5 Umysłów Faceci grają na kobietach przed zerwaniem (i jak sobie z nimi poradzić) - Grudzień 2022

Kiedy mężczyzna cię opuszcza, cały twój świat się rozpada. Czujesz się odrzucony i samotny.

formas de saber si está embarazada

Wszyscy doświadczyliśmy tego strasznego uczucia i procesu uzdrowienia, który następuje po nim. Ale co by się stało, gdybyś był o krok przed facetem, który ma zamiar złamać ci serce?Co by się stało, gdybyś mógł przewidzieć, że on cię opuści?

Nie byłoby złamania serca, nawet jeśli naprawdę go kochasz. Ponieważ gdzieś wzdłuż linii zauważysz, że gra z tobą w gry umysłowe, aby znaleźć pretekst do zerwania.

Jest prawdopodobnie słabym tchórzem, który nie jest wystarczająco człowiekiem, aby go zassać i powiedzieć mu prosto w twarz, że chce wyjść z tego związku.Sięga więc po najbardziej obrzydliwe i najbardziej tchórzliwe sposoby wydostania się z „bałaganu”, w którym się znalazł - gra w twoje umysły, próbując przekonać cię, że cały czas byłeś problemem, aby mógł chodzić z czystych rąk i niewinny.

To, co się dzieje, to fakt, że większość kobiet nawet nie zdaje sobie sprawy, że były molestowane w ich związku, dopóki się nie skończyło. Potem przewijają wszystko, co się wydarzyło, i zdają sobie sprawę, że to nigdy nie była ich wina z powodu tego, co się wydarzyło.

Byli tak zakochani w człowieku, który ich używał i wykorzystywał, że nie zauważyli, że coś jest nie tak. Nie zauważyli, że nie powinno tak być.Nawet jeśli zauważyliby, że coś jest nie tak, nie przyznaliby się do tego, ponieważ pękła idealna bańka, w której żyli.

Czasami łatwiej jest po prostu zignorować prawdę, niż zmierzyć się z nią i przyjąć wszystkie ciosy, które miały nadejść.

Dlatego ważne jest, aby obiektywnie spojrzeć na swoje życie miłosne. Odłóż na bok, że jesteś zakochany, ponieważ miłość cię zaślepi i nie będziesz w stanie zobaczyć rzeczy takimi, jakie są. Może dlatego, że nie chcesz lub po prostu nie możesz.

Istnieje wiele różnych sposobów, w jaki mężczyźni grają w gry umysłowe na kobietach. Ponieważ wszyscy jesteśmy różni, tak samo nasze działania. Różne rzeczy docierają do nas, różne rzeczy nas ranią.

Emocjonalni psychopaci i ludzie, którzy grają we wszelkiego rodzaju gry ze wszystkimi ludźmi, jakby byli obiektami, a nie ludźmi, są wystarczająco sprytni, aby znać dokładny sposób dotarcia do nas i uderzenia tam, gdzie najbardziej ranisz.

Ci ludzie to robią, ponieważ chcą z tobą zerwać i chcą wystawić to tak, jakby to wszystko była twoja wina. Oto niektóre z gier umysłowych, których używają, aby uzyskać to, czego chcą i pozostawić związek z czystym początkiem.

1. Flirtuje z innymi kobietami

Może być wiele powodów, dla których to robi. Ale najczęstsze z nich to to, że on po prostu chce twojej uwagi i chce, abyś był zazdrosny - co również nie jest tak zdrowe. Ale jest jeszcze jeden większy powód, dla którego to robi.

Próbuje wysłać ci subtelną wskazówkę, że wkrótce zrezygnuje z ciebie i twojego związku.

Chodzi o to, że jeśli zapytasz go, dlaczego to robi, nie powie ci od razu. Prawdopodobnie będzie kłamał i stał się ofiarą, więc współczujesz mu i zostawiasz go w spokoju.

Powie ci, że nie dbasz o niego, że czuje się samotny, gdy prawdą jest, że ma go dość i wkrótce cię opuści. A kiedy cię zostawi, poczujesz się jak gówno, bo pomyślisz, że to była twoja wina, że ​​powinieneś go bardziej kochać.

2. On cię potępia

Sprawi, że poczujesz się całkowicie bezużyteczny. Bez względu na to, jak bardzo starasz się, aby twój związek działał, znajdzie sposób, by sprzeciwić się twojemu zachowaniu. Sprawi, że poczujesz się winny za wszystko, co pójdzie źle.

Nawet jeśli nie jesteś w dobrym humorze, ale próbujesz trzymać się razem dla jego dobra, on szturcha cię i prowokuje, abyś oszalał, więc po raz kolejny mógłby być ofiarą, a ty złym facetem.

Będzie to robił codziennie, ponieważ albo chce z tobą zerwać, albo chce, żebyś z nim zerwał, więc nie musi być tym, który wyciąga wtyczkę z twojego związku.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić w tej sytuacji, to nie nawiązać z nim kontaktu i po prostu go zostawić. Nawet jeśli daje mu to satysfakcję, że nie zrywa z tobą, ale się ciebie pozbywa, nie jest warte twojego załamania emocjonalnego.

3. Będzie cię cały czas okłamywał

Prawdopodobnie ma nawet romans, który jest tak przejrzysty. Po prostu wiesz, że on cię zdradza i że jest to celowe. Chce, żebyś wiedział, ponieważ przygotowuje cię do zerwania.

Ale spieprzone jest to, że chociaż chce, abyś wiedział, że już cię nie kocha, kłamie, aby usprawiedliwić swoje działania, ponieważ po raz kolejny nie chce być złym facetem. Będzie kłamał o tym, gdzie był i z kim był - nawet jeśli wyczujesz na nim zapach innej kobiety. Odrzuci wszystko.

Nie trzymaj się, żeby zobaczyć, co się stanie. Nie dawaj mu kolejnej szansy, bo on na to nie zasługuje i prawdopodobnie też nie chce. Nie pozwól, by wykorzystał cię kłamstwem i zrobił z ciebie głupca.

Nigdy nie pokazuj mu, że te przejrzyste kłamstwa docierają do ciebie i po prostu je zakończ. A jeśli zapyta o powód, dla którego umysł grający psychopatą, powie, po prostu powie „bo”. Nie dawaj mu satysfakcji, widząc cię krzywdzonego.

4. On cię oświeci

To kopalnia złota manipulacji. To najgorsza i najskuteczniejsza gra umysłowa. Gaslighting to forma emocjonalnego znęcania się, w której sprawca wielokrotnie manipuluje sytuacjami, abyś myślał, że oszalejesz.

On wybierze sytuację i powie jedną rzecz, a całkowicie zrobi inną. A potem przekona cię, że wszystko źle zrozumiałeś i że nigdy nie powiedział tego, co myślisz, że powiedział (ani zrobił, co twoim zdaniem zrobił).

Możesz wyjść z tej sytuacji, zapisując różne rzeczy. Nie będziesz w stanie napisać wszystkiego, co wydarzy się w twoim życiu, ale po pewnym czasie niektóre sytuacje się powtórzą, a kiedy to zrobią, zapisz to, co powiedział lub obiecał i co ostatecznie zrobił. Przekonasz się, że problemem nie jesteś ty, ale on.

Gra w twoje umysły, więc po tym, jak z tobą zrywa, ma usprawiedliwienie, że jesteś całkowicie szalony i nie miał innego wyjścia, jak cię opuścić.

5. On cię prowokuje

Naciska twoje guziki, aby cię zdenerwować, a następnie użyje tego gniewu przeciwko tobie. Bez względu na to, jak cierpliwy jesteś, po ciągłym werbalnym i emocjonalnym szturchaniu, złamiesz się pod presją i wysadzisz w powietrze.

Tego chce od samego początku. Ponieważ jesteś w tym związku od dłuższego czasu, on dokładnie wie, co cię denerwuje, i użyje go przeciwko tobie. Gdy oszalejesz, wcieli się w ofiarę i zmieni wszystko.

Widzisz, ta manipulacja jest idealną przykrywką na zerwanie, ponieważ to ty nie możesz być w pobliżu. Cały czas jesteś szalony i ciągle krzyczysz.

Kiedy patrzysz na to z powierzchni, to prawda, ale kiedy zagłębisz się głębiej, zobaczysz, że zasiał ziarno bałaganu i zainscenizował całą sytuację.

A wszystko to tylko dlatego, że nie miał dość odwagi, by pozwolić ci odejść jak mężczyzna. Zrobił to jak niedojrzały emocjonalnie chłopiec mamy, zwykły stary tchórz.

Nie zasługujesz na tchórza, zasługujesz na prawdziwego mężczyznę.