15 zabawnych filmów dla dzieci, które pozwolą się śmiać w każdym wieku - Grudzień 2022

śmieszne filmy dla dzieci kurtuazja

Więc to rodzinny wieczór filmowy i nikt nie wie, co obejrzeć. Łatwo!Wybierz komedię. Wszyscy będą się świetnie bawić przy chichotach, a dzięki tej liście będziesz mógł wybrać film, który każdy pokocha. Najtrudniej będzie później położyć dzieci do łóżka.

Zobacz galerię piętnaścieZdjęcia Śmieszne filmy dla dzieci, nikczemne dla mnie Universal Pictures 1z 15'Nikczemny ja'

Zbrodniarz Gru postanawia ukraść księżyc z pomocą swoich małych, głupkowatych żółtych sługusów. Aby zrealizować swój plan, musi wykraść promień ochrony, więc adoptuje trzy sieroty, które mają mu pomóc w przebraniu. Ale ku jego konsternacji, w końcu kradną mu serce.STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci różowa pantera Zdjęcia Sony dwaz 15'Różowa Pantera'

Specjalny diament Różowej Pantery zaginął, a główny inspektor ma plan: oddać najlepszego detektywa do sprawy, podczas gdy ekscentryczny inspektor Jacques Clouseau publicznie ją „rozwiąże”. Clouseau dużo bałaganił, jego pomyłki faktycznie pomagają mu rozwiązać sprawę.

STREAM TERAZcalorías quemadas por hora de la clase de spinning
Śmieszne filmy dla dzieci o sekretnym życiu zwierząt domowych Universal Pictures 3z 15„Sekretne życie zwierząt domowych”

Max to pies, który kocha swoje słodkie życie, ale kiedy jego właściciel przyprowadza do domu gigantycznego, wrednego psa o imieniu Duke, oboje wiedzą, że mają kłopoty. Duet przez pomyłkę ląduje w ciężarówce do funta, więc ich grupa przyjaciół wyrusza na misję, aby znaleźć ich na ulicach dużego miasta.

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci kopiące i krzyczące Universal Pictures 4z 15„Kopanie i krzyki”

Buck zawsze chciał, żeby jego syn, Phil, był sportowcem - po prostu tak nie wyszło. Więc kiedy dorosły Phil zostaje trenerem piłki nożnej swojego syna, chce zmienić ich drużynę z ostatniego miejsca w mistrzów, aby mogli pokonać zwycięzców pierwszego miejsca Bucka.STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci potwory inc. Walt Disney Pictures 5z 15'Potwory i spółka.'

Sully to chuda, niebieska maszyna-potwór, a jego najlepszy przyjaciel / pomocnik od przerażenia Mike Wazowski to mały, jednooki zielony potwór. Obaj rządzą największą fabryką przerażenia, ale kiedy Boo, ludzkie dziecko, wkracza do ich świata potworów, dwaj przyjaciele muszą spróbować przywrócić ją z powrotem do jej ludzkiego świata, zanim reszta potworów się dowie.

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci ferris bueller Paramount Pictures 6z 15„Wolny dzień Ferrisa Buellera”

Ferris Bueller wie, jak skrócić lekcje i uciec z tego, więc jest zdeterminowany, by zrobić ostatnią próbę przed ukończeniem szkoły. Zabiera ze sobą przyjaciół ulicami Chicago - ale dyrektor jego liceum Rooney jest nieugięty, by złapać go na gorącym uczynku, aby mógł raz na zawsze zawiesić Buellera.

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci epoka lodowcowa 20th Century Fox 7z 15'Epoka lodowcowa'

Mamut włochaty, tygrys szablozębny, lenistwo i wiewiórka spotykają się podczas epoki lodowcowej, aby migrować na południe, aby uciec przed mroźnymi zimami. Kiedy znajdują ludzkie dziecko, sprawy idą w szał, gdy próbują zwrócić je jego ludzkim rodzicom.

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci, pani wątpiąca 20th Century Fox 8z 15'Pani. Wątpliwości ”

Daniel Hillard obawia się, że po rozwodzie z żoną straci więź ze swoimi dziećmi. Tak więc, z pomocą swojego brata, Daniel przebiera się za Brytyjkę i oszukuje swoją byłą żonę, by zatrudniła go jako nianię. Musi zdobyć dzieci jako swoje alter ego, pani Doubtfire ”- ale nie wszystko idzie zgodnie z planem.

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci shrek DreamWorks Pictures 9z 15„Shrek”

Shrek to podły ogr, który kocha swoje odosobnione bagno. Ale kiedy jego dom zostaje zaatakowany przez postaci z bajek wygnanych przez Lorda Farquaada, musi ocalić ich domy, ratując księżniczkę Fionę, aby mogła zostać oblubienicą Pana.

la nueva muñeca americana 2016

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci elf New Line Cinema 10z 15'Elf'

W dziwnej mieszaninie wydarzeń człowiek Buddy został przypadkowo wysłany na Biegun Północny jako małe dziecko i wychowany jako elf. Jako dorosły Buddy wyrusza do Nowego Jorku, aby znaleźć swojego prawdziwego ojca - tak się składa, że ​​jest podłym biznesmenem, który nienawidzi Świąt. Możesz oglądać ten film przez cały rok.

¿Está bien detectar a las 5 semanas de embarazo?

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci z muppety Walt Disney Pictures jedenaściez 15'Muppety'

Kiedy Walter, jego brat Gary i dziewczyna Gary'ego Mary odkrywają, że Tex Richman chce pozbyć się Muppet Studios, aby zamiast tego odwiercić ropę na miejscu, wymyślają plan, aby to powstrzymać. Trio łączy siły z Kermitem, Miss Piggy i resztą gangu Muppetów, aby zebrać 10 milionów dolarów, aby raz na zawsze uratować studio.

STREAM TERAZ

Funny Kids Movies kochanie, zmniejszyłem dzieci Zdjęcia Buena Vista 12z 15'Skarbie, skurczyłam dzieci'

Wayne Szalinski uważa, że ​​zniszczył swój promień zmniejszania, po uznaniu go za całkowitą i całkowitą porażkę. Ale on nie wie, że zaledwie kilka chwil wcześniej jego dzieci poszły do ​​jego laboratorium po piłkę nożną i przypadkowo się skurczyły! Czwórka skurczonych dzieci musi wymyślić, jak zwrócić na siebie uwagę rodziców i odwrócić wyrządzone szkody.

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci zootopia Walt Disney Pictures 13z 15„Zwierzogród”

Judy Hopps jest w drodze, by zostać pierwszym królikiem w policji, ale szybko dowiaduje się, jak trudno jest egzekwować prawo, gdy nie jesteś największym zwierzęciem w zagrodzie. Kiedy udowadnia, że ​​bierze udział w wielkiej sprawie, musi współpracować z Nickiem Wilde, przebiegłym lisem, który wydaje się utrudniać jej pracę.

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci w górę Walt Disney Pictures 14z 15'W górę'

Carl Fredricksen, stary sprzedawca balonów, planuje spełnić marzenie swoje i swojej zmarłej żony o przywiązaniu tysięcy balonów do swojego domu i odlocie do Ameryki Południowej. Ale kiedy zaczyna swoją przygodę, tak się składa, że ​​na pokładzie jest chłopiec imieniem Russell i wtedy zaczyna się prawdziwa zabawa (i śmiech).

STREAM TERAZ

Śmieszne filmy dla dzieci z Iniemamocnymi Walt Disney Pictures piętnaściez 15'Iniemamocni'

Pan Niesamowityprowadzi nudne życie jako zwykły facet na Ziemi ze swoją rodziną - ale ma sekret. Iniemamocni są superbohaterami, a kiedy Pan Iniemamocny ma okazję walczyć z robotem, sprawy idą bardzo źle, więc jego żona i dzieci muszą go uratować.

STREAM TERAZ