Twoja bratnia dusza cię nie uzupełni, zainspiruje cię do bycia najlepszym sobą

Twoja bratnia dusza cię nie uzupełni, zainspiruje cię do bycia najlepszym sobą

Dlaczego zawsze staramy się znaleźć tę wyjątkową osobę, która w końcu sprawi, że poczujemy się pełni?Dlaczego nieustannie szukamy miłości, jakby była czymś magicznym, co musi wypełnić pustkę, którą wszyscy mamy?

Chcemy znaleźć tę wyjątkową osobę i całym sercem wierzyć, że posiadanie tej drugiej połówki w końcu da nam cel, bezwarunkową miłość i sens życia, którego nam brakowało.Ale Bóg stworzył nas jako kompletne istoty ludzkie. Dlatego nie możemy znaleźć kogoś, kto nas uzupełni. Wszystko, co możemy zrobić, to znaleźć kogoś, kto pokocha nas jako całość.

szczęśliwa para w naturze

como darle el mejor oral

Widzisz, Bóg zostawił też pole do poprawy, dlatego my, zainspirowani miłością drugiego człowieka lub naszą własną miłością, możemy stać się najlepszą wersją nas samych.Bóg dał nam jeden projekt jako zadanie domowe, a jest nim praca nad sobą. Twoja druga połowa dołoży wszelkich starań, aby Ci w tym pomóc.

Wtedy będziesz gotowy do pracy nad swoim związkiem i wtedy wszystko się ułoży.

Życie nie może polegać na znalezieniu innej osoby, która sprawi, że staniesz się całością, ponieważ żadna istota ludzka nie może tego zrobić, a jeśli ustawisz tego rodzaju oczekiwania, tylko się zawiedziesz.szczęśliwa para biegająca po plaży

Poza tym nie jest to sprawiedliwe wobec tej drugiej osoby. Jest człowiekiem takim jak ty i wyznaczasz sobie nierealne i nieosiągalne cele dla swojego związku.

Bycie z kimś, kto pokazuje ci, jak bardzo możesz być szczęśliwy i kochany, sprawi, że będziesz pracować nad sobą, aby móc zaoferować więcej swojemu partnerowi.

Ale pamiętaj, chociaż może wydobyć twoją dobrą stronę i pomóc ci stać się lepszą osobą, nie oznacza to, że wydobywa z ciebie każdy niesamowity aspekt.

¿Qué puede comer una mujer para aumentar su libido?

Nie może tego zrobić, ponieważ nie ma takiej kontroli.

mężczyzna pomaga kobiecie pisać

Prawda jest taka, że ​​tylko Ty możesz to zrobić. A możliwość kontrolowania swojego życia i zarządzania nim jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cech, jakie może mieć kobieta.

Prawdziwym kluczem do szczęścia i możliwości zaakceptowania siebie takiego, jakim jesteś, jest niezależność.

Oboje jesteście osobami z własnymi potrzebami i pragnieniami i tak powinno pozostać, nawet jeśli zdecydujecie się spędzić razem życie.

Dzielisz swoje życie z tą osobą, ale nigdy nie powinieneś czynić z niej centrum swojego życia.

Nigdy nie wiesz, jak i kiedy twój związek może się skończyć. Nie pozwól, aby Twoje oczekiwania kierowały Twoim życiem. Oczekiwanie jest źródłem wszelkiego bólu serca.

szczęśliwa kobieta na huśtawce

Znalezienie partnera miłosnego nie rozwiąże wszystkich naszych problemów i wypełni luki w naszym życiu.

To coś, co sprawi, że nasze życie stanie się piękniejsze i o wiele szczęśliwsze. Potrzebujemy kogoś, kto będzie się z tym rozwijał, ale nadal jako dwie oddzielne, piękne osoby.

Nie potrzebujesz partnera, który sprawi, że będziesz kompletny, ale takiego, który uzupełni twoją już dobrze zaokrągloną osobowość.

Potrzebujesz partnera, który będzie twoją prawą ręką, kochankiem, najlepszym przyjacielem i największym krytykiem.

Nie popadaj w rutynę tego, co Twoim zdaniem „ma być”. Nie twórz w swojej głowie obrazu idealnego chłopaka – takiego, który dopełnia twoje zdania i jest twoją lepszą połówką.

szczęśliwa para tańczy

Wtedy nie dasz szansy na spotkanie z tym, który może być tym jedynym. Cóż, może dokończyć twoje zdania, ale to jedyna rzecz, którą może dokończyć.

Nie może cię dopełnić ani być twoją drugą połówką. Jesteście stworzeni jako całość; nie masz dwóch różnych części. Proszę, pamiętaj o tym.

cómo conseguir que una mujer tenga sexo contigo

Ten właściwy będzie o tym wiedział. Nie pozwoli ci być w potrzebie i zbytnio na nim polegać. Postara się, abyś był bardziej niezależny i pracował nad sobą.

Tworząc lepszy obraz siebie, będziesz zrównoważony i będziesz wiedział, czego chcesz i na co zasługujesz.

przytulona para patrząca na naturę

Nie zadowolisz się kimś, kto sprawia, że ​​wierzysz, że sam nie jesteś dobry i potrzebujesz go, aby cię chronił i pomagał.

Zawsze lepiej być chcianym niż potrzebnym. Bycie w związku, w którym potrzebujesz kogoś i na nim polegasz, zawsze będzie receptą na katastrofę na dłuższą metę.

Dojdziesz do punktu, w którym nie będziesz mógł bez nich funkcjonować i nie poznasz prawdziwego szczęścia i spełnienia bez swojej drugiej połówki.

Spójrz na wszystkie swoje relacje w nowy sposób. Czy jest w twoim życiu, bo go wybrałeś? A może nie jesteś już w stanie funkcjonować bez partnera?

spokojna kobieta siedząca nad morzem

To przerażające, jak relacje mogą łatwo stać się kontrolowaniem; nawet tego nie zauważasz. Jest w nas coś zakorzenionego, co sprawia, że ​​chcemy nawiązać więź z innymi ludźmi.

Ale spróbuj stworzyć zdrowe więzi i relacje.

Pierwszym krokiem jest poszukanie luki w swoim życiu i próba samodzielnego jej wypełnienia. Bo w końcu jedyną osobą, która Cię uzupełnia, jesteś TY!

Musisz pokochać siebie, zanim zakochasz się w innej osobie.

Pracuj nad zakochaniem się w osobie w lustrze – przez cały ten czas walczyła o Ciebie i zasługuje na Twoją miłość bardziej niż ktokolwiek inny.

cómo darle vida al sexo para ella

Następnie znajdź kogoś, kto nie będzie Twoim jedynym powodem do życia, ale kimś, kto sprawi, że Twoje życie będzie warte przeżycia.

Twoja bratnia dusza wygrała