10 rzeczy, które sprawiają, że jesteś bardziej atrakcyjny (które nie mają nic wspólnego z Twoim wyglądem) - Grudzień 2022

rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images

Atrakcyjność to nie tylko wygląd. Te poparte badaniami cechy są równie atrakcyjne - jeśli niejeszczewięc! - niż jakakolwiek jakość fizyczna.

Zobacz galerię 10Zdjęcia rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 1z 10Posiadanie talentu muzycznego

Wszystkie te lekcje muzyki, które przeprowadzili cię rodzice, gdy byłeś młodszy? Opłacą się - ale niekoniecznie w formie darmowego przejazdu do Juilliard. WBadanie z 2014 roku815 studentów poproszono o uszeregowanie różnych rodzajów kreatywności według seksapilua bycie muzykiem (bez względu na to, czy oznacza to dla ciebie śpiewanie, czy grę na instrumencie) było jedną z najważniejszych cech, które pociągały mężczyzn. Nie bój się więc wystrzeliwać gitary lub kołysać mikrofonem podczas karaoke.
rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images dwaz 10Nie grają ciężko do zdobycia

Możesz pomyśleć, że ciężka gra jest atrakcyjną cechą - i bądźmy szczerzy, czasami tak jest! - ale aBadanie z 2016 rże umiejętność zrozumienia emocji innej osoby uczyniła osobęjeszczeatrakcyjny. Kiedy ktoś wie, że jesteś na tej samej stronie, co oni, sprawia, że ​​chcą cię jeszcze bardziej.

rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 3z 10Udany powrót do świata

Niezależnie od tego, czy wysyłasz sprytną wiadomość o powrocie do faceta, z którym rozmawiałeś, czy zawsze osobiście przekomarzasz się, nie przestawaj. ZABadanie z 2014 rokuUważam, że robienie tych sprytnych uwag jest bardzo atrakcyjne - po prostu znajdź kogoś wystarczająco dowcipnego, by dotrzymać Ci kroku.cómo atar a tu novio
rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 4z 10Być miłym

Bycie miłym nie jest tylko właściwą rzeczą - to również czyni cię o wiele bardziej atrakcyjnym. ZABadanie z 2014 rokujeśli jesteś miły, Twój poziom atrakcyjności wzrośnie. Okazało się również, że wredne dziewczyny są postrzegane jako mniej atrakcyjne. Do widzenia, Regina George.

cómo hacerle saber a tu novio que lo amas


rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 5z 10Posiadanie psa

Przepraszam, koci ludzie, ale możesz pomyśleć o kupieniu psa. Badanie przeprowadzone na tysiącu Amerykanów wykazało, że kobiety posiadające psy - i to w dodatku psy średniej wielkości - były postrzegane jako 7% bardziej atrakcyjne niż te bez zwierząt.Być może czas wybrać się na wycieczkę do najbliższego ośrodka adopcyjnego ...rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 6z 10Bycie charytatywnym

Jest dodatkowy bonus do spędzania weekendów jako wolontariat: A.Badanie z 2014 rokustwierdzono, że ponad 70% mężczyzn uważa, że ​​hojność i dobroczynność są atrakcyjnymi cechami kobiet.Badanie zostało przeprowadzone przy użyciu karty podarunkowej dla wielu sprzedawcówfirma, ale nadal - wczy wiesz, że sprzątanie śmieci na poboczu drogi i przekazywanie darowizn na cele charytatywne może zwiększyć Twój seksapil?

rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 7z 10Posiadanie poczucia humoru

Posiadanie poczucia humoru jest naprawdę atrakcyjne dla płci przeciwnej. ZAnaukaodkrył, że mężczyzn pociągają kobiety, które same nie są szczególnie zabawne, ale są podatne na poczucie humoru faceta. Więc kiedy śmiejesz się z (prawdopodobnie banalnych) dowcipów faceta, uzna cię o wiele bardziej pożądanym.


rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 8z 10Podejmowanie ryzyka

WedługBadanie z 2014 roku, nieustraszoność sprawia, że ​​jesteś niesamowicie atrakcyjny dla płci przeciwnej. Robienie czegoś ryzykownego, jak skoki spadochronowe lub nawet jazda na strasznej kolejce górskiej, jest atrakcyjną cechą, ale robienie czegoś ryzykownego (i głupiego), jak jazda bez bicia siedzenia, było postrzegane jako nieatrakcyjne. Więc nie rób niczego lekkomyślnego w pogoni za miłością.

rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 9z 10Uprawiać sport

Uprawianie sportu - nawet jeśli jest to walka ze swoją drugą połówką na lokalnym boisku do koszykówki - jest postrzegane jako jedna z najwyżej ocenianych atrakcyjnych cech, zgodnie zBadanie z 2014 roku. Nawet jeśli nie jesteś najlepszym sportowcem, zobaczenie, jak robisz swoje na korcie, z pewnością sprawi, że będzie chciał zabrać cię z powrotem do sypialni.

cómo complacer al marido en la cama
rzeczy, które czynią cię bardziej atrakcyjnym Getty Images 10z 10Bycie spontanicznym

Jeśli miałeś ochotę rzucić wszystko i wybrać się na wycieczkę ze swoim facetem, to teraz: ABadanie z 2014 rokujest spontaniczny i robi coś fajnego pod wpływem kaprysuszczególnie atrakcyjny. Poza tym to świetna zabawa. Spakuj swoje torby i wybierz się na przygodę życia.