15 porad dotyczących kobiecej masturbacji, które pozwolą Ci przekroczyć krawędź - Październik 2022

wskazówki dotyczące kobiecej masturbacji Getty Images

Masturbacja nie powinna być tematem tabu dla kobiet: nie tylko jest niesamowita, ale może teżpoprawić swoje zdrowie, sen i życie seksualne. Czy walczyszosiągnąć orgazm, jesteś zajętą ​​mamą, która musi zrobić to szybciej, lub po prostu szukasz innej techniki masturbacji, aby urozmaicić sytuację, te wskazówki wyostrzą twoje umiejętności seksualne solo.

Zobacz galerię piętnaścieZdjęcia dowiedz się, gdzie twoim gspot jest kobieca masturbacja Getty Images 1z 15Dowiedz się, gdzie znajduje się Twój punkt G.

Zakładając, że znaszłechtaczka, czas poznać bardziej nieuchwytny punkt G. Znajduje się na górnej ścianie pochwy, około dwóch do trzech cali wewnątrz otworu pochwy, puchnie, gdy jesteś już podniecony, mówi Courtney Cleman, założycielkaV. Club. Dodaje, że stymulowanie go może zwiększyć doznania, które mogą pomóc Ci osiągnąć orgazm znacznie szybciej.Chociaż sąWibratory punktu G.które pomagają wykonać pracę, aby znaleźć ją ręcznie, włóż jeden lub dwa palce do pochwy, dłonią skierowaną w dół i odegnij palce do tyłu. Kiedy zaczynaszczuć się pobudzonym, trafiłeś w dziesiątkę.

cómo peinar el cabello seco por la mañana
Spraw, aby kobieca masturbacja była pełnym doświadczeniem Getty Images dwaz 15Spraw, by masturbacja była doświadczeniem całego ciała.

Cleman mówi, że głównymi zdarzeniami podczas masturbacji mogą być łechtaczka i punkt G, ale zwracanie uwagi na resztę ciała może poprawić Twoje wrażenia.

Przesuwaj dłońmi po całym ciele, tak jak zrobiłby to twój partner, i zwróć uwagę na piersi, biodra i inne obszary, które są dotykanepodnieca cię, ona sugeruje. Podobnie jak seks, masturbacja będzie bardziej satysfakcjonująca, jeśli sprawisz, że będzie to doświadczenie całego ciała.trzymaj nogi razem podczas kobiecej masturbacji Getty Images 3z 15Trzymaj nogi razem podczas orgazmu.

Połącz nogi tak, jak jesteśzbliżający się orgazmsprawi, że masturbacja (i seks) będzie przyjemniejszy. Cleman mówi, że takie działanie zwiększa stymulację narządu łechtaczki, który w rzeczywistości ma średnio od sześciu do ośmiu cali długości. „[To] zapewni nagły impuls do twoich wrażeń i może natychmiast zepchnąć cię z krawędzi” - mówi. Po prostu nie rób tego zbyt wcześnie, kiedy twoje ciało nie może jeszcze osiągnąć orgazmu.

skup się na fantazji podczas kobiecej masturbacji Getty Images 4z 15Skoncentruj się na fantazji.

Kiedy tychcą się masturbowaćale nie mam dużo czasu, Cleman mówi, że najlepiej jest skupić się na jednym singlufantazje seksualnei trzymaj się tego. „Mózg jest naszym największym narządem płciowym, więc aby szybciej się masturbować, staraj się pozostać w tej chwili - wyjaśnia. Skupienie umysłu na przyjemności, której doświadczasz, wzmocni orgazm i przyspieszy go.

kobieta gotowa seksowna książka w łóżku ustawia nastrój na kobiecą masturbację Getty Images 5z 15Ustaw nastrój.

Nawet najmniejsze rozproszenie może Cię powstrzymaćosiągnięcie orgazmu,dlatego ustawienie odpowiedniego nastroju może być jednym z najważniejszych kroków, jakie podejmujesz. Bogini Cecilia, pedagog seksualności i przyjemności przy ulO. School Pleasure Professionalsugeruje posiadanie zawsze pod ręką kilku bodźców. „Ulubiony paragraf opisowy w ekscytującej historii, seksowne zdjęcia lub filmy tylko dla twoich oczu [to świetne pomysły” - mówi. Nawet jeśli nie masz mnóstwo czasu do stracenia, uczynienie tych bodźców częścią twojej masturbacji może pomóc wprowadzić twój mózg w stan, który jest nastawiony na przyjemność, co sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej prawdopodobnemieć orgazm.używaj lubrykantu podczas kobiecej masturbacji Getty Images 6z 15Użyj lubrykantu.

Smarnie ma być zarezerwowane dla seksu penetrującego; Używanie go to łatwy sposób na szybsze osiągnięcie orgazmu, mówi Cecilia. Tylko upewnij się, że kupujesz taki, który działa najlepiej dla twojego ciała - jeśli masz historięczęste ZUM,infekcje drożdżakowe, bakteryjne zapalenie pochwy lub po prostu czujesz się tam bardziej wrażliwa, Cecilia mówi, że bardziej naturalnalubrykant na bazie wodyprawdopodobnie będzie działać dobrze, ponieważ zawiera mniej składników, które mogą potencjalnie podrażniać.

cosas sexys que hacer por tu novio
Uśmiechnięta kobieta wybiera i kupuje seksowne zabawki w sex shopie JackFGetty Images 7z 15Znajdź zabawkę erotyczną, którą kochasz.

Zabawki erotycznesą tak różnorodne, jak pragnienia kobiet, dlatego ważne jest, aby wypróbować różne z nich, aby odkryć, które tekstury zabawek i wrażenia najbardziej Ci odpowiadają. Jeden rodzaj, którego Cecilia jest wielką fanką? Zabawki, które dudni. „[Mają] zwykle lepszą stymulację i lepsze orgazmy” - mówi.

Ale każda kobieta jest inna i jest takaszeroka gama produktówtam, które zapewniają różne rodzaje stymulacji - na przykład oscylacje, rotacje i pulsacje powietrza. `` Kiedy już wiesz, na jaki typ twoje ciało dobrze reaguje, może to być twojeprzejdź do zabawkito przynosi szczęście przy minimalnym wysiłku ”- mówi Cecilia.

wypróbuj wodoodporne zabawki erotyczne podczas kobiecej masturbacji Getty Images 8z 15Spróbuj użyć zabawek w wodzie.

Masturbacja w wodzie może natychmiast odprężyć ciało i umysł, a nie brakuje zabawek erotycznych, które są idealne do zabawy w wodzie.

Wypróbuj ssące dildo, które mocuje się na powierzchni wanny - mówi dr Jess O'Reilly, seksuolog i gospodarzSeks z dr Jess podcast. Możesz dostosować kąt i wysokość, [a także] rytm i głębokość do swoich potrzeb.

Najlepszy wybór O'Reilly'ego:Życzenie We-Vibe. „Idealnie dopasowuje się do całej powierzchni ust, stymulując wewnętrzną i zewnętrzną część łechtaczki” - mówi.

eksperymentuj z temperaturą wody podczas kobiecej masturbacji Vincent HazatGetty Images 9z 15Eksperymentuj z temperaturą.

Kiedy się masturbujeszpod prysznicemzmiana temperatury o kilka stopni może mieć ogromne znaczenie. Weź ciepły prysznic i podczas gdy gorąca woda spłynie na Ciebie, przyciśnij przód do zimnej ściany i dotknij siebie, sugeruje O'Reilly. Skoncentruj się na tym, jak łechtaczka reaguje kolejno na odczucia chłodnej ściany i gorącej wody, ponieważ kontrast może doprowadzić cię do krawędzi szybciej.

Kobieta w białej koszuli r. W łóżku i trzymając książkę Daniel GrillGetty Images 10z 15Przeczytaj gorącą książkę.

Wiele kobiet jest werbalnych, więc jest bardziej prawdopodobne, że podnieci jezaparowane fragmenty w książkachniż przez wizualizacje lub własne fantazje seksualne, mówi O'Reilly. Dlatego sugeruje schowaniekilka seksownych książekprzy łóżku i czytając rozdział lub dwa, zanim się masturbujesz. Następnie „jeśli nastrój cię uderzy, możesz upuścić książkę i oderwać się palcami iFantazjasama - dodaje.

zmieniać pozycje podczas kobiecej masturbacji Getty Images jedenaściez 15Zmień pozycje.

Ciągłe uprawianie seksu w tej samej pozycji może być nudne, to samo dotyczy masturbacji. I gdy nie ma nicźlerobiąc to w ten sam sposób przez lata, mieszanie tego może wynieść Cię na nowy poziom przyjemności.

Nowe pozycje prowadzą do nowych ujęć i nowych, często przyjemniejszych wrażeń, gdy twoje ciało budzi dreszczyk oczekiwania i nieznanego ”- mówi O'Reilly. Potrzebujesz inspiracji? Spróbuj kucać, leżeć na brzuchu, stać lub położyć jedną nogę na boku wanny lub łóżka - sugeruje.

nosić damski wibrator do masturbacji w ciągu dnia Getty Images 12z 15Noś wibrator w ciągu dnia.

Jeśli nie masz czasu, aby wysiąść przed rozpoczęciem dnia, nie czekaj, aż wrócisz do sypialni, aby wprawić się w odpowiedni nastrój. Właściwie możesz nosić dyskretny wibrator pod ubraniem. PlikWe-Vibe Jive, na przykład, ma na celu dostarczanie burzliwych wibracji do punktu G, a cienkie zewnętrzne ramię dyskretnie dopasowuje się do bielizny, dzięki czemu nikt nie będzie mądrzejszy, mówi O'Reilly. „Możesz sterować nim za pomocą telefonu lub dać swojemu partnerowi moc kontrolowania go z poziomu swojego”. Brzmi jak tworzenie plikuzabawna gra erotyczna, jeśli nas o to poprosisz.

Getty Images 13z 15Dokładnie sprawdź swoje leki.

Nie jest to zbyt dobrze znane, ale niektóre leki mogą naprawdę zepsuć twoje podniecenie i libido. Leki przeciwdepresyjne, takie jak prozac, hormony i tabletkileczyć nadciśnienieO'Reilly mówi, że są częstymi winowajcami, więc jeśli odczuwasz opóźnienie orgazmu od momentu rozpoczęcia nowej recepty, porozmawiaj ze swoim lekarzem o alternatywach o mniejszych skutkach ubocznych seksualnych.

cosas para darle vida a tu relación
rekwizyty do kobiecej masturbacji Getty Images 14z 15Rozważ nieoczekiwane rekwizyty.

Jeśli zabawki erotyczne nie są w Twoim stylu, jest dobra wiadomość: w Twoim domu jest mnóstwo rekwizytów, które równie dobrze sprawdzą się w pracy. - Wmasuj w bok materaca, twardą poduszkę lub umywalkę w łazience - sugeruje O'Reilly. Humowanie mebli może nie być twoją ostateczną fantazją, ale może być celowe!

wskazówki dotyczące kobiecej masturbacji Getty Images piętnaściez 15Idź z tym, co działa.

Kilka wskazówek dotyczących masturbacji jest naprawdę pomocnych, ale pod koniec dnia to, co jest dobre, jest tylko dla ciebie. Więc staraj się nie dać się zbytnio wciągnąć w to, co widzisz w porno lub słyszysz od znajomych. „Możesz inspirować się innymi ludźmi, ale ostatecznie musisz poeksperymentować, aby odkryć, co Cię kręci i odstrasza” - mówi O’Reilly. Niektórzy ludzie wolą penetrację, a inni lubią się ocierać. Niektórzy pragną intensywnych wibracji; inne reagują na delikatny przepływ ciepłej wody. Nie ma jednego uniwersalnego podejścia do masturbacji.

Morał z tej historii: zrelaksuj się - i baw się dobrze.