8 znaków, że twój przyjaciel jest potajemnie zazdrosny o ciebie - Grudzień 2021

Wszyscy mamy przyjaciół, ale pytanie brzmi, czy ci przyjaciele są prawdziwi, czy fałszywi. Widzisz, prawdziwy przyjaciel nigdy nie będzie o ciebie zazdrosny, ale fałszywy będzie na pewno, jeśli zobaczy, że odniesiesz większy sukces niż oni. Jeśli zobaczą, że masz lepszą pracę, lepszego partnera lub wyższą pensję, potajemnie będą chcieli mieć to wszystko same. Dodatkowo, jeśli jesteś ładną kobietą, która podnieca wszystkich mężczyzn, gdy tylko cię zobaczą, możesz założyć się, że każda dziewczyna będzie chciała być w twoich butach.

Więc skąd naprawdę wiesz, czy twój przyjaciel jest o ciebie zazdrosny? Czy są jakieś oczywiste oznaki, które mogą ci powiedzieć, że twoja przyjaźń nie jest tak silna jak kiedyś? Nie martw się więcej, bo pokazuję ci listę rzeczy, które każda dziewczyna, która jest o ciebie zazdrosna, zrobi; to tylko kwestia czasu, kiedy to zrobi.porque mi hija es tan estupida

1. Jest niezwykle konkurencyjna

Dziewczyna, którą kiedyś znałeś, bardzo się zmieniła. Nie jest tak łatwa jak wcześniej i nie możesz się już na niej opierać. Teraz jest bardzo konkurencyjna i chce być zwycięzcą przy każdej okazji. Oznacza to, że będzie konkurować z tobą w każdej dziedzinie twojego życia. Będzie chciała wyglądać lepiej od ciebie, będzie chciała mieć lepszą pracę lub więcej przyjaciół niż ty. Jeśli widzisz, że twój przyjaciel tak się zachowuje, możesz być pewien, że coś jest nie tak z twoją przyjaźnią. Najlepiej jest usiąść i porozmawiać z nią otwarcie, ponieważ tylko w ten sposób możesz rozwiązać wszelkie problemy.

2. Udaje, że jest szczęśliwa dla ciebie

Jeśli widzisz, że twoja przyjaciółka zachowuje się bardzo odlegle i nie reaguje dobrze na dobre rzeczy, które ci się przytrafiają, to oczywisty znak, że jest bardzo zazdrosna. Ponadto, kiedy powiesz jej o czymś miłym, co się z tobą stało, ma na twarzy ten fałszywy uśmiech i widać, że nie jest z ciebie szczęśliwa. Możesz to również zobaczyć po tym, co powie ci po twoich wielkich sukcesach. Prawdopodobnie nie powie zbyt wiele, a to, co mówi, wcale nie będzie pocieszające.

3. Ona ocenia cię za wszystko, co robisz

Jeśli twoja przyjaciółka mówi ci, że nie powinieneś nic robić lub że zrobiłeś coś źle, oznacza to, że jest o ciebie zazdrosna. Prawdopodobnie myśli o twoim sukcesie i niesamowitości i po prostu chce być w twoich butach. Nie jest materiałem na najlepszą przyjaciółkę, jeśli nie jest w stanie poradzić sobie z niektórymi wzlotami i upadkami w swoim życiu, ponieważ zawsze będziesz osobą, której będzie winić, gdy sprawy nie pójdą na jej korzyść.4. Jest zaborcza

Kiedy twoja najlepsza przyjaciółka zaczyna być zaborcza z dnia na dzień, oznacza to, że nie jest zadowolona ze swojego życia i że obwinia cię za to. Chce zachować swoje rzeczy dla siebie i już się z tobą nie dzieli. Z drugiej strony nadal chcesz pożyczyć jej swoje ubrania i buty, ponieważ od czasu do czasu robią to przyjaciele.

cosas divertidas para hacer en la cama con tu pareja

5. Ona cię nie wspiera

Nadal pamiętasz, kiedy wasza dwójka była dla was największym wsparciem, ale teraz nagle wszystko się zmieniło. Nie jest już tą samą dziewczyną, która wspierała cię przez całe życie. Teraz ocenia cię za wszystko i nie chce być z tobą, gdy doświadczasz złych chwil w swoim życiu.

6. Ona nie chce być blisko ciebie

Jeśli twój przyjaciel unika cię bez powodu, to duża czerwona flaga, że ​​coś jest nie tak. Gdyby była osobą, na której mógłbyś się oprzeć za każdym razem w swoim życiu, ale teraz po prostu zniknęła z twojego życia, prawdopodobnie jest o ciebie zazdrosna. Może osiągnąłeś pewne rzeczy, które ona również chciała osiągnąć, ale nie udało się jej i dlatego zazdrości ci. Jeśli zauważysz, że unika cię nie tylko przez kilka dni, ale dłużej, możesz być pewien, że ma z tobą problem, więc najlepiej porozmawiać z nią o tym, co ją niepokoi .7. Upokarza cię przed innymi

Z jakiegoś powodu chce, żebyś czuł się źle, kiedy jesteś z nią. Dlatego upokorzy cię przed innymi przyjaciółmi i dzięki temu poczuje się lepsza. Prawdopodobnie robi to wszystko, ponieważ czuje się zaniedbana przez niektórych z twoich przyjaciół i dlatego, że chce znów być w centrum uwagi. To nie jest sposób, w jaki powinna zachowywać się prawdziwa przyjaciółka, więc zastanów się dwa razy, czy nadal chcesz ją zatrzymać w swoim życiu.

como ser un mejor amante para mi esposo

8. Ona daje złe rady

Przyjaciel, który jest ci zazdrosny, celowo udzieli ci złych rad, abyś nie odniósł sukcesu w tym, co robisz. Robi to, ponieważ chce być lepsza od ciebie i ponieważ jest to łatwy sposób na konkurowanie z tobą. To zdecydowanie znak, że jest bardzo zazdrosna o ciebie i że chce cię zobaczyć. Nawet jeśli przez długi czas uważałeś ją za najlepszą przyjaciółkę, może nadszedł czas, aby zmienić zdanie i zachować ostrożność przy wyborze przyjaciół.