Kim Basinger zastanawia się nad swoim „paskudnym” rozwodem z Alecem Baldwinem - Grudzień 2022

Odzież, Koszula, Płaszcz, Koszula, Kołnierz, Odzież wierzchnia, Garnitur, Krawat, Stroje wizytowe, Irys,

Chociaż Kim Basinger i Alec Baldwin są ewidentnie „fajni” teraz 13 lat po ichzjadliwy rozłam, Kim zabrał nas w podróż po strasznym pasie pamięci w wywiadzie dlaEdycja.

„Czasami mogłem lepiej wybrać [moje filmy]. Zrobiłem ten film,Żonaty mężczyzna, gdzie poznałam mojego ewentualnego [teraz-byłego] męża, Aleca Baldwina, ale chybiłam się, ponieważ zaproponowano mi równieżSpanie z wrogiem[w którym ostatecznie zagrała Julia Roberts] ”- mówi. - Czy to nie zabawne, że odmówiłemSpanie z wrogiema potem poszedłem spać z wrogiem!Jak być może pamiętacie z wczesnych lat, postępowanie rozwodowe pary szybko zmieniło się w brzydkie, gdy walczyli o opiekę nad swoją córką, Irlandią. Niestety znalazła się na pierwszych stronach gazet w 2007 roku, kiedy zgorzkniała poczta głosowa, którą zostawił Alec, stała się wirusowa. Miała 11 lat w czasie, gdy Alec nazywał ją „niegrzeczną, bezmyślną świnką”.

cómo apretar la vagina durante el sexo

„Rozwód jest trudny dla dziecka, bez względu na to, jak go zniesiesz” - powiedziała Kim. - A nasz był bardzo publiczny i paskudny. Więc wychowałem Irlandię w bardzo niekonwencjonalny sposób. Chciałem tylko, żeby była wolna. Jeśli chciała zaprosić przyjaciół i pisać długopisem po ścianach, to nie było problemu. Chciałem, żeby jej dzieciństwo było pełne miłości, światła, zwierząt i przyjaciół ”.

Odzież, Noga, But, Sukienka, Ramię, Ludzka noga, Wspólne, Różowy, Styl, Modelka,

58-letni Alec, który ma dwoje maluchów ze swoją 32-letnią żoną instruktorką jogi, Hilarią (przy okazji się spodziewa), był w trakcie tego procesu żartobliwy.