50 rzeczy do zrobienia po zerwaniu zamiast być smutnym - Grudzień 2022

Czerwony, Linia, Okrąg, Symbol, Grafika, Clipart, Znak, Designed by Perri Tomkiewicz

Masz to.

Zobacz galerię pięćdziesiątZdjęcia 1z 50Robić ciastka

To cię rozproszy (kto może pomyśleć o facecie, kiedy są do zjedzenia czekoladowe chipsy?), Twoja kuchnia będzie pachnieć niesamowicie, a Twoi współpracownicy będą cię kochać za to, że je przynosisz (chyba że zjadasz je wszystkie sam. Bez osądzania). .dwaz 50Wziąć udział w zajęciach

Zajmij się hobby, które jest naprawdę niepraktyczne i zabawne, na przykład malowanie akwarelami lub gitara. W najlepszym przypadku nauczysz się nowej umiejętności; w najgorszym przypadku da ci to pożywkę do rozmowy na pierwszej randce, gdy zdecydujesz się tam wrócić.

3z 50Śmiech

„Słyszałeś kiedyś” śmiech to najlepsza terapia? Jako psychiatra mówię ci, że to absolutna prawda ”- mówi psychiatraDion Metzger. „Złap program w klubie komediowym, odwiedź przyjaciela, który trzyma Cię w szatach, lub po prostu znajdź tę gwarantowaną, głośną komedię w kolejce na Netflix”.

4z 50Uderz w muzeum

Wiesz, jak powiedziałeś, że od lat chcesz zobaczyć tę wystawę / artystę / budynek na Instagramie? Zrób to. P.S. Widok czegoś inspirującego może dać ci poczucie, że wszystko będzie dobrze.peinados y color para caras redondas
5z 50Realizuj swoją pasję

„Najbardziej stresującym warunkiem dla nas jako ludzi jest brak nadziei. Im bardziej zawodzą nasze relacje, tym bardziej czujemy się beznadziejni ”- mówi dr Pete Sulack, autor książkiNiezdrowy anonim. „Jednym ze sposobów przeciwdziałania temu stresowi jest nie angażowanie sięktośinaczej, ale zcośjeszcze. Realizuj swoją pasję, ponieważ da ci radość i nadzieję. Znajdziesz nadzieję w mnóstwie wspaniałych możliwości ”.

6z 50Noś nową szminkę każdego dnia

Tak, to powierzchowne. Ale szminka może zmienić całą twarz i sprawić, że poczujesz się jak nowa osoba - co w tej chwili może być bardzo atrakcyjne.

7z 50Iść tańczyć

„Może być w klubie, na zajęciach lub w zaciszu własnego salonu. Włącz jakąś melodię i ruszaj się ”- mówi Meztger. Uwolnij się, zachowuj się trochę głupio, a nawet spal trochę kalorii - no cóż, wiesz, co mówią o ciele zemsty.8z 50Praktykuj zdrowe nawyki

„Wypróbuj nowy program samoopieki (taki jak ten, który oferujemy w Unhealthy Anonymous), nową klasę kickboxingu lub inną formę dbania o siebie” - sugeruje Sulack. „Ucząc się i praktykując zdrowe nawyki, unikniesz stresu, który w przeciwnym razie wynikałby z bycia twarzą w twarz z Ben & Jerry's na kanapie podczas bingowania w serwisie Netflix”.

9z 50Rozpocznij dziennikowanie

„Oczyszczanie burzliwej przestrzeni nad głową to bezpieczny, terapeutyczny sposób radzenia sobie z emocjami i znajdowania klarowności wśród bałaganu” - mówi Michelle Crosby, dyrektor generalna Wevorce, platformy łączącej ludzi z doradcami w celu wspierania ich własnych rozłamów.

10z 50Zrób fizyczną listę powodów, dla których jesteś zadowolony, że to koniec

- Ustaw przełącznik w tryb wdzięczności. Napisz, dlaczego jesteś wdzięczny, że związek się skończył ”- mówi Metzger. „Możesz być mile zaskoczony, że to zerwanie jest powodem do radości”.

jedenaściez 50Zrób listę rzeczy, za które jesteś wdzięczny

„Myślenie o tym, za co trzeba być wdzięcznym, może zmienić życie” - mówi Crosby. Może obejmować rzeczy tak duże, jak możliwość znalezienia Twojegoprawdziwebratnią duszę lub tak mały jak bezdeszczowy poranek. Wszystko się liczy.

12z 50Tackle That Home Project

Czy miałeś zamiar pomalować łazienkę lub odnowić komodę, czy po prostu naprawić ten jeden zepsuty uchwyt do szuflady? Odłóż obraz lub odśwież łazienkę! Poczujesz się spełniony i możesz zaznaczyć coś z listy rzeczy do zrobienia w życiu.

13z 50Oglądaj swoje ulubione filmy

Stwórz listę klasycznych miłośników tłumów (komuś romantyczne nie są dozwolone!) I zorganizuj maraton dla siebie i znajomych.

14z 50Zdobądź twarz

Masaże to doskonały sposób na samoopiekę, ale posiadanie kogoś, kto myje twarz i (ostrożnie!) Rozrywa pryszcze, to szczególny rodzaj luksusu.

piętnaściez 50Pozbądź się przypomnień

„Pozbądź się wszelkich wspomnień o tej osobie (zdjęć, prezentów, pamiątek), aby przyspieszyć proces leczenia” - mówi dr Sulack. Jeśli nie możesz się z nimi rozstać, rozważ umieszczenie tych elementów w pudełku i trzymanie ich z tyłu szafy na najbliższą przyszłość.

16z 50Uderz w coś

- Wściekły, że zostałeś porzucony? Idź coś uderzyć (nie kogoś)! Mówi Metzger. „Idź na zajęcia bokserskie, huśtaj się na strzelnicy, a nawet ugniataj chleb. Uwolnij tę frustrację.

17z 50Zbuduj swój skład

Jest powód, dla którego Taylor Swift otacza się kumplami. „Zbuduj selekcjęgrupa wsparcia ludziktórzy cię kochają i akceptują cię takim, jakim jesteś ”- sugeruje Crosby. „Wybierz przebywanie wśród tych, którzy mogą zaoferować pozytywne wychowanie, aby pomóc Ci leczyć i być szczęśliwym”.

18z 50Znajdź przyjaciela, który będzie Twoim zastępcą

W ciągu pierwszych kilku dni i tygodni po zerwaniu możesz odebrać telefon niezliczoną ilość razy, aby napisać coś do byłego z czystego nawyku. Poproś znajomego, aby był Twoim kumplem podczas tego podziału, i wyślij mu SMS-a lub zadzwoń, gdy zadzwonisz do swojego partnera.

19z 50Jedz prawdziwe jedzenie

`` Ponieważ zakochanie się w miłości jest podobne do uzależnienia w mózgu, a stres związany z zerwaniem jest podobny do stresu związanego z odstawieniem, musimy skierować stres do naszych mózgów i znaleźć zdrowe sposoby na przejście przez tę fazę przejściową '', Sulack wyjaśnia. „Odżywiaj mózg i ciało pełnowartościową, prawdziwą żywnością”.

dwadzieściaz 50Twórz nowe tradycje

Ty i Twój były uwielbialiście dostawać chińskie jedzenie w każdy poniedziałek, ale to już nie może się zdarzyć. „Jeśli stare tradycje nie są już możliwe lub sprawiają, że jesteś smutny, wymyśl nowe, które należą do Ciebie” - mówi Crosby. „Bądź kreatywny, zbadaj swoje możliwości i ciesz się procesem tak bardzo, jak wynikiem”.

dwadzieścia jedenz 50Naucz się medytować

Wdech i wydech. To wszystko, co możesz zrobić, gdy twoje serce jest rozbite, prawda? Cóż, to i pobierz aplikację do medytacji (taką jak Headspace), aby nauczyć Cię podstawowych praktyk.

22z 50Utwórz tablicę wizji

„Wyobraź sobie, jakie ma być Twoje nowe życie, a następnie stwórz je i zacznij od nowa” - mówi Crosby.

2. 3z 50Zarezerwuj wakacje na miesiące od teraz

Pamiętaj, Paryż to zawsze dobry pomysł. „Doświadczalne zakupy sprawiają nam radość - więc podróżuj. Zmiana otoczenia może pomóc osobie zrestartować się i odświeżyć po zakończeniu związku ”- mówi Crosby. „To doskonała okazja do stworzenia nowych, radosnych wspomnień. '

24z 50Poruszać się

„Bycie sprawnym i zdrowym buduje pewność siebie i łagodzi stres. Czy jest lepszy sposób na stawienie czoła nadchodzącym wyzwaniom? Mówi Crosby. Uh, to nie znaczy, że musisz zacząć od maratonu. Bieganie wystarczy!

25z 50Zrób rozsądny spacer

Wybierz się na godzinny spacer po okolicy, zwracając uwagę całym swoim zmysłem. Jakiego koloru są liście, jak pachnie trawa, czy w oddali słychać samochody? Doceń cały świat wokół siebie.

26z 50Zorganizuj kolację

Nie ma lepszego balsamu na złamane serce niż otoczenie przez ludzi, których kochasz. Przygotuj bardzo dorosły posiłek z kilkoma najlepszymi i zatrać się w przystawkach i wyjątkowych koktajlach.

27z 50Zaprzyjaźnij się z jego lub jej przyjaciółmi

OK, może nie zaprzyjaźniłeś się ze swoim byłym na Facebooku i Instagramie. Ale jest też OK - a nawet konieczne - przestać obserwować swoich przyjaciół, kuzynów, współpracowników i tak dalej.

28z 50Życzymy przyjemnego dnia

Pamiętaj o tym kultowymParki i rekreacjaepizod? Opowiadał się za poświęceniem jednego dnia w roku na rezygnację z pracy i pójście na zakupy i jedzenie. To jak twoje urodziny, tylko Ty możesz wybrać dzień. Może jutro?

29z 50Kolor

Jest powód, dla którego kolorowanki dla dorosłych są tak popularne: sąnaprawdęzabawa. Kolorowanie sprawia, że ​​znów czujesz się jak dziecko, a wypełnienie każdej sekcji jest dziwnie satysfakcjonujące.

30z 50Prześpij się

„Odpoczywaj więcej, ponieważ podczas snu ciało i mózg reorganizują się i nadają sens całemu stresowi w życiu” - mówi Sulack. Nie ma lepszego czasu, aby mieć osiem godzin na dobę.