10 najgorszych rzeczy, jakie goście weselni kiedykolwiek zrobili - Grudzień 2021

Palec, ludzie, wydarzenie, grupa społeczna, odzież wierzchnia, garnitur, płaszcz, strój formalny, społeczność, wyraz twarzy, New Line Cinema

Ach, wesela. Z pewnością żadna kobieta nie jest na tyle naiwna, by myśleć, że jej wyjątkowy dzień minie bez żadnych problemów! Zawsze coś jest, prawda? Często zdarza się, że goście nie mają pojęcia, co oznacza słowo „etykieta”.

W niezamierzony sposób sprawiając, że czujesz się dobrze ze swoimi życiowymi wyborami,Redditorszebrali się, aby podzielić się niektórymi z najbardziej okropnych i niezręcznych rzeczy, jakie goście mieli na weselach. Uwaga: prawdopodobnie nie będziesz chciał zapraszać tych osób na swój ślub lub jakiekolwiek inne wydarzenie, jeśli o to chodzi.(Odpowiedzi zostały zredagowane pod kątem interpunkcji i pisowni).

1. W tamtym czasie było wyrywanie ciasta

Każdy chce kawałek pysznego tortu weselnego, prawda? W rzeczy samej. Niektórzy nawet tego chcąwszystko dla siebie.

`` Poszłam na to wesele, na które naprawdę nie chciałam iść, a ta przypadkowa kobieta w średnim wieku bierze górną część tortu i ucieka ''Przepraszam moja winapisze. - Na przykład nawet nie bierze samochodu. Po prostu biegnie. Z dala. Pieszo. Z jedną trzecią tortu weselnego w dłoniach. Minęło trochę czasu, zanim ludzie to zauważyli, ale najwyraźniej nikt jej nie znał.2. Tamten czas teściowa opowiadała się za stereotypami

Co to za wesele bez jakiejś sassyteściowie? - Mieliśmy małe wesele, które zorganizował nasz przyjaciel. Moja MIL [teściowa] siedziała tam i cały czas przewracała oczami ”Drake Maijstralpisze. - Zgadnij, kto chciał, żebyśmy urządzili duży, wystawny i drogi ślub? Ani moja żona, ani ja nie byliśmy rozbawieni.

3. W tym czasie gość nosił własną suknię ślubną

Fajnie jest połączyć się z najlepszym przyjacielem ... to znaczy, chyba że jesteś panną młodą. `` Moja stara współlokatorka założyła swoją suknię ślubną na mój ślub ''parkitintherearpisze. - Nie sukienka, która była biała ani nie wyglądała jak suknia ślubna. Rzeczywista sukienka, którą miała na sobie na ślub kilka miesięcy wcześniej. Kto tak robi?' Niektórzy ludzie są po prostu bardzo, bardzo zdesperowani, aby znaleźć wymówki, aby ponownie założyć swoje suknie ślubne.

wojny panny młodej Giphy

4. Wtedy para pojawiła się na niewłaściwym ślubie

`` Na weselu mojego najlepszego przyjaciela pojawiła się jedna para, podpisała dziennik gości, który zawierał imiona małżonków, usiadł, a następnie około 5 minut później zdał sobie sprawę, że byli na niewłaściwym ślubie, kiedy nikogo nie rozpoznali. ”.zboża 130pisze. „Mój kumpel i jego nowa żona uważali, że to całkiem zabawne i jeśli ta historia wyjdzie na jaw, wskażą ludziom imiona przypadkowych par”.5. W tamtych czasach teściowa była po prostu wredna

`` Moja MIL zobaczyła moją suknię ślubną i powiedziała mi, że powinienem kupić inną, ponieważ byłaby zbyt prosta, a mój przyszły mąż byłby rozczarowany, gdy zobaczyłby mnie idącą do ołtarza :(, ''redgladiola.

6. Wtedy gość zniszczył suknię panny młodej

Ten jest podwójnym przestępcą za kradzież prezentówizepsuć sukienkę panny młodej. `` Moja kuzynka wyciągnęła jeden z naszych prezentów, butelkę wina o wartości 800 dolarów 3 l, otworzyła go i idąc w kierunku miejsca, w którym wszyscy siedzieli, potknęła się i zaczęła rozlać sporą ilość na suknię ślubną mojej żony ''.nosxpantherbyodeonpisze. - Na szczęście był to sam koniec nocy. Przypominamy jej o tych wszystkich wakacjach, które spędza w naszym domu, dając jej do użytku plastikowy kubek z pokrywką ”.

nieproszeni goście Giphy

7. Tym razem gość zaprosił swoich własnych gości

Mówiąc o nieszczęśliwych ślubach w najbardziej dosłownym sensie. „Osoby piszące w imieniu innych osób do swoich RSVP”,tmilligan10pisze. „Ludzie, którzy dodają nieproszone dzieci lub +1, których nie otrzymali, są całkiem normalne. Niegrzeczny ... ale normalny. Wiele osób dodawało do RSVP zupełnie inną parę. Jakby chcieli się umówić na podwójną randkę czy coś. To było śmieszne.

¿Cómo deshacerse de un estómago hinchado?

`` Na weselu, na którym jestem w sobotę, ktoś odpowiedział na zaproszenie z DWUNASTKIMI dodanymi gośćmi ''addmonroe- wtrącił się. - Tak, powiedziałem dwanaście. Myślę, że niektórzy ludzie nie mają pojęcia, jak działa świat.

8. Tym razem gość całkowicie zlekceważył kodeks ubioru

Niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy, że śluby to sprawy formalne, więc noszą ... cokolwiek! `` Jeden z chłopaków moich druhen przyszedł na wesele w dżinsach i zapinanym na guziki z krótkim rękawem, który nawet nie był zapięty ''błyskawicapisze. - W żadnym wypadku nie był to ślub pod krawatem, ale kup trochę khaki, na miłość boską!

Jeśli to ci nie wystarcza, „Moja żona, brat, przyszedł na moje wesele w białym dekolcie w szpic i bojówkach. Tak,'ThePool of Deathpisze.

A jeśli to nie sprawiło, że się kulisz, oto kolejny:

`` Przyjaciel pojawił się w dżinsach i koszulce do koszykówki ''Yoshi Sparklepisze. `` Nie żeby to był ślub z czarnym krawatem czy coś w tym stylu, ale myślałem, że powszechnie wiadomo, że dżinsy wyraźnie NIE są strojem ślubnym, chyba że określono inaczej (widziałem niektóre wesela o tematyce wiejskiej, na przykład zachęcające do dżinsów i butów). Najdziwniejsze jest to, że był przyzwoicie starszy od reszty naszej grupy znajomych - przeważnie mieliśmy 22-23 lata, a on miał 31 lat czy coś w tym stylu ”.

Co. By. Joan Rivers. Mówić.

joan rivers Giphy

9. Wtedy druhny rozpłynęły się

Oto, co musisz zrobić, jeśli jesteś druhną: pokaż się. Okazuje się, że nawet dwie druhny nie były w stanie wykonać tej (bezcennej !!) pracy. „Dwie druhny mojej żony wyszły po ceremonii na dwie godziny na„ pizzę ””,topper12_42napisał. - Nie mogliśmy ogłosić przyjęcia. Trzy lata temu; żona od tego czasu z nimi nie rozmawiała.

formas de tirar hacia atrás el pelo corto

10. Tym razem gość się za bardzo upił

Czym byłby ślub bez kogoś, kto nie zna jego granic? Użytkownikdick_cheese(tak) powiedział, że jeden gość, którego nazwał Ed, wypiłlos. W jego słowach:

- Więc moja żona i ja jesteśmy dosłownie w połowie pierwszego tańca, a wściekły głos Eda zaczyna być na tyle głośny, że przyciąga uwagę. Patrzę na jednego z moich współlokatorów z college'u, a on bardzo się denerwuje. Po bardzo krótkim czasie staje się jasne, że Ed uważa, że ​​mój stary współlokator spał ze swoim kuzynem (ci dwaj nigdy nawet nie zbliżyli się do skrzyżowania ścieżek, więc to oczywiście nie miało miejsca). W każdym razie myślę, że to trochę dziwna rzecz, o którą można się wściekać, chyba że jest niepełnoletnia lub zamężna, ale nie jestem pewien. Ale w każdym razie okazuje się, że nie, on jest szalony, ponieważ śpi ze swoją kuzynką, a ona jest poza zasięgiem, w którym to momencie moja stara współlokatorka uderzyła go prosto w brzuch. To wprawia Eda w wir, który szuka miejsca, w którym mógłby zwymiotować (nawet nie jest pewien, jak jest taki pijany, musiał błysnąć serwisem czy coś). I w swoim szalonym stanie przewrócił się, ściągając ze sobą mój tort weselny ze stołu i cały czas rzygając. I tak Ed wziął tort bycia gównianym gościem.

Przynajmniej ma do tego dobre nastawienie: „Cokolwiek, przynajmniej to dobra historia, szkoda, że ​​nie mamy jej na wideo”.

Twoje zdrowie.

cersei lannister wino gif Giphy