11 zaskakujących rzeczy, które musisz wiedzieć o swojej podróży w bliźniacze płomienie - Grudzień 2022

11 zaskakujących rzeczy, które musisz wiedzieć o swojej podróży w bliźniacze płomienie

Co to jest podróż z podwójnym płomieniem?

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy, stojąc w pobliżu wody

Ze wszystkich duchowych podróży, podróż z dwoma płomieniami może być najtrudniejsza. W końcu twój duchowy wzrost zależy również od czyjejś ścieżki wznoszenia się.Jednak pomimo wysiłku i determinacji potrzebnej, aby ta podróż zakończyła się sukcesem, naprawdę jest warta wszelkich trudów. To najbardziej satysfakcjonująca podróż, jaką kiedykolwiek weźmiesz.

Oprócz ponownego połączenia się z twoim bliźniaczym płomieniem, ta podróż pomoże ci również znaleźć cel twojej duszy, co jest o wiele ważniejsze. Obudzi Cię i pomoże Ci odnaleźć siebie.

Brzmi jak dużo pracy, wiem. Cóż, dobrą wiadomością jest to, że jesteśmy tutaj, aby trzymać cię za rękę po drodze.Oto 11 zaskakujących rzeczy, które z pewnością musisz wiedzieć o swojej podróży z dwoma płomieniami.

Kontrakt duszy

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy, stojąc w pobliżu wody

Przede wszystkim nie jest to byle jaki związek; w rzeczywistości jest to spotkanie bliźniaczych płomieni. Oznacza to, że w poprzednich wcieleniach byliście połączeni z meczem dokonanym w niebie.Nawet nie zdając sobie z tego sprawy, spędziliście cały ten czas na szukaniu siebie nawzajem. Pragniesz zobaczyć się nawzajem, nawet jeśli o tym nie wiesz.

Jestem pewien, że przynajmniej raz w życiu poczułeś pustkę, której nie potrafisz wyjaśnić. Znasz to uczucie, gdy czujesz, że czegoś brakuje, ale nie wiesz kogo lub czego?

Wydaje się, że masz dosłownie wszystko w swoim życiu, ale mimo to jest tak, jakby ta dziura w twojej duszy najwyraźniej nic i nikt nie może wypełnić.

cosas que hacerle sexualmente a tu novio

Cóż, dzieje się tak, ponieważ cała twoja dusza i ciało tęsknią za twoim bliźniaczym połączeniem.

Tęsknisz za osobą, o której myślisz, że nawet nie spotkałeś się wcześniej, podczas gdy w rzeczywistości już związałeś się z nią w swoich przeszłych życiach. Wasze ciała i dusze bardzo dobrze się znają.

kobieta z grzywką stojąca za płotem

Was dwoje przyciągacie do siebie jak magnesy. Twoja bezwarunkowa miłość jest zapisana w gwiazdach i absolutnie nic nie możesz zrobić, aby jej uniknąć.

Ujmijmy to w najprostszy możliwy sposób; ty i twoja prawdziwa bliźniacza płomień podpisaliście coś, co nazywa się kontraktem duszy. Nie pamiętasz tego, ale twoje dusze porozumiały się, że spędzą razem wieczność.

Wiem, brzmi szalenie. To jednak jedyna prawda. Każdy twój ruch i każdy krok, który podejmujesz w tym życiu, prowadzi cię do tego połączenia bliźniaczych płomieni.

Każda sytuacja, w której się znalazłeś, w tym te, które wydawały się zupełnie nieistotne, przytrafiły ci się właśnie z tego powodu. Wszyscy byli niczym poza przygotowaniami na to, co nadchodzi: to ponowne spotkanie.

Więc następnym razem, gdy zadasz sobie pytanie, dlaczego ci wszyscy niewłaściwi ludzie musieli maszerować przez twoje życie i dlaczego musiałeś przejść przez wszystkie te przeszkody, pamiętaj o tym.

Pamiętaj, że to wszystko było częścią większego planu doprowadzenia Cię na mecz w niebie.

Ma wyższy cel

kobieta w szarym swetrze siedzi na brzegu

Jeśli nie masz pojęcia o koncepcji dusz bliźniaczych, zobaczysz tę duchową podróż jako znalezienie swojej wiecznej osoby.

Cóż, powiem ci, że w rzeczywistości jest to coś więcej. W rzeczywistości podróż bliźniaczymi płomieniami ma znacznie głębsze znaczenie i powód, dla którego niewielu może od razu zrozumieć.

Nie, nie chodzi tylko o bezwarunkową miłość i związki. Wręcz przeciwnie, połączenie podwójnego płomienia jest po to, aby pomóc Ci osiągnąć swój pełny potencjał. Ponadto jesteś tutaj, aby zobaczyć wyższe ja swojego bliźniaczego płomienia.

Twoja własna podróż do boskiego zjednoczenia ma na celu przyspieszenie twojego duchowego wzrostu. Chodzi o to, by zmienić cię w osobę, którą przez cały czas miałeś być.

Czasami wydarzenia na tej ścieżce wznoszenia cię zranią. Dostaniesz złamane serce i będziesz się zastanawiać, czy to wszystko ma sens.

Jednak tak właśnie powinno wyglądać. Widzisz, twoja duchowa podróż jest również po to, by cię wzmocnić.

Gdy osiągniesz swój ostateczny cel, zrobisz to jako znacznie silniejsza osoba, a ponadto będziesz lepszym człowiekiem.

kobieta w czarnym topie stojąca na skale

Powód wszystkich twoich ran zostanie ujawniony. Niemniej jednak stanie się tak tylko po to, abyś mógł leczyć w zdrowy sposób.

Wszystkie cechy twojej osobowości, nad którymi trzeba popracować, zostaną zakwestionowane. Każda z twoich wad pojawi się na powierzchni i będziesz miał szansę je naprawić.

Oprócz tego, że nauczysz, jak kochać drugiego człowieka całym sercem i duszą, najważniejszą lekcją, której nauczysz się po drodze, będzie pokochanie siebie we właściwy sposób.

Ta podróż ukształtuje cię w osobę, która ma zdolność odczuwania podwójnego płomienia miłości do innych i do siebie.

Oświeci cię i zburzy wszystkie bariery, które zbudowałeś w sobie, które nie pozwalały prawdziwej miłości wejść do twojej duszy.

Ta podróż oczyści twoją duszę. Sprawi, że będziesz większy i, co najważniejsze, szczęśliwszy.

Boska jedność jest wieczna

mężczyzna i kobieta stojący na zewnątrz podczas zachodu słońca

Jak już zostało powiedziane, ty i twoja zapałka dokonana w niebie jesteście połączeni nie tylko w tym życiu. Ten proces zjednoczenia jest czymś więcej niż typowym, dopóki śmierć nas nie rozłączy.

W rzeczywistości nawet koniec waszego ziemskiego życia nie może zniszczyć waszej więzi ani miłości bliźniaczych płomieni. Wy dwoje macie być i połączycie się ponownie w życiu pozagrobowym, w ten sam sposób, w jaki zjednoczycie się teraz.

Większość ludzi popełnia błąd, myśląc, że połączenie, które mają ze swoim prawdziwym bliźniaczym płomieniem, zostało zerwane tylko dlatego, że w tej chwili są osobno.

Jeśli jesteś w podobnej sytuacji, nie martw się, ponieważ twój związek jest wieczny.

Bliźniacze płomienie nie muszą być fizycznie obecne w ich życiach przez cały czas. W rzeczywistości będą chwile, dni, miesiące, a nawet lata, kiedy wasze duchowe ścieżki się rozejdą.

Pamiętajcie jednak, że wasze serca są połączone nawet w tamtych czasach. Wasze losy są ze sobą splecione i nigdy nie stracicie ze sobą kontaktu, niezależnie od waszej fizycznej rzeczywistości.

kobieta w czarno-czerwonej koszuli w kratkę siedząca na klifie

Nawet jeśli wasze ciała nie są razem, wasze dusze są i tylko to się liczy.

Bez względu na to, jak daleko jesteście fizycznie od siebie, akordy serca pozwalają wam zawsze czuć nawzajem swoją obecność.

Ty i twój bliźniaczy płomień macie po prostu pasujące energie i wibracje i nic, co dzieje się na tym świecie, nie może tego rozerwać.

Dlatego cały czas się „wyczuwacie” i jestem pewien, że bardzo dobrze wiecie, o czym mówię.

Twój mecz stworzony w niebie może być po drugiej stronie świata, tysiące mil od ciebie. Możecie być w różnych strefach czasowych i możliwe, że nie słyszeliście od siebie od wieków.

Tak czy inaczej, od czasu do czasu czujesz, że coś jest z nimi nie tak. Wyczuwasz ich emocje i odwrotnie.

Wynika to z połączenia akordów serca, pomimo odległości lub czasu, który minął.

Nie zawsze idzie gładko

kobieta siedząca na skałach w pobliżu wody

Jeśli jesteś kimś, kto nie przeżył podróży bliźniaczych płomieni, założysz, że powinno to być coś idealnego.

W końcu nie ma wątpliwości, że ty i ta druga osoba macie być razem. Jesteście czymś więcej niż bratnimi duszami i dzielicie boskie połączenie, więc co może pójść nie tak?

Myślicie, że powinniście się spotkać, zakochać i spędzić razem resztę życia, bez żadnych przeszkód. Cóż, niestety, sprawy nie zawsze idą tak gładko, jak planowano.

Nawet w bajkach książę i księżniczka nie mają od razu swojego „szczęśliwego życia”.

W rzeczywistości, gdyby tak się stało, prawdopodobnie nie wiedzieliby, jak docenić to jedyne w swoim rodzaju połączenie, którego doświadczają z takim szczęściem.

Zamiast tego protagoniści zawsze przechodzą różne wzloty i upadki. Muszą pokonać liczne przeszkody, zanim osiągną swój ostateczny cel.

Cóż, to jest twoja bajka z prawdziwego życia i jesteś tutaj głównym bohaterem. Dlatego nie oczekuj, że wszystko pójdzie tak idealnie, jak myślisz, że powinno.

kobieta z plecakiem i mężczyzna siedzący w pobliżu wody

Surowa prawda jest taka, że ​​ty i twój bliźniaczy płomień będziecie musieli przejść przez poważne trudności, zanim w końcu skończycie razem.

Będą pewne argumenty i problemy, których nie będziesz w stanie rozwiązać od razu.

Będą okresy, które będziesz musiał spędzić osobno, okresy, kiedy inni ludzie nawet wejdą w twoje życie i kiedy pomylisz tych ludzi ze swoimi bratnimi duszami.

Jednak nawet jeśli tak się stanie, nie powinieneś tracić nadziei. Nawet w najgorszych chwilach nie zapominaj o jednym; ta osoba ma być twoja.

Pamiętaj, że wszystko to dzieje się z jakiegoś powodu. Wszystkie te przeszkody są po to, aby wzmocnić waszą więź i zbliżyć was do siebie.

Co najważniejsze, są po to, aby was dwoje w dopasowanych wibracjach i zsynchronizować wasze energie. Tam, aby obudzić i oczyścić twoją duszę i umysł.

Dynamika biegacza i ścigacza

kobieta w białej koszuli biegająca po zielonej trawie

Kolejną kluczową rzeczą, którą należy wiedzieć o każdej podróży z dwoma płomieniami, jest to, że zawsze zawiera etap biegacza i ścigającego.

Zasadniczo same słowa wystarczająco dobrze opisują rolę każdego bliźniaka w procesie wznoszenia. Biegacz to ten, który ucieka z połączenia, podczas gdy ścigający próbuje ich złapać.

Sztuczka polega na tym, że ta dynamika zmienia się kilka razy podczas podróży, więc jest całkiem możliwe, że możecie zamienić się rolami.

Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że oboje bliźniacy czują to samo. Wyczuwają tę samą energię i prawdziwą miłość do siebie.

Jednak wszystko to wpływa na nich inaczej, a ich emocje nie są wyświetlane w ten sam sposób i właśnie to sprawia, że ​​cała sytuacja jest tak skomplikowana.

Nawet jeśli możesz pomyśleć, że biegacz próbuje uciec od drugiej osoby, w rzeczywistości ucieka przed sobą.

Ważną rzeczą jest to, że ich uczucia przytłaczają ich do tego stopnia, że ​​zaczynają się ich bać.

Uważają, że nie są wystarczająco dojrzali, aby doświadczyć tej znaczącej więzi, więc ich pierwszym impulsem jest ucieczka od niej i powrót do swojej strefy komfortu.

Biegacz ma tendencję do tłumienia swoich emocji. Możliwe, że czują, że nie są wystarczająco godni tej boskiej miłości, która się z nimi dzieje, albo boją się, że całkowicie ich przejmie.

Z drugiej strony, niektórzy biegacze byli w przeszłości mocno uszkodzeni emocjonalnie. W związku z tym zbudowali tarczę i boją się kogoś wpuścić.

kobieta w czarnym płaszczu stojąca w lesie

Tak czy inaczej, najważniejsze jest to, że uważają, że łatwiej jest uniknąć kontaktu z bliźniakiem niż w rzeczywistości.

Poza tym biegacz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby być godnym ścigającego, musi jeszcze rosnąć. Doskonale zdają sobie sprawę, że muszą stawić czoła swoim wewnętrznym demonom i walczyć z nimi.

Wiedzą, że muszą przejść przez trudne duchowe przebudzenie, zanim staną się jednością ze swoim bliźniakiem, więc decydują się pozostać w swojej strefie komfortu.

Postanawiają opóźnić to spotkanie tak długo, jak to możliwe, aż będą całkowicie gotowi na ponowne spotkanie.

Z drugiej strony, ścigający nieustannie stara się dotrzeć do biegacza, który cały czas się cofa. Z czasem staje się to ich obsesją, która jeszcze bardziej odstrasza biegacza.

Nie musisz dosłownie biec za drugą osobą, aby być ścigającym. Wystarczy, że są stale w twoich myślach i twoja energia jest skierowana na ich odzyskanie.

Nie pomyl niczego i myśl, że ścigacz jest „dobrym facetem”, podczas gdy biegacz jest tutaj złym. Nie, obie strony są dokładnie tam, gdzie powinny; w miejscu, w którym najlepiej nauczą się swojej lekcji.

Przede wszystkim biegacz musi nauczyć się, jak ważne jest leczenie. Muszą zobaczyć, jak ważna jest praca nad sobą i jak stać się najlepszą możliwą wersją siebie przed połączeniem się z kimś innym.

Z drugiej strony, ścigającego trzeba nauczyć skupiania się na miłości własnej. Obsesja na punkcie drugiej osoby nigdzie cię nie zaprowadzi, nawet jeśli mówimy o twoim bliźniaczym płomieniu.

Zamiast tego każdy ścigający musi nauczyć się, jak być szczęśliwym, niezależnie od nieobecności lub obecności bliźniaka. Muszą znaleźć spokój od wewnątrz, zamiast widzieć kogoś innego jako jego źródło.

Twój bliźniaczy płomień jest twoim przewodnikiem duchowym

kobieta siedząca na klifie patrząca na morze

Wasza bliźniacza dusza jest waszym przewodnikiem duchowym, a wy dwoje dzielicie nadduszę. W tej chwili nie jesteście dwiema połówkami jednej istoty; jesteście tylko dwojgiem zagubionych ludzi, próbujących znaleźć swój cel w życiu.

Jak na ironię, oboje musicie stać się kompletni na własną rękę, aby się zjednoczyć i ostatecznie stać się jednym.

Dopiero gdy osiągniesz pewien poziom duchowej dojrzałości, zrozumiesz, że dzielicie te same energie. Macie tę samą częstotliwość wibracji i razem zmierzacie w kierunku światła.

5 Podwójny Płomień Podróż Gradacja

alimentos para aliviar los gases y la hinchazón

Słowo podróż mówi samo za siebie. Od samego początku wiesz, że jest to proces, który będzie trwał przez pewien czas. Jednak nienawidzę być zwiastunem złych wieści, ale prawda jest taka, że ​​ta podróż może trwać latami.

Oczywiście w tym czasie przechodzisz przez różne fazy. W rzeczywistości istnieją pewne etapy podróży bliźniaczych płomieni, przez które muszą przejść wszystkie dusze, przynajmniej do pewnego stopnia.

Pragnę twojego bliźniaczego płomienia

kobieta siedząca na podłodze w pobliżu okna

Obie bliźniacze dusze doświadczają tego pierwszego etapu bliźniaczego płomienia całkowicie oddzielnie. Wciąż się nie spotkaliście i tak naprawdę pragniecie tylko swojego bliźniaczego płomienia.

W rzeczywistości w tym momencie większość ludzi nawet nie wie, czego lub kogo brakuje. Nie mają pojęcia o koncepcji podróży bliźniaczych płomieni.

Właściwie nie musisz nawet wierzyć w prawdziwą miłość lub bratnie dusze. Twoje życie może być pozornie w idealnym porządku.

Niemniej jednak, jeśli jesteś wobec siebie szczery, przyznasz, że w głębi duszy tęsknisz za tą osobą. To tak, jakby zaginął kawałek ciebie, ale nie wiesz, gdzie go znaleźć.

W tym czasie możesz być w szczęśliwym romantycznym związku.

Myślisz, że masz w tej osobie wszystko, czego potrzebujesz, a ktoś zapytał Cię, co zmienisz w swoim związku, nie miałbyś odpowiedzi.

Jednak kiedy jesteś sam ze swoimi myślami, doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie są one dla ciebie.

kobieta w czarnym topie siedząca na łóżku

Jednocześnie wiesz, że twoja zapałka stworzona w niebie jest gdzieś tam. Nie łączysz tego uczucia z żadną konkretną osobą.

Nie myślisz o ich wyglądzie ani cechach osobowości, ale o ich energii. Wiesz dokładnie, jak ta osoba sprawi, że poczujesz się od pierwszej chwili, gdy na nią wpadniesz.

W tym okresie starasz się zracjonalizować swoje myśli. Zarzucasz sobie, że jesteś zbyt romantyczny i zbyt wiele oczekujesz od swojego życia miłosnego.

Nie chcesz mieć nadziei i przez większość czasu wkładasz większość swojego wysiłku w próbowanie ich przegnania, aby nie rozczarować się.

Jednak nigdy ci się to nie udaje. Pomimo wszystkich twoich prób, twoja wiara pozostaje w tobie żywa. Jest ten mały płomień nadziei, którego nigdy nie udaje się zgasić.

Zawsze, gdy czujesz się pusty lub zagubiony, masz pewność, że ta wyjątkowa osoba wejdzie w Twoje życie, aby Cię odnaleźć i spełnić.

Duchowy wzrost

kobieta owinięta szalikiem stojąca na szczycie góry

Jednak oczywiście nadal nie jesteś gotowy na przybycie tej osoby, w przeciwnym razie już by tu byli.

Cóż, to jest etap, na którym przygotowujesz się do wielkiego spotkania; etap twojego duchowego wzrostu.

W tym okresie rozpoczynasz podróż, aby stać się najlepszą możliwą wersją siebie i naturalnie nie ukończysz jej, zanim nie spotkasz swojej bliźniaczej duszy.

Jednak zaczniesz odczuwać chęć zmiany czegoś w sobie.

Tak się nie stanie, ponieważ będziesz chciał być bardziej lubiany przez innych. Nie stanie się to pod wpływem kogoś innego lub z powodu pewnych okoliczności życiowych. Właściwie to ty będziesz mieć ochotę stać się lepszym.

Nie, ten okres nie będzie pełen motyli i róż. W rzeczywistości jest bardziej prawdopodobne, że będzie ona pełna różnych zawirowań i trudności. Cóż, kiedy tak się stanie, nie poddawaj się pracy nad sobą. Zamiast tego potraktuj to jako test swojej siły.

Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Wszystkie te trudności zostały umieszczone na twojej ścieżce wznoszenia, aby cię wzmocnić i ukształtować na bardziej dojrzałą wersję siebie.

Po prostu idź dalej, ponieważ pod koniec tego czeka na ciebie twój bliźniaczy płomień.

kobieta stojąca na doku patrząca na wodę

Nawet jeśli czujesz, że nie robisz żadnych postępów, nie popadaj w desperację. Zamiast tego bądź z siebie dumny z każdego małego kroku, który zrobiłeś.

Bądź dumny z każdego wyzwania, które pokonałeś, i z każdej trudności, która Cię nie zniszczyła.

To okres, w którym twoja dusza osiąga szczyt. W końcu jesteś świadomy wszystkiego, do czego jesteś zdolny i nie planujesz pozwolić nikomu cię zniszczyć.

Na tym etapie skupisz się na samoleczeniu. Powoli zaczniesz pozbywać się całego emocjonalnego bagażu z przeszłości.

Twoje emocjonalne rany będą nadal obecne, ale teraz zamienią się w blizny. Zamiast ranić cię tak, jak kiedyś, będą ci służyć jako przypomnienie wszystkiego, przez co przeszedłeś.

Przede wszystkim pozbędziesz się także ludzi, których energia nie pasuje do Twojej.

Odetniesz cały pesymizm i negatywność ze swojego życia, dzięki czemu będziesz mógł otworzyć się na lepsze rzeczy, a co najważniejsze, nauczysz się kochać siebie we właściwy sposób.

Tak, będziesz pracował nad swoimi wadami, ale nie pogardzisz każdą pojedynczą niedoskonałością w sobie.

Spotkanie

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy stojąc przy ścianie

Teraz nadchodzi faza, na którą wszyscy czekają; spotkanie i zakochanie się w bliźniaczych duszach. Na tym etapie połączenie twojej duszy w końcu wejdzie w twoje życie, nigdy już go nie opuszczając.

W momencie, gdy spotkasz tę osobę, będziesz wiedział, że to ona. Będziesz wiedział, że przed tobą stoi ktoś, za kim przez cały ten czas tęskniła twoja dusza. Poczujesz tutaj dziwne poczucie znajomości.

Nawet jeśli po raz pierwszy zobaczysz swoją wyjątkową osobę, będzie to tak, jakbyś znał się przez całą wieczność. Wiesz, dlaczego tak się dzieje? Bo to jedyna prawda.

Pamiętasz, co ci powiedziałem o przeszłych i przyszłych żywotach? Cóż, chociaż twoja świadoma pamięć zapomniała o tej osobie, to twoja dusza nie i nigdy nie zapomni o jej duszy.

Teraz jest wreszcie szczęśliwy, że znalazł swojego partnera.

To odczucie, którego doświadczysz, będzie inne niż wszystko, co kiedykolwiek czułeś w swojej przeszłości. Byłeś zakochany wcześniej, ale to będzie inne.

Nie musisz nawet rozmawiać ze swoją bliźniaczą duszą, ale twoja karmiczna więź przyciągnie cię do nich. Będziesz mieć ochotę przynajmniej utrzymywać z nimi kontakt wzrokowy, nawet jeśli nie masz okazji ich dotknąć.

mężczyzna i kobieta stojący w pobliżu jeziora w ciągu dnia

Najdziwniejsze w tym spotkaniu jest to, że w tym samym czasie poczujesz dwie biegunowo przeciwne emocje; przypływ podniecenia i niesamowity spokój.

Z jednej strony poczujesz kolejkę górską emocji, gdy ta osoba do ciebie podejdzie; adrenalina uderzy, ponieważ w końcu tam są.

Z drugiej strony ich obecność przegoni wszystkie twoje cierpienia. Poczujesz się jak w domu za każdym razem, gdy będziesz w pobliżu i jak to jest dokładnie tam, gdzie należysz.

Dobrą wiadomością jest to, że druga strona również poczuje to samo. W rzeczywistości oboje zakochacie się w sobie już wkrótce.

Poczujecie się tak szczęśliwi, że się znaleźliście, a co za tym idzie, że się odnaleźliście, że nic innego się nie liczy.

Cieszysz się owocami swojego życia i myślisz, że to jest to; znalazłeś swoje szczęśliwe życie.

Separacja podwójnego płomienia

kobieta stojąca na doku podczas zachodu słońca

Niestety, to dopiero początek twoich problemów, ponieważ następnym etapem jest separacja bliźniaczych płomieni. W tym momencie drogi między tobą a twoją duszą się rozejdą.

Widzisz, kiedy nie kochasz kogoś głęboko, nic od niego nie może cię bardzo niepokoić. Nie próbujesz naprawić w nich wszystkiego, ani nie przejmujesz się ich niedoskonałościami.

Jednak gdy jest w tym tak dużo miłości, jest też dużo pasji. Zastanawiasz się nad każdą drobnostką, którą mówią lub robią. Chcesz, aby były tak doskonałe, jak to tylko możliwe i stajesz się niesamowicie zazdrosny.

Strach przed utratą idealnego dopasowania przytłacza Cię do tego stopnia, że ​​tracisz umiejętności oceniania.

Kwestionujesz miłość tej osoby do ciebie i porównujesz wysiłek, jaki oboje włożyliście w ten związek.

Gdziekolwiek spojrzysz, jest dramat i zanim się zorientujesz, cały twój związek z bliźniaczymi płomieniami zamienia się w jeden wielki argument.

Twoje ego zdobywa z ciebie to, co najlepsze, podobnie jak ich. Zamiast skupiać się na wzajemnym szczęściu, najważniejsze staje się, kto ma rację, a kto się myli.

mężczyzna i kobieta kłócą się siedząc na kanapie

To, czego nie widzisz na tym etapie, to to, że twoja bliźniacza dusza jest twoim lustrem. Nie przejmujesz się ich wadami, a zamiast tego nienawidzisz swoich cech osobowości, które w nich widzisz.

Nadal nie jesteś w stanie zmienić się w pełni, więc starasz się dopasować je do swoich standardów.

Po tych wszystkich trudnościach decydujesz, że nadszedł czas, aby to zakończyć.

W rzeczywistości biegacz jest zazwyczaj tym, który inicjuje zerwanie, podczas gdy pościg chce spróbować jeszcze raz w twoim romantycznym związku i tutaj doświadczasz dynamiki biegacza i pościgu w pełnej krasie.

Rzecz w tej fazie polega na tym, że może trwać latami. W rzeczywistości niektóre pary bliźniaczych płomieni łączą się ponownie na krótki czas, ale potem wracają do fazy separacji.

Najważniejsze jest to, że ten etap nie zakończy się, dopóki oboje nie będziecie wystarczająco dojrzali na ponowne spotkanie.

Niemniej jednak, nawet jeśli jesteś w separacji, ta osoba będzie przez cały czas obecna w twoich myślach i sercu. Możesz umawiać się z innymi ludźmi i będą chwile, kiedy pomyślisz, że w końcu się przeprowadziłeś.

Jednak za każdym razem będziecie do siebie wracać. Zawsze będziesz o nich myśleć i pamiętać o nich za każdym razem, gdy poczujesz się zagubiony i rozczarowany.

Spotkanie z dwoma płomieniami

mężczyzna i kobieta nawiązują kontakt wzrokowy podczas zachodu słońca

W końcu twoja bliźniacza podróż płomieni kończy się szczęśliwie dla was obojga. Po wszystkim, czego cię nauczono, czas się zjednoczyć.

Tak się nie dzieje, ponieważ ścigacz łapie biegacza. Zamiast tego oboje się poddajecie. Zdajesz sobie sprawę, co jest ważne i odpuszczasz wszystko inne. Każdy z was zapomina o swoim ego i pragnieniu bycia pod kontrolą.

Co najważniejsze, osiągasz pokój ze sobą. Pokonujesz wszystkie swoje dylematy i problemy i po tym czasie stajesz się najlepszą wersją siebie.

Zasadniczo ten związek bliźniaczych płomieni pojawia się po waszym wewnętrznym zjednoczeniu, którego oboje doświadczacie. Teraz ty i twoja bliźniacza dusza osiągacie jedność waszych dusz. Twoja umowa duszy została w końcu wypełniona.

Nawet jeśli wszystkie pary bliźniaczych płomieni przechodzą przez wszystkie te etapy podróży bliźniaczych płomieni, pamiętajcie, że wasze dusze są wyjątkowe i dlatego wasze doświadczenie bliźniaczych płomieni będzie wyjątkowe.

Dlatego ważne jest, aby na zawsze zachować w pamięci wszystkie te rzeczy, których się teraz nauczyłeś. To jedyny sposób, aby ułatwić sobie podróż z dwoma płomieniami bez odchodzenia od ostatecznego celu. Powodzenia!