Czy jesteś gorącą laską?

Po pierwsze, wielkie gratulacje dla Jane! Jane została jednym z moich [wirtualnych] mentorów na blogu i uwielbiam słuchać jej opinii na temat świata i jestem bardzo podekscytowana, że ​​dzieli się swoją ciążową podróżą na blogu!I w duchu mentoringu i chodzenia do ekspertów w celu znalezienia odpowiedzi, poprosiłem Jodi Lipper i Cerinę Vincent, autorów najnowszej książkiJak kochać jak gorąca laska: Przewodnik od dziewczyny do dziewczyny, jak zdobyć miłość, na którą zasługujesz, aby odpowiedzieć na niektóre z moich pytań dotyczących związku. Sprawdź, co ONI mieli do powiedzenia o mojej rozbrykanej przeszłości i aktualnych randkach z kolesiem, który kocha filmy z Audrey!

Ręka, Plakat, Kolano, Napój, Reklama, Udo, Paznokieć, Butelka, Łydka, Stopa,

Co to jest gorąca laska?
Chcemy na nowo zdefiniować termin „gorąca laska”, aby każda kobieta zaczęła się tak czuć! Uważamy, że bycie Hot Chick nie ma nic wspólnego z wyglądaniem jak odświeżona, sztucznie wzmocniona celebrytka. Zamiast tego definiujemy Hot Chick jako pewną siebie, namiętną, uczciwą kobietę, która wie, czego chce i dostaje, jest świadoma swoich wad, ale nie ma obsesji na ich punkcie, nie konkuruje z innymi kobietami i wykorzystuje ją w całości. seksowna moc wyłącznie na dobre. Byliśmy podekscytowani, że nasza pierwsza książkaJak jeść jak gorąca laska, pomogło przekonać tysiące kobiet, że są seksowne i mamy taką nadziejęJak kochać jak gorąca laskazainspiruje wiele kobiet do życia, kochania i poczucia się jak Hot Chicks, którymi już są głęboko w środku!Jak wiedzą moi czytelnicy bloga, mam trochę rozbrykaną przeszłość. Ale teraz jestem gotowy, aby się ustatkować! Jakieś wskazówki, dzięki którym nie popadnę w moje stare nawyki związane z sypianiem z facetem na pierwszej randce?
Jesteśmy tak podekscytowani, że miałeś fantastyczny, rozbrykany okres rozkwitu! Ale w monogamicznym związku możesz mieć tyle samo rozbrykanej zabawy, co bezczelna samotna dziewczyna. Najważniejszym sposobem, aby upewnić się, że nie popadniesz w stare nawyki, jest dokładnie wiedzieć, czego chcesz od mężczyzny i związku. Musisz jasno powiedzieć sobie (i wszechświatowi), czego chcesz, a czego nie. W naszej książce mamy wyjątkowy program „Zbuduj chłopaka”, a po jego ukończeniu będziesz wiedział w swoim sercu, jaki człowiek sprawi, że poczujesz się szczęśliwy i spełniony. Kiedy już się o tym dowiesz, spanie z mężczyznami, którzy nie spełniają twoich kryteriów, nie będzie już tak interesujące, jak kiedyś.

Nasza rada jest taka, że ​​jeśli chcesz się ustatkować, poczekaj przynajmniej do trzeciej randki. W ten sposób będziesz w stanie skupić się na potencjalnym związku bez rozpraszania się wszystkimi komplikacjami, jakie może przynieść seks!

W tej chwili jestem na randce - chodzę na platoniczne randki z facetem, który podziela moją miłość do filmów z Audrey Hepburn, ale w ogóle się nie całowaliśmy - mimo że jest całkowicie hetero! Czy masz jakieś wskazówki w takiej sytuacji, jak wzmocnić romans?
Bardzo nam przykro, że to mówimy, ale nie uważamy, że ten facet jest tym dla Ciebie! Chcemy, aby Gorąca Laska, taka jak Ty, znalazła kogoś, kogo tak pasjonujesz, że nie możesz przejść przez napisy początkowe do filmu, nie udając szalonego. Zwłaszcza z powodu twojej rozbrykanej przeszłości będziesz potrzebować silnej chemii, aby być zadowolonym w związku, a wiemy, że możesz to znaleźć! Nie wygląda na to, że ten facet uruchamia twój silnik i nie chcemy, żebyś się na tym godził. Jednak nie poddawaj się zbyt łatwo. Jeśli lubisz go jako osobę, powinieneś spróbować. Nie bój się zrobić pierwszego kroku! Śmiało, zaatakuj go podczas Śniadanie u Tiffany'ego i zobacz, co się stanie. Ale jeśli jest jakakolwiek niezręczność lub wahanie z jego strony, natychmiast go zrzuć i skup się na znalezieniu kogoś, kto jest bardziej zainteresowany tobą niż pani Hepburn.Chcę być w poważnym związku, ale nie chcę odstraszać facetów. Jakieś sugestie, jak podchodzić do dat z myślą o moich celach?
Fakt, że chcesz być w związku, odstraszy tylko facetów, którzy nie chcą być w związku, i to dobrze! Uciekając i ukrywając się, ci faceci w rzeczywistości oszczędzają ci dużo czasu i energii, którą mógłbyś zmarnować na kogoś, kto najwyraźniej nie chce tego samego co ty. Jest wielu facetów, którzy też chcą być w związkach, a bycie szczerym wobec siebie i siebie w kwestii tego, czego chcesz, pomoże ci znaleźć właściwego. Dopóki nie robisz nic przerażającego, jak rozmowa o tym, jak wyglądałyby Twoje dzieci na pierwszej randce, możesz śmiało powiedzieć mu, czego szukasz, jak pewna siebie, wzmocniona Gorąca Laska, którą jesteś!

Poważnie, kocham te panie! Ponadto - SWEEPSTAKES ALERT - nawiązali współpracę zBooty Parlorludzie, aby stworzyć fantastyczną loterię, aby wygrać nie tylko porady ekspertów, ale także mnóstwo zalotnych, seksownych produktów, które pomogą Ci uzyskać dostęp do swojej wewnętrznej lisicy. Możesz wziąć udział, aby wygraćtutaj. Chłodny!