Czy on traktuje mnie poważnie? Top 20 znaków, które gra na zawsze - Grudzień 2022

Czy on traktuje mnie poważnie? Top 20 znaków, które gra na zawsze

Więc spotykasz się z tym mężczyzną od jakiegoś czasu i nagle zaczynasz kwestionować jego intencje i zaczynasz zadawać sobie to niesławne pytanie,Czy on traktuje mnie poważnie?

Szczerze mówiąc, gdybym dostawał dziesięciocentówkę za każdym razem, gdy zadawałem sobie to samo, byłbym teraz bogatszy niż Oprah.Żarty na bok, bycie niepewnym uczuć swojego faceta stało się dzisiaj normą, ponieważ w większości przypadków oni sami nie są pewni swoich uczuć.

Przerwij błędne koło i przejmij pełną kontrolę nad swoim życiem miłosnym zSkrypty zauroczenia. Nikt już nigdy nie będzie miał szansy zepsuć Ci serca.

Zaufaj mi, jest sposób, aby KAŻDY facet obdarzył cię swoim pełnym oddaniem na zawsze (powinienem wiedzieć, sam go użyłem):KLIKNIJ TUTAJ.Chodzi o to, że faceci są czasami niezdecydowani i nie mają pojęcia, czego naprawdę chcą, co sprawia, że ​​podejrzewasz, że nie traktują cię poważnie.

Ale jedno jest pewne! Kiedy podchodzą do ciebie w stu procentach poważnie, zawsze do cholery pokazują to swoimi działaniami, a jeśli zwrócisz uwagę na pewne wzorce ich zachowania, zobaczysz to na własne oczy.

Jak poznać, że facet traktuje cię poważnie?

Prawda jest taka, że ​​jeśli facet szczerze cię kocha i chce być z tobą w poważnym związku, nie będziesz musiał zawracać sobie głowy zmuszaniem go do zaangażowania, ponieważ jest to coś, co sam będzie chciał zrobić.Będzie głośno i wyraźnie mówił o swoich intencjach. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jest to decyzja, której nigdy nie można podjąć z dnia na dzień.

Podjęcie decyzji o zobowiązaniu się do ciebie na dłuższą metę to bardzo ważna sprawa dla twojego mężczyzny. I zanim to zrobi, będzie chciał być całkowicie pewien swoich uczuć i tego, że jego decyzja jest właściwa .

Najważniejsze jest to, że jeśli facet traktuje cię poważnie, pokaże to swoimi działaniami! Ale mogę ci powiedzieć na pewno, że problem nie jest z tobą, więc nie waż się tak myśleć.

Tak więc, aby uchronić się przed niepotrzebnymi kłopotami i ciągłym zastanawianiem się, czy chce być z tobą w poważnym związku, czy nie, po prostu zwróć uwagę, czy twój facet wykazuje następujące 20 znaków, które są pewnymi wskaźnikami, że gra na stałe!

Traktuje cię jako swój priorytet

Jedno jest pewne. Jeśli facet traktuje cię poważnie, potraktuje cię jako swój priorytet.

Co to znaczy? Zasadniczo oznacza to, że zawsze będzie miał dla ciebie czas, bez względu na wszystko, ponieważ jesteś na szczycie jego listy.

On nigdy nie usprawiedliwia się widząc cię. Wręcz przeciwnie, robi wszystko, aby tak się stało.

Widzisz, kiedy facet naprawdę się tobą interesuje i chce zbudować poważny związek, zawsze upewnia się, że wszystko się wydarzy bez względu na wszystko.

Nie ma wymówek ani kłamstw i nigdy nie wątpisz w to, co on ci robi lub mówi.

Chce Cię poznać na głębszym poziomie

para przytulająca się w sypialni

Ilekroć zadajesz sobie pytanie, czy on traktuje mnie poważnie? zadaj sobie również inne pytanie: Czy on mnie ciekawi?

peinados para personas con cara redonda

Jeśli facet jest tobą ciekawy, jeśli naprawdę interesuje go wszystko, co dzieje się w twoim życiu, to bardzo dobry znak, że chce mieć z tobą zaangażowany związek.

Chce poznać Twoje preferencje, co Cię denerwuje, jakie są Twoje pasje i lęki, co Cię uszczęśliwia, Twoje ulubione jedzenie, ulubiony film i wiele innych rzeczy z Twojego życia osobistego.

Chce to wszystko wiedzieć, ponieważ myśli, że to ty jesteś tą jedyną i jest naprawdę zainteresowany poznaniem cię lepiej. Chce cię poznać na głębszym poziomie i będzie się starał, aby to osiągnąć. To jeden z największych znaków, że ma do ciebie silne uczucia.

Słucha Cię i pyta o Twoją opinię

para pijąca kawę i rozmawiająca w kawiarniJeśli widzisz, że facet uważnie słucha każdego twojego słowa, jest to znak rozpoznawczy, że ma z tobą poważne intencje.

Poza tym, jeśli poprosi Cię o zdanie, to świetny znak, że Twoje myśli coś dla niego znaczą!

Oznacza to, że chce, abyś poznał swój punkt widzenia na pewne rzeczy, ponieważ ostatecznie cię szanuje.

Słuchanie jest jednym z najważniejszych aspektów, jeśli chodzi o rozszyfrowanie, czy naprawdę jest w tobie, czy nie, ponieważ nigdy nie możesz zmusić się do zwracania uwagi na kogoś, kim jesteśnie bardzo zainteresowanyw.

Jeśli więc to robi, możesz być pewien, że twój związek to prawdziwa okazja i że gra na stałe!

On ci ufa

mężczyzna rozmawiający z dziewczyną przy biurku

Zaufanie jest również jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o randki i relacje.

Bez zaufania trudno jest zbudować solidną podstawę zdrowego związku. Teraz, jak się dowiedzieć, czy facet ci ufa?

Najłatwiejszym sposobem dowiedzenia się, że facet ci ufa, jest to, że czuje się komfortowo, otwierając się przed tobą na wszystko, co dzieje się w jego umyśle i sercu.

Czy czuje się swobodnie, rozmawiając o swoich uczuciach, lękach i tym podobnych? Czy możesz powiedzieć, że jest z tobą szczery?

Jeśli tak, możesz być pewien, że myśli, że jesteś tym jedynym i że ufa Ci całym swoim ciałem i duszą.

Jesteś pierwszą osobą, do której przychodzi, jeśli chodzi o dzielenie się nowymi wydarzeniami z pracy, rozmawianie o drażliwych sytuacjach i tak dalej, ponieważ ci ufa, traktuje cię naprawdę poważnie i chce, żebyś o tym wiedział.

Spędzacie razem coraz więcej czasu

uśmiechnięta para spędzająca miło czas na łonie naturyWcześniej widywaliście się raz w tygodniu lub maksymalnie dwa razy, ale teraz spędzacie ze sobą coraz więcej czasu (co jest pierwszą oznaką tego, że traktuje cię poważnie).

Ponadto, jeśli to on inicjuje twoje „randki”, możesz być pewien, że szaleje za tobą.

Jeśli facet nie jest tobą zainteresowany, automatycznie będzie miał wymówkę, by nie spędzać ze sobą tak dużo czasu.

Ale jeśli robi wszystko, żeby się z tobą zobaczyć, oznacza to, że każda sekunda z tobą wiele dla niego znaczy i im więcej się widujecie, tym bardziej zainicjuje to w przyszłości.

Zwraca uwagę na drobne szczegóły

mężczyzna przytula kobietę na zewnątrz na ławce w parku

W przeciwieństwie do kobiet, faceci nie potrafią zwracać uwagi na szczegóły i niektóre pozornie nieszkodliwe drobiazgi, takie jak my.

Umysł faceta po prostu nie jest zaprogramowany, aby postrzegać rzeczy w ten sposób, ale kiedy naprawdę chcą coś zapamiętać, nie mają z tym żadnych problemów.

Jeśli zwraca uwagę na drobne szczegóły, jak ulubiona kawa, obcięłaś włosy lub wprowadziłaś jakieś inne zmiany w wyglądzie itp., to znaczy, że cię obserwuje i zwraca uwagę na wszystko, co robisz .

To bardzo wyraźny znak, że jest ciekawy twojego życia i chce zapamiętać każdy szczegół na twój temat.

Dotrzymuje obietnic

mężczyzna i kobieta patrzący na siebie i uśmiechający sięJeśli mówi, że coś zrobi, ufasz mu, że to zrobi. Możesz poznać, że dotrzymuje obietnic po sposobie, w jaki cię traktuje.

Obiecuje, że pojedziesz gdzieś na weekend i nie płaci kaucji w ostatniej chwili i robi głupie wymówki, że coś poszło nie tak i nagle nie może jechać.

To człowiek, który dokłada ogromnego wysiłku, aby nigdy się na tobie nie sypnąć i zawsze trzyma się swoich decyzji i obietnic. Nigdy cię nie zawiódł, bo dba o twoje uczucia i traktuje cię jako swój priorytet.

I nigdy nie obiecałby ci czegoś, czego nie jest w stanie spełnić, ponieważ nie jest typem człowieka, który szuka wymówek, gdy zda sobie sprawę, że schrzanił sprawę.

Pokazuje ci swoimi działaniami

Kobieta i mężczyzna trzymający się za rękę

Jeśli facet chce być z tobą w poważnym związku, nie tylko to powie; udowodni ci to swoimi działaniami i gestami.

Obsypie Cię serdecznością, pomoże Ci w zadaniach, pocieszy Cię, gdy będziesz smutny, zrobi Ci rano kawę, zawsze będzie starał się Cię zaskoczyć i tak dalej. Zrobi wszystko, abyś się uśmiechnął.

Zrobi to wszystko i wiele więcej, aby udowodnić ci, że nie jesteś dla niego zwykłym połączeniem i że ma z tobą poważne intencje.

Wie, że jego słowa nic nie znaczą, jeśli nie idą za nimi jego działania i dlatego zawsze będzie gotów dołożyć wszelkich starań, aby ci to udowodnić.

Jest podekscytowany tobą, gdy nie ma cię w pobliżu

mężczyzna daje swojej dziewczynie kawałek pomarańczy w kuchniCzy mówi o tobie cały czas, kiedy nie ma cię w pobliżu?

Czy często słyszysz od jego przyjaciół i rodziny, że jest cały o tobie, gdy cię nie ma?

Jeśli tak, to dlatego, że po prostu nie może przestać o tobie myśleć, nawet gdyby chciał.

Jesteś zawsze w jego umyśle, bez względu na to, co robi, ponieważ szaleje za tobą!

Czy słyszałeś kiedyś powiedzenie, że mężczyźni zakochują się w twojej nieobecności?

Widzisz, to całkowicie prawda! Jeśli straci rozum, gdy nie jesteście razem, oznacza to, że zakochuje się w tobie głęboko (nawet nie zdając sobie z tego sprawy).

Z wyprzedzeniem układa z tobą plany na przyszłość i trzyma się ich

uśmiechnięty mężczyzna w garniturach na ulicy

Zawsze upewnia się, że planuje cały tydzień z wyprzedzeniem i zawsze wymyśla nowe sposoby na zabawę z tobą.

Nigdy nie martwi cię, czy go zobaczysz lub kiedy, ponieważ zawsze ma listę ekscytujących rzeczy, które chce z tobą zrobić na wszystkich przyszłych randkach.

Kiedy facet jest naprawdę w tobie, nigdy nie przegapi okazji, aby spędzać z tobą czas tak często, jak to możliwe.

I bez względu na to, jak bardzo jest zajęty, zawsze znajduje czas, aby zaplanować z tobą plany z wyprzedzeniem i zawsze się ich trzyma.

Zawsze szuka sposobów, aby włączyć Cię w swoje zainteresowania

para dobrze się bawi w ogrodzie na kocuDzieli się z Tobą pasją do swoich hobby i zawsze szuka sposobów, aby włączyć Cię w swoje zainteresowania.

Kiedy pytasz go o coś, co zrobił z przyjaciółmi lub o jego nowe hobby, chętnie podzieli się tym z Tobą, ponieważ Ty też jesteś częścią jego życia.

Nigdy nie zatrzymuje rzeczy dla siebie, ponieważ umiera z chęci dzielenia się wszystkim z tobą i chce, abyś był tego częścią.

Jeśli chodzi mu wyłącznie o granie, poprosi cię, abyś do niego dołączył, nawet jeśli nie jesteś tym zainteresowany.

Zrobi to, ponieważ chce, abyś zrozumiał jego pasje i zainteresowania, tak jak on rozumie Twoje. Wzajemne wsparcie i szacunek, to sedno każdego zdrowego, długoterminowego związku.

Poznałeś jego przyjaciół i rodzinę

para trzymająca się za ręce i idąca podczas zachodu słońca

Spotkanie z przyjaciółmi i rodziną jest zawsze jednym z największych znaków, że traktuje cię poważnie.

Kiedy facet bierze cię za pewnik lub próbuje tobą manipulować, nigdy, przenigdy nie spotkasz jego przyjaciół i rodziny, ponieważ nie ma zamiaru cię zatrzymać.

Ale jeśli raczej pozwoli ci się z nimi spotkać, możesz być pewien, że jego intencje są znacznie poważniejsze, niż mogłoby się wydawać.

Oznacza to, że jest dumny z bycia z tobą i chce się tym podzielić z bliskimi mu ludźmi.

Chce, aby wiedzieli, jak bardzo jest szczęśliwy, że jest z tobą i że jesteś wszystkim, czego kiedykolwiek pragnął.

Ważne porady dotyczące związku ALERT; powinieneś starać się zrobić dobre wrażenie na jego rodzinie i przyjaciołach, bo to są ludzie, których kocha i ceni najbardziej i oczywiście ich opinia jest dla niego bardzo ważna.

Traktuje cię jak damę

mężczyzna przedstawiający swoją dziewczynę znajomymZawsze upewnia się, że otwiera ci drzwi, nigdy nie każe ci na niego czekać, przeprasza za swoje błędy, traktuje cię z szacunkiem i tak dalej.

Poza tym nie pogania cię do rzeczy. Nie przeszkadza mu to, że robi to powoli i nigdy nie zmuszałby cię do zrobienia czegoś, z czym nie czujesz się komfortowo.

Jeśli to zrobi, wiedz, że ma dla ciebie głęboki szacunek, a twoje szczęście jest jego priorytetem numer jeden.

Z drugiej strony, jeśli nie zachowuje się w ten sposób, to wyraźna czerwona flaga, że ​​cię nie kocha . W takiej sytuacji masz tylko jeden wybór; rzucić swój kiepski tyłek i iść dalej.

Traktuje cię jak damę, bo chce, żebyś tak się czuła. Chce, żebyś był z niego dumny i zawsze czuł się przy nim bezpieczny.

Jest punktualny (i przeprasza, jeśli tak nie jest)

zbliżenie zdjęcie mężczyzny dotyka twarzy kobiety

Czy twój facet jest punktualny, jeśli chodzi o randki i inne zajęcia?

Jeśli zawsze stara się być na czas i upewnia się, że przeprasza, jeśli się spóźnia, oznacza to, że ma dla ciebie szacunek i troszczy się o ciebie .

Gdyby było inaczej, nigdy nie zadałby sobie trudu, by być w 100% punktualnym, ani nawet przeprosić, jeśli nie, ponieważ faceci są w ten sposób.

Prawda jest taka, że ​​jeśli twój mężczyzna nigdy nie odczuwa potrzeby przeprosin i zadośćuczynienia za swoje złe uczynki, to wyraźny znak, że brakuje mu przywiązania i empatii. W końcu to też wielka czerwona flaga, że ​​on cię nie kocha, a toon nie traktuje cię poważniew ogóle.

Regularnie nawiązuje z Tobą kontakt

uśmiechnięta dziewczyna rozmawiająca przez telefon w kawiarniCzęsto wysyła do ciebie SMS-y w mediach społecznościowych, najpierw dzwoni do ciebie, mówi, że zadzwoni później, gdy przegapi twój telefon i tak dalej.

Nigdy nie musisz się martwić, że tobą manipuluje lub że jest kłamcą, ponieważ zawsze ma ważne wyjaśnienia, dlaczego nie był w stanie z tobą porozmawiać, kiedy do niego zadzwoniłeś.

Wysyła ci też sms-y na dzień dobry, a przed pójściem spać życzy ci dobrej nocy.

Regularnie inicjuje z Tobą kontakt i nigdy nie musisz się zastanawiać, gdzie jest w danym momencie.

Opowiada ci wszystko o swoich planach na ten dzień, a jeśli będzie niedostępny przez dłuższy czas, da ci o tym również znać, abyś nie musiał się martwić o jego miejsce pobytu.

Dobrze się bawicie razem

osoba pisząca na telefonie

Kiedy jesteście razem, możesz powiedzieć, że jego oczy błyszczą od całego śmiechu i że naprawdę świetnie się bawisz, gdy z nim jesteś.

Nie jest powściągliwy i nie gra trudnego do zdobycia, podobnie jak ty.

Ostatecznie czujesz się zrelaksowany, gdy jesteś obok siebie i wreszcie czujesz, że możesz opuścić gardę i pokazać swoje prawdziwe ja.

Ilekroć was dwoje się rozstaje, zawsze wspomina, że ​​tego dnia świetnie się z tobą bawił… I moja droga, to wszystko są wspaniałe znaki, że w końcu spotkałaś tego jedynego.

Kiedy facet traktuje cię poważnie, widzi rzeczy inaczej niż ktoś, kto nie jest.

Chce się z tobą bawić, robić z tobą szalone rzeczy i być twoim partnerem w zbrodni, ponieważ cieszy się tym z całego serca.

Jest zainteresowany nie tylko wejściem w twoje spodnie, jak niektórzy z nich, i to jest największa różnica między facetem, który naprawdę cię interesuje, a tym, który udaje to z innych powodów.

Mówi o planach na przyszłość (które dotyczą Ciebie)

mężczyzna daje swojej dziewczynie przejażdżkę na baranaOpowiada o podróżach, które planuje z tobą jechać, opowiada o szalonych rzeczach, które chce z tobą przeżyć, o koncertach, na które chce z tobą jechać i ogólnie spędzać z tobą czas.

Jeśli to zrobi, oznacza to, że nie bierze twojego czasu za pewnik. Docenia każdą sekundę spędzoną z Tobą i cieszy go cały czas w przyszłości, który wkrótce spędzicie razem.

Skupia się nie tylko na teraźniejszości, ponieważ chce mieć pewność, że będzie cię widywał również w przyszłości.

Dzieli się z tobą wszystkim

widok z tyłu pary siedzącej na szczycie wzgórza

Dzieli się z tobą swoimi marzeniami, lękami i każdą myślą, ponieważ chce cię informować o każdym szczególe jego życia.

Jeśli ktoś go wkurza, nie odchodzi, każąc go zostawić w spokoju . Rozmawia z tobą o tym i akceptuje twoją opinię na ten temat.

Zachęca cię również do bycia z nim otwartym, aby mógł się odwzajemnić i być aktywną częścią twojego życia.

Stara się rozwiązywać kłótnie zamiast je eskalować

para rozmawiająca na zewnątrz kawiarni?Każdy zdrowy związek ma swoje wzloty i upadki i nie ma ani jednej pary, która nie miałaby żadnych kłótni w pewnym momencie.

A największa różnica między facetem, któremu naprawdę zależy na tobie, a tym, który tak nie jest, polega na sposobie radzenia sobie z kłótniami.

Facet, który traktuje cię poważnie, będzie starał się zachować spokój i rozwiązywać twoje kłótnie w zdrowy sposób za każdym razem, gdy wdasz się w bójkę, zamiast je eskalować.

cómo tocar a un hombre en la cama

Nigdy nie sprawi, że poczujesz się mniej wartościowy lub powie ci złe rzeczy tylko dlatego, że jest wtedy zły.

Mądrze dobierze słowa, ponieważ nie chce cię stracić i dzięki temu wiesz, że naprawdę to ma na myśli.

Jest otwarty na temat twojego związku

zdenerwowana para rozmawiająca w kawiarni?

Kiedy spotkacie jakichś jego przyjaciół lub kolegów, nigdy nie przegapi okazji, by was im przedstawić.

Z dumą mówi, że jesteś jego dziewczyną i zawsze jest otwarty na twój związek.

Chce, aby wszyscy wiedzieli, że jest z tobą i dlatego zawsze trzyma cię za rękę, gdy idzie razem z tobą.

A jeśli inne dziewczyny są nim zainteresowane, nigdy nie daje powodu do zazdrości, ponieważ natychmiast ujawnia, że ​​jest zajęty.

Ponadto usunął wszystkie swoje konta w aplikacjach randkowych, ponieważ znalazł to, co sprawia, że ​​jego polowanie na bratnią duszę zostało oficjalnie zamknięte.

Powiązany post: Panie, w ten sposób wiesz, że spotykasz się z prawdziwym mężczyzną

W skrócie

ludzie biznesu spotykający się na zewnątrz, mężczyzna przedstawiający kobietę swojemu koledzeTak dobrze znam następny scenariusz; zakochujesz się do szaleństwa w mężczyźnie i to sprawia, że ​​wierzysz w coś, co okazuje się kompletnym kłamstwem, a potem zaczynasz zastanawiać się nad najdrobniejszymi szczegółami.

A kiedy tak się dzieje, tracisz wszelką nadzieję, myśląc, że nigdy nie będziesz w stanie zrozumieć mężczyzn i że zawsze będziesz ostrożny w ich intencjach, bez względu na to, co ci powiedzą.

Chcę, żebyś wiedział, że całkowicie rozumiem sytuację, w której się znajdujesz, ponieważ wielokrotnie przechodziłem przez to samo. W chwili, gdy stajesz się zrelaksowany podczas randkowania z facetem, za którym szalejesz, on staje się odległy.

A potem przewijasz w myślach każde działanie i wszystko, co kiedykolwiek mu powiedziałeś, mając nadzieję, że znajdziesz przyczynę problemu.

Jeśli jednak Twój facet ma wszystkie powyższe znaki (lub tylko niektóre z nich), możesz swobodnie usunąć pytanieCzy on traktuje mnie poważnie?z twojej głowy, bo zapewniam cię, że szaleje za tobą w stu procentach i będzie cię kochał do końca czasu!

Czy on traktuje mnie poważnie? Top 20 znaków He