Dlaczego nie jesteś nad nim, ale w oparciu o twój znak zodiaku

Dlaczego nie jesteś nad nim, ale w oparciu o twój znak zodiaku

1. Baran

Jeszcze z nim nie skończyłeś, bo wciąż chodzisz w te same miejsca co on. Za każdym razem, gdy idziesz do jednego, widzisz go i zaczynasz myśleć o pomyśle powrotu do niego.Nie możesz pozbyć się myśli, że masz obsesję na jego punkcie i bez względu na to, co robisz, jest pierwszą myślą, kiedy się budzisz i ostatnią, gdy idziesz spać.2. Byk

Wciąż trzymasz jego pamiątki i nie chcesz się ich pozbyć. Za każdym razem, gdy czujesz się źle, zaczynasz o nim myśleć, zadając sobie pytanie, jak wyglądałoby twoje życie, gdybyś nadal był razem.W rzeczywistości zdjęcie was dwojga jest tuż obok łóżka, więc za każdym razem, gdy wchodzisz do sypialni, zaczynasz o nim myśleć.

3. Bliźnięta

Jeszcze go nie skończyłaś, bo myślisz, że nikt nigdy cię nie pokocha ani nie zaakceptuje tak, jak on.Uważasz, że jesteś zbyt załamany, by zrobić faceta takiego jak ty i trzymasz się go, nawet jeśli jest dla ciebie toksyczny.Był twoją ulubioną trucizną i nadal nią będzie, chyba że znajdziesz mężczyznę, który potraktuje cię tak, jak na to zasługujesz.

4. Rak

Po prostu nie możesz go pokonać, ponieważ tak łatwo się do niego przywiązałeś, a teraz nie możesz znaleźć nikogo, kto jest taki jak on.Nawet jeśli spróbujesz z innym mężczyzną, będziesz szukał w nim jego oczu, jego słodkiego uśmiechu i sposobu, w jaki mówi. Nie zadowolisz się byle kim, bo to nie on.Ale musisz wiedzieć, że skończysz sam, jeśli nie dasz szansy nowym ludziom w swoim życiu.

5. Lew

Jeszcze go nie skończyłaś, bo cały czas myślisz o swoich przeszłych wspomnieniach. Kiedy jesteś sam, dzwonisz do niego tylko po to, by usłyszeć jego głos, a potem rozłączasz się.

Nie możesz bez niego żyć, ale nie chcesz tego przed sobą przyznać. Po prostu wiedz, że pokonanie go zajmie tyle czasu, jeśli nadal będziesz się tak zachowywał.

6. Panna

Nie możesz go pokonać, ponieważ widzisz go, gdziekolwiek jesteś. Właściwie to on cię prześladuje i chce cię odzyskać.

Nawet jeśli próbujesz o nim zapomnieć, jakoś zawsze wyskakuje w miejscach, w których jesteś i dlatego nie możesz go pokonać.

consejos sexuales para complacer a tu novio

Proponuję przestać chodzić do miejsc, do których on chodzi i za każdym razem, gdy go zobaczysz, uciekaj i nie nawiązuj kontaktu.

Dlaczego nie jesteś nad nim, ale w oparciu o twój znak zodiaku

7. Funt

Głównym powodem, dla którego nie możesz się z nim pogodzić, jest to, że wciąż o nim mówisz. Za każdym razem, gdy wychodzisz z przyjaciółmi, mówisz im, że lubi ten napój lub że tańczy w ten sposób.

Masz na jego punkcie całkowitą obsesję i żaden chłopak nie jest tak dobry jak on. Musisz przestać go ubóstwiać i zdjąć różowe okulary.

Tylko robiąc to, zobaczysz jego prawdziwą twarz i nie będziesz już miał takiego samego zdania o nim.

cosas que decir para excitar a un hombre

8. Skorpion

Nie możesz się z nim pogodzić, ponieważ nadal śledzisz go na portalach społecznościowych. Widzisz wszystkie jego nowe zdjęcia, miejsca, które odwiedza i ludzi, z którymi się spotyka.

Wiesz więcej o jego życiu niż o swoim. A to nie jest dobre, jeśli próbujesz go pokonać.

Sugeruję, abyś bardziej skupił się na sobie i rozpoczął nowy rozdział swojego życia z kimś, kto naprawdę na ciebie zasługuje.

9. Strzelec

Nie możesz się z nim przeboleć, bo masz wspólnych znajomych, którzy o nim mówią. Niektórzy z nich pytają Cię, czy nadal masz z nim kontakt i łapiesz się na tym, że mówisz o nim więcej niż powinieneś.

Najbardziej zaskakuje Cię to, że rozmowa o nim nie jest już bolesna i nawet zastanawiasz się nad powrotem do niego.

10. Koziorożec

Głównym powodem, dla którego nie możesz się z nim jeszcze wydostać, jest fakt, że nadal się z nim umawiasz. Postanowiłeś zerwać z nim powoli, więc często idziecie na drinka.

Myślisz, że nie będzie to aż tak bolesne, jeśli pójdziesz krok po kroku, ale szczerze mówiąc, nie wiem, czy to najlepsze rozwiązanie.

Powinieneś trzymać się od niego z daleka, jak tylko możesz. Tylko w ten sposób łatwiej go pokonasz.

11. Wodnik

Nadal nie możesz się z nim pogodzić, ponieważ myślisz, że nigdy nie znajdziesz takiego mężczyzny jak on. Wierzysz, że nikt nie zaakceptuje cię tak jak on.

Nawet jeśli twoi przyjaciele mówią ci, że był toksyczny i że nigdy nie byłabyś z nim szczęśliwa, nadal ci na nim zależy.

Współczujesz mu i masz nadzieję, że pewnego dnia się zmieni i poprosisz Cię o ponowne bycie razem.

12. Ryby

Nie możesz go pokonać, ponieważ nie wiesz, co zrobić z tymi wszystkimi emocjami w tobie.

Kochasz go, nawet jeśli nie traktował cię dobrze, a nadal cierpisz, ponieważ nie możesz z nim być.

Ale jeśli nie czułeś się z nim dobrze w związku, a on nie chciał się zmienić, to nie powinieneś mieć z nim nic wspólnego w przyszłości.

Dlaczego nie jesteś nad nim, ale w oparciu o twój znak zodiaku