Ten maluch, który próbuje dopasować się do starej pary chudych dżinsów, to my wszyscy - Grudzień 2022

dżinsy skinny dla maluchów Facebook / Just Girly Things

Znasz ten okres pomiędzy rozmiarami, w którym jesteś * ładna * pewna, że ​​możesz wcisnąć się w starą, nieco zbyt dopasowaną parę spodni, jeśli tylko wystarczająco mocno wierzysz - i skacz, skręcaj i poruszaj droga do nich? Ten taniec zdecydowanie rozgrywał się przed moim własnym lustrem wiele razy, ale wątpię, czy kiedykolwiek był tak uroczy, jak „taniec chudych dżinsów” tego wirusowego dziecka.

Alyssa Price zamieściła na Facebooku krótki film przedstawiający córkę, na którym dziewczynka desperacko próbuje dostać się do swoich starych spodni. Klip został odebrany i udostępniony w różnych miejscach, takich jak strona na Facebookudziewczęce sprawyi szybko zgromadził miliony wyświetleń i dziesiątki tysięcy komentarzy. Cena podanaDZISIAJże spodnie, o których mowa, pasowały do ​​jej córki dwa tygodnie wcześniej. Ale biorąc pod uwagę, że dzieci rosną jak chwasty (szczególnie we wczesnych latach), dwa tygodnie temu równie dobrze mógłby być innym życiem, ponieważ te spodnie w 100% nigdy nie zapinały się na guziki.Ta treść jest importowana z Facebooka. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Zamiast zrezygnować ze spodni i przyjąć od mamy nowszą, większą parę, dziewczynka przyjęła odpowiedź „Nie! Mogę to zrobić! sposób myślenia i nadal walczył z zapięciem na guziki zbyt ciasnych spodni. Śmiejąc się, Price zachęcił córkę do „tańca chudych dżinsów” i do „poruszania się, kręcenia, poruszania”, aby dopasować je, radząc jej, żeby wciągnęła brzuch. W końcu oboje się poddali, a Price powiedział jej, że córko: „Myślę, że to się też nie stanie”.

Z krótkiego filmu jasno wynika, że ​​cała sprawa to beztroska zabawa dla rodziców - po prostu mama filmująca swoje dziecko robi coś uroczego i znajomego. - Powiedziałem jej, że wygląda jak mama próbująca założyć obcisłe dżinsy - powiedział Price. - Każda kobieta, którą znam, przeszła już tę bitwę. Bez względu na to, kim jesteś, jaki masz rozmiar i kształt, obcisłe dżinsy mogą być trudne do założenia ”. Fakt.

Oczywiście to jest Internet, więc ludzie szybko podnieśli swoje e-widły, aby zaatakować tę matkę z różnych nonsensownych powodów. TrochęoskarżonyCena pozwalająca jej dziecku na nadwagę (sposób na zawstydzenie idealnie średniej wielkości dziecka, przypadkowych nieznajomych online!), Podczas gdyinneprzyjęła odwrotną perspektywę i zawstydzona przez mamę Price'a za zaszczepienie `` problemów z pewnością siebie '', żartobliwie mówiąc córce, aby wciągnęła brzuch.Ta zawartość jest importowana z Giphy. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.

Jeśli wpadniesz w ten obóz, prawdopodobnie powinieneś po prostu wylogować się z Facebooka i pójść na spacer. Ponieważ, szczerze? To fajny film iludzie naprawdę muszą przestać karcić rodzicówna podstawie kilkusekundyich życia, które stają się wirusowe.

(h / tDzisiaj)

PodążaćRedbook na Facebooku.