Kobiety, to jest ostateczny zwrot dla mężczyzn

Kobiety, to jest ostateczny zwrot dla mężczyzn

Mój mężczyzna mnie kocha. On naprawdę mnie kocha. W rzeczywistości, kiedy zrobiliśmy razem nasze tatuaże, tatuator spojrzał na nas i powiedział: „Jesteście jak knebel mi trochę słodcy”.…..

Lol, och, dzięki!W każdym razie to był jej sposób na komplement i doceniliśmy to. Niemniej jednak,mamy do siebie dużo miłościi łatwo to widać.

sangre menstrual de color rojo brillante durante más de una semana

Jest jednak jedna rzecz, że kiedy to robię, Daniel jest po prostu całkowicie wyłączony. Oczywiście miłość wciąż tam jest, ale może nie atrakcja.

W przypadku kobiet nawet nie zastanawiamy się nad tym, ponieważ dla niektórych z nas to normalne. Jedyną rzeczą, która całkowicie go zniechęca, jest to, że krytykuję siebie lub pogłębiam swoją niepewność.To wtedy, gdy przymierzam przed nim nową parę dżinsów i po prostu rzucam sobie to obrzydliwe spojrzenie w lustrze – żałując, że nie wyglądam w nich inaczej. To jest wtedy, gdy spędzam trochę czasu przygotowując się do wieczornego wyjścia i kiedy wychodzę za róg, przygotowując się do wyjścia, a on uśmiecha się do mnie i mówi: „Wow kochanie, wyglądasz pięknie, a ja odpowiadam: Cóż, to jest równie dobre jak będzie się działo. Lub, dzięki, ale czuję się naprawdę gruby w tej bluzce.

Po prostu przewraca oczami i kontynuujemy wieczór. Jeśli się nad tym zastanowić, to nie jest to sprawiedliwe, ponieważ kiedy okazuje mi swój podziw, a ja go zestrzelę spojrzeniem lub innym komentarzem, który go lekceważy, to brak szacunku. Czasami powiedział mi: „Czuję, że nie wierzysz w to, co mówię”.

Prawda jest jednak taka, że ​​wierzę, że ON to widzi. Czasami po prostu nie widzę tego na własne oczy. Jesteśmy ludźmi i będziemy mieć niepewność, ale kiedy jest to częste, zaczyna naprawdę odbijać się na naszych ludziach (i na nas).Kiedy wczoraj wieczorem powiedziałam mojemu mężowi, że będę pisać ten artykuł, rozwinął nieco swoje przemyślenia. Powiedział: już cię mamy. Kiedy mężczyźni spotykają się z tobą lub się z tobą ożenią, wiemy już, jak czasami możesz być nieseksowna i wiemy, jak wspaniała jesteś we wszystkich swoich postaciach.Nie ma powodu, abyś czuł się wokół nas niepewnie.

Jego słowa: „Już cię mamy” dźwięczały mi w głowie. To naprawdę do mnie przemawiało, ponieważ często czuję, że muszę być idealna dla jego miłości, ale jest odwrotnie. Często jesteśmy najbardziej niedoskonali, gdy kochają nas najbardziej. Jak za każdym razem płakałabym jak dziecko, cały makijaż spływał mi po twarzy, a on patrzy na mnie tymi nieoceniającymi oczami, po prostu czystą miłością. Albo czasy, kiedy mam włosy upięte w niechlujny kok, odpoczywając na kanapie w mojej postrzępionej starej koszuli, kiedy wraca do domu z pracy – hej, sexy.

Nie zrozum mnie źle, nadal chcę się ubierać, ładnie wyglądać i dbać o siebie, ale w końcu musi to być dla MNIE – nie dla niego. Mężczyźni są o wiele bardziej pociągani do nas, gdy jesteśmy właścicielami tego, kim jesteśmy, kochamy każdą cząstkę nas, nawet w chwilach, gdy czujemy się najbardziej brzydcy i niepewni. Nie mogą być tymi, którzy nas „naprawiają”. To my musimy spojrzeć na siebie w lustrze i powiedzieć: OK, to już dzisiaj i to wystarczy. wystarczy.

Nasze wewnętrzne głosy zniechęcenia, strachu i niepewności nadal tam będą, ale gdy bardziej skupimy się na własnej przestrzeni i pięknie, które mamy w sobie, głosy zaczną słabnąć w tle.

Chociaż może to być ostatecznym zniechęceniem dla mężczyzn, powinno byćostateczne wyłączenietakże dla kobiet. Kiedy zaczyna się w tobie pojawiać poczucie niepewności, uśmiechnij się. Wiedz, że jesteś w 100% człowiekiem i 0% kłamstw, które sami sobie wmawiamy. Możesz nawet trochę pochichotać, wiedząc, że jesteś wszelkiego rodzaju piękna.

przez Hailey Yatros