Panie, w ten sposób wiesz, że spotykasz się z prawdziwym mężczyzną - Grudzień 2022

Panie, w ten sposób wiesz, że spotykasz się z prawdziwym mężczyzną

Pandemia poszukiwania prawdziwego mężczyzny osiągnęła apogeum dawno temu. Jest tak wiele artykułów, komentarzy, memów i tak wiele definicji tego mitycznego stworzenia znanego jako prawdziwy człowiek.

Jest też jedno wielkie nieporozumienie.Niektórzy ludzie (zwłaszcza gatunki męskie) uważają, że prawdziwy mężczyzna to synonim doskonałości.Uważają, że głównym powodem, dla którego kobiety wymyśliły termin „prawdziwy mężczyzna”, są ich nierealistyczne oczekiwania wobec mężczyzn.

Najsmutniejsze jest to, że nie ma to nic wspólnego z nierealistycznymi oczekiwaniami, wybrednymi, niewdzięcznymi kobietami lub podobnymi. Nie ma to również nic wspólnego z powiedzeniem, że wszyscy mężczyźni to świnie.

Termin „prawdziwy mężczyzna” jest właściwie synonimem nieporozumienia między płciami.Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mają własną wizję tego, co mają dać i otrzymać, kiedyrandkilub bycie w związku.

Teraz różnica między chłopcem a prawdziwym mężczyzną polega na tym, że ten drugi wie, czego kobiety NAPRAWDĘ chcą, oczekują i potrzebują.

alimentos con proteínas y fibra para bajar de peso

Prawdziwi mężczyźni wiedzą, że zaufanie, uczciwość, szacunek i wysiłek to rzeczy, które kobiety cenią bardziej niż cokolwiek innego!Prawdziwi mężczyźni są jak jednorożce – PRAWDA czy FAŁSZ?

szczęśliwa kobieta w białym swetrze z golfem i mężczyzna przytulający się w pomieszczeniu

Prawdopodobnie słyszałeś ten frazes wiele razy, ale nadal nie jesteś pewien, czy jest fałszywy, czy prawdziwy. Czy prawdziwi mężczyźni są prawdziwymi jednorożcami, które istnieją w prawdziwym świecie, ale są naprawdę rzadkie i trudne do znalezienia?

Będę z tobą szczery. Były chwile, kiedy myślałem, że w końcu spotkałem prawdziwego mężczyznę, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że całkowicie się myliłem.

Były też chwile, kiedy myślałem, że mężczyzna jest prawdziwym graczem, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że w rzeczywistości był prawdziwym mężczyzną jednorożcem.

Chodzi o to, że jeśli jesteś zbyt sceptyczny, to nawet jeśli kogoś spotkasz, pomyślisz, że musi być z nim coś nie tak, bo tacy ludzie nie istnieją.

Prawdziwi mężczyźni są jak jednorożce. Słyszałeś o nich, szalony przyjaciel przyjaciela widział jednego, ale nie ma nadziei, że kiedykolwiek go spotka. - Nieznany

Mam silne pragnienie, aby przeformułować ostatnie zdanie powyższego cytatu w następujący sposób: Czy jest nadzieja, że ​​kiedykolwiek kogoś spotkam? Moja odpowiedź brzmi: tak, jest.

Czy wiesz, skąd jestem taka pewna? Ponieważ poznałem swoje.

Podczas gdy czekasz na swoje, oto kilka powodów, dla których tak trudno jest znaleźć prawdziwego mężczyznę, który mógłby lepiej zrozumieć tę całą sytuację „prawdziwego mężczyzny”:

  • Współczesne randki na co dzień są głównym winowajcą zagłady prawdziwych mężczyzn
  • Innym winowajcą jest zbyt wiele opcji randkowych
  • Problemy z zobowiązaniami
  • Niektórzy mężczyźni czują się zastraszani przez silne, niezależne kobiety
  • Dorastanie i bycie odpowiedzialnym to dla niektórych mężczyzn trudne zadanie
  • Wygaśnięcie rozmów w prawdziwym życiu
  • Brak presji na ślub

Wszystkie te wymienione powody przypominają raczej czynniki, które wpłynęły na wyginięcie prawdziwych mężczyzn.

Głównym powodem, dla którego tak trudno jest znaleźć prawdziwego mężczyznę, są współczesne czasy, w których żyjemy. Zaloty w prawdziwym życiu zostały zastąpione wirtualnymi zalotami.

Prawdziwe rozmowy zostały zastąpione komunikatorami. Wyrażanie emocji zostało zastąpione emotikonami.

Powolne romanse, przepełnione staromodnymi romantycznymi gestami, zostały zastąpione przypadkowymi randkami.

Wszystkie te trendy utrudniają mężczyznom wyrażanie swoich uczuć we właściwy sposób, zabieganie o kobietę tak, jak na to zasługuje, zdobywanie jej zaufania i podejmowanie wysiłku w prawdziwym, a nie tylko wirtualnym życiu.

Potrzeba prawdziwego mężczyzny, aby wiedzieć, że małe rzeczy mają największe znaczenie dla kobiet.

Prawdziwy mężczyzna musi wiedzieć, że tylko dlatego, że zdobył serce kobiety, nie oznacza, że ​​powinien przestać ją zdobywać.

Potrzeba prawdziwego mężczyzny, by wiedzieć, że wystarczy jedna kobieta.

Potrzeba prawdziwego mężczyzny, aby zignorować trendy i pozostać wiernym swoim dżentelmenom, nawet jeśli są uważane za staromodne.

To główna różnica między prawdziwymi mężczyznami a tymi, którzy nie należą do tej kategorii. Zasadniczo prawdziwego mężczyzny nie obchodzi, co pomyśli o nim społeczeństwo lub inni ludzie.

Prawdziwego mężczyznę obchodzi tylko uszczęśliwienie swojej kobiety.

Zobowiązania prawdziwego mężczyzny:

mężczyzna całuje kobietę w policzek siedząc w kawiarni

Jeśli chodzi o romanse, nauczyłem się tej lekcji na własnej skórze:NIGDY nie wyciągaj pochopnych wniosków.To prawda, że ​​nie można oceniać książki po okładce.

Na pierwszej randce nie da się stwierdzić, czy jest prawdziwym mężczyzną. Niemniej jednak można popełnić błąd i źle zinterpretować jego działania.

Skąd wiesz, że spotykasz się (lub jesteś w związku) z prawdziwym mężczyzną?

Wiesz to, zwracając uwagę na jego działania. Oto kolejny frazes mówiący, że naprawdę lubię:Czyny mówią głośniej niż słowa.

Mężczyzna mógłby spędzić całą wieczność przekonując cię swoimi słowami, że jest odpowiednią osobą dla ciebie, ale to nic nie znaczy, jeśli nie jest gotowy, aby ci tego pokazać.

Każdy może powiedzieć o sobie, co chce, ale niewielu jest gotowych, aby to również Udowodnić.

Oto kilka rzeczy, które robi prawdziwy mężczyzna, gdy jest w związku:

On zawsze dotrzymuje swoich obietnic.

Jedną z największych różnic między chłopcami a prawdziwymi mężczyznami jest to, że chłopcy usprawiedliwiają się, ale prawdziwi mężczyźni dotrzymują obietnic.

Jeśli nie są pewni, że będą w stanie to dostarczyć, nie obiecują Ci tego. Jeśli nie dostarczą obietnicy, przepraszają za to i nigdy więcej nie powtórzą tego samego błędu.

Wie, że czyny przemawiają głośniej niż słowa.

Zwykły mężczyzna mówi „Kocham cię” i nie robi nic, by to udowodnić swojej kobiecie, ale prawdziwy mężczyzna wypowiada te trzy słowa i wspiera je czynami.

Upewnia się, że wysiłek, jaki wkłada w ciebie i twój związek, jest widoczny i że nigdy nie musisz kwestionować jego intencji ani zadawać sobie pytania, czy jest dla ciebie odpowiedni.

Zna swoje priorytety.

Bez względu na to, co dzieje się w jego życiu w tej chwili, prawdziwy mężczyzna zawsze zna swoje priorytety. Nigdy nie bierze cię za pewnik lub pojawia się tylko wtedy, gdy jest to dla niego wygodne.

lo que hace que un hombre se sienta atraído por una mujer

Nigdy nie pozwala ci czekać tylko dlatego, że wie, że to zrobisz. Docenia twój czas i rzeczy, które robisz dla niego i twojego związku.

cómo dar una mamada alucinante

On cię chroni.

Nawet jeśli cały świat jest przeciwko tobie, prawdziwy mężczyzna da ci znać, że ma twoje plecy. Prawdziwy mężczyzna ochroni cię przed wrogami, toksycznymi ludźmi i innymi negatywnymi rzeczami w twoim życiu.

mężczyzna całuje kobietę

Nigdy nie pozwoli ci walczyć w pojedynkę, ponieważ jest graczem zespołowym i ponieważ jego obowiązkiem jest chronić swoją kobietę.

Tworzy plany na przyszłość.

Prawdziwi mężczyźni nie tylko skupiają się na tym, co dzieje się w tej chwili, ale także snują plany na przyszłość i angażują w nie Ciebie.

Nie czekają, aż ich kobiety zrobią wszystko, ale upewniają się, że zakasują rękawy i sprawią, że ich kobiety będą dumne ze swoich obecnych i przyszłych osiągnięć.

Prawdziwi mężczyźni są ambitni i nigdy nie są w stagnacji.

On cię docenia.

Nie musisz przypominać prawdziwemu mężczyźnie, aby cię doceniał, ponieważ w jego naturze leży traktowanie kobiety tak, jak na to zasługuje.

Prawdziwy mężczyzna docenia swoją kobietę, przyjaciół, rodzinę, a także wszystkich innych ludzi. Nigdy nie jest niegrzeczny wobec osób o niższym statusie społecznym i traktuje wszystkich z takim samym szacunkiem i uznaniem.

Zasługuje na twoje zaufanie i zdobywa twoje serce.

Niektórzy mężczyźni są zainteresowani tylko wejściem w kobiece spodnie, ale prawdziwi mężczyźni są rzeczywiście zainteresowani zdobyciem zaufania kobiety i zdobyciem jej serca.

Nie interesują ich przeciętne romanse, ale są zainteresowani inwestowaniem w prawdziwe relacje, które wymagają czasu, wysiłku i cierpliwości.

Skupienie się wyłącznie na zdobyciu serca kobiety i nieustanne pogoń za nią, nawet jeśli ją zdobyli, jest jedną z rzeczy, które robią tylko prawdziwi mężczyźni.

Prawdziwi mężczyźni wspierają swoje kobiety, nie deprecjonują ich.

Prawdziwi mężczyźni podejmują wysiłek zamiast wymówek.

Prawdziwi mężczyźni chronią swoje kobiety, nie wykorzystują ich.

Prawdziwi mężczyźni są uczciwi i szczerzy, nie grają w gry.

Kiedy spotkasz jednego, poznasz to w swoich wnętrznościach. Nigdy nie sprawi, że będziesz kwestionować jego uczucia do ciebie i nigdy nie sprawi, że przemyślisz.

Kiedy go spotkasz, Twój świat nie będzie już czarno-biały, ale w tysiącach kolorowych odcieni. W końcu zdasz sobie sprawę, że warto było czekać na swojego jednorożca.