Będziesz za mną tęsknić, gdy zdasz sobie sprawę, że cię nie potrzebuję

Będziesz za mną tęsknić, gdy zdasz sobie sprawę, że cię nie potrzebuję

To zabawne, jak ludzie uważają swoich bliskich za rzecz oczywistą. Myślisz, że jeśli ktoś cię kocha, zawsze będzie tam, bez względu na to, co mu zrobisz.Cóż, przepraszam, że pękam ci bańka, ale mam inne zdanie na temat życia.

Nie chcę, aby miłość mojego życia brała mnie za pewnik, myśląc, że zawsze będę przy nim.Nie mogę tam być, jeśli ktoś nie chce, żebym była. Nie mogę mu pomóc, jeśli nie chce, żeby mi pomagano. A przede wszystkim nie mam dość miłości dla nas obojga.

Kiedyś słyszałem, że nie wiesz, co masz, dopóki tego nie zniknie. Myślę, że tak, ale w głębi duszy myślisz, że nigdy tego nie stracisz.

I tak o mnie myślałeś.Miałeś dziwny pomysł, że będę tam, nawet jeśli mnie nie chcesz. Myślałeś, że nie mam swojego życia i szacunku do samego siebie.

Myślałeś, że cię potrzebuję, tak jak potrzebuję powietrza w moich płucach. Ale w całym tym bałaganie zapomniałeś o tymPotrafię o siebie zadbać.

que jeans estan de moda 2017

Widzisz, kochanie, kiedy miłość umiera, nic nie jest już ważne. Byłem świadkiem powolnego umierania naszej miłości, gdy nie próbowałeś jej ocalić.Zawsze byłem tym, który starał się ocalić to, co mieliśmy. To ja próbowałem z tobą porozmawiać, kiedy się kłóciliśmy.

To ja wniosłam spokój do naszego domu, płacąc za to łzami. A ja byłem tym, któremu bardziej zależało.

A ty?

Myślałeś, że miłość będzie trwała wiecznie tylko dlatego, że założyłaś mi obrączkę.

Nie zauważyłeś, że utrzymanie relacji, którą kiedyś mieliśmy, zajmuje dużo czasu i wysiłku – albo po prostu myślałeś, że sobie z tym poradzę.

Może myślałeś, że to ja nas uratuję, gdy życie stanie się trudne. Cóż, źle myślałeś.

hablar sucio para encenderlo

Nie będę jedyną, która będzie walczyć o naszą miłość. Po prostu prosiłem cię, żebyś walczył o mnie, a ty nawet nie mogłeś tego zrobić.

Więc tym razem zrezygnowałem. Opuściłem ciebie i życie, którym żyję zbyt długo.

Nie jestem już szczęśliwą i pogodną kobietą, a ty jesteś tego winna. Próbowałem mieć szczęście, ale za każdym razem, gdy cię widzę, psujesz moje plany.

Nie wiem, co się z tobą stało, ale nie jesteś już tą samą osobą.

Nie poznaję mężczyzny, z którym sypiam każdej nocy.

Nie widzę sensu w twoich działaniach i słowach. Bardzo mnie boli, kiedy nie ufasz mi tak jak kiedyś.

Boli mnie, kiedy nie patrzysz na mnie z pasją w oczach, którą widziałem wcześniej. I szczerze mówiąc, nie chcę już tak żyć.

Zasługuję na znacznie więcej niż prawie związek. Zasługuję na dużo lepszego niż zepsuty człowiek.

¿La piña te hace saber dulce?

Więc,to jest moje ostatnie pożegnanie.Dziś rozpoczynam nowy rozdział mojego życia i tym razem będzie bez Was.

Po całym tym gównie, które mi zrobiłeś, nie próbuj czołgać się z powrotem, kiedy zdasz sobie sprawę, że mogę przeżyć bez ciebie.

Teraz widzę, że nie byłaś we mnie zakochana, ale zakochałaś się w uczuciu, że potrzebowałam Cię do normalnego funkcjonowania. A teraz jesteś załamany, kiedy widzisz, że mogę robić wszystko sam.

Twój świat się rozpada, bo widzisz, że mogę normalnie żyć bez Ciebie.

Nie przewidziałeś, że to nadchodzi, prawda?

Nie wiedziałeś, jak ta mała i naiwna dziewczyna, którą kiedyś spotkałeś, dorosła i stała się silną i niezależną kobietą. Cóż, jestem tutaj, silniejszy niż kiedykolwiek i nie chcę Cię już w moim życiu.

Nie potrzebuję cię i to cię najbardziej boli. Więc teraz możesz zacząć żyć życiem, które żyłam z tobą przez te wszystkie lata.

Możesz płakać każdej nocy, czekając na SMS-a, którego nie wyślę. Możesz iść za mną na ulicy, żeby zobaczyć z kim się spotykam. A przede wszystkim widać, że nasza miłość umarła.

Powiedziałem Ci kiedyś, że zatęsknisz za mną, gdy zdasz sobie sprawę, że już Cię nie potrzebuję.

que hace que una mujer ame a un hombre

I nadszedł ten dzień – dzień, w którym poczułam się znacznie lepiej, bo przestałam dawać ci drugą szansę!

BĘDZIESZ ZA MNĄ TĘSKNIĆ, KIEDY ZAUWAŻASZ, ŻE CIĘ NIE POTRZEBUJĘ