Temu, który złamał mi serce

Temu, który złamał mi serce

Do tego, który złamał mi serce,Chciałbym ci podziękować. Możesz nie rozumieć, dlaczego na początku ci dziękuję, ale mam nadzieję, że ten list wyjaśni.

Dużo czasu zajęło mi dotarcie do miejsca, w którym zdałem sobie sprawę, że mam ci za co podziękować. Złamałeś mi serce i przez chwilę nie sądziłem, że znów będę w porządku.Dałem Ci wszystko, co miałem i kochałem Cię najlepiej, jak potrafiłem – całkowicie; ze mną wszystkimi. Rzuciłem wszystko, aby zmusić nas do pracy i chciałem, abyśmy byli tym, kim miałem nadzieję, że będziemy, bardziej niż cokolwiek, czego kiedykolwiek pragnęłam. Dałem ci każdą uncję siebie; ale okazało się, że to nie wystarczy.

Myślę, że to było najtrudniejsze do zniesienia. I tak naprawdę, co było najtrudniejsze do pokonania. Nie żebyście odeszli z mojego życia – choć muszę przyznać, że to też bolało, ale żebym mogła tak całkowicie oddać się komuś, na kim mi tak bardzo zależało, a to mogło nie wystarczyć.

Przez kilka następnych miesięcy po Twoim odejściu nie potrafię nawet opisać liczby łez, które wypłakałam, wierząc, że nigdy nie będę mogła dla nikogo wystarczyć, ponieważ nie wystarczyłam dla Ciebie. Teraz wiem, że to nie była twoja wina. Nie mogłeś sprawić, że pokochasz mnie bardziej niż ja, i wybaczam ci to. Czasami starasz się z całych sił, aby elementy pasowały do ​​siebie, ale krawędzie się zużyły i po prostu nie pasują do siebie, jak kiedyś. Teraz to rozumiem i wybaczam.¿Qué quieren los hombres casados ​​de las aventuras?

Chciałbym ci podziękować za nauczenie mnie, że miłość jest najpotężniejszą rzeczą, jaką możesz komuś dać, a nawet jeśli ta osoba nie odda ci swojej miłości, nadal masz szczęście, że możesz to zrobić czuję tak głęboko.

Chciałbym Ci podziękować za nauczenie mnie, że nie zawsze będziesz odpowiedni dla wszystkich. A co ważniejsze, chciałbym podziękować za nauczenie mnie, że to jest w porządku.

por qué mi esposa es la mejor

Dziękuje za nauczenie mnie, że choć ja wam nie wystarczałam, to z całą pewnością wystarczy. Jestem piękna we własnej skórze i wystarczy.Chciałbym Ci podziękować za pokazanie mi, że jestem tego warta i za pomoc nie tylko w skonfrontowaniu się z rzeczami, które chciałem zmienić w sobie, ale także za spojrzenie w oczy mojej niepewności i docenienie części, które miłość do siebie.

Jestem lepszą osobą, bo złamałeś mi serce. Jestem silniejszą osobą, bo złamałeś mi serce. Jestem szczęśliwszą osobą, bo złamałeś mi serce. A co najważniejsze, ponieważ złamałeś mi serce, weszłam na ścieżkę kogoś, kto mnie kocha. Kogoś, kto przyjmuje moje wszystko z otwartymi ramionami. Kogoś, kto daje mi każdą cząstkę miłości, jaką mu daję. Ktoś, kto myśli, że jestem doskonały. Kogoś, kto każdego dnia pomaga mi uświadamiać sobie, że wystarczy.

W rzeczywistości nigdy nie mogę ci wystarczająco podziękować. Złamanie mi serca okazało się najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przydarzyła.