Prawda jest taka, że ​​tylko człowiek prawdziwie zakochany popełni natychmiast

Prawda jest taka, że ​​tylko człowiek prawdziwie zakochany popełni natychmiast

Osoba, która ma być Twoją „na zawsze” nigdy nie potraktuje Cię jako opcji.Wszyscy szukamy powodów, dla których mężczyźni się nie angażują, ale boimy się przyznać przed samym sobą, że zazwyczaj po prostu nie są dla nas odpowiednie.

Boimy się zmierzyć się z faktem, że i tym razem był to strzał w dziesiątkę.Dlaczego postępujemy w ten sposób?

Prawda jest taka, że ​​męczy cię szukanie go. Masz dość próbowania i odkrywania, że ​​to tylko kolejna porażka, po prostu kolejna próba.

Masz dość umawiania się na randki i poznawania go, bo zwykle nie kończy się to dobrze.To rozczarowanie, z jakim się spotykamy, sprawia, że ​​jesteśmy ślepi na prawdę, która jest tuż przed nami… mężczyzna, który naprawdę cię kochanie zawaha się popełnić nawet przez sekundę.

Trudno to zaakceptować, ale rzeczywistość jest taka, że ​​głęboko w środku wiesz, że to prawda. Mężczyzna, który cię kocha, nie będzie cały czas szukał wymówek.

Nie spóźni się na twoje randki i nie będzie udawał, że nie widział, jak do niego dzwoniłeś.Mężczyzna, który cię kocha, odłoży wszystko na bok, bo chce być z tobą. Ponieważ czuje się pusty bez ciebie w swoim życiu.

¿Con qué frecuencia las mujeres piensan en el sexo?

Jeśli nie jest pewien ciebie, jeśli nawet po miesiącach związku nadal nie do końca wie, na czym stoi, a ty wiesz, jeśli już widzisz go jako część swojej przyszłości, to naprawdę powinieneś przestać marnować swój czas.

To, co robisz, nie potrwa długo.

To, co zwykle dzieje się z ludźmi, to…

Nie widzimy, że nasz związek jest gówniany. Nie możemy otworzyć oczu, aby zobaczyć prawdę; zamiast tego nadal żyjemy w iluzji, ponieważ to nas w tej chwili uszczęśliwia.

Ale co się dzieje, gdy budzimy się z tego snu? Co się dzieje, gdy rzeczy nie wydają się już tak dobre?

Cóż, wtedy spoglądasz wstecz i zdajesz sobie sprawę, że przez cały ten czas okłamywałeś samego siebie. Dałeś mu drugą szansę w ciągłej nadziei, że może, tylko może, tym razem sytuacja się odwróci.

Kiedy słowo „zły” jest napisane w całym związku, w którym się znajdujesz, będziesz szukać znaków, aby zobaczyć, lub lepiej powiedzieć, aby przekonać siebie, że to on jest tym jedynym.

Przeczytasz dziesiątki artykułów o bratnich duszach i mężczyznach, którzy robią rzeczy, które pokazują, że cię kochają.

Prawda jest taka, że ​​tylko człowiek prawdziwie zakochany popełni natychmiast

Ale wszyscy zapominamy, że kiedy kochasz kogoś bezwarunkowo, kiedy chcesz spędzić z nim swoje życie, nie potrzebujesz artykułu wypełnionego znakami, które pokazują, że to on naprawdę wierzy, że to on.

Po prostu wiesz, że jest.

I tak długo, jak będziesz myślał inaczej, marnujesz tylko swój czas. Przepraszam, wiem, że to twarda miłość, a może nawet trudno ją usłyszeć, ale to prawda.

cosas sucias que decirle a tu pareja

A jeśli nie chcesz tego przyznać, prawdopodobnie znasz to głęboko, po prostu nie jesteś jeszcze gotowy, aby to zaakceptować.

Ponieważ kiedy akceptujesz, oznacza to, że jesteś o krok bliżej do znalezienia swojej prawdziwej miłości.

Jeśli chcesz żyć w zaprzeczeniu, że twoja wieczna osoba jest w rzeczywistości kimś, z kim obecnie się spotykasz, ale nadal nie masz pewności co do ciebie, kim jestem, żeby ci powiedzieć inaczej.

Tylko pamiętaj – ktoś, kto naprawdę chce być z tobą, kto chce się z tobą zobowiązać, będzie przeciwstawiał się wszelkim duchowym i fizycznym prawom i dokona niemożliwego tylko po to, by mieć cię u swego boku.

Nie obchodzi go żadne różnice między wami ani to, co powiedzą inni. Wiesz dlaczego? Ponieważ jego najgłębszym życzeniem, jego największym celem jest spędzenie z tobą życia.

Jeśli widzisz, że osoba, z którą jesteś, nie jest żadną z tych rzeczy, po prostu ją zostaw. To przerażające, ponieważ będziesz musiał stawić czoła nowym problemom.

Prawdopodobnie przez jakiś czas będziesz singlem. Prawdopodobnie umawiasz się z mnóstwem niewłaściwych mężczyzn.

Ale chodzi o to, że nigdy nie możesz wiedzieć, kiedy spotkasz mężczyznę, na którego czekałeś.

Może za kilka godzin, może za miesiąc, może za lata.

Jeśli twój mężczyzna nadal nie wie dokładnie, co do ciebie czuje, wyświadcz wam obojgu przysługę i odejdź lub zmuś go do podjęcia decyzji. Albo się popełni, albo zerwie.

Jego odpowiedź na pewno ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Ale jeśli masz wątpliwości i nie wiesz, co robić, pamiętaj o jednej rzeczy. Jego niezdecydowanie jest decyzją.

Relacje są skomplikowane, ale czasami są o wiele łatwiejsze, niż je przedstawiamy. Czasami sami sobie to utrudniamy, ponieważ nie chcemy stawić czoła prawdzie.

Nie chcemy przyznać, że nie jest tym, kim chcemy, żeby był…nasza wieczna osoba.

Prawda jest taka, że ​​tylko człowiek prawdziwie zakochany popełni natychmiast