10 tajemniczych znaków, że chce cię z powrotem (ale się do tego nie przyzna) - Październik 2022

10 tajemniczych znaków, że chce cię z powrotem (ale się do tego nie przyzna)

Czy nie byłoby łatwiej rozpoznać te subtelne znaki, że chce, abyś natychmiast wrócił?

Wszyscy tam byliśmy. Wszyscy przeszliśmy krzycząc przez telefon, wysyłając niekończące się wiadomości w środku nocy. Wszyscy płakaliśmy do snu, pytając, dlaczego nam się to przydarzyło.Tak więc, po galonach lodów lub jakiejkolwiek trucizny, którą zażyjesz, kiedy potrzebujesz pocieszenia, zdałeś sobie sprawę, że sam sobie poradzisz.

Nie potrzebujesz mężczyzny, żeby być szczęśliwym. A thanis… twój były chłopak chce cię z powrotem.

Co masz zrobić?W końcu nie jesteś już w liceum i masz dość grania w gry umysłowe.

Chcesz wiedzieć, na czym stoisz i czy możesz odzyskać swojego byłego chłopaka, czy nie.

lindos disfraces de halloween para niños niñas

Masz podskoczyć i zabrać go z powrotem z szeroko otwartymi rękoma, czy masz mu powiedzieć, żeby poszedł do piekła, że ​​miał swoją szansę i ją zdmuchnął?Może powinieneś najpierw ustalić prawdziwe powody, dla których chce wrócić z tobą po raz drugi i dlaczego nie chce się do tego przyznać.

Aby sprawdzić, czy znaki, że chce cię z powrotem, ale nie przyzna, że ​​to prawda, musisz sprawdzić, czy są jakieś oznaki, że naprawdę cię kocha, czy też używa cię z innego powodu.

Czy on traktuje cię poważnie ? A może jeszcze raz cię skrzywdzi?

Może po prostu próbuje udowodnić swoją rację i pokazać wszystkim, w tym sobie, że może odzyskać swoją byłą dziewczynę, kiedy tylko zechce.

Albo próbuje uzdrowić swoje złamane ego i potrzebuje twojej pewności, że nadal ma dla kogoś znaczenie.

Albo po prostu zdał sobie sprawę, że jesteś jedyną kobietą, którą mógłby naprawdę pokochać.

Może nauczył się cię doceniać teraz, kiedy cię stracił i jest gotowy zrobić wszystko, co w jego mocy, tylko po to, by cię odzyskać.

Jeśli są to dylematy, które przychodzą Ci do głowy, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Przede wszystkim spójrz na te znaki, że chce cię z powrotem, a następnie potwierdź wszystko, patrząc na 5 znaków jego prawdziwej miłości do ciebie.

10 pewnych znaków, że chce cię z powrotem, ale się boi

Próbuje o tobie zapomnieć zbyt szybko

mężczyzna dopingujący piwo w klubie

Nikt nie może pogodzić się z rozstaniem i przejść do nowego związku w ciągu zaledwie kilku dni. To właściwie długi i bolesny proces.

Nawet gdyby twój były cię nie kochał, nie byłoby tak łatwo ruszyć z prędkością światła i znaleźć nową dziewczynę właśnie w ten sposób.

Wszystko to oznacza, że ​​tak naprawdę jest w odbiciu i że oszukuje się próbami jak najszybszego pokonania ciebie.

Więc zamiast być zazdrosnym o to, że spędza czas z innymi kobietami i dlatego, że tak szybko odszedł, pamiętaj, że to zachowanie jest tylko subtelnym znakiem, że miał do ciebie jakieś prawdziwe uczucia i chce, aby przeszły jako tak prędko jak to możliwe.

Miłość to bardzo skomplikowana sprawa. Związki to bardzo skomplikowane sprawy.

Nie możesz po prostu zerwać i mieć nadzieję, że ból zniknie w ciągu kilku sekund, tak jakbyś zerwał plaster, ponieważ tak się nie stanie.

Rzeczy nie działają w ten sposób. Musisz płakać, musisz przez chwilę nienawidzić swojego życia, a potem w końcu to zaakceptować.

Tak więc, jeśli widzisz go imprezującego i umawiającego się z innymi kobietami i krzyczącego, że nic mu nie jest i że jest nad tobą, tak nie jest.

Jest zdesperowany i właściwie zmaga się z faktem, że popełnił ogromny błąd.

Nadal jest w kontakcie z twoją rodziną

zbliżenie z tyłu mężczyzny rozmawiającego przez telefon i patrzącego przez okno

Dobrze, wszyscy wiemy, że wybierasz swojego partnera, ale nie wybierasz jego rodziny.

Rodzina przychodzi wraz z nimi i jeśli kochasz tę osobę, musisz zaakceptować jej rodzinę i nauczyć się kochać ją bez względu na wszystko.

Teraz niektórzy mają szczęście znaleźć super fajnych członków rodziny, ale niektórzy nie.

Jedną rzeczą jest pozostawanie z nimi w kontakcie, a czymś zupełnie innym pozostawanie częścią ich życia.

I to jest dokładnie to, co robi twój były; ciągle spotyka się z twoją rodziną i przyjaciółmi pod pozorem, że nie zerwał z nimi tak jak z tobą.

Oczywiście to wszystko kłamstwa, ponieważ prawdopodobnie używa ich, aby być blisko ciebie.

Jeśli twój były nadal jest w kontakcie z twoją rodziną, a nie musi, to oczywisty znak, że nadal cię lubi i chce cię z powrotem, chociaż wydaje się, że z jakiegoś powodu się do tego nie przyzna.

Pyta o ciebie twoich wspólnych znajomych

grupa przyjaciół siedząca na przystani

Jeśli byłeś w związku, który trwał przez długi czas, prawdopodobnie miałeś wspólnych przyjaciół lub jego przyjaciół, którzy stali się twoimi i twoimi przyjaciółmi, którzy stali się jego.

Teraz ci przyjaciele nie są w wygodnej sytuacji, zwłaszcza jeśli ty i twój były nie rozstaliście się w przyjaznych stosunkach.

W tym przypadku zazwyczaj muszą opowiedzieć się po jednej ze stron, ale są tacy, którzy pozostają pośrodku, bez względu na wszystko.

Ci przyjaciele są najczęstszymi celami byłego, który chce wrócić do osoby, z którą zerwał, i jest to również taktyka, którą stosuje twój były, aby ponownie uczynić cię częścią swojego życia.

Prawdopodobnie zapyta o ciebie, co porabiałeś lub czy spotykasz się z kimś.

Będzie okazywał ogromne zainteresowanie twoim życiem, ponieważ żałuje, że nie jest już jego częścią i bardzo chce cię z powrotem.

Wysyła ci SMS-y

mężczyzna patrzący na telefon na zewnątrz

Innym mocnym znakiem, że twój ex za tobą tęskni, jest to, że ciągle wysyła ci sms-y i dzwoni do ciebie znikąd.

Ejercicio de 10 minutos para adelgazar

Wysyła ci SMS-y, aby sprawdzić, czy wszystko w porządku, jakby chciał się z tobą przyjaźnić, mimo że nie jesteś już w związku.

Nie chce cię zmuszać do rozmowy z nim ani nie pyta o twoje życie miłosne — w rzeczywistości wie dokładnie, ile SMS-ów do wysłania, jak nie być zbyt nachalnym, ale żeby zachować się z tyłu głowy.

Właściwie to, czego chce, to zobaczyć, jak sobie radzisz — jeśli jesteś tak samo nieszczęśliwy jak on i jeśli to wyczuje, spróbuje cię zabrać z powrotem, ponieważ oczywiście popełnił ogromny błąd, ale się nie przyzna to. Wstydzi się, że puścił tak idealną dziewczynę jak ty.

Mówi o twoim związku

zmartwiona kobieta patrząca na swój telefon w domu

Jeśli twój były wciąż wspomina stare dobre czasy i to, jak dobrze się bawiłeś, jest bardziej niż oczywiste, że tęskni za tobą jak diabli.

Prawda jest taka, że ​​większość z nas pamięta tylko dobre czasy po zerwaniu z kimś, zwłaszcza po pewnym czasie.

Ale celowo skupia się na dobrych chwilach, które przeżyłeś, z zamiarem zwabienia cię z powrotem do tych miłych wspomnień.

Wiesz jednak, że potrzeba czasu, aby zapomnieć o tym, co ci się przydarzyło.

Potrzeba czasu, aby wyleczyć się emocjonalnie i przejść przez wszystkie złe rzeczy, które ci się przytrafiły, i on też.

Tak więc strategicznie poczeka trochę czasu, a potem wróci i porozmawia o szczęśliwych wspomnieniach.

Jeśli nadal masz do niego uczucia, daj mu kolejną szansę i szansę na wytłumaczenie się, ponieważ najwyraźniej nadal jest w tobie szaleńczo zakochany.

Zmienia się na lepsze

uśmiechnięty mężczyzna siedzący i oparty o drewniany płot

Nie możesz nikogo zmienić i to jest fakt. Mam na myśli to, że nie możesz zmienić ich rdzenia, tego, kim naprawdę są głęboko w środku, ale możesz zmienić ich zachowania, reakcje i działania, które ktoś podejmuje. Możesz pokazać im, że ich zachowanie nie jest w porządku.

Możesz pokazać im ich błędy i pomóc im nad nimi pracować. Chodzi o to, że jedyne, co możesz zrobić, to pokazać im, gdzie popełnili błąd i być ich wsparciem, jeśli chcą naprawić sytuację.

Kiedy się spotykałeś, chciałeś odnieść sukces, ale on nie słuchał. Uważał, że nic mu nie jest nie tak.

Ale teraz prawdopodobnie zdał sobie sprawę, że miałeś rację i chce się zmienić i rozwijać.

Chce uczyć się na swoich błędach i poprawiać swoje zachowanie. Widać to wyraźnie ze sposobu, w jaki się teraz zachowuje.

To znaczy, że potraktował twoje słowa poważnie i chce się poprawić i odzyskać cię z powrotem, ale się do tego nie przyzna.

Jest pijany dzwoniąc do ciebie

zdenerwowany mężczyzna rozmawia przez telefon

Pijany umysł przemawia trzeźwym sercem. To jest absolutna prawda.

Kiedy jesteś pod wpływem alkoholu, twój racjonalny umysł robi sobie przerwę i wszystkie rzeczy i uczucia, które skrywasz w sobie, wychodzą na jaw.

W ogóle nie przejmujesz się konsekwencjami swoich słów lub czynów i powiesz prawie wszystko, co jest w twoim sercu i duszy.

Tak więc, jeśli jest pijany, dzwoniąc do ciebie i pisząc do ciebie, mówiąc, że cię kocha i chce cię odzyskać, to prawdopodobnie dlatego, że naprawdę to robi.

Jest jednak zbyt zawstydzony, by opowiedzieć ci o swoich uczuciach, gdy jest trzeźwy, i zamiast tego wykorzystuje tę okazję.

Z drugiej strony może robi to celowo. Istnieje możliwość, że w ten sposób sprawdzi twoje granice; jeśli zgodzisz się na przyjęcie go z powrotem, dobrze dla niego, ale jeśli go odrzucisz, będzie twierdził, że to tylko alkohol mówił.

Niemniej jednak może to być również trudna sytuacja, ponieważ może po prostu chcieć się z tobą przespać. Skąd więc możesz wiedzieć, która z tych dwóch sytuacji jest prawdziwa?

Cóż, jeśli oddzwoni do ciebie następnego dnia i haniebnie przeprosi, to wiesz, że mówił poważnie, ale jeśli nie dostaniesz telefonu, wiesz, że potrzebował cię tylko do jednego – seksu.

Jest aktywny w mediach społecznościowych

grupa męskich przyjaciół robi selfie

W dzisiejszym świecie randek, jeśli chcesz odzyskać swojego byłego, po prostu zwróć uwagę na jego aktywność w mediach społecznościowych, ponieważ może ci to wiele powiedzieć o uczuciach twojego byłego chłopaka do ciebie.

W tej sytuacji są dwie możliwości: śledzi cię i lubi twoje zdjęcia (ale nie w przerażający sposób) lub robi coś zupełnie odwrotnego: publikuje zbyt wiele zdjęć, na których się bawi i spędza czas z innymi dziewczyny.

Pierwszym scenariuszem jest jego spokojny i racjonalny sposób na pokazanie ci, że nadal cię lubi.

Gdyby nie czuł do ciebie uczuć, nie interesowałby się twoimi zdjęciami ani twoimi profilami w mediach społecznościowych.

Drugi scenariusz to jego irracjonalny i dziwny sposób radzenia sobie z bólem utraty ciebie, ale jest to również dobry znak jego emocji.

Wrzuca zdjęcia, na których mocno imprezuje i spotyka się z różnymi kobietami.

To jest jego sposób na wywołanie zazdrości i wołanie o pomoc, ponieważ zdał sobie sprawę, że stracił coś, czego nie powinien mieć – ciebie.

Wspomina twoje zerwanie

nieszczęśliwa dziewczyna patrząca na swój telefon na zewnątrz

Innym oczywistym znakiem, że twój były chce cię z powrotem, jest fakt, że wciąż przypomina o twoim zerwaniu, tak jakby nadal istniały pewne rzeczy, które należy rozwiązać.

Może robi to niespodziewanie lub wymyślił zupełnie nowy scenariusz, który doprowadzi do rozmowy o tym, dlaczego zerwałeś.

Albo używa go jako pretekstu do złamania zasady braku kontaktu i skontaktowania się z tobą pod pretekstem, że potrzebuje zamknięcia.

Tak czy inaczej, najwyraźniej ma pewne nierozwiązane problemy, którymi chciałby się zająć.

Chodzi mi o to, dlaczego miałbyś przywoływać coś tak delikatnego i bolesnego jak zerwanie, jeśli nie chcesz o tym rozmawiać i próbować go rozwiązać lub po prostudostać zamknięcie?

Jeśli wspomni o rozstaniu, to najprawdopodobniej dlatego, że chce go rozwiązać, chociaż zakończenie jest równie możliwe.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, który z nich jest, to pozwolić, by rozmowa potoczyła się w wybranym przez niego kierunku.

Jeśli wyraża żal i smutek, oznacza to, że chce cię z powrotem, ale jeśli po prostu przedstawia fakty i szuka odpowiedzi, chce tylko zamknięcia.

On chce, żebyście byli najlepszymi przyjaciółmi

młoda dziewczyna siedzi w kawiarni i patrzy na ekran telefonu

Pomyśl o tym: kto chciałby pozostać bliskimi przyjaciółmi ze swoim byłym? Kto chciałby ciągłego przypominania, że ​​nie dogadujecie się i że jedyne, co macie za sobą, to nieudany związek?

Jednak dokładnie to robi twój były — ciągle zaprasza cię na kawę, wysyła ci sms-y na dzień dobry, udziela porad… ale nie mówi o pojednaniu i nie zabiega o ciebie.

Nawet jeśli możesz postrzegać to jako prawdziwy znak, że jest nad tobą, faktem jest, że ten facet kocha cię tak głęboko, że jest gotowy zrobić wszystko, aby zatrzymać cię w swoim życiu w taki czy inny sposób.

W końcu, bez względu na to, co stanie się między wami, zrobi wszystko, aby utrzymać z wami przyjaźń.

Będzie próbował ze wszystkim, co ma, aby zatrzymać cię w swoim życiu, nawet jeśli oznacza to, że będzie cierpieć w milczeniu, ponieważ cię kocha, ale nie wie, czy przyjmiesz go z powrotem.

To facet, który chce cię z powrotem, ale się do tego nie przyzna.

5 znaków, że naprawdę cię kocha

Sposób, w jaki na ciebie patrzy

urocza kobieta stojąca na zewnątrz patrząca na mężczyznę z ciepłym uśmiechem

Jeśli uważnie obserwujesz, sposób, w jaki patrzy na ciebie twój były, może być dobrym znakiem, że chce wrócić do twojego życia.

Może przez większość czasu udaje mu się ukryć swoje prawdziwe uczucia, ale kiedy cię zobaczy, dobre wspomnienia go przytłaczają i nie może nie czuć nostalgii.

Nie ma dla niego nikogo oprócz ciebie. Jeśli wejdziesz do pokoju pełnego ludzi, jego oczy będą zwrócone na ciebie i tylko na ciebie.

Kiedy na ciebie patrzy, całkowicie otwiera swoje serce, a jego oczy pokazują, jak bardzo jest bezbronny.

Oczywiście istnieje również możliwość odwrócenia wzroku i uniknięcia kontaktu wzrokowego za każdym razem, gdy wpadniecie na siebie.

Jeśli tak jest, jasne jest, że jest zraniony i że samo spojrzenie na twoją twarz pogłębia jego emocjonalny ból i ból serca.

Wie, co jest dla Ciebie ważne

szczęśliwa dziewczyna patrząca na swój telefon na zewnątrz

Kolejnym wyraźnym znakiem, że twój były chłopak chce cię z powrotem, jest fakt, że pamięta szczegóły o tobie i rzeczy, o których wie, że są dla ciebie ważne.

Chociaż zerwałeś, twój były wciąż łamie zasadę braku kontaktu i od czasu do czasu wysyła do ciebie SMS-y i dzwoni, zwykle gdy jest coś ważnego, o czym już wie.

Nie chodzi tylko o to, że wciąż nie zapomniał o twoich urodzinach lub tego typu rzeczach – ten facet również dzwoni, aby przypomnieć ci, że masz wizytę u lekarza, którą umówiłeś się kilka miesięcy temu, wie wszystko o tym ważnym wydarzeniu, które masz w pracy i życzy ci bezpiecznej podróży na wakacje, które zarezerwowałeś w zeszłym roku.

Nawet jeśli się rozstaliście, on nadal jest waszym wsparciem w sprawach, które są dla was ważne.

Nadal zachowuje się jak twój najlepszy przyjaciel, mimo że rozstaliście się jakiś czas temu.

Możesz tego nie zobaczyć na początku, ale jest to jeden z prawdziwych znaków, że twój ex tęskni za tobą i chce po raz drugi stać się częścią twojego życia.

cortes de pelo largos para mujeres con caras redondas

Prosi o twoją opinię

mężczyzna siedzi i pisze na swoim telefonie w kawiarni, podczas gdy

Po raz kolejny, nawet teraz, gdy zerwałeś, wciąż pyta o Twoją opinię i ceni ją ponad wszystko.

Chce, żebyś udzielił mu rady w sprawach, z którymi nie wie, jak sobie poradzić, ponieważ najwyraźniej jest przyzwyczajony do tego, że masz cię przy sobie i pomagasz mu.

Najgorsze jest to, że ten facet prosi cię nawet o radę w sprawie swojej nowej dziewczyny lub nowego związku.

Oczywiście na początku postrzegasz to jako wyraźny znak, że przestał cię kochać i że jest w trakcie przechodzenia do przodu.

Bądźmy jednak szczerzy i przyznajmy, że to nie jest prawdziwy powód, dla którego się z Tobą kontaktuje. Czy rzeczywiście jesteś jedyną osobą, do której może się udać i której opinię ceni?

Prawda jest taka, że ​​twój ex tęskni za tobą i prawdopodobnie próbuje wzbudzić w tobie zazdrość. Poza tym widzi, że otwiera się przed tobą, aby dowiedzieć się więcej o swoim życiu miłosnym.

Próbuje cię rozśmieszyć

uśmiechnięta kobieta trzymająca pisanie na telefonie trzymając filiżankę

Nawet po tylu latach wciąż od czasu do czasu dostajesz SMS-a z czymś zabawnym, co mu się przydarzyło lub żartem.

Więc widzisz, oznacza to, że wciąż myślisz o tobie i prawdopodobnie nadal ma do ciebie jakieś silne uczucia.

W rzeczywistości ma niekontrolowaną potrzebę dzielenia się z tobą małymi rzeczami, które go bawią.

Chce rozjaśnić Twój dzień i podświadomie uważa, że ​​jego obowiązkiem jest ciągłe uszczęśliwianie Cię.

On chce dla ciebie tylko tego, co najlepsze

szczęśliwa młoda kobieta siedzi w lesie i pisze na telefonie

Może to jest główny powód, dla którego on z tobą zerwał.

Może czuje, że nie jest dla ciebie wystarczająco dobry, a ponieważ tak bardzo cię kocha, próbował odpuścić, ponieważ chce tylko tego, co najlepsze dla ciebie.

Istnieje możliwość, że zauważył, że nie masz miejsca na samodoskonalenie w swoim związku i że lepiej, abyś została jego byłą dziewczyną.

Może zdał sobie sprawę, że miłość, którą dzieliliście, nie wystarczyła, abyście funkcjonowali jako para w prawdziwym życiu i że lepiej byłoby pozostać dobrymi przyjaciółmi i niczym więcej.

Jednak już następnego dnia, po tym, jak pochłonęły go dobre wspomnienia i zdał sobie sprawę, że odejście od ciebie było najgorszą rzeczą, jaką mógł kiedykolwiek zrobić, żałował i teraz chce drugiej szansy.

Nie jest manipulującym, samolubnym dupkiem, który dba tylko o swoje potrzeby.

Może kocha cię naprawdę, szaleńczo, głęboko, więc pozwolił ci odejść, a teraz chce ci drugiej szansy, ale się do tego nie przyzna.

Jeśli pokaże niektóre z tych silnych znaków, możesz być pewien, że nadal cię kocha i chce cię z powrotem, ale się do tego nie przyzna. Pewnie się wstydzi, że w ogóle pozwolił ci odejść.

Prawdopodobnie wie, że popełnił błąd i myśli, że w piekle nie ma szans, abyś go odzyskał.

10 tajemniczych znaków, że chce cię z powrotem (ale się do tego nie przyzna)