Oto dlaczego bycie bezbronnym jest główną cechą silnej kobiety - Marzec 2023

Oto dlaczego bycie bezbronnym jest główną cechą silnej kobiety

Bycie bezbronnym jest trudne. Oznacza to otwarcie się na możliwość emocjonalnego zranienia przez ludzi, którzy są dla Ciebie najważniejsi.

Kto tego chce? Być bezbronnym tylko po to, by zobaczyć, jak twoje serce jest uderzane o podłogę, aby ludzie mogli na nie nadepnąć, prawda?Bycie bezbronnym to coś, z czym zmaga się wiele osób, ponieważ czują, że będą się z nich śmiać, jeśli wyeksponują swoje emocje, aby ludzie mogli je zobaczyć. Trudno to zrobić, być sobą w świecie, który nauczył cię, że to, co jest na zewnątrz, liczy się bardziej niż twoje emocje.

W dzisiejszych czasach nie widzimy, że bycie bezbronnym jest główną cechą silnych mężczyzn i kobiet, którzy kochają bez obawy, że zostaną zranieni.

Ludzie, którzy są bezbronni, pokazują swoje prawdziwe ja, gdziekolwiek są, i nie wywołują fałszywego uśmiechu na twarzy, gdy coś jest nie w porządku.Potrafią spojrzeć komuś w oczy i wylać dusze!

To właśnie oznacza bycie silnym.

Podatność jest często postrzegana jako słabość, ale te dwie rzeczy nie mają ze sobą nic wspólnego.¿Qué es lo que excita a los chicos?

Dla mnie większą słabością jest stwierdzenie, że wszystko w porządku bez konfrontacji z prawdziwym problemem dotyczącym czegoś.

Zawsze byłem kimś, kto zbytnio troszczył się o ludzi.

Moi poprzedni partnerzy zawsze myśleli, że jestem emocjonalnie potrzebna i dziwka uwagi, ponieważ zawsze mówiłem o swoich uczuciach, bez względu na to, jak ciężko musiało to być dla mnie, a czasem nawet dla nich.

Ale z czasem zobaczyłem, ile sił zebrałem.

para rozmawia siedząc na podłodze w salonie

Nie zrozum mnie źle, nadal tak cholernie trudno jest powiedzieć komuś, jak się czujesz, ponieważ strach przed odrzuceniem jest zawsze obecny, ale nie ma żadnych konsekwencji w otwartości.

que posiciones sexuales para concebir un niño

Nie wiem jak wy, ale zawsze żałuję tego, czego nie powiedziałem więcej niż tych, które zrobiłem.

Mówienie w swoim imieniu nie jest tak trudne, jak się wydaje.

Któregoś dnia rozpłakałam się przed moim partnerem, bo strach przed jego utratą (mimo że wszystko u nas w porządku) ogarnął mnie i dostałem ataku paniki.

Mówiłem mu o moich atakach paniki wcześniej, ale do tego momentu nigdy żadnego nie widział.

Zaczęłam krztusić się własnym oddechem i byłam sparaliżowana, by potem wybuchnąć płaczem. Był bardzo zdezorientowany i pomyślałem, że to wszystko.

Miał zamiar odejśćponieważ myślałby, że jestem kompletnym świrem.Zamiast tego przytulił mnie i pozwolił mi płakać tyle, ile potrzebowałem.

Zadawał właściwe pytania, które były tak proste, jak: Co się właśnie stało? lub naprawdę chciałbym wiedzieć, co się dzieje w twoim umyśle.

Czy możesz mi powiedzieć? Nigdy nie czułem się tak bezbronny w czyichś ramionach jak wtedy.

Oczywiście powiedziałam mu wszystko i bałam się go stracić, bo jest dla mnie całym światem.

Rozmawialiśmy o tym godzinami, a on nie pozwolił mi wyrwać się z uścisku.

Kiedy skończyliśmy z tym tematem i powiedział mi, że go nie stracę, bo mnie kocha i powiedział, jak ważna jestem dla niego,powiedział mi, ile to dla niego znaczyło widzieć mnie w ten sposób, aby zobaczyć mnie bezbronną!

Byłem naprawdę zaskoczony. Nie spodziewałem się tego. Potem powiedział mi nawet, jak odważne to było z mojej strony.

kochająca para zakochana

Więc zacząłem myśleć o mojej wrażliwości idlaczego byłem tak cholernie niepewnyo tym.

Moi poprzedni partnerzy faktycznie chcieli, żebym przestała im opowiadać o wszystkich uczuciach, które odczuwałem; po prostu myśleli, że to dziwne i że mam depresję.

Prawdopodobnie w ten sposób narodził się lęk przed własną wrażliwością, a także powód, dla którego nie pozostawałem dłużej w związku z żadną z tych toksycznych osób.

Jeśli ktoś mówi Ci, że nie warto słuchać swoich emocji lub czujesz „za dużo”, naprawdę zastanów się, czy chcesz, aby ta osoba była w Twoim życiu, ponieważ wykazuje toksyczność i nie powinieneś być w pobliżu ich.

Twoje serce jest czymś wyjątkowym i wszystko, co robisz ze swoimi emocjami, jest twoim wyborem i tylko twoim wyborem.

Więc nie pozwól nikomu powiedzieć ci inaczej. Potrzeba dużo odwagi, by znaleźć się tam razem ze swoimi emocjami!

A każda kobieta, która ma taką samą odwagę jest odważną jednostką i potrzebujemy was jeszcze bardziej na tym świecie.

Świadomość, że byłeś sobą i że przez cały ten czas byłeś kochany z powodu swojej wrażliwości, oznacza tak wiele, że nie możesz sobie wyobrazić.

Więc odłóż ten fałszywy uśmiech i pozwól ludziom zobaczyć prawdziwego siebie.

Porozmawiaj o każdej małej rzeczy, której się boisz i wszystkich swoich celach.

cosa romántica que hacer por tu marido

Uwierz mi, będzie warto, bo znajdziesz kogoś, kto Cię doceni i pokocha taką, jaką jesteś!

Oto dlaczego bycie bezbronnym jest główną cechą silnej kobiety