20 powodów, dla których powinieneś iść dalej i kupować sobie kwiaty

20 powodów, dla których powinieneś iść dalej i kupować sobie kwiaty

Dlaczego nie pójść i nie kupić sobie kwiatów już dziś? Całkowicie na nie zasługujesz i zdecydowanie nie musisz czekać na specjalną okazję.Dzisiaj jest idealny dzień na bardzo potrzebną samoopiekę, a świeży bukiet kwiatów ma sposób na natychmiastowe poprawienie nastroju.

Dla mnie pięknie skomponowane kompozycje kwiatowe są idealnym urozmaiceniem. Mając zły dzień w pracy, świeże żonkile przy biurku sprawią, że będzie lepiej.Mój chłopak zaczyna mnie denerwować? Nie zwracaj na mnie uwagi, po prostu zajrzę do mojej lokalnej kwiaciarni i kupię sobie największy bukiet piwonii, jaki istnieje!

Szczerze mówiąc, nie potrafię wyrazić swojej obsesji na punkcie kwiatów, aby oddać im sprawiedliwość.

Niezależnie od tego, czy są schludnie ustawione na stole w jadalni, wystawione na moim biurku, czy też sprawiają, że mój ogród wygląda niesamowicie, po prostu nie ma nic takiego!Więc następnym razem, gdy ktoś zapyta, dla kogo dostajesz te świeże kwiaty, z dumą powiedz dla MNIE i zdobądź najpiękniejsze kwiaty polne, jakie istnieją.

A jeśli potrzebujesz powodu, nie ma problemu – oto 20 z nich:

Aby przypomnieć sobie, że robisz (więcej niż) dobrze

uśmiechnięta kobieta w czarnym topie siedząca na zielonym krześleWiesz co? Nie ma nic złego w poświęceniu chwili na docenienie siebie, swojej pracy, niezachwianego poświęcenia i wysiłku, jaki wkładasz w każdą rzecz, którą robisz.

Czasami życie jest po prostu zbyt trudne do zniesienia, a pójście do ulubionej kwiaciarni po kwiat to forma miłości własnej, która pozwala uwolnić się od niepokoju i po prostu oddychać.

¿Qué debería buscar una chica en un chico?

Życie może poczekać minutę (lub dwadzieścia).

Ponieważ w 100% na nie zasługujesz

kobieta z bukietem pomarańczowych i żółtych tulipanów

Najpiękniejszą rzeczą w kupowaniu kwiatów dla siebie jest to, że nie potrzebujesz do tego żadnego powodu.

Dlaczego myśl o pójściu do kwiaciarni po piękne tulipany nie miałaby być tym samym, co wpadnięcie do sklepu spożywczego? To znaczy, całkowicie jest.

Więc nie pozwól nikomu sprawić, że poczujesz się dziwnie, okazując sobie trochę miłości do siebie. Świeże, piękne kwiaty mają sposób na poprawę Twojej samooceny i wcale nie muszą to być Walentynki, aby okazać sobie miłość.

Zobacz też: Potężne sposoby na zwiększenie poczucia własnej miłości i przestanie czuć się niechcianym

Kwiaty mogą w mgnieniu oka rozjaśnić każde pomieszczenie

białe kwiaty w czarnym ceramicznym wazonie

Kupuj sobie kwiaty, bo za każdym razem, gdy przez coś przechodzisz i rozglądasz się po pokoju, zobaczysz wszędzie wokół siebie pięknie przycięte kwiaty, które od razu wywołają uśmiech na Twojej twarzy.

Dodatkowo, jak pięknie wygląda dom z bukietem starannie dobranych świeżych kwiatów?

To taka prosta sprawa, ale w wielkim schemacie rzeczy to tak wiele znaczy. I czy to nie jest cudowne?

W drodze do domu zobaczyłeś wspaniały bukiet, któremu po prostu nie mogłeś się oprzeć

kobieta w fioletowym płaszczu stojąca obok kwiatów na zewnątrz

Kilka dni temu wracałem do domu z praktyki jogi po wyjątkowo kiepskim dniu. Zaczęło padać, nie miałem parasola i miałem go zgubić.

Potem przeszedłem obok mojej lokalnej kwiaciarni i zobaczyłem bukiet kwiatów, który zapierał mi dech w piersiach. Zwykle nie robię zakupów pod wpływem impulsu, ale ten jeden raz po prostu musiałem wejść i go kupić.

I zgadnij co? Zaraz po wejściu do kwiaciarni mój nastrój się zmienił, a kwiaty, które dostałem, wciąż sprawiają, że z każdym gównianym dniem mam trochę lepsze.

Nie potrzebujesz faceta, żeby ci załatwił kwiaty

kobieta w biało-szarej sukience z bukietem kwiatów

Choć jest to rycerskie, gdy facet daje ci kwiaty (co nie jest tak często, jak powinno, ale w porządku), nie ma powodu, aby po prostu czekać, jeśli naprawdę chcesz kupić sobie kwiaty.

W końcu masz siebie, prawda? Wiesz, gdzie jest kwiaciarnia i dokładnie wiesz, co lubisz.

Śmiało i zdobądź największy bukiet swoich marzeń. Dziewczyny muszą zacząć robić dla siebie dobre rzeczy bez żadnego powodu. To powinno stać się nową normą.

Zobacz też: Jak oderwać się od kogoś emocjonalnie: 14 kroków do sukcesu

Wszyscy zasługujemy na więcej piękna w naszym życiu

okulary na książce obok wazonu z różami

Czasami życie może być naprawdę trudne. I nie mam na myśli indywidualnie dla ciebie czy dla mnie.

Świat w ogóle może być tak chaotycznym miejscem, a przebywanie w pobliżu wszystkiego, co miłe, piękne i podnoszące na duchu, jest szansą, której nie można przegapić.

Więc tak. Kup sobie kwiaty już dziś. Kup dwa, a nawet trzy bukiety, jeśli chcesz. Cholera, daj jeden swojemu najlepszemu przyjacielowi, a dwa zostaw dla siebie.

Piękno to coś, czego wszyscy potrzebujemy dzisiaj bardziej, więc wykorzystaj każdą szansę, aby być blisko niego i zanurzyć się w nim.

Ponieważ często jesteś dla siebie zbyt surowy

kobieta siedząca na brązowym fotelu przy oknie

Myślę, że czasami wszyscy możemy być naszymi najgorszymi krytykami. Ale uwierz mi, nikt nie widzi cię tak, jak ty widzisz siebie.

Wady i niedociągnięcia, które widzisz, to urocze, wyjątkowe dziwactwa, które Twoi bliscy cenią bardziej niż Ci się wydaje. Nawet jeśli masz jedną lub dwie wady, to co z tego? Kto nie?

Kup świeże kwiaty i bądź dla siebie milszy. Robisz, co możesz, a jeśli czasami to nie wystarcza, przynajmniej starałeś się jak najlepiej.

Nie wszystkim się podoba, więc bądź dla siebie uprzejmy i cierpliwy.

Ponieważ pokonałeś każdą przeszkodę postawioną przez życie

blond kobieta w różowym sweterku opierając się o ścianę

Każda trudna sytuacja, z jaką spotykasz się w życiu, skutecznie ją przezwyciężasz, a dziś jesteś na nie silniejszy i bardziej odporny.

Każda rzecz, o której nigdy przez milion lat nie myślałeś, że przejdziesz, wyrzuciłeś prosto z parku. I za to zasługujesz na kupienie sobie kwiatów.

Jesteś silniejszy niż myślisz i możesz zrobić o wiele więcej, niż Ci się wydaje! Więc śmiało rób wszystko, co sprawia, że ​​czujesz się szczęśliwy. Jeśli to świeży bukiet kwiatów, niech tak będzie.

Kwiaty to jedna z najfajniejszych niepotrzebnych rzeczy na świecie

złoty wazon z kwiatami na podłodze obok książek

Kiedy myślisz o tym, kwiatytrochę niepotrzebne, w tym sensie, że możemy całkowicie bez nich żyć i nie cierpieć z tego powodu.

ALE mają również tę zdolność do poprawy nastroju, rozjaśnienia dnia i wywołania uśmiechu na twarzy. I z tego powodu naprawdę uważam, że są jednymi z najfajniejszych (jeśli nie)tennajfajniejsze) rzeczy na tej ziemi!

Czy to nie takie dziwne, jak coś, bez czego możemy, logicznie rzecz biorąc, żyć, może być tak korzystne dla twojego życia i dobrego samopoczucia?

Zobacz też: Relacja epistolarna: 6 powodów, by przywrócić staromodny romans

Ponieważ jesteś o wiele bardziej zły niż myślisz, że jesteś

kobieta w okularach stojąca w pobliżu zielonych roślin

A kozacki sukinsyn zasługuje na kwiat. Do diabła tak! Pamiętasz, jak kiedyś myślałeś, że życie jest gorsze, niż mogłoby się kiedykolwiek stać?

I spójrz teraz na siebie. Całkowicie w porządku, jakby nic się nigdy nie wydarzyło (idziesz, dziewczyno!) I czy nie jest tak dosłownie za każdym razem, gdy czujesz, że życie nie mogłoby rozdać ci gorszych kart, gdyby próbowało?

Więc kup sobie kwiaty z powodu twojego wewnętrznego tchórza. Jesteś siłą, z którą należy się liczyć – osobą, która może zrobić wszystko, na co ma ochotę. A dziś to tulipany!

Ponieważ jesteś kochany

mężczyzna w kraciastej koszuli całuje kobietę na zewnątrz

​​​​Twoi rodzice cię kochają, twoje rodzeństwo kocha cię, twoja ukochana osoba kocha cię i Bóg wie, jak bardzo kocha cię twój najlepszy przyjaciel.

Dlaczego więc nie kochać siebie? Czy nie wiedziałeś, że miłość własna jest najważniejszym rodzajem miłości, jaki istnieje?

Wiem, że kupowanie kwiatów dla siebie może wydawać się głupim pomysłem, ale kiedy robisz dla siebie miłe rzeczy bez powodu, okazujesz sobie miłość i troskę o siebie. I czy nie jest to takie konieczne?

Przed tobą o wiele więcej

kobieta siedząca na szarej skale siedząca o zachodzie słońca

Nie możesz pojąć, ile życia masz jeszcze do przeżycia. Ilość możliwości, które czekają, i ilość szans na szczęśliwe życie jest ogromna.

Zatrzymaj się na chwilę, by wziąć to wszystko pod uwagę i po prostu doceń to, gdzie jesteś. Nie możesz sobie wyobrazić, gdzie życie zabierze Cię za dwa miesiące od dzisiaj, a co dopiero za dwa lata.

Doceniaj więc każdą chwilę, w której się znajdujesz, nie odmawiając sobie żadnych przyjemności. A jeśli jesteś fanatykiem kwiatów, tak jak ja, wiesz, że kwiat (lub dwanaście) może zdziałać cuda dla twojego zdrowia psychicznego.

Sztuczne kwiaty nie mają nic na świeżych kwiatach

kobieta trzymająca żółte i pomarańczowe kwiaty

Kiedyś kupowałam sztuczne kwiaty, bo bądźmy szczerzy, tak jest po prostu łatwiej, a kto ma czas, aby zająć się prawdziwymi świeżymi kwiatami?

A przynajmniej tak myślałem. Jak możesz powiedzieć, trochę zmieniłem melodię. Z czasem uświadomiłam sobie, że nic nie zastąpi wspaniałych, świeżo ściętych i pięknie ułożonych kwiatów z mojej ulubionej kwiaciarni.

A ich utrzymanie zajmuje dosłownie kilka minut. Więc tak, naprawdę nic w tym nie ma. Idź po prawdziwą, a zobaczysz, o czym mówię.

Zobacz też: Jak odpuścić wszystko: 12 sekretów ostatecznej wolności

Żadna świeca zapachowa nie zastąpi zapachu kwiatu

książka na białym stole w pobliżu wazonu z kwiatami

Nie mam nic przeciwko świecom zapachowym – wręcz przeciwnie, jestem wielką fanką! Ale gdybym miała wybierać między nimi a kwiatami, zawsze wybrałabym to drugie!

I szczerze, powód jest naprawdę prosty. Choć świece są fajne, nie mają nic w tym świeżym zapachu świeżo zerwanego kwiatu.

Jest tak naturalny, jak to tylko możliwe, a mimo to pachnie nierealistycznie niesamowicie. Kupuj sobie kwiaty, ponieważ zasługujesz na to hipnotyzujące uczucie każdego dnia.

Ponieważ wiele się nauczyłeś po drodze

blond kobieta w kwiecistej sukience siedzi na łóżku

Nauczyłeś się, że czasami życie daje ci cytryny, ale to jest w porządku. Po prostu zajrzysz do swojej kwiaciarni i zastąpisz ten okropny zapach kilkoma naprawdę ładnymi piwoniami, które zawsze chciałeś mieć.

Rozumiesz, o co mi chodzi, prawda? Nie odmawiaj sobie posiadania czegoś tak pięknego, ponieważ życie czasami może być do dupy.

Właściwie jest to jeszcze jeden powód, aby zrobić wszystko lepiej dla siebie, nawet na kilka minut.

como es una clase de spinning

Bo kochasz robić dla siebie miłe rzeczy

uśmiechnięta kobieta w brązowym płaszczu trzymająca bukiet tulipanów

Przez długi czas nie miałam chłopaka, a ponieważ niedawno przeprowadziłam się do nowego miasta, też nie miałam przyjaciół. Tak, nie było tak miło, ale co miałam zrobić?

Czy miałam pozwolić, by mnie to powaliło i pogrążyło się w mojej własnej nieszczęściu? Nie proszę pana.

Czy wiesz, co zrobiłem? Poszedłem dalej i kupiłem sobie ładne kwiaty i sprawiłem, że moje mieszkanie było jak w domu! Czasami małe rzeczy mogą mieć na ciebie największy wpływ.

Zobacz też: 18 prostych sposobów, aby stać się priorytetem, na jaki zasługujesz

Ponieważ wiesz, jak to jest słabnąć i stanąć z powrotem na nogi

kobieta w dżinsowej kurtce trzymająca kapelusz w polu

Byłeś wielokrotnie pokonany. Nieszczęście nie jest wam obce. Ale wstawanie na nogi też nie jest!

Aż za dobrze znasz uczucie, że nie jesteś wystarczająco dobry i jak bardzo może cię to wyczerpać. Ale wiesz też, że tylko dlatego, że w tej chwili może się tak wydawać, to nie koniec twojej podróży.

Za każdym razem, gdy upadasz, uczysz się czegoś nowego o sobie, co kończy się cenną lekcją. I zasługujesz na kwiatek za każdym razem, gdy wstajesz.

Ponieważ jesteś tak nieustraszony, jak to tylko możliwe

portret młodej blondynki z czerwoną szminką

Nie boisz się przekraczać granic. Nigdy nie unikasz wyzwań. Wiesz, że życie polega na testowaniu swoich granic i sprawdzaniu, jak daleko możesz się posunąć.

I zaszedłeś daleko, ale nigdzie nie jesteś skończony. Jesteś dopiero w połowie drogi.

Nieustraszoność masz we krwi i nigdy nie pozwolisz nikomu powiedzieć, że nie możesz czegoś zrobić. To samo dotyczy kupowania kwiatów. Im dziwniej się wydadzą, tym więcej kwiatów dostaniesz!

Ponieważ jesteś autentycznie prawdziwy

kobieta w brązowym płaszczu uśmiechnięta na zewnątrz

Czy wiesz, jak rzadko jest to w dzisiejszym świecie? Jak rzadko spotykam ludzi, którzy są naprawdę wierni temu, kim są?

To znaczy, bycie autentycznym nie jest łatwe, ale czy nie jest to lepsze niż codzienne zakładanie maski? Żyjesz swoim życiem kierując się autentycznością. Nie jesteś zainteresowany byciem nikim innym niż swoją wyjątkową jaźnią.

Jeśli chcesz kupić sobie kwiaty, to właśnie to zrobisz. Jeśli chcesz chodzić boso po ulicy, dokładnie to zrobisz. Bez wstydu, bez żalu.

Bo zasługujesz na miły gest dzisiaj i co drugi dzień

uśmiechnięta kobieta w żółtej koszulce stojąca przy ścianie

Na swój sposób jesteś doskonale niedoskonały. Nie czujesz potrzeby, by przepraszać za to, jaki jesteś, ale jednocześnie bardzo uważasz, aby nigdy nikogo nie skrzywdzić.

Jesteś miły, troskliwy, szczery i mądry. I cholernie zasługujesz na miły gest, nawet jeśli oznacza to konieczność zrobienia tego dla siebie. A co w tym złego?

Ludzie często Cię rozczarowują, ale jedno jest pewne:

Nigdy się nie zawiedziesz. I to jest jedna z najpiękniejszych cech silnej, niezależnej kobiety, która tak naprawdę nie potrzebuje nikogo poza sobą.

Zobacz też: Nazywa mnie piękną: dowiedz się, co naprawdę ma na myśli

20 powodów, dla których powinieneś iść dalej i kupować sobie kwiaty