Mój mąż jest dla mnie złośliwy i powoli rujnuje nasze małżeństwo

Mój mąż jest dla mnie złośliwy i powoli rujnuje nasze małżeństwo

Mój mąż jest dla mnie złośliwy, to niestety zdanie, które ostatnio słyszymy tak często.Nic nie boli bardziej niż brak szacunku i złe traktowanie przez osobę, którą kochasz i na której najbardziej Ci zależy.Te uczucia są mi tak dobrze znane. Przeszedłem już przez to wszystko. Ciągle zadawałam sobie pytanie, dlaczego mój mąż był dla mnie taki podły i lekceważący.

I wiesz co? Bez względu na to, co robiłem i jak bardzo się starałem, naprawdę nie mogłem znaleźć właściwej odpowiedzi. Nie mogłem zrozumieć, jak ten dobry mężczyzna, którego poślubiłem, stał się tak toksyczną i zgorzkniałą osobą.Wiem, że nie zawsze byłam idealną żoną. Mam swoje wady, tak jak wszyscy ludzie, ale naprawdę starałem się każdego dnia być lepszym małżonkiem i uszczęśliwiać go.

Naprawdę bardzo się starałem ocalić nasze małżeństwo i na szczęście moje wysiłki w końcu się opłaciły. Przeszliśmy przez ten kryzys, wyciągnęliśmy z niego wnioski i zostawiliśmy to wszystko w przeszłości. Nadal jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.

Wiesz, że,najgorsze jest to, że zaczynasz wierzyć w te wszystkie podłe rzeczy, które on ci codziennie mówi.Zaczynasz myśleć o tym, jak prawdziwym problemem możesz być Ty. To wszystko sprawia, że ​​czujesz się niegodny miłości.

Na początku jesteś w trakcie zaprzeczania. Nawet jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że nie traktuje cię dobrze, zaprzeczasz temu, bo nie chcesz się do tego przyznać i boisz się zrujnować swoje małżeństwo.

Potem zaczynasz pocieszać się tym, że to wszystko jest fazą, jednym małym kryzysem, przez który musisz przejść, aby wzmocnić więź między wami i jak to wszystko szybko minie.Po prostu milcz na wszystkie jego zniewagi, ponieważ myślisz, że twoja miłość sprawi, że się zmieni.

Ciągle czujesz, że to wszystko to zły sen i jak wkrótce się obudzisz i znajdziesz swojego dobrego mężczyznę, mężczyznę leżącego obok ciebie, w którym się zakochałeś i poślubiłeś.

Na końcu,nie masz innego wyjścia niż zaakceptować, że coś się zmieniło, że zmienił się twój mąż.

Jesteś świadomy, że musisz działać szybko i próbować naprawić swoje małżeństwo, póki masz jeszcze czas.

Dlaczego mój mąż jest dla mnie taki podły? 14 możliwych powodów

Rzeczą, której nigdy nie mogłam zrozumieć, było to, dlaczego mój mąż był dla mnie taki podły i nie szanował mnie, a także miły dla wszystkich innych. Widząc, jak zachowuje się miło w stosunku do wszystkich innych, ale ja rzeczywiście łamię mi serce.

Zanim uporasz się z gniewem męża, musisz zrozumieć, dlaczego nagle jest zły i okazuje ci brak szacunku. Oto kilka możliwych przyczyn jego gniewnych wybuchów.

Miłość, którą kiedyś do ciebie czuł, zanika

smutna kobieta siedząca na kanapie w pobliżu mężczyzny

Nie możemy powiedzieć, że twój mąż nigdy cię nie kochał. Prawdopodobnie to zrobił, ponieważ się z tobą ożenił, ale istnieje możliwość, że jego uczucia mogły się zmienić.

Nie oznacza to, że w ogóle cię nie kocha, oznacza to po prostu, że nie kocha cię w taki sam sposób, jak na początku twojego związku.

Z jego emocjami jest zdecydowanie coś innego. Gdyby naprawdę kochał cię tak, jak wcześniej, nigdy nie byłby złośliwy i nie zraniłby twoich uczuć swoim lekceważącym zachowaniem.

W ogóle się o ciebie nie troszczy

smutna kobieta opierając się na kanapie siedząc obok mężczyzny

Jeśli ciągle znęca się nad tobą i codziennie mówi podłe rzeczy, jest tylko jeden wniosek z tego zachowania. Nie dba o ciebie i nigdy go nie obchodził.

Zaakceptuj prawdę. To nie tylko jeden z tych małych problemów małżeńskich. To jest ogromne i tak po prostu nie przejdzie. Czas nie pomoże ci złagodzić bólu z powodu złego traktowania, ani twoja miłość.

Jak żyć szczęśliwie z mężczyzną, który jest dla ciebie ciągle złośliwy i każdego dnia rani twoje uczucia, nawet nie myśląc o tym, jak możesz się później czuć?

Jeśli uważasz, że jest choć trochę nadziei na walkę o swoje małżeństwo, mówię, idź i rób to.

Ale najlepiej byłoby zostawić mężczyznę, który nie dba o twoje uczucia ani o twoje samopoczucie. Zostawić mężczyznę, który cię nie kocha ani na ciebie nie zasługuje.

Ma problemy z gniewem

zły mężczyzna w dżinsowej koszuli i kobieta siedząca na kanapie

Czy twój mężczyzna jest zawsze gotowy do walki? Czy on wysadza w najdrobniejszych rzeczach? Czy zawsze stara się unikać mówienia o swoich wybuchach gniewu, gdy już się ochłodzi?

Jeśli twoje odpowiedzi na wszystkie te pytania są twierdzące, prawdopodobnie masz do czynienia z mężczyzną, który ma problemy z gniewem, chociaż oczywiście się do tego nie przyzna.

Te problemy nie przeminą z czasem, jeśli nie zajmiecie się nimi razem.

W rzeczywistości gniew jest bardzo zaraźliwy i bardzo łatwo jest wytworzyć z niego nawyk, nawyk gniewania się przez większość czasu, bez żadnego powodu.

cómo dejar un matrimonio infeliz

Musisz poradzić sobie z tymi problemami i porozmawiać o nich ze swoim partnerem, ponieważ może to mieć tak wiele negatywnych skutków dla twojego małżeństwa i rodziny. Jeśli jeden z partnerów ma problemy z gniewem, prowadzi to do toksycznego i obraźliwego związku.

Ma paraliżująco niską samoocenę

smutny mężczyzna w zielonej koszuli stojący w pobliżu morza

Ilekroć wychodziliśmy z przyjaciółmi lub na jakieś rodzinne spotkania, nie mogłam zrozumieć, dlaczego mój mąż był dla mnie złośliwy i miły dla wszystkich innych.

Później zrozumiałem, że to głównie z powodu jego niepewności i zaskakująco niskiej samooceny.

Zrozumiałem również, że bycie zły lub złośliwym dla kogoś jest w rzeczywistości oznaką słabości. Że to tylko technika radzenia sobie z niektórymi lękami, które wszyscy mamy.

Mój mąż przeżywał w tamtych czasach bardzo poważne kryzysy, zarówno osobiste, jak i zawodowe.

Uważał, że jestem lepszy od niego i że zasługiwałem na kogoś lepszego, kogoś, kto będzie w stanie mnie zapewnić i spełnić wszystkie moje marzenia.

Jest po prostu samolubny

smutna kobieta siedząca na kanapie, podczas gdy mężczyzna używa smartfona

To chyba najlepsza i jedyna prawidłowa odpowiedź. Jest zdecydowanie samolubny, ponieważ nie obchodzi go, jak się poczujesz, gdy zrani cię swoim złośliwym zachowaniem.

Wiem, że trudno to zaakceptować, ale to absolutnie prawda. Dlaczego nie możesz się zemścić lub zrobić takich rzeczy, które on ci zrobił, aby zranić twoje uczucia? Właśnie dlatego, żeby nie ranić czyichś uczuć.

Może nawet jest ci niewierny

mężczyzna używający smartfona leżący obok kobiety w łóżku

Jedną z możliwych przyczyn jego lekceważącego zachowania może być również jego niewierność. Może nie jest na tyle odważny, by powiedzieć ci prawdę.

Prawdopodobnie nie ma odwagi powiedzieć ci, jak naprawdę jest, i tak naprawdę chce sprawić, abyś zakończył małżeństwo, będąc dla ciebie złośliwym.

Jesteś żonaty, więc jesteś w długotrwałym związku ze swoim partnerem, więc dobrze go znasz. Czy uważasz, że w jego zachowaniu jest coś niezręcznego, jakieś znaki, które mogą ci powiedzieć, że twój partner jest ci niewierny?

Czy ostatnio jest nadopiekuńczy wobec swojego telefonu komórkowego, czy jest zły i złośliwy za każdym razem, gdy bierzesz jego telefon, czy też zauważyłeś jakieś zmiany w jego mediach społecznościowych, które były dla ciebie dziwne?

Jeśli masz jakiekolwiek powody, by wątpić w jego wierność, poszukaj tych drobiazgów, które mogą świadczyć o tym, że twój partner cię zdradza.

Mógłby być mizoginem

zły mężczyzna w czarnym płaszczu stojący na zewnątrz

Jeśli to jest powód, dla którego twój mąż jest dla ciebie złośliwy, nie bądź dla siebie zbyt surowy i obwiniaj się, że nie zauważyłeś tego przed ślubem.

To prawda, że ​​mizoginiści są wszędzie wokół nas, ale ich zauważenie może być bardzo trudneponieważ wiedzą, jak ukryć swoją ciemną stronę, dopóki nie dostaną tego, czego chcą, a następnie pokażą swoją prawdziwą twarz.

Z drugiej strony większość z nich nawet nie zdaje sobie sprawy, że jest mizoginem.

Ich nienawiść do kobiet jest prawdopodobnie spowodowana traumą z dzieciństwa lub tym, że bardzo ważna postać kobieca w ich życiu kiedyś je zdradziła i głęboko zraniła.

Ich najlepszą cechą jest dowcipny urok, który jest idealną przynętą dla kobiet. Kiedy już mają cel i sprawiają, że się w nich zakochuje,zaczynają wyrażać swoją nienawiśći postaraj się, aby była jak najbardziej nieszczęśliwa.

Przechodzi trudny czas

smutny mężczyzna w czarnej bluzie siedzący na fotelu

Zaczął wracać do domu bardzo późno z pracy i zawsze przynosił do domu jakieś projekty i pracował do późna w swoim domowym biurze. To była pierwsza czerwona flaga, ale niestety nie zinterpretowałem jej dobrze.

Przez cały ten czas myślałem, że mnie zdradza. Zauważyłem, że był zestresowany, ale znowu pomyślałem, że to presja ze strony niego prowadzącego intensywne życie.

Wciąż bardzo przepraszam, że wątpię w jego wierność, ale był dla mnie taki podły i za każdym razem, gdy pytałam, co się dzieje, unikał mówienia o tym. Musisz przyznać, że dał mi dobre powody, by w niego wątpić.

Jednak na szczęście bardzo się myliłem. Prowadził prywatną firmę i w tamtych czasach jego firma przeżywała wielki kryzys, a on był pod ogromną presją i był przez to zestresowany.

Nigdy nie będę w stanie wystarczająco przeprosić za zwątpienie w jego wierność, ale z drugiej strony popełnił też błąd, nie mówiąc mi prawdy, ponieważ przysięgliśmy sobie nawzajem wspierać zarówno w dobrych, jak i złych czasach.

On jest maniakiem kontroli

mężczyzna i kobieta kłócą się siedząc na kanapie

Radzenie sobie z rozgniewanym mężem, który jest maniakiem kontroli, jest bardzo trudne i wyczerpujące.

Wyczerpuje cię to emocjonalnie, ponieważ starasz się być dla niego lepszym małżonkiem, ale bez względu na to, co robisz, to nigdy nie jest dla niego wystarczająco dobre.

On jest panem zawsze mającym rację i za każdym razem, gdy zrobisz coś złego, stworzy niepotrzebny dramat i będzie dla ciebie naprawdę złośliwy.

To rodzaj mężczyzny, który zawsze myśli, że jest mądrzejszy od ciebie i nie dba o twoją opinię, ani nie chce o tym słyszeć.

Przekroczy wszystkie twoje granice i celowo zrani twoje uczucia, nie zastanawiając się nad tym, tylko po to, aby uzyskać to, czego chce.

Po prostu wykorzystuje twoją dobroć i twoje szczere uczucia

smutna kobieta opierając się na kanapie siedząc obok mężczyzny

On cię zna. Wie, jak myślisz, jak się czujesz i jak zachowujesz się w określonych sytuacjach. Dlatego jest dla ciebie taki podły.

Ma świadomość, że kochasz go, może nawet bardziej niż siebie, i wie, że bez względu na to, co zrobi lub powie, nie będziesz się na niego wściekać.

Nawet jeśli się wściekniesz, wie, że nie będziesz zły zbyt długo. Wie, że jesteś dobrą i miłą kobietą o wielkim sercu i że wybaczysz mu za każdym razem, gdy cię znieważa.

Cóż, powinieneś gdzieś tam narysować linię i go zaskoczyć. Bez względu na to, jak bardzo kogoś kochasz, nigdy nie powinieneś pozwolić, by zrobili z ciebie głupca lub źle cię traktowali.

Jeśli gra z tobą w tę małą grę, pokaż mu, jak należy to zrobić poprawnie.

Może to właściwie jego bardzo dziwny sposób zwracania na siebie uwagi

zły mężczyzna rozmawiający z kobietą siedząc na ławce

Jeśli twój mężczyzna uwielbia być zawsze w centrum uwagi i przez jakiś czas go zaniedbywałeś, może to jego chory sposób zwracania na siebie uwagi.

Naprawdę nie wiem, co powiedzieć o tym. To trochę przerażające, ale jednocześnie romantyczne i zabawne.

Jeśli to jest powód, dla którego twój mąż jest podły, to jest też taki dziecinny i zepsuty.

Oczywiście nie powinieneś go zaniedbywać, bez względu na to, ile masz innych obowiązków, ale mimo to musi zrozumieć, że nie zawsze może być w centrum twojej uwagi.

Ma narcystyczne zaburzenie osobowości

smutna kobieta siedząca na fotelu obok mężczyzny

Niektóre cechy, które definiują prawie każdego narcyza, to brak empatii dla innych ludzi, głęboka potrzeba uwagi i aroganckie zachowanie.

Jeśli twój mąż zawsze pokazuje po trochu każdego, to przepraszam, że muszę ci to zdradzić, ale wyszłaś za narcyza.

Tacy ludzie są skupieni tylko na sobie i tylko oni są tym, co jest naprawdę ważne. Nie będzie ostrożny z twoimi uczuciami, ponieważ nie obchodzi ich dwa razy.

On jest oprawcą

mężczyzna krzyczy na kobietę siedząc na kanapie

Czasami możliwe jest, że jesteś maltretowany, nawet tego nie zauważając. Ponadto wiele osób uważa, że ​​istnieje tylko przemoc fizyczna, a to nieprawda.

Prawda jest taka, że ​​każda osoba, która często mówi, że boli i ma na myśli rzeczy lub próbuje cię kontrolować, znęca się nad tobą emocjonalnie.

Osoby nadużywające są świetnymi manipulatorami. Mogą bardzo łatwo sprawić, że pomyślisz o tym, że to wszystko twoja wina.Nazywa się to przemocą psychiczną.

Musisz jednak wiedzieć, że to nigdy nie twoja wina. Bez względu na to, co mu zrobiłeś lub powiedziałeś, nie ma prawa cię lekceważyć.

Jeśli zadajesz sobie pytanie, dlaczego mój mąż jest dla mnie złośliwy i miły dla wszystkich innych? odpowiedź jest prosta.

To jest toosoby stosujące przemoc lubią zachowywać się uroczo i uprzejmie przed innymi ludźmi, ponieważ chcą wywrzeć dobre wrażenie na osobach, które cię znają, więc nikt nie uwierzy ci, gdy zdecydujesz się przyznać, że jesteś molestowany w swoim związku.

Jeśli naprawdę jesteś zakochany w tym mężczyźnie i jesteś gotowy zrobić prawie wszystko, aby poprawić i uratować swój związek, musisz wiedzieć, że będziesz musiał włożyć ogromny wysiłek w uratowanie swojego małżeństwa.

Nawet jeśli istnieje niewielka nadzieja na zmianę sprawcy, nie jest to niemożliwe. Jeśli twoja miłość jest prawdziwa i szczera, może to być dla nich świetną motywacją do zmiany.

Jeśli zacznie znęcać się nad tobą fizycznie, zdecydowanie nie możesz tego znosić i mieć nadzieję, że się zmieni i że to minie. Musisz natychmiast zakończyć małżeństwo.

Kochasz tego mężczyznę i rozwód z nim będzie bolesny, ale jeszcze gorzej byłoby pozostać w związku małżeńskim ze sprawcą.

Będziesz potrzebował czasu, a wyzdrowiejesz i pójdziesz dalej swoim życiem, podczas gdy twój przyszły były mąż będzie żałował, że cię utracił na zawsze.

Może twoje ostatnie działania są przyczyną tego nagłego, lekceważącego zachowania

smutna kobieta w pasiastym topie siedząca obok mężczyzny

Jeśli jednak twój mąż nagle się zmienił i jest dla ciebie złośliwy, powinieneś zadać sobie pytanie, czy zrobiłeś coś, co mogło sprowokować tego rodzaju zachowanie.

Jeśli po raz pierwszy twój mąż powiedział ci złe rzeczy i zlekceważył cię, problem może tkwić w tym, co zrobiłeś.

Może powiedziałeś lub zrobiłeś coś, co naprawdę zraniło jego ego i myślę, że wszyscy wiemy, jak ważne jest dla nich ego mężczyzny.

To ogromna część ich samooceny i rozmawialiśmy już o tym, jak mężczyzna z niższym ego może czasami okazywać brak szacunku w związku.

Ponownie, nie mówię, że znęcanie się nad tobą i lekceważenie ciebie to twoja wina.

Mówię tylko, że powinieneś pomyśleć o swoich działaniach w ciągu ostatnich kilku dni i zobaczyć, czy zrobiłeś coś, co mogło sprowokować go do bycia złośliwym dla ciebie.

8 skutecznych sposobów radzenia sobie z jego brakiem szacunku

Radzenie sobie z rozgniewanym mężem i jego codziennymi emocjonalnymi i psychicznymi udrękami może być naprawdę bolesny i wyczerpujący.

Istnieje jednak kilka sposobów, w jakie możesz sobie z tym poradzić. Pomóż mu uświadomić sobie jego problemy z gniewem, pomóż mu się zmienić i ocalić twoje małżeństwo.

Najwyższy czas postawić granice w swoim małżeństwie

poważna kobieta rozmawiająca z mężczyzną siedząc przy stole

Dobra, od jakiegoś czasu masz do czynienia z jego wybuchami gniewu i nic z tym nie zrobiłeś, ponieważ przez cały ten czas myślałeś, że się zmieni.

Jednak teraz najwyższy czas położyć temu kres. Wystarczy. Wiesz, że na to nie zasługujesz, więc dlaczego miałbyś znosić i tolerować jego toksyczne zachowanie?

Zresetuj granice w swoim małżeństwie. Porozmawiaj z mężem o jego lekceważącym zachowaniu. Powiedz mu, jak ci to przeszkadza i jak powoli rujnuje twoje małżeństwo.

Poproś go, aby bardziej współpracował ze wszystkim, nawet z kilkoma prostymi rzeczami, takimi jak prace domowe.

Wspólne robienie takich prostych rzeczy może być zabawą dla was obojga, a także wzmocni więź między wami i poprawi wasz związek.

Bądź z nim otwarty i szczery. Nie próbuj zmieniać go samemu, ale żądaj od niego zmiany zachowania, jeśli chce ocalić twoje małżeństwo.

Nie dolewaj oliwy do ognia

kobieta w pasiastym t-shircie rozmawiająca ze złym mężczyzną

Jedną z najlepszych rad, jakie otrzymałam, kiedy miałam do czynienia z problemami temperamentu męża, było to, że kiedy jeden partner jest ogniem, drugim musi być woda.

Oznacza to, że kiedy twój mąż jest zły i zaczyna z tobą walczyć, powinnaś spróbować uspokoić burzę i spróbować rozwiązać ją w zdrowy sposób.

Oczywiście nie zawsze jest to możliwe. Czasami naprawdę cię prowokuje i ty też się denerwujesz.

Powinieneś jednak starać się w takich chwilach uspokoić tak bardzo, jak to tylko możliwe. Nie denerwuj się tylko dlatego, że jest na ciebie zły lub zły.

Jeśli zauważysz, że coś go naprawdę zdenerwowało, powinieneś się wycofać i spróbować ponownie z nim o tym porozmawiać, gdy ostygnie.

Jeśli zaczniesz brać udział w bójce, skończysz mówić sobie naprawdę złośliwe rzeczy i oboje będziecie później tego żałować, ale do tego czasu może być już za późno.

Spróbuj dotrzeć do pierwotnej przyczyny jego gniewu

kobieta patrząca na ptaki stojąc w pobliżu oceanu

Zanim zaczniesz radzić sobie z problemami z jego złym temperamentem, najpierw musisz dowiedzieć się, co powoduje jego wybuchy gniewu.

Prawdopodobnie jest ku temu powód, zwłaszcza jeśli nagle zaczyna się to dziać. Wiesz, że nie jest mężczyzną, którego poślubiłeś, ale musisz dowiedzieć się, co spowodowało, że zmienił się tak negatywnie.

Jeśli nie możesz sam ustalić przyczyny, skonfrontuj się z nim i poproś, aby ci powiedział.

Jeśli powie ci, jak tylko sobie to wyobrażasz lub wciąż unikasz rozmowy o tym, poszukaj profesjonalnej pomocy lub poproś swojego lub jego najlepszego przyjaciela, aby pomógł ci się dowiedzieć.

Faktem jest, że jego toksyczne zachowanie rujnuje twoje małżeństwo, a odkrycie, co sprawia, że ​​traktuje cię w ten sposób, jest jedynym sposobem, w jaki będziesz w stanie sobie z tym poradzić i uratować swoje małżeństwo.

Nie próbuj go zmieniać, bo to misja niemożliwa

mężczyzna i kobieta siedzą na ławce i rozmawiają

Najważniejszą zasadą, której musisz przestrzegać, jeśli chcesz ocalić swoje małżeństwo, jest to, że nigdy nie powinieneś próbować zmieniać męża.

Możesz być z nim bezpośredni, powiedzieć mu, jak jego gniew naprawdę niszczy twoje małżeństwo i możesz pomóc mu zmienić jego zachowanie, ale najważniejsze jest to, że twój mąż musi zdać sobie sprawę, jak bardzo jego zachowanie szkodzi twojemu małżeństwu i być chętni do zmian.

Tylko w ten sposób pokaże ci, jak bardzo troszczy się o ciebie i twoje małżeństwo. I uwierz mi, nawet jeśli spróbujesz go zmienić, co byłoby strasznym błędem, to ci się nie uda.

Otwórz się na kogoś w kwestii gniewu męża

blond kobieta rozmawia z kobietą siedząc przy stole

Nie musisz przechodzić przez to wszystko sam. Otwórz się na kogoś o problemach w twoim małżeństwie. Porozmawiaj ze swoim najlepszym przyjacielem i poproś go o radę.

Nawet jeśli nie udzielą ci żadnych wskazówek, spróbują cię pocieszyć i sprawić, że poczujesz się lepiej.

Możesz nawet poprosić jego najlepszego przyjaciela lub kogoś, komu ufa najbardziej, oprócz ciebie, aby z nim porozmawiał i ostrzegł go, jak jego toksyczne zachowanie wpływa i niszczy twoje małżeństwo lub po prostu poznał przyczynę jego częstych wybuchów gniewu.

Może posłucha tej osoby i zrozumie, że nadszedł czas na zmianę.

Zaproponuj mu terapię radzenia sobie z gniewem

mężczyzna i kobieta rozmawiają siedząc na kanapie

Nie powinieneś po prostu akceptować jego zachowania, nie robiąc nic, aby pomóc mu zrozumieć, że musi się zmienić.

Bądź bezpośrednio ze swoim mężem i zwróć mu uwagę, jak jego zły temperament negatywnie wpływa na twoje małżeństwo i życie.

Poproś go, aby spróbował terapii radzenia sobie z gniewem i powiedz mu, że będziesz przy nim na każdym kroku, wspierając go i wierząc w niego.

Jeśli on lub ty nie potrafisz zidentyfikować jego stresorów, to zdecydowanie potrzebuje profesjonalnej pomocy, a ta terapia pomoże mu znaleźć prawdziwą przyczynę jego problemów z gniewem i uświadomić mu te negatywne emocje.

Spróbuj rozśmiać się z gniewu

mężczyzna i kobieta śmieją się stojąc przy ścianie

Humor jest zawsze najlepszym lekarstwem na wszystko, więc możesz spróbować. Ilekroć twój mąż wpada w złość, staraj się odwrócić jego złość humorem.

Za dobrze go znasz i musisz wiedzieć, co go rozśmiesza. Kiedy zacznie się kłócić o jakieś głupie drobiazgi, w środku rozmowy opowiedz dowcip, o którym wiesz, że go rozśmieszy.

Poradnictwo małżeńskie może pomóc ci uratować twoje małżeństwo

kobieta rozmawiająca z terapeutą siedząc obok mężczyzny

Jeśli oboje chcecie uratować lub naprawić swoje małżeństwo, powinniście spróbować poradnictwa małżeńskiego. Terapeuta może pomóc wam obojgu uświadomić sobie wasze błędy, które niszczą wasze małżeństwo i pomóc wam sobie z nimi radzić.

To może być jeszcze jeden kryzys małżeński i przy pomocy profesjonalisty możesz łatwo go przezwyciężyć.

Oboje będziecie musieli włożyć trochę wysiłku i być gotowi do pracy nad swoimi różnicami i problemami, aby przezwyciężyć ten kryzys.

Z drugiej strony może to być również świetny sposób na wzmocnienie twojego małżeństwa i więzi między wami.

Każdy kryzys i wszelkie problemy między wami można przezwyciężyć, jeśli miłość między wami jest silna i szczera i jeśli naprawdę chcesz poprawić lub uratować swoje małżeństwo.

Czasami jednak nie można tolerować określonego zachowania współmałżonka, a najlepszym wyborem dla obojga partnerów jest rozwód.

W końcu niektórych rzeczy nie da się naprawić ani odzyskać. Utracone zaufanie i utracony szacunek to tylko dwie z tych rzeczy.