Czy ta karta wyników jest winna flubowi niezręcznej Miss Universe Steve'a Harveya? - Styczeń 2022

Płaszcz, kołnierz, spodnie, koszula, koszula, odzież wierzchnia, garnitur, strój formalny, marynarka, moda,

To był błąd, który usłyszano na całym świecie. Wszyscy z niepokojem patrzyliśmy (i ponownie, dziękuję, YouTube), jak drogi Steve Harvey przypadkowo ogłosił niewłaściwego zwycięzcę Miss Universe w niedzielny wieczór, pozostawiając go upokorzonego i zrozpaczonej kobiety.

cómo complacer realmente a un hombre en la cama

Oto podsumowanie: pod koniec konkursu udział wzięło trzech zawodniczek: Miss USA Olivia Jordan, Miss Filipin Pia Alonzo Wurtzbach i Miss Kolumbii Ariadna Gutierrez. Harvey ogłosił Jordana drugim wicemistrzem. Ale zamiast ogłosić Gutierrez jako pierwszą wicemistrzostwo, oświadczył, że jest „Miss Universe”. Ups. Przeprosił i poprawił się, ale oczywiście szkoda już została wyrządzona.Jak mogło się zdarzyć to nieszczęście? Niektóre tabloidy donoszą, że pił to za kulisami, ale my tego nie kupujemy. Zamiast tego wielu uważa, że ​​winę ponosi karta wyników.

Przestrzeń, Dokument, Projekt graficzny, Papier, Grafika, Zrzut ekranu,

Może w swoim podekscytowaniu (w końcu otaczały go najpiękniejsze dziewczęta na planecie), po prostu zignorował całą prawą stronę karty? Czy ta konfiguracja zmyliłaby Cię?

W oficjalnym oświadczeniu na swojej stronie na FacebookuZachowuj się jak dama, myśl jak mężczyznaautor napisał,„Wiem, jak wiele krajów, kibiców i co najważniejsze zawodnicy są dumni z przygotowań do tego wieczoru. Mam nadzieję, że możesz mi wybaczyć.„Wszyscy uczestnicy byli niesamowici, ale chcę jeszcze raz gorąco przeprosić Miss Kolumbii i Miss Filipin. Oboje dobrze reprezentowaliście w swoich krajach, rodzinach i sobie.

cómo construir el castillo de arena perfecto

Dodał na konferencji prasowej: „Czuję się okropnie z powodu tych dwóch krajów. Czuję się okropnie dla fanów. To był błąd. Niehonorowe byłoby po prostu zostawienie tego tak, jak było. To nie zasługiwało na to, aby tak się stało, ale stało się to z powodu uczciwej pomyłki ”.

formas de saber que estás embarazada

Zakładamy, że Steve gdzieś próbuje zapomnieć o gehennie z dużą ilością Netflixa i spokojem. Ale miło jest wiedzieć, że pomimo wstydu jego ukochana żona ma go za plecami.Ta treść jest importowana z Instagrama. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji w ich witrynie internetowej.Zobacz na Instagramie

„Jesteś Stand Up Man i A True Class Act tak, jakbyś wyszedł na scenę w telewizji na żywo i wziął na siebie pełną odpowiedzialność sam. Jestem taka dumna, że ​​jestem twoją żoną! Kocham cię - napisała na Instagramie.

I my [wstaw szczere emoji] ciebie też, Steve.