15 uroczych imion irlandzkich dziewczyn, które są pełne uroku - Grudzień 2021

irlandzkie imiona dla dziewczynek Getty Images

Znajdowanieidealne imię dla dzieckanie jest łatwym zadaniem. Ale jednym ze sposobów, aby to ułatwić, jestwybierz miejscelubco oznacza, że ​​jest wyjątkowyTobie i Twojemu partnerowi, aby pomóc Ci zawęzić opcje. W tej mieszance plikówIrlandzka dziewczynkanazwy na pewno znajdziesz swoją czterolistną koniczynę.

¿Qué tan temprano puedo decir que estoy embarazada?
Zobacz galerię piętnaścieZdjęcia irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 1z 15Kerry

Kerry pochodzi od imieniaHrabstwo irlandzkie, który w irlandzkim języku gaelickim nazywa się „Ciarraí”.irlandzkie imiona dziewcząt Getty Images dwaz 15McKenna

McKenna pochodzi z irlandzkiego znaczenia 'syn przystojnego”. Więcmimo że jest dziewczyną, możesz przekręcić znaczenie, by dać tacie słodki komplement.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 3z 15Aileen

Irlandzka forma Helen oznacza Aileen„jasne, lśniące światło”.Idealne imię dla nowej gwiazdy w Twoim życiu.

ja Getty Images 4z 15Sheridan

Jeśli jesteś rodziną, tokocha podróże i przygody, Sheridan jest praktycznie stworzony dla nowego członka twojego klanu. Nazwa oznacza „poszukiwacz, 'czyli dokładnie to, czego ją nauczysz.irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 5z 15Alaina

Ponieważ twój nowy maluch z pewnością wniesie do twojego życia słodką, uspokajającą obecność, nazwij ją Alaina, co oznacza ``Harmonia”w języku irlandzkim.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 6z 15Niall

Jeśli chcesz wychować małą marzycielkę, która zawsze ma głowę w chmurach, nazwij swoją córkę Niall, co oznacza „Chmura”w języku irlandzkim.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 7z 15Quinn

Quinn ma wyjątkowe znaczenie. Pseudonim oznacza „potomek Conn, 'ale Conn faktycznie oznacza'szef'w irlandzkim gaelickim - więc twój mały Quinn ma być przywódcą.irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 8z 15Riley

Jeśli jesteś gotowywychować potężną kobietę, Riley to imię dla twojej małej dziewczynki. Pseudonim oznacza „odważny”w języku irlandzkim.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 9z 15Erin

Oddaj hołd Irlandiibez nazywania jej po kraju z pseudonimemErin. Jest to zanglicyzowana forma Éireann, która jest dopełniaczem w gaelickim Éire, oznaczającym „Irlandię”.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 10z 15Wolność

Może kochasz ten filmLady Birddla aktorki Saoirse Ronan, a może po prostu kochasz jej imię, aleSaoirse znaczy„wolność” w języku irlandzkim.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images jedenaściez 15Bridget

Przygotuj się, Bridget nadchodzi, a ona nie przyjmuje odmowy. Nazwa oznacza „siła lub wzniosła, 'aw mitologii irlandzkiej Bridget była imieniem bogini ognia, poezji i mądrości.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 12z 15Colleen

To dziewczyna! Co oznacza, że ​​jesttylko jedno rozsądne imię: Colleen, które pochodzi od irlandzkiego słowa cailín i oznacza „dziewczynę”. Jak słodko?

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 13z 15

Devin będzie poetką, a ona nawet o tym nie wie - głównie dlatego, że jej imię tak naprawdę oznacza „poeta- oczywiście po irlandzku.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images 14z 15Rory

Rory to imięostatni wysoki król Irlandii, a także oznacza „czerwony król”. Jeśli chcesz podnieść lidera, ta nazwa jest najlepszym rozwiązaniem.

irlandzkie imiona dla dziewcząt Getty Images piętnaściez 15Irlandia

Nie ma lepszego sposobuświętuj swoją irlandzką historięniż nazywanie swojej córeczki na cześć samego kraju. To urocze i ona pokochaopowiadanie historiiskąd wzięło się jej imię, kiedy jest starsza.