Jak Koziorożec testuje kobietę? 15 rzeczy, na które patrzy - Wrzesień 2022

Jak Koziorożec testuje kobietę? 15 rzeczy, na które patrzy

Po co w ogóle wystawiać czyjąś miłość na próbę? Kto tak robi?

Przyznaj – wszyscy to robimy. Może po to, żeby dowiedzieć się, czy ta osoba jest dla nas odpowiednia, albo żeby uniknąć przyszłych rozczarowań. W końcu nikt nie lubi, gdy ktoś bawi się swoimi uczuciami, prawda?Jeśli znalazłeś Twoja bratnia dusza w Koziorożcu znak zodiaku , czas poznać ich niepisane zasady!

Jak Koziorożec testuje kobietę ?Oto, jak się dowiedzieć, czy testuje cię, czy gra w gry umysłowe i które znaki zodiaku są najbardziej zgodne z tym znakiem ziemi.

Miłej lektury!Jak Koziorożec testuje kobietę?

Rządzony przez planetę Saturn,Koziorożcesą pracowici, przyziemni, ambitni i wytrwali.W związku z tym żądają, aby te cechy były szanowane i odpłacane.

Jeśli Koziorożec znalazł w tobie bratnią duszę, mogę tylko powiedzieć, że masz szczęście! Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są przede wszystkim lojalne, wrażliwe, uczciwe i zawsze zrobią wszystko, o co poprosi ich partner.

Ale przed wyruszeniem na nowy związek , ten Koziorożec najpierw sprawdza, na ile jesteś z nim zgodny.Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to robi!

15 rzeczy, na które patrzy zakochany Koziorożec

Jak Koziorożec testuje kobietę ? Jakie są ich zasady i co Koziorożce najbardziej cenią u partnerów?

Poniżej znajdziesz 15 najczęstszych rzeczy, których Koziorożce szukają przed wejściem w poważny związek z kobietą.

Czytaj dalej i znajdź swoje odpowiedzi!

1. Przetestuje, czy naprawdę go lubisz

jak koziorożec testuje kobietę przy stole podczas picia kawy?

Wiesz, że się w tobie zakochuje, ale nadal nic nie wskazuje na to, że ten związek robi się poważny.Dlaczego to jest takie?

Koziorożec chce się upewnić, że będziesz traktować go jak więcej niż przyjaciela.Właściwie chce sprawdzić, czy naprawdę coś do niego czujesz i dlatego nie śpieszy się z miłością.

Koziorożce nigdy nie postawią się w sytuacji, w której są dla kogoś tylko planem zapasowym. I dlatego trzymają się zasady: Powoli, ale pewnie!

2. Przetestuje twoją cierpliwość

Koziorożce nie lubią ludzi, którzy tykają bomby zegarowe, których wybuch zajmuje tylko kilka minut.

Dlatego często lubią sprawdzać cierpliwość partnera. Więc nagle stanie się niedostępny.

Może nie odebrać telefonu, albo każe ci czekać na jego wiadomość tekstowa .To nie potrwa długo, ale tak, żebyś wiedział, to tylko jeden ze sposobów, w jaki mężczyźni Koziorożca testują kobiety.

3. Przetestuje, czy poradzisz sobie w trudnych sytuacjach

Więc jak Koziorożec testuje kobietę? ?

Przed zobowiązaniem się dopoważny związek, człowiek Koziorożca z pewnością przetestuje, jak radzisz sobie z wielkimi decyzjami i trudnymi sytuacjami.

Koziorożec lubi silna, niezależna kobieta kto poradzi sobie w trudnych sytuacjach życiowych.

Jeśli udowodnisz mu, że potrafisz doskonale funkcjonować nawet pod jego nieobecność, a rozwiązywanie trudnych problemów to dla Ciebie bułka z masłem, ten mężczyzna na pewno będzie Twój na zawsze.

4. Przetestuje, czy jesteś dobrym strażnikiem sekretów

Oczywiście nigdy nie podzieliłby się z tobą swoimi sekretami, gdyby ci nie ufał.

Oznacza to, że twój związek zmierza we właściwym kierunku. Jest to jednak kolejny sposób na sprawdzenie Cię przez Koziorożca.

Tym razem chce zobaczyć, czy zachowasz jego sekrety, czy też powiesz swoje najlepszy przyjaciel wszystko, podkopując w ten sposób jego zaufanie.

Jeśli poprosi cię, abyś zachował niektóre rzeczy tylko między wami, powinieneś się tego trzymać, ponieważ Koziorożce bardzo cenią zaufanie.

5. Jak bardzo wspierasz?

jak koziorożec testuje kobietę wieczorem za laptopem?

Koziorożce to totalni pracoholicy. Praca i osiąganie celów są traktowane priorytetowo w ich życiu, dlatego ważne jest, aby ich partner rozumiał i wspierał ich.

Jeśli chcesz mieć w swoim życiu Koziorożca, musisz zrozumieć, że praca jest jego drugą miłością – pierwszą jesteś oczywiście ty.

Nie denerwuj się, jeśli zostaje w pracy do późna. Daj mu wsparcie i zrozumienie, ponieważ to właśnie ceni sobie w swoim partnerze mężczyzna z Koziorożca.

6. Przetestuje twój poziom stresu

Koziorożce są z natury spokojne i ciche i nie lubią ludzi, którzy mogą je stresować. Tak więc twój Koziorożec z pewnością przetestuje twój poziom dramatu.

Jeśli masz skłonność do dramatycznych wybuchów i stresujących sytuacji, obawiam się, że nie jesteś odpowiednią dla niego Panią.

Mężczyźni Koziorożca wydadzą zero energii na ludzi, którzy utrudniają im życie.

7. Przetestuje twoją uczciwość

Ze wszystkich zalet, prawda jest tym, co najbardziej cenią Koziorożce.Nigdy nie zobaczysz Koziorożca zamieszanego w jakiekolwiek plotki lub kłamstwa.

Chcą, aby ich partner był uczciwy, więc mogą przetestować tę cnotę. Może udawać, że czegoś nie wie, tylko po to, by sprawdzić, czy mówisz prawdę.

W końcu każdy relacja powinna być budowana na zaufaniu i uczciwość, prawda?

Aguanté la orina demasiado tiempo y ahora me duele el estómago

Koziorożce są całkowicie uczciwe w swoich związkach i nigdy nie będą grać w żadne gry, aby uniknąć prawdy. Nic dziwnego, że zgodzą się na związek tylko z kimś, kto jest przede wszystkim uczciwy.

8. Czy jesteś dobrym słuchaczem?

Co to znak zodiaku w szczególności sprawdza się, czy jesteś dobrym słuchaczem.

Dobrzy słuchacze z natury są cisi i poświęcają czas, aby pomóc swoim partnerom w trudnych życiowych decyzjach.

Chociaż człowiek z Koziorożca wydaje się czasami pewny siebie i zimny, w rzeczywistości jest bardzo wrażliwy i delikatny w sercu. Jeśli jesteś jegoidealne dopasowanie, to oczywiste, że zawsze może na Ciebie liczyć.

DO Koziorożec potrzebuje kogoś, kto rozumie jego myśli i uczucia.

Zanim otworzy przed tobą swoją duszę i pokaże ci, jak czasami czuje się Koziorożec, przetestuje cię, aby sprawdzić, czy jesteś dobrym słuchaczem i czy może na tobie polegać.

9. Czy wierzysz w długotrwałe relacje?

Cóż, mężczyźni Koziorożca tak.

Dlatego zawsze testują swoich potencjalnych partnerów.

Nie będą czyjąś przygodą na jedną noc. Więc jeśli… Koziorożec zadaje ci te pytania na samym początku, to kolejny znak, że prawdopodobnie cię testuje:

Jakie są Twoje oczekiwania wobec tego związku? Czego dokładnie szukasz w miłości? Czy chcesz czegoś więcej niż tylko relacji z kimś?

Koziorożce są zwykle ludźmi bezpośrednimi i chcą od razu wiedzieć, na czym stoją z kimś.

10. Jak oszczędny jesteś?

jak koziorożec testuje kobietę pod kątem finansów?

Koziorożce są bardzo ostrożne ze swoimi finansami, wiedzą, jak inwestować i oszczędzać zarobione pieniądze.

Chociaż twój Koziorożec cię zepsuje i kupi ci wszystko, czego chcesz, nadal ma granice finansowe i priorytety.

Szuka kogoś, kto podziela jego skromność, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz potrzebować tych pieniędzy. Więc nie zdziw się, jeśli spojrzy na twoje wydatki.

11. Przetestuje twoją inteligencję

ten Koziorożec lubi uczyć się nowych rzeczy, czytać książki i lubi brać udział w poważnych rozmowach.

Dlatego pociągają go wykształcone kobiety, z którymi może dyskutować o polityce, literaturze i sprawach społecznych.

Najprawdopodobniej rozpocznie z tobą rozmowę o polityce lub zapyta o ostatnią przeczytaną książkę. Nie będzie mu przeszkadzał, jeśli należysz do jednego z trzech najinteligentniejszych znaków zodiaku; w rzeczywistości to go pociąga.

12. Czy jesteś stabilny finansowo?

Koziorożec nie będzie miał nic przeciwko, jeśli podzielisz rachunek za restaurację lub jeśli podzielisz się kosztami podróży.

W ten sposób Koziorożec sprawdzi, jak bardzo jesteś niezależny finansowo.

Koziorożce nigdy nie znajdą się w sytuacji, w której wspierają kogoś finansowo i całe życie pracują na potrzeby innych.

Nie są skąpi. Koziorożce po prostu nie lubią, gdy muszą za kogoś płacić za wszystko.

13. Przetestuje, na ile jesteś wiarygodny

Koziorożce znane są z tego, że są godne zaufania, W dół do ziemi i niezawodny.

Są bardzo przywiązani do swoich partnerów w związku i nigdy ich nie zawiodą. Nic więc dziwnego, że proszą o to samo w zamian.

Zanim zobowiążesz się do ciebie, Koziorożec musi sprawdzić, na ile jesteś wiarygodny.

Musi mieć poczucie, kim naprawdę jesteś i chce mieć pewność, że zawsze będziesz przy nim.

Jeśli nigdy nie odbierasz jego telefonów lub często nie ma go w pobliżu, gdy potrzebuje twojej rady, oznacza to, że nie jesteś wystarczająco wiarygodny, aby zająć miejsce w jego sercu.

14. Czy jesteś wystarczająco ambitny?

Prawdopodobnie nauczyłeś się już, że najważniejsza jest ambicja cecha osobowości Koziorożca znak zodiaku .

Właśnie to najpierw sprawdzą z tobą. Zależy mu na tym, abyś wykorzystywał swoje talenty i zawsze starał się robić lepiej.

Koziorożce gardzą lenistwem.

Jeśli więc chcesz dzielić swoje życie z tym znakiem zodiaku, ale nie jesteś wystarczająco ambitny, przygotuj się na duże zmiany.

15. Czy jesteś osobą poszukującą uwagi?

kobieta myśli, jak mężczyzna koziorożca testuje kobietę

Jeśli tak, Koziorożec nie będzie się dobrze bawić z tobą.Wszyscy staramy się o uwagę, szczególnie na początku związku, kiedy chcemy udowodnić, że jesteśmy partnerem.

Ale mężczyźni Koziorożca nie lubią, gdy przerywa im się pracę, dzwoni i nęka w nieważnych sprawach.Dlatego Koziorożec sprawdzi, jak bardzo jesteś wymagający, zanim zaangażujesz się w poważny związek .

Może się w tobie zakochać, ale kiedy zda sobie sprawę, że jesteś zbyt potrzebujący, zrezygnuje z ciebie.

Czy Człowiek Koziorożec gra w gry umysłowe?

jak koziorożec testuje kobietę telefonem?

Większość facetów z Koziorożca nie bawi się uczuciami innych ludzi ani nie angażuje się w gry umysłowe. To po prostu nie ich sprawa.

Jednak zawsze są wyjątki od reguły.

Niektórzy z nich lubią to robić. Gry umysłowe to sposób na uzyskanie poczucia mocy i wzmocnienie własnego ego. Oto, jak stwierdzić, czy mężczyzna z Koziorożca bawi się z tobą w gry umysłowe.

Daje ci zimne ramię

Pierwszy z gry umysłowe że niektórzy Samce Koziorożca zatrudniać jest ignorowanie.

Więc nie zdziw się, jeśli od czasu do czasu cię ignoruje. To znak, że próbuje zwrócić na siebie uwagę i gra z tobą w grę.

Może udawać, że nie widział twoich wiadomości lub że nie słyszał tego, co powiedziałeś, tylko po to, by zwrócić twoją pełną uwagę.

On każe ci czekać

Na początku związku Koziorożce przetestują Twoją cierpliwość, więc możesz poczekać kilka godzin na ich wiadomości lub mogą nie być od razu dostępne, gdy ich potrzebujesz.

Jeśli jednak Koziorożec zawsze każe ci czekać, powinieneś wiedzieć, że nie ma to nic wspólnego z testowaniem. Robi to, co mu odpowiada i znajdzie dla ciebie czas tylko wtedy, gdy nie jest zajęty czymś innym.

Jeśli nie sądzisz, że to się zmieni, a on ciągle bawi się Twoim czasem, powinieneś przerwać tę grę i iść dalej.

Wieje gorąco i zimno

Niektóre Koziorożce są znane z tego rodzaju gra myślowa .

Jeśli często jest w związku i poza nim, oznacza to, że bawi się twoimi emocjami i szuka twojej uwagi. Nie ma nic bardziej frustrującego niż to, że ktoś ciągle zmienia swoje nastawienie.

Jeśli nie podoba ci się ciągła niepewność, w której się znajdujesz, nie wahaj się skonfrontować go z tym i powiedzieć mu, jak się czujesz.

Sprawia, że ​​za bardzo w siebie wątpisz

Czy ostatnio za bardzo w siebie zwątpiłeś?

Kiedy ktoś bawi się twoimi uczuciami, to normalne, że zaczynasz wszystko kwestionować, prawda?

Ale moja droga, to może być kolejna z jego gier umysłowych. Mężczyźni z Koziorożca są dominujący i dumni, a gdy pojawi się problem, zachowają spokój i pozwolą zająć się tym komuś innemu.

Jeśli często jesteś niezadowolony ze swojego związku lub czujesz, że ta miłość jest nieodwzajemniona, nie daj się zwieść i pozbądź się jego gry umysłowe .

Zgodność Człowieka Koziorożca z innymi znakami zodiaku

jak koziorożec testuje kobietę siedzącą na balkonie i pijącą kawę?

Teraz, gdy już wiesz, jak mężczyzna Koziorożec testuje kobietę, nadszedł czas, aby zobaczyć, który znak zodiaku najłatwiej przejdzie jego test.

Koziorożce sąznaki ziemi, co oznacza, że ​​są najbardziej zgodne z następującymiznaki wodnei znaki ziemi:Ryby,byk , panna , Rak, Skorpion i Koziorożec*

Ponieważ mają podobne zainteresowania i cele, jeden z tych trzech znaków horoskopu bez wątpienia znajdzie miejsce w życiu miłosnym Koziorożca.

Jeśli więc urodziłeś się pod znakiem Ryb, Byka lub Panny, bądź pewien, że czeka na Ciebie romantyczny związek z Koziorożcem!

*Wspomnę tylko, że te same funkcje działają na odwrót. Na przykład mężczyzna z rakiem i kobieta Koziorożec, mężczyzna Skorpion i kobieta Koziorożec itp.

Jednak Koziorożce są najmniej kompatybilne zznaki ogniaorazznaki lotnicze. Oto ich najbardziej skomplikowane dopasowania:Baran , Bliźnięta , Wodnik , Libra , Lew i strzelec .

Zawijanie tego

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i że lepiej rozumiesz pytanie: Jak Koziorożec testuje kobietę?

Mężczyźni Koziorożca są ostrożni we wszystkich aspektach życia, w tym w związkach. Dlatego mają tendencję do testowania swoich partnerów przed wejściem w związek.

Ale nie bierz tego poważnie. Robi to tylko dlatego, że cię kocha i chce się upewnić, że jesteś tym jedynym.

W każdym razie zwróć uwagę na te 15 rzeczy, które człowiek Koziorożca ceni najbardziej, a jeśli jest tego wart, postaraj się i zdaj test!

Jeśli jednak okaże się, że bawi się z tobą w gry umysłowe, nie oszukuj się, ponieważ twój idealny mecz może ukrywać się w innych znakach zodiaku!