Nabierz formy! - Grudzień 2022

1. Ustaw cel fitness.I daj sobie wystarczająco dużo czasu, aby to osiągnąć. Twoja misja to motywacja, która pozwoli Ci działać w dni, kiedy masz ochotę się poddać. Pamiętaj, aby tworzyć mniejsze cele (takie jak wykonanie 15 przysiadów) i nagradzać się, gdy je osiągniesz, aby pomóc Ci w osiągnięciu tego dużego.

2. Sformułuj plan treningu.Staraj się wykonywać trzy 40-minutowe treningi w każdym tygodniu o określonych porach. Twój harmonogram ćwiczeń musi być tak samo ważny, jak każde inne spotkanie, które masz. Urozmaicaj swoją rutynę - może jednego dnia jest to tenis, a innego lekcje tańca - aby rzucić sobie wyzwanie i uniknąć nudy treningowej. (Iść do
redbookmag.com/getfit for ideas.)3. Sprawdź rzeczywistość.Bądź ze sobą całkowicie szczery, jeśli chodzi o kondycję. Kształtowanie się to osobista podróż, która wymaga realistycznej samooceny; niektórzy początkujący ćwiczący są zbyt ambitni i rozpoczynają plan ćwiczeń lub wyznaczają cele, które są zbyt trudne dla ich ciała. Więc zwolnij. Skoncentruj się na tym, gdzie jesteś i poczynionych postępach.

4. Szukaj wsparcia.Jest mniej prawdopodobne, że zwolnisz się z treningu, jeśli wiesz, że przyjaciel czeka na Ciebie, a posiadanie partnera jest również dobre dla wsparcia emocjonalnego. Poszukaj ludzi, którzy mają zaraźliwe stwierdzenie „Możesz to zrobić!” i kto uosabia Twój styl życiachcieć.Nie porównuj się dopowyżej-typy dopasowania - próba dopasowania ich wysokich standardów może po prostu sprawić, że będziesz chciał rzucić palenie.

como estar caliente en la cama

5. Jedz dobrze.Upewnij się, że jesz najlepsze pokarmy dla swojego organizmu - w tym dużo świeżych owoców i warzyw, chude białka i zdrowe tłuszcze. I pij co najmniej sześć filiżanek wody dziennie - lub więcej w dni, w których ćwiczysz - aby Twoje ciężko pracujące ciało było nawilżone i pobudzone.Get in Shape: 5 sposobów na rozpoczęcie Chapple Stock

Mądrość przygotowująca do formy: 3 pytania do Ariane


Q:
Dlaczego kształtowanie się jest tak trudne?

DO:Większość z nas próbowała - i nie udało się - zrobić tego wcześniej, więc kojarzymy to z negatywnymi przekonaniami, takimi jak:To trudne i znowu zawiodę. Mówię ludziom, aby używali tego, co nazywam ich GPS zmian. System nawigacji w Twoim samochodzie pyta tylko o dwa punkty: gdzie jesteś teraz i gdzie chcesz być. Nie mówi: „Wczoraj zawiedliśmy i spóźniliśmy się”. To samo dotyczy sprawności. Każdy dzień to okazja, aby zadać sobie pytanie,Gdzie ja jestem?iGdzie ja chcę być? Puść wszystko inne.
Q:
Jak mogę się powstrzymać przed ponownym poddaniem się?

DO:Ci, którzy trzymają się planu fitness, mają silny powód, by chcieć odnieść sukces. Więc stwórz nowy cel zamiast starego'Chcę stracić 10 funtów. '' Może chcesz nadążyć za swoimi dziećmi lub przebiec milę - cokolwiek cię motywuje i nie ma związku z przeszłymi nieudanymi próbami.

imagenes de como quedar embarazada de un chico


Q:
Jaka jest najczęstsza wymówka, którą ludzie mają, żeby się jej nie trzymać - i jak sobie z tym poradzić?

DO:Wszyscy mówią, że nie mają czasu. Ale każda osoba ma ten sam 24-godzinny dzień. Niech czas ćwiczeń będzie priorytetem. Zapisz swój główny powódniepracując, a następnie napisz na karteczce samoprzylepnej, dlaczego jest to ważne. Wyświetl tę wiadomość na lustrze w łazience, na biurku iw kuchni jako przypomnienie, aby przestać szukać wymówek i zacząć się ruszać.

Aby uzyskać więcej wskazówek, jak dbać o kondycję i łączyć się z innymi, którzy nabierają formy, zaloguj sięfirst30days.com.