Jak rozmawiać z facetem, którego lubisz (i szybko zwrócić jego uwagę)

Jak rozmawiać z facetem, którego lubisz (i szybko zwrócić jego uwagę)

Kiedy to piszę, przypominam sobie wczorajszą nocną rozmowę z jednym facetem. To był nasz pierwszy telefon po pewnym czasie pisania SMS-ów i nie muszę mówić, jak bardzo się tym denerwowałem.Kiedy czekałam, aż do mnie zadzwoni, każda sekunda wydawała mi się wiecznością, a im dłużej czekałam, tym bardziej się niepokoiłam.

Powodem, dla którego byłem tak zdenerwowany, było to, że bardzo go lubiłem i chciałem pozostawić dobre wrażenie.como hacerle el amor a tu esposo con fotos

Oto rzeczy, które zaprzątały mój umysł:Jak go powitać? Co mam mu potem powiedzieć? A jeśli zapanuje niezręczna cisza? Jak pozbyć się niezręcznej ciszy i podtrzymać rozmowę?

Kiedy myślałem o tych wszystkich rzeczach, nagle zamarłem w chwili, gdy zobaczyłem, że mnie woła.

Przywitałem go prostymcześć, myśląc, że nie możesz się z tym pomylić, prawda? Zapytał mnie, jak minął mi dzień. Odpowiedziałem mu, a potem zatrzymałem się na kilka sekund.Powodem, dla którego przestałem mówić, było to, że czułem, że rozmowa idzie w złym kierunku. Mogłam wyczuć jego robotopodobny ton i jak bardzo był spięty.

W pewnym momencie zapytałem go o to:Powiedz mi coś, czego nie chcesz, żebym wiedział o tobie.

Powiedział, że tak naprawdę jest nieśmiałym facetem i ma trudności z otwarciem się na innych i dlatego spodziewał się, że będę cały czas mówić.Stopniowo pomagałem mu coraz bardziej otwierać się na siebie, a on powiedział, że nie czuł się tak bezbronny, ale od dawna spełnił się, rozmawiając z dziewczynami.

I wtedy wiedziałem, że robię to dobrze.

Konkluzja całej tej rozmowy jest następująca:Rozmawiając z facetem, którego lubisz, nie skupiaj się tylko na sobie i na tym, co chcesz mu powiedzieć. Zamiast tego skup się na zachęcaniu go do dzielenia się rzeczami z tobą, ponieważ to sprawi, że cię polubi! To właśnie będziespraw, żeby się w tobie zakochał.

Jeśli chcesz, żeby cię polubił i otworzył się na ciebie, musisz stworzyć więź emocjonalną.

mężczyzna rozmawia z kobietą siedząc w kawiarni

Tworzenie więzi emocjonalnej jest jedną z najważniejszych rzeczy, jeśli chodzi o rozmowy (zwłaszcza z kimś, kogo lubisz). Więc jak łączysz się z facetem, którego lubisz?

Łączysz się z nim, zadając mu sensowne pytania, które pomogą mu się przed tobą otworzyć. Największym błędem, jaki możesz popełnić, jest skupienie się tylko na rzeczach, którymi chcesz się podzielić o sobie.

Nie zrozum mnie źle. Chce cię lepiej poznać i chce, abyś dzielił się z nim rzeczami, a ty powinieneś to zrobić, ale powinieneś też być zainteresowany tym, czym ma się z tobą podzielić.

Z facetami chodzi o to, że są przyzwyczajeni do słuchania tylko dziewczyn, zamiast odwzajemniania się i skupiania na tworzeniu emocjonalnego połączenia.

Wybierz tematy, które pozwolą Ci go lepiej poznać. Zapytaj go o jego zainteresowania, przyszłe cele, największe obawy oraz jego słabości i mocne strony.

Jeśli chcesz, aby facet się przed tobą otworzył, musisz sprawić, by czuł się komfortowo, dzieląc się z tobą rzeczami.

Musisz dać mu trochę przestrzeni do wyrażenia siebie i zebrać odwagę, aby pokazać swoją wrażliwą stronę również Tobie.

Największym pragnieniem każdego mężczyzny jest czuć się swobodnie i być z tobą bezbronnym.

kobieta w białej górze słuchająca mężczyzny na zewnątrz

Tak, chcą pochwalić się swoją męskością, mocnymi stronami i chwalić się swoimi osiągnięciami, bo taka jest ich natura.

cuando es el momento de dejar a tu esposa

Są konkurencyjne i opiekuńcze w stosunku do swoich kobiet, dlatego często mają trudności z wyrażaniem swoich najgłębszych uczuć i otwieraniem się na Ciebie.

W tym momencie wkraczasz w historię.Nie ma na świecie ani jednego człowieka, który nie zechce otworzyć się na ciebie i być z tobą bezbronny, jeśli będzie mu do tego wystarczająco komfortowo.

Musisz sprawić, by czuł się komfortowo, dzieląc się z tobą rzeczami, tak jak kazałem temu facetowi przyznać, że zwykle jest nieśmiały w stosunku do kobiet i potrzebuje trochę czasu, aby się przede mną otworzyć.

Śmiem twierdzić, że przez to jeszcze bardziej mnie lubi i jeszcze bardziej podobała mu się nasza rozmowa (co przyznał).

Najłatwiejszym sposobem na przyciągnięcie uwagi mężczyzny jest bycie twórczo szczerym.

kobieta w żółtej bluzce rozmawia z mężczyzną w kawiarni

Co to znaczy być „twórczo uczciwym”? Oznacza to mówienie dokładnie tego, co chcesz mu powiedzieć w tym momencie. Oznacza bycie sobą, zamiast udawać, że jesteś kimś, kim nie jesteś.

cosas que hacer para una cita nocturna

Najłatwiejszym sposobem na przyciągnięcie uwagi mężczyzny jest bycie kreatywnym podczas odpowiadania na jego pytania, zamiast przewidywania, jak większość innych ludzi.TO właśnie faceci cenią najbardziej!

Chcą kobiety, która będzie kwestionować ich przekonania, zamiast kiwać głową na każdą rzecz, którą mówią.

Ten facet, którego lubisz, chce, żebyś mu zaprzeczył; pokazać mu, że masz własne zdanie na niektóre tematy i nie boisz się ich wyrażać.

Jeśli jesteś w stanie zainspirować faceta swoim wyjątkowym spojrzeniem na rzeczy, jesteś już w połowie drogi. Będzie zahipnotyzowany twoją odwagą, inteligencją i inspirującą aurą.

Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę mężczyzny, musisz wzbudzić w nim zainteresowanie podczas rozmowy :

  • Rozśmiesz go.
  • Porozmawiaj o swoich pasjach.
  • Zadaj mu dodatkowe pytania.
  • Pozostań TAJEMNICZY.

Nie bez powodu napisałem tajemniczy w caps lockiem, a powodem jest podkreślenie wagi tego.

Jednym z największych błędów, jakie możesz popełnić, rozmawiając z facetem, którego lubisz, jest przesadzanie z nim.

Rozumiem, że chcesz mu opowiedzieć wszystko o sobie i nie możesz się doczekać, żeby wreszcie poznał każdy szczegół swojego życia, ale nie powinieneś tego robić.

Jeśli chcesz złapać izachowaj jego uwagę, musisz pozostać dla niego tajemnicą.

Trzeba mu wszystko dawać po trochu, żeby wciąż wracał po więcej.

mężczyzna i kobieta uśmiechają się siedząc w kawiarni

Dokładnie to zrobiłem ostatniej nocy. Nie chciałem tak dużo mówić o sobie i w pewnym momencie facet powiedział mi:Chcę cię lepiej poznać. Dlaczego nie mówisz o sobie i swoim życiu?

(Mam nadzieję, że tego nie przeczyta.)Kochany, powodem, dla którego nie chciałem dużo o sobie mówić, jest to, że wkrótce stracisz zainteresowanie mną i nasze rozmowy staną się nudne.

Tak. Każdy facet marzy o tym, abyś podzielił się rzeczami o sobie, a czasami będą cię błagać, abyś to zrobił, ale nigdy nie powinieneś przesadzać.

Nigdy nie dziel się zbytnio rzeczami o sobie z facetem, ponieważ jeśli to zrobisz, nic nigdy nie będzie takie samo.
Chcę, żebyś zapamiętał te dwie rzeczy. Jeśli chcesz zwrócić uwagę faceta, musisz:

1. Zawsze wybieraj interesujące tematy do rozmowy z facetem.

2. Nigdy nie ujawniaj zbyt wiele o sobie, ale zachowaj odrobinę tajemnicy.

Lubię myśleć o byciu tajemniczym jak o pudełeczku czekoladek. Wyobraź sobie, że dajesz facetowi pudełko czekoladek i pozwalasz mu natychmiast je otworzyć i zobaczyć, co jest w środku. Po pewnym czasie straci zainteresowanie.

Teraz wyobraź sobie, że pokazujesz mu pudełko czekoladek, ale zabroń mu go otwierać. Zamiast tego otwierasz go i dajesz mu jeden. Następnego dnia dajesz mu kolejną i tak dalej.

Chodzi o to, że nigdy nie dowie się, co dokładnie kryje się w tym pudełku czekoladek. Pozostanie dla niego tajemnicą i sprawi, że jeszcze bardziej tego zapragnie.

Dokładnie tak mężczyzna postrzega kobietę. Jeśli zdradzisz mu zbyt wiele o sobie, nie będzie kusiło, by dowiedzieć się więcej o tobie, ponieważ nie będzie tajemnicy.

Bez względu na to, jak bardzo go lubisz, nigdy nie bądź kim innym niż SOBĄ.

mężczyzna i kobieta uśmiechają się podczas picia kawy w kawiarni

Kiedy naprawdę lubimy faceta, kusi nas, aby zrobić dla niego wszystko, a nawet przedstawiać się jako coś, kim nie jesteśmy.

Bez względu na to, jak bardzo lubisz tego jednego faceta, nigdy nie bądź kimś innym niż prawdziwym sobą.
Powiedz, co naprawdę masz na myśli, nawet jeśli mu się to nie spodoba. Nie udawaj damy, jeśli jesteś legalną chłopczycą.

Nie myśl o tym, czego może od ciebie chcieć, ale zaoferuj mu poznanie PRAWDZIWEGO ciebie. To niezawodny sposób na przyciągnięcie i utrzymanie uwagi każdego faceta.

ideas de regalos de tarro de albañil para él