Ofiara w poniżającym Snapchacie Dani Mathers jest podobno `` upokorzona ''

Sprawa sądowa Dani Mathers Getty Images

&byk; Dani Mathers, była modelka Playboya, zamieściła na siłowni Snapchata, w którym wstydzi się ciała 70-letniej kobiety.&byk; Post stał się wirusowy, a Mathers został oskarżony o naruszenie prywatności; została skazana na trzymiesięczny okres próbny i pracę społeczną.

cómo encender a un chico por mensajes de texto

&byk; Kobieta na Snapchacie pozostaje anonimowa, ale najwyraźniej martwi się, że zostanie zidentyfikowana publicznie i czuje się „upokorzona”.ByłyLekkoduchbyła towarzyszką zabaw Dani Mathersskazany na trzy miesiące w zawieszeniui społeczność w maju, po tym, jak opublikowała na Snapchacie zdjęcie nagiej 70-letniej kobiety na siłowni. „Jeśli ja nie mogę tego odrzucić, to ty też nie możesz” - napisała w swoim podpisie.

Włosy, Selfie, Piękno, Fryzura, Nos, Fotografia, Zarost, Chłodno, Wąsy, Broda,

Kobieta na wirusowym zdjęciu pozostaje anonimowa i nie rozmawia bezpośrednio z prasą, ale szczegółowo rozmawiała z prokuratorem miejskim Mikiem Feuerem, któryrozmawiał zLos Angeles Times o tym, jak radzi sobie z opadem.

Feuer powiedział, że kobieta była gotowa zeznawać na rozprawie, ale „została upokorzona” i „chciałaby, aby cały rozdział, ten bolesny rozdział, został zamknięty”. Uderzyło go jedno jej szczególne życzenie: aby otrzymała zwrot 60 dolarów, aby mogła kupić nowy plecak, ponieważ martwiła się, że ludzie mogą ją zidentyfikować po plecaku przedstawionym na Snapchacie. Zauważył, że incydent miał tak duży „poważny wpływ” na jej prywatność.I chociaż MatherspowiedziałDzień dobry Amerykopróbowała dotrzeć do ofiary, Feuer powiedział, że kobieta jest tym zaskoczona. Kobieta „powiedziała mi, że nie jest świadoma żadnej próby skontaktowania się z nią przez panią Mathers” - powiedział Feuer. 'SM. Mathers próbuje przedstawić siebie jako ofiarę. Ona nie jest ofiarą. Ona jest sprawcą.

Ale ostatecznie Feuer ma nadzieję, że kobieta zda sobie sprawę z pozytywnego wpływu jej przypadku na ujawnienie problemów, takich jak zawstydzanie ciała. Jest sponsorem ustawy, która przeszła przez Senat stanowy i która kryminalizuje rozpowszechnianie zdjęć naruszających prywatność ludzi w ten sposób. `` Kiedy rozmawialiśmy, powiedziałem jej, że odwaga, którą tutaj wykazała, będzie miała znaczący wpływ na to, że w przyszłości nikogo innego nie będzie represjonowanym '' - powiedział - `` zarówno z powodu samej sprawy, jak i dlatego, że ta sprawa jest katalizator [nowego] prawodawstwa ”.

cómo relajarse durante el sexo anal

PodążaćRedbook na Facebooku.