Dlatego tak niesamowicie jest umawiać się z introwertyczną dziewczyną - Grudzień 2021

Wszyscy kochamy ekstrawertyków, prawda? Głupcy towarzystwa - ci, którzy potrafią nas rozśmieszyć i ci, którzy potrafią rozśmieszyć wszystkich. Ale co jeśli powiem ci, że ekstrawersja jest po prostu zbyt przereklamowana?

Ekstrawertyczna dziewczyna może rozśmieszyć wszystkich, a jej żarty są dostępne dla wszystkich. Rozśmieszyła cię, ale rozśmieszyła także wszystkich innych. Jesteś jej chłopakiem, ale nie jesteś traktowany inaczej niż inni.Z drugiej strony jest zamknięta w sobie dziewczyna. Może nie jest twoim pierwszym wyborem, ale zdecydowanie jest dobrze wybór. Prawdopodobnie zastanawiasz się dlaczego i nie zgadzasz się z tym, ale pozwól, że wyjaśnię ci, dlaczego się mylisz.

Zobacz też:To jest to, co musisz wiedzieć, jeśli chcesz wejść w życie osoby o osobowości strzeżonej

Jeśli wybierasz kogoś na randkę, szukasz kogoś tylko dla siebie. Poszukujesz osoby, która będzie tylko twoja i która podzieli się jej najgłębszymi myślami i jej najdziwniejszą stroną tylko z tobą. Szukasz kogoś, kto będzie miał pewne wspólne cechy tylko z tobą i taki, który kliknie tak głęboko z tobą.Wybierając ekstrawertyczną dziewczynę, wybierasz kogoś, kogo wszyscy polubią, co oznacza, że ​​szukasz aprobaty na wszystkich etapach życia. Potrzebujesz ludzi, którzy polubią twoją dziewczynę, abyś też ją lubił. I w porządku. Przez chwilę.

Poszukiwanie zgody innych jest w porządku, dopóki nie dojrzejesz wystarczająco. Gdy dorośniesz, znajdziesz kogoś dla siebie. Będziesz szukał osoby, która ci odpowiada i która najlepiej pasuje do twojej duszy. Pominiesz opinie innych ludzi, ponieważ będziesz wiedział, że wybierasz kogoś dla siebie, a nie dla innych.

Gdy dorosniesz, zdasz sobie sprawę, że idealna dziewczyna dla ciebie to zamknięta w sobie dziewczyna. Jest typem dziewczyny, która potrzebuje „samotnego czasu”. Czuje się głęboko i myśli jeszcze głębiej. Sam czas pozwala jej określić nastrój, energię i sposób postępowania na każdym kroku.Nie będzie czepliwa -nie będzie cię otaczać i będzie cię szanować. Pozwoli ci trochę ty czas, ponieważ potrzebuje trochę jej czas też. Ona rozumie.

Gdy dorosniesz, zdasz sobie sprawę, że potrzebujesz trochę więcej czasu dla siebie. Zdasz sobie sprawę, że nie potrzebujesz dramatu w swoim życiu, ale wolisz zabrać kogoś, kto cię rozumie i spędzić z nim trochę czasu. Właśnie wtedy introwertyczna dziewczyna wychodzi na scenę.

hinchazón de la hernia de hiato y aumento de peso

Ona jest jedyna dla ciebie. Nie będziesz jej właścicielem (i nie powinieneś, bo ona nie jest przedmiotem), ale poczujesz się tak, jakby była dopasowana tylko dla Ciebie. Ona cię zrozumie, da ci przestrzeń, ale nie po to, by twoje uczucia ostygły. Daje ci miejsce na naładowanie baterii i będzie tam, kiedy będziesz jej potrzebować.

Nie będzie potrzebna ponieważ jest jedną z nielicznych dziewczyn, które potrafią się bawić. Będzie się dobrze bawić bez ciebie i będzie miała do opowiedzenia historie. Zawsze będzie interesująca, ponieważ zawsze będzie zajęta robieniem czegoś innego, jak gonienie za swoimi marzeniami i tym podobne. Zawsze będzie dla ciebie interesująca i nigdy się jej nie znudzisz, ponieważ będziesz czuć, że za każdym razem, gdy się spotkasz, jest w niej coś nowego do odkrycia.

Jest zdolna do dzielenia się, wchodzenia w najgłębsze jądro ciebie bez posiadania ciebie, bez uzależnienia od ciebie, bez uzależnienia od ciebie. Będzie zadowolona z ciebie takim, jakim jesteś i nigdy nie będzie na ciebie patrzeć cudzymi oczami. Zawsze zobaczy cię na własne oczy i nikt nie zmieni jej osądów.

Urodziła się dla wielkich rzeczy. Nie przeszkadza ci mała rozmowa, bo ona tego nienawidzi. Jest kreatywna i nigdy nie przestanie cię zadziwiać. Ona myśli głęboko, a poczujesz, że twoje uczucia są zawsze pod opieką, a kto by tego nie kochał?

Zobacz też:Czy zakochujesz się w strzeżonej dziewczynie? Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć…

Posiadanie kogoś tylko dla siebie to rzadka rzecz na tym świecie i nie myl introwertycznej dziewczyny z antyspołeczną. Introwertycy są raczej wybiórczo-społeczni. Nie musisz naciągać swojej * dziurowej gry, aby ją zdobyć, tak jak w większości przypadków. Przy niej lepiej jest zdjąć maskę i być „prawdziwym sobą”, ponieważ ona nie dba o normalne standardy.

Ma swoje własne standardy i nie dba o to, co myślą inni. Jeśli cię lubi, będziesz wiedzieć - i będziesz jednym z niewielu szczęściarzy.