich pobliżu.Pozbywają się energii w sposób, którego ekstrawertyczni przyjaciele nigdy by nie zrozumieli. Podczas imprezy zwykle rozmawiasz z jedną znaną Ci osobą i czujesz się swobodnie, tęsknisz za łóżkiem i miejscem, w którym możesz być sobą.4. Być niezwykle wybiórczym w kwestii tego, z kim spędzasz czas

Nie obchodzi Cię, ilu masz przyjaciół, o ile są oni prawdziwymi i prawdziwymi. Ponieważ ludzie tak łatwo wyczerpują twoją energię, to całkowicie naturalne, że chcesz spędzać czas z ludźmi, którzy naprawdę sprawiają, że czujesz się dobrze.

I to jest jedyny powód, dla którego nie jesteś wielkim fanem dużych imprez, kolacji lub spotkań. Wolisz zachować prostotę, a jednocześnie znaczenie.

5. Gdy anulujesz plany w ostatniej chwili

Trudno zrozumieć, że kiedy ktoś planuje, nie może go zrealizować. Być może czułeś się dobrze, kiedy je stworzyłeś, ale kiedy nadszedł ten dzień, zdałeś sobie sprawę, że potrzebujesz trochę czasu, aby się opanować.

cómo hacer que el sexo sea más emocionante

Nie jesteś niegrzeczny. Nie próbujesz zostać królową dramatów ani zwrócić na siebie uwagi. Po prostu nie masz ochoty wychodzić z domu.

lo que hace que una mujer sea atractiva para un hombre

6. Cały czas gubisz się w myślach

Dla ciebie tak łatwo jest stracić koncentrację, że czasami ludzie myślą, że nie obchodzi Cię coś, o czym mówią. Ale kiedy rozmawiają, starasz się być najlepszą wersją siebie.

To powoduje, że przestajesz słuchać i gubisz się w swoich wysiłkach. A kiedy jesteś na zajęciach, marzysz już o lepszej przyszłości lub prostszej przeszłości. Zależy ci, ale jesteś zbyt zestresowany właściwym sposobem, aby pokazać, że w końcu nie wiesz, jak to zrobić.

7. Gdy potrzebujesz czasu samotnie bardziej niż inni

Przeciążenie sensoryczne przytrafia się Tobie bardziej niż ludziom wokół ciebie, po prostu dlatego, że jesteś bardziej wrażliwy niż, powiedzmy, ekstrawertyczni przyjaciele.

Tłumy, hałasy, ludzie i stres wpływają na ciebie bardziej niż na ludzi wokół ciebie, dlatego potrzebujesz więcej czasu na samotność niż oni. Nie nienawidzisz ludzi. Nie lubisz spędzać z nimi czasu. Po prostu musisz spędzać czas ze sobą więcej niż z nimi.

8. Sposób, w jaki ludzie zużywają twoją energię

Niektóre osoby ładują się, gdy spędzają czas wokół ludzi. Niektórzy ludzie cieszą się uwagą, a niektórzy rodzą się, aby być liderami. Ale zależy ci na spędzeniu czasu w taki sposób, abyś czuł się dobrze.

Troszczysz się o spędzanie czasu z ludźmi, którzy dbają o ciebie oraz z ludźmi, którzy rozumieją, że czasami odpłyniesz, a czasem będziesz zbyt podekscytowany.

Wolisz spotykać się z ludźmi, którzy to rozumieją tylko dlatego, że czasami jesteś daleki, to nie znaczy, że nie przejmujesz się nimi.

Z ludźmi, którzy rozumieją, że chcesz rozmawiać o głębokich rzeczach, o swojej przyszłości, o rzeczach, które coś dla ciebie znaczą, a czasami po prostu chcesz się z nimi podzielić ciszą. Robienie rzeczy, w których nie jesteś w porządku, tylko cię wyczerpuje, ludzie cię wyczerpują, dlatego wolisz być sam przez większość czasu.

cincuenta sombras de escenas grises seg

9. Nie angażujesz się w małą rozmowę

Mała rozmowa denerwuje cię i niepokoi. Nie wiesz, jak rozmawiać o pogodzie, pracy ludzi lub zakupach. Wolisz rozmawiać o głębszych rzeczach, mówić o rzeczach, które Cię pasjonują. Lubisz rozmawiać o rzeczach, które sprawiają, że ty i druga osoba czujecie się dobrze, a nie wyczerpani.

10. Kiedy doładujesz się sam

Trudno zrozumieć, że spędzanie jednej nocy samemu jest jak wyjazd na miesiąc. Trudno zrozumieć, że czasami, gdy mówisz, że masz inne plany, w rzeczywistości oznacza to, że chcesz spędzić trochę czasu ze swoją książką lub Netflixem. Trudno zrozumieć, że malowanie, rysowanie, śpiewanie lub po prostu słuchanie muzyki jest tym, co uważasz za idealny wieczór - idealny sposób na spędzenie czasu i doładowanie siebie.

Kiedy ludzie są tymi, którzy wyczerpują twoją energię, jedynym możliwym sposobem na doładowanie się jest bycie samemu. Ale dla kogoś, kto nie jest wyczerpany wokół ludzi, dla kogoś, kto lubi przebywać wśród ludzi i który spędza czas z nimi, aby się naładować, niezwykle trudno jest zrozumieć, że to nie działa dla ciebie.

Ich brak zrozumienia nie oznacza, że ​​musisz się zmienić lub przeciwstawić sobie, aby inni czuli się dobrze. Postaw się na pierwszym miejscu, ponieważ ludzie, którym naprawdę zależy na tobie, zawsze starają się zrozumieć. Ludzie, którzy tego nie zrobią, zawsze będą chcieli cię zmienić.