7 powodów Więź między siostrami jest najsilniejsza ze wszystkich - Grudzień 2021

Twoja siostra może denerwować cię bardziej niż ktokolwiek inny w twoim życiu, ale jest też jedyną, za którą wziąłbyś kulę bez wahania.

Posiadanie siostry niesie ze sobą tyle niesamowitych korzyści, które ułatwiają życie na tak wielu różnych poziomach. W siostrze masz wiecznego przyjaciela i nawet nie jest blisko.Siostra zabierze twoje tajemnice do grobu i nigdy nie będziesz musiał się martwić, że ją zdradzi.

Siostra ciągle płacze i bez względu na to, ile razy czujesz, że jesteś ciężarem, to nigdy tak nie jest.

los mejores carbohidratos para comer para bajar de peso

I głęboko, jesteś głęboko wdzięczny za to, że masz kogoś, na kogo zawsze możesz narzekać, nie czując się irytującym.Będzie cię słuchać, jakby to była jej praca.

Siostry to jedna z najpiękniejszych rzeczy na świecie. Siostry dzielą wyjątkową więź, która wykracza poza wyjaśnienie.

Czasami to tak, jakbyście mogli dosłownie czytać sobie w myślach.Poziom bliskości i więzi, które dzielisz z siostrą, jest niezrównany - nie wspominając już o pozytywnym wpływie, jaki siostra może na ciebie wywrzeć.

Sprawia, że ​​chcesz być lepszą osobą. Popycha cię do przodu i daje ci twardą miłość, gdy jej potrzebujesz.

Nigdy nie pozwoli ci się poddać, bez względu na to, jak bardzo spróbujesz ją odepchnąć.

Siostry nigdy nie wychodzą. I to jest piękno tego wszystkiego.

I jakby to nie wystarczyło, siostry mają kilka naprawdę niesamowitych cech, których większość ludzi w pobliżu po prostu nie jest w stanie pojąć.

Więc jeśli masz szczęście, że masz jedną siostrę (lub więcej), doceń ją i powiedz jej, jak bardzo ją pielęgnujesz.

Jest jedną z niewielu osób na tym świecie, w których utknąłeś na całe życie. Tylko ona ma te 7 niezwykłych cech, które sprawiają, że twoja więź jest po prostu nierozerwalna.

1. Siostry wiedzą, kiedy coś jest nie tak, bez konieczności mówienia

Twoja siostra zawsze wie, kiedy coś się dzieje, a ty nawet nie możesz temu zaprzeczyć.

Bez względu na to, jak bardzo usiłujesz udawać, że nic ci nie jest, a nabierasz najlepszej twarzy, zawsze będzie cię widzieć.

To błogosławieństwo w przebraniu, ponieważ nigdy nie pozwoli ci przejść przez cokolwiek sam.

I jest to coś, za co należy być wyjątkowo wdzięcznym. Największym prezentem, jaki kiedykolwiek otrzymasz, jest posiadanie kogoś, kto potrafi czytać w twoich myślach i być przy tobie, gdy nawet o to nie poprosisz.

2. Siostry mogą powiedzieć sobie nawzajem najbardziej zawstydzające rzeczy bez zastanowienia się

Możliwość dzielenia się z siostrą najbardziej zawstydzającymi i wątpliwymi szczegółami życia jest czymś, o czym marzy większość ludzi.

Kogo jeszcze powiedziałbyś (nie będąc osądzonym), że zrobiłeś wczoraj tę niesamowicie głupią rzecz z kompletnie nieznajomym?

Z kim jeszcze podzielisz się swoimi przerażającymi sekretami, nie martwiąc się, że Ci o tym opowie?

W przypadku sióstr nie ma czegoś takiego jak off-limit. Powiesz jej, jeśli kogoś zabiłeś, a ona natychmiast pomoże ci ukryć ciało.

la mejor manera de dejar un matrimonio

Próbuję powiedzieć, że jest najbezpieczniejszą strażniczką tajemnic i nic się z tym nie równa.

3. Siostry mają własny język

Siostry mogą mówić bez wypowiadania słów. Wystarczy jedno spojrzenie, aby dokładnie wiedzieć, co próbuje ci powiedzieć twoja siostra.

Być może masz wymyślony język, którego używasz od dzieciństwa, lub tajny uścisk dłoni, którego tak naprawdę nikt nie zna!

Dorastałeś praktycznie przywiązany do bioder i dlatego możesz komunikować się za pomocą tak niewielu słów, a jednocześnie doskonale się rozumieć.

Jest to połączenie, którego niewielu dzieli, a ten specjalny poziom komunikacji sprawia, że ​​posiadanie siostry jest absolutnie bezcenne.

me gusta la masturbación más que el sexo

4. Siostry mówią sobie twardą prawdę, kiedy nikt inny tego nie zrobi

Twoja siostra jest jedyną, która powie Ci, że jesteś na najlepszej drodze do zepsucia życia, chyba że zaczniesz wprowadzać jakieś zmiany.

Twoja siostra jest jedyną, która powie ci, że mężczyzna, którego uważasz za swojego, jest w rzeczywistości kompletnym palantem, który cię wykorzystuje i nie zasługuje na ciebie.

Jest jedyną, która zawsze powie ci dokładnie, jak to jest, bez względu na to, jak bardzo boli.

A to dlatego, że nie może znieść widoku, jak rujnujesz swoje życie. Wolałaby, żebyś był na nią zły, niż zadowolić się czymś mniejszym niż zasługujesz.

5. Siostry zawsze wiedzą, jak się pocieszyć

Możesz być w najgorszym nastroju, a twój dzień nie może być gorszy. A jak myślisz, kim jest jedyna osoba, która sprawi, że się uśmiechniesz? Zgadza się - twoja siostra!

Nie będziesz chciał się śmiać. Ale ona zna cię lepiej niż ty sam i zawsze upewni się, że twój dzień będzie odrobinę jaśniejszy.

W końcu to jej siostrzany obowiązek! A dla ciebie jest zawsze na telefon.

6. Siostry podziwiają się i szanują bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek zrozumie

mejor peinado para una cara cuadrada

Bez względu na to, ile razy walczysz o tę koszulkę lub ile razy ona dostaje się pod twoją skórę, twoja siostra jest osobą, którą podziwiasz najbardziej na świecie.

Podziwiacie jej siłę, wytrwałość, a przede wszystkim uprzejmość i cierpliwość.

Prawdopodobnie nigdy jej tego nie powiesz ... ale jeśli mógłbyś być kimś innym na tym świecie, wybrałbyś ją.

Jest twoim wzorem do naśladowania i osobą, na którą patrzysz z całkowitym i całkowitym szacunkiem. W twoich oczach nie ma nikogo podobnego do twojej maminsynek.

7. Siostry rzucałyby sobie wszystko w mgnieniu oka

Nie ma znaczenia, jaki jest problem i nie ma znaczenia, gdzie jesteś.

Jeśli zadzwonisz do siostry w środku nocy, wyraźnie w niebezpieczeństwie, nie pomyśli dwa razy. Wyjdzie z domu za kilka minut i będzie w drodze do ciebie.

O to właśnie chodzi w braterstwie. Potrzebujesz jej - ona tam jest.

Dzwonisz do niej - odbiera, bez względu na to, jak bardzo jest zajęta. Chcesz zrezygnować z życia - ona nie opuści cię, dopóki nie upewni się, że masz się lepiej ...

Siostry dbają o siebie na zupełnie innym poziomie. Jeśli cierpisz, ona również cierpi.

I dlatego zawsze będziesz miał ramię, na którym możesz się oprzeć, i partner przez całe życie, dopóki ona żyje.

Z siostrą jesteś gotowy na życie.