11 Ludzie przyznają się, dlaczego naprawdę oszukiwali swoich znaczących innych - Wrzesień 2022

Komfort, Projektowanie wnętrz, Pokój, Tekstylia, Siedzenie, Meble, Łóżko, Projektowanie wnętrz, Sypialnia, Pościel, Czas na przedstawienie

O oszustwach trudno rozmawiać - ludzie są zawsze ciekawi, dlaczego ktoś miałby popełnić akt niewierności, ale to nie jest tak, że będą wykrzykiwać swoje najgłębsze, najciemniejsze sekrety ze szczytów gór. W końcu akt ten często kojarzy się z głęboko zakorzenionym poziomem wstydu. Ale Redditors zebrali się w niedawnym wątku AskReddit, aby ujawnić, dlaczegonaprawdęoszukiwał swoich bliskich.

Oto ich historie.1. „Rzadko chciał rozmawiać przez Skype lub telefon”.

`` Byłem w związku na odległość - przeniósł się do swojej kariery, miałem podążać za mną, gdy tylko wymyśliłem swoje gówno. Więc nie widziałem go od 6 miesięcy, rzadko chciał rozmawiać przez Skype lub telefon, nie chciał wracać do mnie (tylko ja go odwiedzam, nienawidził stanu), zawsze pisałem najpierw go, itd. Zacząłem więc dystansować się od związku, ponieważ czułem, że to właśnie robi. Moja głowa powędrowała w ciemne miejsce i pomyślałem, że mnie zdradza lub już mnie nie kocha. Chyba brak komunikacji. Czułem też, że staję się przylegającą dziewczyną i nigdy nie chciałem być tą dziewczyną (nawet na odległość).

Więc spotkałem tego faceta, od razu się dogadaliśmy, było tak dużo psychicznej i fizycznej chemii. Dużo się komunikowaliśmy, on zawsze chciał się spotykać, ale powiedziałam mu „nie”, ponieważ byłam w związku. Ale myślę, że w pewnym momencie nie miałem wiadomości od mojego BF-a od tygodnia, nawet po wysłaniu SMS-ów. Więc spędziłem czas z drugim facetem i skończyliśmy.

Czy żałuję oszukiwania? Tak. W następnym tygodniu zerwałem z chłopakiem z poczucia winy, nigdy mu tego nie powiedziałem. Powinienem był skończyć to dobrze wcześniej, biorąc pod uwagę, że wypadałem z miłości. Byłem młody i naiwny. Ale oboje zgodziliśmy się, że długa odległość nie działa. Od tamtej pory z nim nie rozmawiałem, ale mam przeczucie, że radzi sobie dobrze w życiu.- thrownaway198422. „Każdej nocy błagałam go o seks”.

Małżeństwo 16 lat. Każdej nocy błagałam go o seks, każdej nocy on wymyślał wymówkę, żeby tego nie robić. Potem masturbował się do pornografii, podczas gdy ja leżałem w naszym pokoju, próbując zrozumieć, dlaczego nie jestem wystarczający. Poddawał się co 10-12 miesięcy i uprawialiśmy seks. Poza tamtymi czasami dotykanie było tak fizyczne. Żadnych uścisków. Bez pocałunków, bez trzymania się za ręce itp. Byłemgłodujący.

Po jednej konfrontacji powiedział mi, żebym poszukał chłopaka, ale ostrzegł mnie, że nikt inny nie będzie mnie chciał. Więc zrobiłem. Zdarzyło się to tylko raz, ale nauczyło mnie kilku naprawdę cennych lekcji i dało mi odwagę, by porzucić to małżeństwo, które wykorzystywało seksualnie, finansowo i fizycznie. Zajęło to dwa lata, ale wyszedłem. Jestem teraz z mężczyzną, który cały czas mnie dotyka, dobrze mnie traktuje i sprawia, że ​​jestem niesamowicie szczęśliwa.

Powinienem był oszukiwać? Nie. Ale jeden partner nie może całkowicie dyktować życia seksualnego pary. Byłem przerażony, zraniony i złamany.- TitsMacintoshPowinienem był oszukiwać? Nie. Ale jeden partner nie może całkowicie dyktować życia seksualnego pary.

3. „Powoli traciliśmy miłość i stawaliśmy się współlokatorami, którzy od czasu do czasu ścierały ze sobą szeregowych”.

„Odkochywaliśmy się powoli i stawaliśmy się współlokatorami, którzy od czasu do czasu ścierały ze sobą szeregowych. Dużo się rozmawiałodoprawić go w sypialniale, jak sama przyznaje, jest dość waniliowa i nie chciała myśleć o innych stanowiskach poza misjonarstwem i byciem na szczycie. Trenowałam w pracy bardzo atrakcyjną i inteligentną kobietę, która zauważyła, że ​​pewnego dnia jest mi ciężko i wylałam jej wszystko podczas lunchu. Kilka kolejnych tygodni bezwstydnego flirtowania między nami obojgiem zakończyło się niesamowitą nocą w pokoju hotelowym. Czułam się okropnie, wyobrażając sobie twarz mojej dziewczyny, ale w tym momencie ścieżka przed nami była krystalicznie czysta, zerwaliśmy następnego dnia i nigdy jej nie powiedziałem, co się stało. Współpracownik i ja kontynuowaliśmy randki przez dwa lata. Nigdy nie mogliśmy sprawić, że związek się udał, ale cofnęliśmy się do seksu ... ten cały czas był pełen lekcji, których wciąż się uczę.-Biały cień

Carrie duża winda HBO

4. „Mówił o poprzednich otwartych związkach”.

„Nie wiedziałem, jakie są granice naszego związku. Był nieugięty, że tak nie jestrandki, ale nadal wymieniliśmy „kocham cię” i zasadniczo mieszkaliśmy razem. Był bardzo nowym wiekiem, mówił o poprzednimotwarte relacjei ogólnie mówi się niejasno.

Na początku naszego związku byliśmy przez krótki czas (więc niewiele osób wiedziało, że jesteśmy razem) i pocałował mnie przyjaciel. Spanikowałem, zadzwoniłem do mojego SO i powiedziałem mu, a on odpowiedział nonszalancko. Jeśli już, był zirytowany i zdezorientowany, że zadzwoniłem do niego w tej sprawie. Opuściłem rozmowę z wrażeniem, że spotyka się z innymi ludźmi i raczej spodziewałem się, że ja też.

Więc spałem z koleżanką. Później dowiedziałem się, że mój SO uznał mnie za swojego „monogamicznego głównego partnera”, co czyni mnie oszustem.

Przez długi czas czułem się z tego powodu gówniany, ale w końcu nauczyłem się tego z tego doświadczenia ”.- the_72nd_percentile

5. „Zrezygnowałem ze wszystkiego w ułamku sekundy”.

„Nie było żadnej logiki. Byłem pijany i nie powstrzymałem zalotów innej dziewczyny. Nigdy nie byłam tak szczęśliwa, jak w moim poprzednim związku. Nigdy nie czułam się tak kochana i kochana tak bardzo. Zrezygnowałem ze wszystkiego w ułamku sekundy ...- 3707

6. „Pobraliśmy się w wieku 21 lat, bo to właśnie robisz”.

„Zacząłem spotykać się z ukochaną z liceum, kiedy oboje mieliśmy 16 lat. Wprowadziliśmy się razem, kiedy mieliśmy 19 lat, ponieważto właśnie robiszkiedy byłeś w związku tak długo. Zaręczyliśmy się, gdy mieliśmy 20 lat, ponieważto właśnie robiszkiedy jesteście razem od czterech lat. Pobraliśmy się w wieku 21 lat, ponieważto właśnie robiszkiedy jesteś zaręczony na jakiś czas.

consejos y trucos sexuales para él

Miałam wątpliwości co do naszego związku przez długi czas, zanim się pobraliśmy, a potem oni po prostu stali się silniejsi. „Dlaczego jestem z tym facetem, który jest tak inny ode mnie pod każdym względem - czystość, stosunek do finansów, polityki, akceptacja innych kultur, sposoby okazywania uczuć. Ale powiedziałem sobie, że prawdopodobnie najlepiej do mnie pasował i, hej, już razem mieszkaliśmy, nasze rodziny lubiły się nawzajem i, cokolwiek, za dużo wysiłku, żeby się teraz poddawać.

Potem zostałem najlepszym przyjacielem mojego współpracownika. Uzupełniał mnie pod każdym względem i tak dobrze traktował. Pewnej nocy po pijaku napisałem do niego SMS-a i przyznałem, że się w nim podkochuję, a on powiedział mi, że on też się podkochuje. Staraliśmy się zostać przyjaciółmi, ponieważ żadne z nas nie chciało zrujnować mojego małżeństwa, a ja nadal wierzyłam, że kocham swojego męża. To nie zadziałało. Flirtowaliśmy miesiącami (czasami wmawiając sobie, że musimy przestać i osiągać to przez dzień lub dwa). Zakochaliśmy się i nie mogliśmy znieść oddzielenia się od siebie.

Powiedziałam sobie, że nadal kocham swojego męża, ale byłam też zakochana w moim współpracowniku. W końcu moja siła woli się załamała i przespałem się z nim.

Po tym nie trwało to długozwiązek małżeńskirozpadać się. Mój mąż przeprowadził się 200 mil dalej, żeby znaleźć pracę, co oczywiście znacznie ułatwiło mi kontynuowanie romansu. Mój mąż i ja coraz bardziej oddalaliśmy się od siebie, aż w końcu powiedziałam mu, że chcę rozwodu po mniej niż sześciu miesiącach małżeństwa.

Nigdy nie przyznałam się mojemu byłemu mężowi, że jaoszukanyna niego, chociaż tak zakłada. Właściwie jestem żonaty z mężczyzną, z którym zdradzałem, i jestem szczęśliwszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Nie żałuję poślubienia mojego pierwszego męża, ponieważ zniweczyło to wiele moich ideałów na temat tego, co wiązało się z małżeństwem.

Nie żałuję spotkania z moim obecnym mężem, ponieważ czuję, że jesteśmy bardzo dobrze dobrani i kocham go o wiele bardziej niż kiedykolwiek kochałem mojego byłego.

Żałuję, że oszukałem. Żałuję, że nie skończyłem jednego związku przed rozpoczęciem kolejnego. Ciągle myślę o frazie „kiedyś oszust, zawsze oszust” i rozdziera mnie to na strzępy, ponieważ wiem, że jestem w stanie zrobić tak okropną rzecz. Ale po prostu przypominam sobie, że wszyscy czasami się pieprzą i ludzie są zdolni do zmiany ”. - lunanublado

Żałuję, że nie skończyłem jednego związku przed rozpoczęciem kolejnego.

7. „Pewnej nocy powiedziałem:„ Pieprzyć to ”.

`` Mój SO zdradził mnie wiele razy, a pewnego wieczoru powiedziałem `` pieprzyć to '' i wyszedłem upić się z kolegami z pracy. Spotkałem faceta, z którym pracowałem, który traktował mnie jak księżniczkę, był uważny i dookoła słodki. Udało nam się. To nie było zamierzone, po prostu się stało. Pamiętam, że pomyślałem, że to zły pomysł, a potem pomyślałem: „Wiesz co, ja też zasługuję na szczęście. Nie chodzi tylko o [mój SO] ”. Zostawiłem SO następnego dnia. Najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjąłem.- 3 cale krótsze

8. „Skończyło się na tym, że popadałem w pożądanie z każdym facetem, który zwrócił mi choć odrobinę uwagi”.

„Byłem młody i chciałem czuć się kochany, więc popadałem w pożądanie z każdym facetem, który zwrócił mi choć odrobinę uwagi. Na szczęście miałam szczęście, że udało mi się uniknąć złych sytuacji i nigdy nie robiłam nic poza całowaniem, ale byłbym zdruzgotany, gdyby któryś z moich byłych całował inne dziewczyny, kiedy byli ze mną. Jestem teraz w szczęśliwym małżeństwie z moją bratnią duszą, więc nie mam już ochoty oszukiwać. - Retailitch

niewierna scena 20th Century Fox

9. „Był agresywny, kontrolujący, manipulujący”.

„Związek na odległość od dwóch lat. Próbowałem z nim zerwać 6 miesięcy przed tym, jak oszukiwałem, ale wysyłał mi zdjęcia / filmy, na których płakał, że jest mu przykro i że moja chęć odejścia niszczy go. Spędziłam kilka miesięcy, będąc emocjonalnie zmanipulowanym uczestnictwem w kazirodczych, lesbijskich fantazjach i innych rzeczach, w które nie chcę wchodzić (jestem kobietą, był prostym facetem, który uwielbiał udawać lesbijkę). Powiedział mi, że mogę mu powiedzieć, jeśli nie chcę robić tych rzeczy. Powiedziałem mu. Wpadał w złość, płakał i krzyczał, że nie szanowałem naszej miłości, przez co czułem się winny, więc po prostu pozwalałem mu robić to, czego chciał i był nieszczęśliwy. Był agresywny, kontrolujący, manipulujący, chciał wiedzieć, co robię w każdej minucie dnia i tak dalej. Miał kilka zdjęć, które musiałem dla niego zrobić, miał też mój adres, więc bałem się odejść.

Cztery do pięciu miesięcy po tym, jak nie udało mi się z nim zerwać, oszukiwałem. Poznałem innego faceta przez Internet, również na odległość. Był słodki, czuły i szanował mnie. Niedługo potem powiedziałem mu o agresywnym facecie. Dzięki jego wsparciu zerwałem z agresywnym facetem. Było bałagan i przez wiele miesięcy przeżyłem straszny okres, ale w końcu zablokowałem go i kontynuowałem mój związek z drugim facetem. Jestem teraz zaręczona z drugim facetem i jesteśmy razem szczęśliwi. Dwa lata i będzie silny. - Akaba

Ross i dziewczyna z kserokopiarki NBC

10. „Po prostu poddałem się i zacząłem ją zdradzać”.

„Zrezygnowałem ze związku. Byliśmy razem około 2,5 roku. Przeprowadziliśmy się razem 14 godzin, zebrałem razem dwa psy. Wynajęli razem dom. Ale czułem, że przestała się przyczyniać i uczestniczyć w związku. Nie trzymał dla mnie żadnych kart pamięci flash, kiedy uczyłem się do egzaminów na prawo. Nie przyniosłaby mi kabla zasilającego do laptopa, który zostawiłam w domu i potrzebowałam na zajęcia, bo to był jej dzień wolny. Nie spędzałaby czasu z rodziną na wakacjach, żeby się przywitać ze mną. Nie pomogłoby zabrać psów do parku dla psów. Przestała dbać o siebie. Przestała wypisywać własne czeki na rachunki, więc je wypisywałam, a potem kłóciliśmy się o jej podpisanie. Właśnie kupowałem dla nas dom, podpisałem umowę, odłożyłem pieniądze i tak dalej, ale ona wprowadzała do nas swoją siostrę wbrew moim zastrzeżeniom, a ja nie miałem nic do powiedzenia na temat tego, ile mój były lub jej siostra zapłaci czynsz. Chcieli zapłacić więcej za wyżywienie, karmienie i jazdę konną, niż byli skłonni zapłacić czynsz. W ogóle nie obchodziły mnie moje obawy. Po prostu poddałem się i zacząłem ją zdradzać. - białoruski04

11. „Po prostu nigdy nie był w nastroju”.

„Nasza chemia seksualna nie była dostrojona. Po prostu nigdy nie był w nastroju. Próbowałem tak cholernie mocno - delikatnie udzielając wskazówek, sugestii itp., Ale żadnych kości. Po prostu mnie nie pieprzył. Kupiłbym ładną bieliznę, którą wybrał, założył, a jego odpowiedź była „seksowna” i wróciłem do komputera. W końcu spotkałem facetów, którzy chcieli uprawiać seks i to zrobiłem. Zerwaliśmy, gdy zdałem sobie sprawę, jak wiele mogę ujść na sucho. Jedyne, czego żałuję, to nie zakończyć związku wcześniej.- GoldenOliveBranch

(Odpowiedzi zostały lekko zredagowane pod kątem pisowni i interpunkcji).